Jesteś 2882 osobą odwiedzającą księgę.

34.Swietna ksiega.

33.Swietne emsicje.

32.Byłem na koncercie we Wrocławiu , niezapomniane przeżycie , super muza dla ucha . Bardzo ciekawa i miła atmosfera w klubie . Roman tylko tak dalej i jak najdłużej . Pozdrawiam Janusz i Adam

31.witam ! a może by tak udało się wznowić DDD i Czarne Komety na CD - po tylu latach usłyszeć tę muzykę !

30.ale fajna strona

29.Hallo Romek prawie po 50 latach odnalazlem Ciebie - nawet nie przypuszalem ze zajmujesz sie muzyka i spiewaniem! Gratulacje i Pozdrawiam

28.Panie Romku,dziękuję za BICIE SERC i LIST DO LUIZY. Jest Pan wielki. Powodzenia.Artur Stępień.

27.romanku milo cie widziec : )) ech, przypomniales mi dobry czas : )) i wicia freja ; )

26.20 lat temu nie miałem odtwarzacza CD. Płyta Czarnych komet z południa była dostępna tylko na CD (przynajmniej w świecie który wtedy znałem). Żeby jej posłuchać musiałem uprosić znajomego, aby przegrał mi ją na kasetę.
Z tą kasetą poszedłem na koncercie po autografy.
Oj nie był Pan szczęśliwy z mojego wyczynu ;)
Skomentował Pan to do któregoś z kolegów że bezczelny jestem.
Głupio mi było ale wytłumaczyłem sytuację (jak wyżej).
Teraz słucham Pana w TV i wiem, że kupię Pańską płytę CD i przyjdę znowu po autograf. :)
Pozdrawiam i czekam.
P.S. Kasetę z mam do dziś. Z autografami całego zespołu.

25.Super strona. Już pisałem na You Tube o wielkim talencie. Mam nadzieje że osiągnie Pan sukces. Ps. Świnki są bardzo urocze. Pozdrawiam i zapraszam na moje strony .
http://www.youtube.com/watch?v=dmH06Ou1iAo

http://wkania.muzzo.pl/

24.Choć blues uwielbiam usłyszałem o Panu niedawno i żałuję, że dopiero teraz. Z drugiej strony czegóż się spodziewać po studencie, który musi znosić wszechobecny chłam?

Fajnie usłyszeć porządną muzykę w tym kraju! Pozdrawiam serdecznie!

23.Jestes Wielki nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z Tego jaki dystans stworzyłeś do swoich rywali w MBTM to jest przepaść nigdy nie zapomne tego wystepu goraco pozdrawiam i trzymam kciuki Artur

22.Wiedyś zapytano w radio Ryszarda Rydla - jakie jest jego największe marzenie? Odpowiedział (cytuję z pamięci): zaśpiewa tak jak Roman Wojciechowski! Kto to jest? - pomyślałem. I zacząłem poszukiwania nagrań. Na płycie Breakout usłyszałem mało. Ale CD Czarne Komety z Południa, a zwłaszcza DDD Poltonu, a także utwór z Encyklopedii bluesa (niczym B. Guy) i póżniej Cień kapelusza wyjasniły wszystko. Szkoda, ze nie ma (?) więcej płyt (materiał rockowo-jazzowy Poltonu - co to za "płyta"? Gdybym miał porównać Pana Romana z G. Loską miałbym problem. Jednak zwycięża magia "Rajstop"!
Pozdrawiam Pana Romana najserdeczniej, czekając na nowe (blues-jazzowe) nagrania.
Wojtek R.

21.Jest Pan fantastyczny. Gdzie Pan się chował ? W Polsce lansuje się takie badziewie a prawdziwi artyści jak Pan muszą przebijac się jak przez mur. To skandal ! Nie znałam wcześniej ( choć przecież śpiewał Pan z takimi sławami - btw, powinien Pan być wymieniany na równi z nimi ) a dzisiaj w MBTM ....dawno nie słyszałam tak świetnego wokalu. Rewelacja, artyzm, emocje. Życze aby Pan wygrał, no i czekamy na płytę !

20.No jest to naprawdę smutne, że będąc muzykiem z takim doświadczeniem i zawodowym wokalem musi Pan w ogóle wychodzić z cienia, ale niestety tak wygląda obecna muzyczna rzeczywistość. I jak tu nie grać bluesa...:)
Szczerze życzę powodzenia!

19.Must be the "Pazur". Facet, którego jako jeden z tysięcy oglądałem na RawachBlues w latach 80., pojawia się w takiej telewizorni. To nie Pana wina, to świat zwariował. I życzę spełniającej się "Wishing Well". Powodzenia!

18.romek,pijdużobo mikroby boją się alkoholu, palteżpapierosy żeby je uwędzić. A pozatym Sciskam Cię - blupo

17.Pamiętam grupę Hokus grającą w Gdańsku w podziemiach ruin zamku MCK na wzgórzach morenowych,bawiłem się przy ich muzyce był to rok 1974.nie zapomnę jak oni wtedy zagrali to był prawdziwy szok!!!

16.Zyl i zyje w nas blues bo wywodzimy sie z dzielnicy w ktorej blues pisal nasze zycie, malowal nasze twarze, ksztaltowal charaktery, tworzyl opornych, nieugietych, niewygodnych a moze to wlasnie my go tworzylismy ???
Karol z Szicowy

15.A ja choć uwielbiam Twój głos i słucham bluesa od 35 lat w życiu Cię nie słuchałem na żywo.
Czy będziesz kiedyś śpiweał w W-wie lub okolicy?

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by