Jesteś 3094 osobą odwiedzającą księgę.

16.Piotrze ta storna jest tą do której wracam i będę wracać zawsze. Pokochałam to coś co potrafisz przekazać i opisać. Teksty są pisane Twoją duszą i za to czuję to co czuję. Dziękuję, że jesteś i proszę o więcej. Pozdrawiam i jestem z Tobą NITKA

15.Kocham

14.Super stronka, polecam

13.CB radio - poradnik

Sympatycy łączności przez CB radio i krótkofalówki PMR 446 z Sulejówka i okolic publikują informacje o sprzęcie, akcesoriach, porady.

http://radioamator.elektroda.eu

12.Piękna strona a na niej piękne słowa

11.Do zobaczenia nad jeziorem - to sobie puścimy dymka.

10.Życzę powodzenia Piotr w twojej pracy autorskiej i w realizacji twych marzeń.Pozdrawiam

9.Gratuluje strony. Widac w niej reke Cypriana :-)

8.Lubię i Twoja prozę, i poezję, Twoje widzenie rzeczy i świata, umiejętność uchwycenia i zapisania znanych obrazów i przeżyć w nowej, dobrej literackiej formie. To sprawia, że małe staje się dużym, a duże ważnym. I jest to cecha niewielu autorów. Moje gratulacje, Piotrze. Czekam w Bydzi, jak wiesz :):)

7.Piotrze, bardzo mi sie podobasz w nowym internetowym stroju literackim. Bardzo pomysłowa strona, którą można wertować bez znużenia i powracać co jakiś czas, by nasycić duszę nowymi utworami.
Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju strony - Jurek

6.Podziwiam Cie nieustannie, Piotrze, zawsze gotowa by podtrzymac Cie na duchu.

5.Bardzo interesująca twórczość. Muszę szczerze przyznać, że do dziś jej nie znałem, ale to się teraz zmieni. Życzę kolejnych udanych ekskursji słownych na temat naszej rzeczywistości. Top klas ;-)

4.Pozdrawiam serdecznie, życząc dalszych sukcesów twórczych i weny.

3.Zapraszam do zapoznania się ze stroną polskich unitarian(uniwersalizm.socjum.pl)i stowarzyszeniem Szlak Braci Polskich.

2.Kiedy kolejne spotkanie autorskie? jak będzie w Kołobrzegu to się wpraszam:)
Pozdrawiam:)

1.Fakty, mity i tradycyjne myślenie na ogół wydają się proste i logiczne. Tymczasem rzeczy te w swojej najgłębszej istocie bywają bardzo złożone. Nie pozostaje więc nic innego jak cierpliwie zdzierać jedną warstwę pozorów po drugiej by dotrzeć aż do ostatecznej jasności. Głupotę można tłumaczyć na sto różnych sposobów, ale Ty Piotrze walczysz z głupotą, mitami i złą tradycja i ja dziękuję Ci za podjęcie tej trudnej walki. Orężem Twoim są słowa proste, poetyckie, a często i kontrowersyjne, ale słowa to tylko rynsztunek w walce ze stereotypami, mocne słowa są mocniejszym orężem.
Dziękuję i pozdrawiam! Leonard J

Powrót do stronyNowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by