Jesteś 7554 osobą odwiedzającą księgę.

22.Jestem tu po raz pierwszy, ale na pewno nie raz jeszcze wrócę. Super strona! Pozdrawiam i życzę udanego Nowego roku :)

21.Pozdrawiam

20.może warto spotkać się w jakimś większym gronie i wspólnie podebatowaćnad historią rodu:)może jakiś zjazd?:)pozdrowiam krewniaków

19.teraz przydałoby się spotkać w naprawdę większym gronie może na jakimś zjeździe he he wtedy wszyscy wspólnie zweryfikujemy historię rodu:) pozdrawiam wszysktich krewniaków:)

18.Pozdrawiam wszytskich Siudkow!!!
Przy okazji chcialabym dotrzec do korzeni rodzinnych mojego dziadka Czeslawa Siudy, ktory zostal adoptowany (wziety z ochronki) w Poznaniu. Dziadek zmarl ,gdy mialam 4lata.A mnie coraz czesciej nurtuje pytanie kim byli moi przodkowie???

17.witam i pozdrawiam raczej nie jesteśmy rodziną ale miło znależć taką stronę mój dziadek pochodzi ze Suchej na pomorzu Alojzy Siuda a ja mieszkam obecnie w miejscowości Jania Góra

16.Wiadomość prywatna...
Hasło:

15.Witam....
To ja Marek Siuda z Tarnowa Podgórnego.Jest w naszej lini parę brakujących ważnych dat i osób.Postaram się jak najszybciej zebrać członków mojej rodziny i uzupełnić brakujące ogniwa drzewa rodzinnego.
Jest mi bardzo miło,że zostałem odnaleziony przez Pana Zbigniewa Mintę zamieszkałego ziemię lubuską.
Pozdrawiam wszystkich wraz z moją rodzinką.
Marek Siuda
Tarnowo Podgórne

14.Dziękuję za wspaniały pomysł iwielką pracę nad tworzeniem drzewa gen. rodziny Siudów.Proszę o korektę błędów .Chodzi o potomków Teresy i Zygmunta Kożlików z Radomierza .
Moje nazwisko panieńskie brzmi Rogosz,a imię zieńciapisze się Cedric.
Dziękuję!

13.witam wszystkich z rodz.Siuda zycze zdrowych spokojnych Swiat Bozego Narodzenia szczesliwego Nowego Roku pozdrawiam wszystkich

12.życzę wszystkim Siudom- tym rozsianym po całym świecie jak i tym, którzy żyją i mieszkają w kraju zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia

11.Wiadomość prywatna...
Hasło:

10.Dziękujmy za chwile wzruszenia po znalezieniu na Państwa stronie listów pisanych ręka naszego Tatusia , a kierowanych do cioci Basi Suidowej(tak to też nasza Ciocia mimo ,że dość daleka).
Ziemkowi dzieki za skierowanie na stronę
pozdrawiamy Krystyna ,Grażyna i elżbieta d.domo Klabińskie

9.Pochodzę z kujawsko-pomorskiego. Gruczno, Bukowiec i okolice. Czy są jakieś dane z tych okolic ?

8.Dzień Dobry.
Mam na imie Włodzimierz urodziłem się 1951 r.w Koronowie koło Bydgoszczy , mój ojciec miał na imie Antoni urodził się 1907 r. w Łącku Wielkim . Chyba nie jestesmy rodziną, ale miło było poznac waszą rodzinkę. Pozdrawiam Siuda Włodzimierz

7.Dzień Dobry.
Mam naimie Włodzimierz urodziłem się w 1951 - Koronowo koło Bydgoszczy, mój ojciec miał naimie Antoni urodził się w Łącku Wilekim - 1907. Chyba nie jesteśmy rodziną, ale miło było pozna waszą rodzinę.

6.dzień dobry!
moje nazwisko panieńskie brzmi Siuda, ale jestem rodowitą bydgoszczanką, mój ojciec też urodził się w Bydgoszczy , nie wiem gdzie dziadek , ale wiem ,że zaginął podczas wojny (na terenie Rosji).
Pewnie nie jesteśmy rodziną,ale miło było obejrzeć wasza stronę.
Pozdrawiam.

5.Wiadomość prywatna...
Hasło:

4.Wiadomość prywatna...
Hasło:

3.hmm..w albumie sa znajome twarzyczki...heh moich rodzicow..

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by