Jesteś 6620 osobą odwiedzającą księgę.


Witaj, miłośniku Tatr. Dziękujemy, że zechciałeś odwiedzić naszą stronę. Zapraszamy do pozostawienia pamiątkowego wpisu.


33.Dziękuję serdecznie za dzisiejszą herbacianą gościnę w puszczańskiej chatce SKT. To była przyjemność spędzić z Państwem trochę czasu, chociaż w efekcie nie dokończyłem zaplanowanej marszruty. Klimat Państwa leśnej oazy jest niesamowity. Do zobaczenia na szlaku, Rafał O.

32.Po prostu "miód się leje" gdy się czyta to co Ziemowit napisał. Mam przyjemność i zaszczyt być znajomym Pana Junowicza. Dziękuję Mu za dobre rady którymi mnie obdarza przed moimi wędrówkami po górach. Jeśli ktoś czuje niedosyt jego twórczości, to gorąco polecam książkę: "Zapiski moich podróży". Chylę przed nim czoło. Bodzio

31.Przeczytałem dzisiaj opowiadania Pana Ziemowita. Dostarczyły mi wielu wzruszeń i uśmiechu że aż chce się znowu jechać w góry choć na kilka dni. Czekam z niecierpliwością na nowe opowiadania. Pozdrawiam

30.Występ " Starej Roboty " w Południku Zero podobał mi się. Dowcipnie o górach śpiewano w chórach.Nie ma słabych punktów.
Będę słuchał dalej. Powodzenia Jurek

29.Już półtora roku jestem służbowo za granicą i co... słucham przez internet piosenek Starej Roboty. Koncert na Senatorskiej dobrze pamietam. Dziękuję też za płytkę z nagraniem występu Starej Roboty. Pozdrawiam, Zbigniew Bestecki z Klubu Turystów Górskich "Kosówka" z Łodzi (obecnie Linz, Austria)

28.Zapraszamy do dzielenia się wspomnieniami z Pienin na facebook.com/pieniny

27.Ciekawie u Papuasow. Jednak nie wszystkich zjadaja.

26.Wielkie dzięki dla Andrzeja, naszego klubowego Kolegi, za profesjonalne przygotowanie materiału i sprzętu do mojej prelekcji. Dziękuję Ci Andrzeju za poświęcony czas i cierpliwość!!!
Teresa Starczewska

25.Czekalem na rozpoczecie nowego sezonu prelekcji Stolecznego Klubu Tatrzanskiego. Dobrze, ze juz.

24.Witam serdecznie, przeprowadzam badanie w sferze Psychologii Gór badając szeroko pojętą osobowość alpinistów i alpinistek. Zapraszam do udziału wszystkich chętnych alpinistów i alpinistki, którzy chcą wesprzeć poszerzanie wiedzy psychologicznej w zakresie tego niezwykłego sportu jaki jest alpinizm.

Jak dobrze wiecie mało jest naukowych badań w tym temacie dlatego serdecznie namawiam do udzielenia mi pomocy. Chętnych proszę o kontakt telefoniczny: 663-681-140 lub mailowy: nthiemann@wp.pl. Państwa pomoc polegać ma na wypełnieniu kwestionariusza, który wyślę na podany adres mailowy lub na adres domowy. Nie ukrywam iż przeprowadzenie badania jest trudnym zadaniem ze względu na to, że jesteście Państwo jako alpiniści i alpinistki małą grupą społeczną dlatego każdy wypełniony przez Państwa kwestionariusz jest bezcenny.

Serdecznie zapraszam!

Natalia Thiemann

Uniwersytet Gdański

23.przypadkiem trafilem na piekny koncert zespolu "stara robota".Dziekuje wykonawcom.

22.Pana Ryszarda Czajkowskiego mozna ogladac i sluchac wiecznie!

21.na Sybir - z rafalem! To jest pomysl!

20.17 lutego. Marta Keck,jako prelegentka. To dopiero bylo spotkanie| Brawo|

19.chocby tydzien w tatrach!

18.przypadkiem trafilam na prelekcje do klubu. Bylo warto!

17.tatry sa piekne

16.zapraszam na
http://chorobawysokosciowa.pl/
witryna, którą zrobiono bardziej od strony "jak to działa" niż od strony encyklopedycznego wymieniania objawów i lekarstw

15.Dziękuję za zapoznanie się ze Stołecznym Klubem Tatrzańskim, a w szczególności z jego gwiazdą - Ireną Kozłowską. Serdecznie pozdrawiam wszystkich.

14.Dziękuje przedstawicielom Waszego Klubu (A. Szajewski i B. Darek)za niezmiernie sympatyczny i aktywny udział w XXIX Zlocie Turystów Górskich PTTK, który odbyl sie w Św. Katarzynie w Gorach Świetokrzyskich w dn. 8-10.05.2009. Organizatorem byl Klub Turystów Górskich "Kosówka" z Łodzi. Jednocześnie gratuluje Wam decyzji ze organizatorem XXX Jubileuszowego Zlotu Klubów Górskich PTTK w 2010 roku bedzie Wasz Klub. Klubowi życzę sukcesów i do zobaczenia na przyszlorocznym Zlocie.
Zbigniew Bestecki - KTG "Kosówka" Łódź(były komandor zlotu 2009)

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by