Jesteś 30339 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis

466.Pozdrowienia dla Pana Sylwka F. z gorącego Rzeszowa. Okazuje się, że Resoviacy są wszędzie.

465.Pozdrewienia dla calej grupy redagujacej strone.
Tym razem Reykjavik.
serdecznie pozdrawiam
Sylwek F.

464.NA PORTIERNI NA W22 W HARMONOGRAMIE, ŻE 15 KOLEJKA O MISTRZOSTWO KLASY OKRĘGOWEJ RZESZÓW PISZE, ŻE MECZ SMS RESOVIA II RZESZÓW KONTRA KS STOBIERNA JEST O GODZINIE 16:00:00H SPRAWDZEM JUTRO NA W22 TO DAM ZNAĆ

463.Tylko LKS! ;)

462.MECZ RESOVIA II RZESZÓW SOKÓŁ SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI JEST 7 CZERWCA 2017 ROKU O GODZINIE 18:30:00H

461.podzielamy Twoje emocje Artur

460.OD RANA DO WIECZORA W DNIU 2 KWIETNIA 20127 ROKU W NIEDZIELĘ JESTEM W TRYLIARDACH% ZADOWOLONY ŻE W DNIU 1 KWIETNIA 2017 ROKU W SOBOTĘ W 82 ŚREDNIK DERBACH RZESZOWA RESOVIA RZESZÓW POKONAŁA STAL RZESZÓW 2:1(1:0) A BRAMKI DLA RESOVII RZESZÓW STRZELALI WYCHOWANKOWIE KLUBU Z W22 ORAZ DZIEŃ KONIA MIAŁ WYCHOWANEK RESOVII RZESZÓW POPULARNY CINEK TZN MARCIN PIETRYKA CINEK UCZNIEM LEGENDY BRAMKARSKIEJ W WALCE O AWANS DO II LIGI (TERAZ TA LIGA SIĘ NAZYWA I LIGĄ) W ROKU 1977 TRENERA BRAMKARZY RESOVII RZESZÓW HENRYKA CHRUŚCIŃSKIEGO NA BOISKU MIAŁ PSEUDONIM "RUDY" BARDZO DOBRZE POWIEDZIAŁ NA KONFERENCJI PRASOWEJ PO DERBACH RZESZOWA OBECNY TRENER RESOVII SZYDEŁKO: PIENIĄDZE NIE GRAJĄ ROLI. A JA Z SIEBIE DODAM KONIEC DLA STALI RZESZÓW WALKI O II LIGĘ I TO JEST NAJPRAWDZIWSZA PRAWDA W TRYLIARDACH% JAK BYŁ NA SIATKÓWCE PO DERBACH ROZMAWIAŁEM Z LEGENDĄ BRAMKARSKĄ RESOVII RZESZÓW POWIEDZIAŁ MI ON TAK; ŻE PREZYDENTA RZESZOWA PAN TADEUSZ FERENC POWINIEN ZABRAĆ 300 000 PIENIĘDZY I TE 300 000 PIENIĘDZY PRZEKAZAĆ RESOVII RZESZÓW? CO O TYM SĄDZICIE MOI ZNAJOMI NA FACEBOOKU I TWITTERZE? A PRO JESZCZE DERBÓW RZESZOWA ZAWODNIKIEM MECZU WŚRÓD RESOVIAKÓW BYŁ DLA MNIE W TRYLIARDACH% MARCIN PIETRYKA POPULARNY "CINEK". ZA CHWILĘ TO WSZYSTKO OPUBLIKUJĘ NA "FACEBOOKU I TWITTERZE" TO JEST NAJPRAWDZIWSZA PRAWDA W TRYLIARDACH%!!!!

