Jesteś 46471 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis

792.Nareszcie ktoś upomniał się wcześniej ja czekałem jakieś 9 miesięcy i nic.Fotograf na zjeżdzie jest tak zajęty że nie jest w stanie zamieścić czegoś co robi się w dwie minuty, przez 9-miesiecy .
791.Czy doczekamy się wreszcie na jakieś fotki z ostatniego zjazdu Chciuków?
790.Niech te Święta Wielkanocne
przyniosą radość,
wiarę w drugiego człowieka,
wzajemną życzliwość,
niech staną się żródłem
wzmacniania ducha nad materią.
Niech Zmartwychwstanie,
które niesie odrodzenie napełni
nas pokojem i miłością,
niech da siłę w pokonywaniu trudności
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość...
789.Niech czas świąt wielkanocnych utrzyma nasze marzenia w mocy
i wszystkie życzenia okazały się do spełnienia
i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości
abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności
i niech symbol boskiego odrodzenia był
i dla nas celem do spełnienia.
Wesołych świąt.
788.strona umiera
787.... a-ha wszystkim sympatykom naszych "starych" lat chciałbym polecić płytę Ultravox – Brilliant (2012) a jeśli ktoś lubi moje klimaty to niech poszuka: MEN WITHOUT HATS - Love In The Age Of War lub Mackintosh Braun - Where We Are 2010 i jeszcze więcej...Pozdrawiam
786."W tych dniach przez wszystkich oczekiwanych,
życzę Wam zdrowia,
życzę miłości,
i by spełniły się wszystkie życzenia,
dni radosnych i pięknych,
pięknem poezji muzyki i pogody,
tej za oknem i tej w sercach.
Zadumy nad płomieniami świec,
wewnętrznego spokoju,
odpoczynku,
zwolnienia oddechu
oraz dystansu do tego co wokół"

Szczęsliwego Nowego Roku
785.Szczesliwego Nowego Roku
784.Każdy już czym prędzej bieży,
by dołączyć do pasterzy.
I ja spieszę z życzeniami,
bo nie mogę być tam z wami.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
i niech dobroć wśród Was gości.
I niech Boga wielka moc na Was spłynie w Świętą Noc.
783.Niech Boska Moc Otuli Wasze Serca
I Boski Duch Oczyści Wasze Myśli
A w Noc Bożego Narodzenia
Pan Jezus Wam Się Przyśni…
782.Do wieczności odeszła nasza dalsza kuzynka Maria Daciów z Chciuków ur. 16 sierpnia 1921r. w Samborcu. Zmarła 5. grudnia br. w Opolu. O śmierci poinformował syn Andrzej z Kolonii i prosił tę wiadomość zamieścić w Internecie.
781.Lista uczestników III Zjazdu Rodu Chciuków liczy już ponad 100 osób. Program Zjazdu jest na stronie internetowej Majdanu.
780.Już za kilkanaście dni, w sobotę 28 lipca w Majdanie zaczyna się III Zjazd Rodu Chciuków.
Zgłoszenia przyjmuje Pani Maria Sapińska a wpłaty za uczestnictwo należy dokonać na konto nr 80 9439 0007 3001 0001 9507 0001
Bank Spółdzielczy Zaleszany
Maria Sapińska

Więcej szczegółów na stronie www.majdan.zbydniowski.prv.pl
Zapraszam, Ryszard
779.ale to byly lata
778.Witam bardzo serdecznie.Moi ś.p.Rodzice Bronisława i Kazimierz Paterek często opowiadali o ks.Blajerze.Mama wsponinała koleżanki np.Adelę Dec.
Proszę o kontakt.
777.Serdecznie pozdrowienia dla miejscowego bajkoklety i historiotwórcy Wojtka Gieca zwanego Zbyszkiem. Historie równie piękne jak opowiadania Karola Maya a treść wciągająca bagna, no a że sensacja fikcją podlatuje to co innego, szkoda że jak legenda tylko z ust do ust idzie.
776.Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu, ani staremu. Dziś na cmentarzu w Zaleszanach pożegnaliśmy Stanisława Turka. Pokój jego duszy!
775.Życzę Wam wszystkim, aby Wielkanoc ogarnęła
Was szczególną tradycją i nowymi szczęśliwymi przeżyciami,
Ale przede wszystkim by Wielkanoc
umocniła Waszą wiarę, podniosła na duchu
i napełniła Wasze serca radością
774.W niedzielę 12 lutego 2012r. Zebrali się Sympatycy i większość Osób, które pomagały w przygotowaniach obu poprzednich Zjazdów Rodzin Chciuków i Rodzin Odchciukowskich, był to odzew na wiele słów zachęty spływających do nas z Polski i z zagranicy. Spotkanie zaowocowało powołaniem Komitetu Organizacyjnego III Zjazdu Rodu Chciuków, w skład którego weszli:
przewodniczący- Andrzej Krawczyk
v-ce przew. - Helena Kilijańska
v-ce przew. - Piotr Kiełbasa
skarbnik - Maria Sapińska
członkowie:
Adam Maria Chciuk
Adam Michał Chciuk
Andrzej Chciuk
Beata Chciuk
Stanisław Chciuk
Stanisława Iwasieczko
Anna Kiełbasa
Józef Krawczyk
Małgorzata Krawczyk
Piotr Szpara
Jerzy Żak

