Jesteś 7705 osobą odwiedzającą księgę.

28.jestem wrocławskim Siudą I MAM NADZIEJĘ ŻE KTOŚ SIE ZE MNĄ SKONTAKTUJE

27.Witam! Należe do rodu Siudów!
Pozdrawiam moich rodaków ja i moja rodzina! :D

26.Wiadomość prywatna...
Hasło:

25.Witam serdecznie :)
Mieszkam w Bydgoszczy.Moja pra babcia była z domu Siuda :)
Widzę, że Siudowie z regionu też się tu udzielają :)
Pozdrawiam :*

24.widze iż mój kuzyn się wpisał, możliwe iż mamy ze sobą jakieś powiązania, niestety nie znam rodziny po stronie mojej babci Emilli Siuda, więc licze iż uda się to jakoś ustalić, z tego co widze to mieszkamy w podobnym rejonie, mieszkam w gorzowie wlkp.

23.pozdrawiam wszystkich z rodu Siudow ,pochodze z Koronowa , dawne woj bydgoskie

22.Jestem tu po raz pierwszy, ale na pewno nie raz jeszcze wrócę. Super strona! Pozdrawiam i życzę udanego Nowego roku :)

21.Pozdrawiam

20.może warto spotkać się w jakimś większym gronie i wspólnie podebatowaćnad historią rodu:)może jakiś zjazd?:)pozdrowiam krewniaków

19.teraz przydałoby się spotkać w naprawdę większym gronie może na jakimś zjeździe he he wtedy wszyscy wspólnie zweryfikujemy historię rodu:) pozdrawiam wszysktich krewniaków:)

18.Pozdrawiam wszytskich Siudkow!!!
Przy okazji chcialabym dotrzec do korzeni rodzinnych mojego dziadka Czeslawa Siudy, ktory zostal adoptowany (wziety z ochronki) w Poznaniu. Dziadek zmarl ,gdy mialam 4lata.A mnie coraz czesciej nurtuje pytanie kim byli moi przodkowie???

17.witam i pozdrawiam raczej nie jesteśmy rodziną ale miło znależć taką stronę mój dziadek pochodzi ze Suchej na pomorzu Alojzy Siuda a ja mieszkam obecnie w miejscowości Jania Góra

16.Wiadomość prywatna...
Hasło:

15.Witam....
To ja Marek Siuda z Tarnowa Podgórnego.Jest w naszej lini parę brakujących ważnych dat i osób.Postaram się jak najszybciej zebrać członków mojej rodziny i uzupełnić brakujące ogniwa drzewa rodzinnego.
Jest mi bardzo miło,że zostałem odnaleziony przez Pana Zbigniewa Mintę zamieszkałego ziemię lubuską.
Pozdrawiam wszystkich wraz z moją rodzinką.
Marek Siuda
Tarnowo Podgórne

14.Dziękuję za wspaniały pomysł iwielką pracę nad tworzeniem drzewa gen. rodziny Siudów.Proszę o korektę błędów .Chodzi o potomków Teresy i Zygmunta Kożlików z Radomierza .
Moje nazwisko panieńskie brzmi Rogosz,a imię zieńciapisze się Cedric.
Dziękuję!

13.witam wszystkich z rodz.Siuda zycze zdrowych spokojnych Swiat Bozego Narodzenia szczesliwego Nowego Roku pozdrawiam wszystkich

12.życzę wszystkim Siudom- tym rozsianym po całym świecie jak i tym, którzy żyją i mieszkają w kraju zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia

11.Wiadomość prywatna...
Hasło:

10.Dziękujmy za chwile wzruszenia po znalezieniu na Państwa stronie listów pisanych ręka naszego Tatusia , a kierowanych do cioci Basi Suidowej(tak to też nasza Ciocia mimo ,że dość daleka).
Ziemkowi dzieki za skierowanie na stronę
pozdrawiamy Krystyna ,Grażyna i elżbieta d.domo Klabińskie

9.Pochodzę z kujawsko-pomorskiego. Gruczno, Bukowiec i okolice. Czy są jakieś dane z tych okolic ?

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by