Jesteś 7555 osobą odwiedzającą księgę.

42.Bardzo fajna księga. Polecam wszystkim!

41.Fajne miejsce. Polecam wszystkim!

40.Świetna księga gości, pozdrawiam!

39.Pozdrowienia i zapraszam, na tej stronie - http://be-aware.pl/ super artykuły do przeczytania :)

38.Witam wszystko jest git księga 10/10

37.Witam i pozdrawiam. Pochodzę z rodziny Siuda mieszkam w Santoku woj.lubuskie. Moi rodzice to Józef i Czesława z domu Matysiak.

36.Wiadomość prywatna...
Hasło:

35.Witam,
zapraszam wszystkich Siudow z innych stron polski do miejscowosci Bystra Sląska kolo Bielska -B kod poczt 43-360. Tutaj żyją od lat trzy ogromne klany rodziny Siudów i jest to chyba najwieksze zageszczenie osob o tym nazwisku. przy okazji pozdrawiam wszystkich Siudow z Bystrej od "Borowiana".

34.Witam wszystkich, moja praprababcia Petronela Wolfram wyszła za Mikołaja Siudę w 1876 roku w Piaskach w lubelskim.Z tego związku urodziła się moja prababcia Katarzyna Siuda, po mężu Krogulewska. Miała rodzeństwo. Niestety, nic na ten temat nie wiem.Szukam i szukam coś na temat Petroneli i Mikołaja. Pozdrawiam!

33.Jak zwiększyć swoje IQ ? polecam moją stronę.

32.Witam, moje panieńskie nazwisko to własnie Siuda. Niewiele wiem o swojej rodzinie i w miare możliwości staram się czegos dowiedzieć. Przypadkiem trafiłam na tą stronę, ale po pobieżnej lekturze nie jestem pewna czy mam coś wspólnego z opisywanym rodem. Mój dziadek zmarł w 1989roku, byłam wtedy dzieckiem i niewiele udało mi się zapamietac. Wiem jedynie że mieszkła w Brwinowie koło Warszawy i tam pochowani sa jego rodzice. Dziadek był Tadeusz ale imion jego rodziców nie znam. Wiem jeszcze że ma w okolicach Ustki brata o imieniu Henryk i że in jeszcze żyje. Domyslam się że to bardzo malutko ale może kiedys dowiem sie czegoś więcej.

31.Witam jestem Agnieszka Czembor moja mama pochodzi z rodziny Siudów dziadek moj był Władysław Siuda z kresów Wschodnich.Moja prababcia nazywała sie Stefania Siuda jesli cos wam to mowi piszcie. Pochodzili z Borysławia pozdrawiam

30.Witam! Mój Tato pochodzi z Klonowa(jego rodzice to Antoni i Halina - niestety oboje od niedawna już nie żyją). Pozdrawiam wszystkich!

29.Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 7 kwietnia 2010 r. odszedł na zawsze śp. Tadeusz Siuda - ojciec, dziadek i pradziadek. Nasz mentor, nauczyciel historii i sensu życia. Pogrzeb odbędzie się 10 kwietnia w Świebodzinie.

28.jestem wrocławskim Siudą I MAM NADZIEJĘ ŻE KTOŚ SIE ZE MNĄ SKONTAKTUJE

27.Witam! Należe do rodu Siudów!
Pozdrawiam moich rodaków ja i moja rodzina! :D

26.Wiadomość prywatna...
Hasło:

25.Witam serdecznie :)
Mieszkam w Bydgoszczy.Moja pra babcia była z domu Siuda :)
Widzę, że Siudowie z regionu też się tu udzielają :)
Pozdrawiam :*

24.widze iż mój kuzyn się wpisał, możliwe iż mamy ze sobą jakieś powiązania, niestety nie znam rodziny po stronie mojej babci Emilli Siuda, więc licze iż uda się to jakoś ustalić, z tego co widze to mieszkamy w podobnym rejonie, mieszkam w gorzowie wlkp.

23.pozdrawiam wszystkich z rodu Siudow ,pochodze z Koronowa , dawne woj bydgoskie

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by