Jesteś 7705 osobą odwiedzającą księgę.

48.Pozdrawiam

47.Bardzo fajna stronka. Lubię tu czasem zaglądać. Pozdrawiam :)

46.Mój mąż to Siuda! :) pozdrawiam, jestem dumna z tego naziwska

45.Wiadomość prywatna...
Hasło:

44.Pozdrawiam cały ród Siudów!

43.Super stronka, pozdrawiam adminów :)

42.Bardzo fajna księga. Polecam wszystkim!

41.Fajne miejsce. Polecam wszystkim!

40.Świetna księga gości, pozdrawiam!

39.Pozdrowienia i zapraszam, na tej stronie - http://be-aware.pl/ super artykuły do przeczytania :)

38.Witam wszystko jest git księga 10/10

37.Witam i pozdrawiam. Pochodzę z rodziny Siuda mieszkam w Santoku woj.lubuskie. Moi rodzice to Józef i Czesława z domu Matysiak.

36.Wiadomość prywatna...
Hasło:

35.Witam,
zapraszam wszystkich Siudow z innych stron polski do miejscowosci Bystra Sląska kolo Bielska -B kod poczt 43-360. Tutaj żyją od lat trzy ogromne klany rodziny Siudów i jest to chyba najwieksze zageszczenie osob o tym nazwisku. przy okazji pozdrawiam wszystkich Siudow z Bystrej od "Borowiana".

34.Witam wszystkich, moja praprababcia Petronela Wolfram wyszła za Mikołaja Siudę w 1876 roku w Piaskach w lubelskim.Z tego związku urodziła się moja prababcia Katarzyna Siuda, po mężu Krogulewska. Miała rodzeństwo. Niestety, nic na ten temat nie wiem.Szukam i szukam coś na temat Petroneli i Mikołaja. Pozdrawiam!

33.Jak zwiększyć swoje IQ ? polecam moją stronę.

32.Witam, moje panieńskie nazwisko to własnie Siuda. Niewiele wiem o swojej rodzinie i w miare możliwości staram się czegos dowiedzieć. Przypadkiem trafiłam na tą stronę, ale po pobieżnej lekturze nie jestem pewna czy mam coś wspólnego z opisywanym rodem. Mój dziadek zmarł w 1989roku, byłam wtedy dzieckiem i niewiele udało mi się zapamietac. Wiem jedynie że mieszkła w Brwinowie koło Warszawy i tam pochowani sa jego rodzice. Dziadek był Tadeusz ale imion jego rodziców nie znam. Wiem jeszcze że ma w okolicach Ustki brata o imieniu Henryk i że in jeszcze żyje. Domyslam się że to bardzo malutko ale może kiedys dowiem sie czegoś więcej.

31.Witam jestem Agnieszka Czembor moja mama pochodzi z rodziny Siudów dziadek moj był Władysław Siuda z kresów Wschodnich.Moja prababcia nazywała sie Stefania Siuda jesli cos wam to mowi piszcie. Pochodzili z Borysławia pozdrawiam

30.Witam! Mój Tato pochodzi z Klonowa(jego rodzice to Antoni i Halina - niestety oboje od niedawna już nie żyją). Pozdrawiam wszystkich!

29.Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 7 kwietnia 2010 r. odszedł na zawsze śp. Tadeusz Siuda - ojciec, dziadek i pradziadek. Nasz mentor, nauczyciel historii i sensu życia. Pogrzeb odbędzie się 10 kwietnia w Świebodzinie.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by