Jesteś 3317 osobą odwiedzającą księgę.

>>Nowy wpis

11.a dzięki za pozdrowienia

10.Serdeczne pozdrowienia dla kadry KIP.

9.witam wszystkich na stronce była mała przerwa ale są nowi ludzie i nowe zmiany wiec dalej "SKRUBER" działa jak należny pozdrawiam byłych i obecnych członków

8.Witam serdecznie.
Bardzo miło jest powspominać stare dobre czasy i cieszę się, że na stronie widnieją jeszcze zdjęcia z moich studenckich lat, ALE bardzo mi przykro, że nasza tradycja nie jest podtrzymywana - wstydzicie się nowe roczniki !!!

7.świetna księga gości, pozdrawiam i zapraszam wszystkich studentów na moją stronę www

6.Zapraszamy na serwis prawny. Bardzo rozbudowany , znajdziesz tam wiele przepisow prawnych i nie tylko.

5.Witam Wszystkich!
No no no! Jeszcze raz, tym razem Toropol!!! Wyrazy uznania dla całej Katedry Inżynierii Procesowej! Nie pomijając oczywiście o całym Zarządzie "Skrubera"

4.Witam serdecznie całą Katedrę Inżynierii Procesowej.
Obroniłem się 14.07.2006 i pracuję obecnie jako doradca techniczno-handlowy w branży techniki cieplnej, zajmuję się głównie doradztwem ok. w 20% i sprzedażą w 80%. Może handel to nie jest to w czym się kształciłem, ale jeżdżąc po szkoleniach nie mam najmniejszego problemu rozumienia wypowiadanych przez prowadzącego haseł, typu np. radiacja, konwekcja czy kawitacja... Bardzo cieszę się, że ukończyłem studia techniczne, może i nie projektuję, natomiast procentuje uważne słuchanie profesorów na wykładach i solidne przygotowywanie się do egzaminów.
P.S. Studia są dla zdolnych,ale i wytrwałych :) !!!

3.Dzień Dobry,
Do roku 2000 działałem w SKN SKRUBER. Obecnie pracuję w firmie REMOPOL w Opolu (ul. Wschodnia 17) zajmującą się produkcją min. zbiorników, cystern itp.
Zapraszam.
Robert Jańczak 608 513 797
P.S. Pozdrowienia dla Was i pracowników Katedry.

2.witam! jestem przewodniczącym koła "Reaktor" przy Uniweru w Opolu ! Chciałem pochwalić administratora za fajną stronkę internetową a władze koła zaprosić do współpracy z nami :-) pozdrawiam

>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by