459.Dzisiaj jest 2 kwietnia 2017 roku niedziela co napisałem w dniu 1 kwietnia 2017 roku w sobotę to był żart "Prima Aprilisowi" a oto ta treść:W dniu 1 kwietnia 2017 roku w sobotę Dzisiaj przed "Średnimi Derbami Rzeszowa" pan Senator w Rządzie Mazowieckiego a zarazem prezes klubu CWKS Resovia Rzeszów robi o godzinie 13:00:00H do godziny 14:00:00H konferencje prasową w sali pod trybunami bo w Resovii Rzeszów kontra Stal Rzeszów wystąpi nowy pozyskany zawodnik z najniższej ligi "Wietnamskiej" który bardzo dużo bramek strzela dużo bramek w skali roku w najniższej ligi "Wietnamskiej", to konferencja odbędzie się w sali pod trybunami stadionu Resovii Rzeszów i na tej konferencji będzie ujawnione imię i nazwisko z "Najniższej Ligi Wietnamskiej". Konferencje poprowadzi spiker zawodów piłkarskich Adrian Chamielec i pan Senator. Na tą konferencję serdecznie zaprasza z serdecznością pan Senator w Rządzie Mazowieckiego a zarazem prezes klubu CWKS Resovia Rzeszów dc Aleksander Bentkowski wszystkich kibiców Resovii oraz dziennikarzy gazet rzeszowski jak wyżej!!!!!!!!!! I ten zawodnik z najniższej ligi "Wietnamskiej" ma wystąpić w 11 meczowej od 1 minuty!!!!!

458.Dzisiaj przed "Średnimi Derbami Rzeszowa" pan Senator w Rządzie Mazowieckiego a zarazem prezes klubu CWKS Resovia Rzeszów robi o godzinie 13:00:00H do godziny 14:00:00H konferencje prasową w sali pod trybunami bo w Resovii Rzeszów kontra Stal Rzeszów wystąpi nowy pozyskany zawodnik z najniższej ligi "Wietnamskiej" który bardzo dużo bramek strzela dużo bramek w skali roku w najniższej ligi "Wietnamskiej", to konferencja odbędzie się w sali pod trybunami stadionu Resovii Rzeszów i na tej konferencji będzie ujawnione imię i nazwisko z "Najniższej Ligi Wietnamskiej". Konferencje poprowadzi spiker zawodów piłkarskich Adrian Chamielec i pan Senator. Na tą konferencję serdecznie zaprasza z serdecznością pan Senator w Rządzie Mazowieckiego a zarazem prezes klubu CWKS Resovia Rzeszów dc Aleksander Bentkowski wszystkich kibiców Resovii oraz dziennikarzy gazet rzeszowski jak wyżej!!!!!!!!!! I ten zawodnik z najniższej ligi "Wietnamskiej" ma wystąpić w 11 meczowej od 1 minuty!!!!!

457.Serdeczne pozdrowienia z glebokiej Bawarii. Tym razem nowy kontrakt zpszyczolka Obersdorf. Resovia tez tu jest. Pozdrawiam i dozobaczenia.

456.juniorzy Resovii awansowali do Centralenej Ligi Juniorów !!! - Gratulacje.

455.W dniu 21 maja 2016 roku w sobotę zmarł Józef Dyląg z "Komisji Rewizyjnej Resovii Rzeszów" napiszcie to na stronie "Resoviacy.pl"

454.Ogólnie to mecz ma być w Parku Sybiraków na Baranówce. stalowców reprezentować będzie jednoosobowo Kalafior, który pod Totomixem ma wbić dwa nagie miecze.

453.W dniu 1 kwietnia 2016 roku w piątek Policja i Tadek Ferenc o godzinie 6:00H ZGODZILI SIĘ, ŻEBY DERBY RZESZOWA W DNIU 2 KWIETNIA 2016 ROKU W SOBOTĘ NA ULICY WYSPIAŃSKIEGO 22 SA JAKO IMPREZA MASOWA RESOVIA RZESZÓW KONTRA STAL RZESZÓW!!!!!!!!!!!

452.Wiadomość prywatna...
Hasło:

451.W dniu 22 stycznia 1963 roku urodził się były piłkarz Robert Madeja wówczas II Ligowej Resovii a teraz ta liga się nazywa I Ligą!!!! Zapomnieliście o nim napisać redaktorzy resoviacypl. !!!!!!

450.Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich "PASIAKÓW"

449.Dla Staszka Kiero Coala (Stanisław Mandela) Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin żyj nam 100 LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!

448.Zgadza się :). Dzięki za podpowiedź i korektę.

447.Odnośnie sprzedaży biletów na deRRby. Pomyliliście na stronie głównej godziny nabycia ich w sklepiku kibica z godzinami w pokoju lubowym.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by