III Zjazd Rodu Chciuków odbędzie się w sobotę 28 lipca 2012r. na gościnnym terenie Majdanu Zbydniowskiego.
W czasie naszego pierwszego zebrania poddaliśmy analizie nasze doświadczenia związane z pracami przygotowawczymi i przebiegiem dotychczasowych imprez. Nakreśliliśmy również zarys naszego trzeciego spotkania, którego formuła będzie zbliżona do poprzednich-okazuje się bowiem, że mamy już swoje tradycje! Pracujemy nad wprowadzeniem do programu zjazdowego nowości. Jak zawsze zachęcamy wszystkich do włączenia się w tworzenie tego wyjątkowego wydarzenia Każdy pomysł lub sugestia będą dla nas bardzo cenne, wzbogacą i uzupełnią oprawę tego dnia. Nie ukrywamy, że liczymy na naszych utalentowanych ,,Chciuków”- Jesteście niezawodni i zawsze można na Was liczyć! Być może odkryją się nowe talenty?

Zainteresowane Osoby prosimy o jak najszybsze zdeklarowanie swego przyjazdu. Pierwsza deklaracja nie wiąże się z natychmiastowym wpłacaniem pieniędzy, chcemy stworzyć wstępną listę,która da nam rozeznanie i ułatwi organizację naszej imprezy. Pamiętajcie jednak że, WPŁATY PRZYJMOWANE BĘDĄ TYLKO DO 30 CZERWCA 2012 ROKU!!!
Koszt uczestnictwa:
Osoby dorosłe 70 zł
Dzieci w wieku 7- 14 lat 50 zł
Maluchy poniżej 7 lat uczestniczą w Zjeździe za darmo.

Kontakt:
Maria Sapińska
Majdan Zbydniowski 150
37- 416 Zbydniów
Tel: 15 845-85-38
530-540-673
Anna Kiełbasa
Majdan Zbydniowski 24
37- 416 Zbydniów
Tel: 15 644-58-71
607-571-134

E-mail – aniulakielbasa@wp.pl

Wszystkie nowe informacje, w miarę postępowania naszych przygotowań będziemy zamieszczać na łamach Strony Majdanu Zbydniowskiego. Serdecznie pozdrawiamy!

Komitet Organizacyjny
773.Drodzy Zainteresowani kolejnym Zjazdem Rodziny Chciuków i Rodzin odchciukowskich!
W następstwie licznych zapytań o możliwość zorganizowania kolejnego, III-go Zjazdu, jego ewentualny termin, i inne sprawy związane z organizacją takiego spotkania - upoważniony przez Osoby inicjujące Komitet Organizacyjny Zjazdu informuję że:
- Zjazd odbędzie się w roku bieżącym.
- Z powodu różnych okoliczności wykluczających inne terminy, Zjazd odbędzie się w 28. lipca (sobota), z możliwością przedłużenia na dzień następny tak, jak to było w poprzednich spotkaniach.
- dalsze informacje będą przekazywane sukcesywnie w ten sam sposób, na gościnnych łamach strony internetowej "Majdan Zbydniowski".
Z serdecznymi pozdrowieniami
- Adam Maria Chciuk
772.Jest juz luty, w mysl przyslowia- obuj siostro, bracie cieple buty. Co sie dzieje, ze tyle dni nic sie nie dzieje w ksiedze! Czyzby "Srys" skul nam rece do w pisywania sie, albo "acta" mialo w plyw a moze skutecznie wystraszyl nas Pan Ryszard? A podobno duzo sie wydarzylo w starym roku, powtarzam za wpisem 786 czy ktos moze cos nadmienic nam, byl moze planowany i czy odbyl sie kolejny zjazd chciukow w Majdanie lub inne uroczystosci?

Pozdrawiam,

Jan
771.Pozdrowienia
770.Szanowni goście,
"Gość w dom, Bóg w dom". Tolerancja i akceptacja różnych sposobów myślenia i postępowania sprawia, iż nasz dom, czyli Książka gości strony Majdanu Zbydniowskiego jest otwarta dla wszystkich sympatyków. Jednak jeśli goście zaczynają się ze sobą wadzić lub brzydko zachowywać, to się ich grzecznie z chaty wyprasza. Dlatego usuwam z Książki nieładny wierszyk OBUDZCIE SIE zawierający epitety, pod którym podpisał się "STARY MAJDANIAK mieszkaniec". Granica wolności wypowiedzi została przekroczona. Jednocześnie chronię autora wpisu przed poważnymi kłopotami, bo ustalenie jego danych personalnych przez osobę pomówioną nie jest chyba zbyt trudne.
Usuwam również wierszyk ŚPIJCIE SPOKOJNIE "Młodego Majdaniaka", który był odpowiedzią na wierszyk poprzedni.
Pozdrawiam, Ryszard
769.Czy ktoś wie coś o zabawie karnawałowej w Domu Ludowym?Proszę o informacje.
768.to wtedy były deputaty, z góry odrzucane podania o cement, kolejki za wszystkim, zomo , ormo,i tylko młodzierzy nikt sie nie czepiał
767.Zyłem w okresie szóstej zwrotki w Majdanie, uważam że był to okres bardzo dobry dla młodych bo sołtys do niczego się nie wtrącał a młodzieżą kierował.... i wtedy były najlepsze dyskoteki w okresie wakacji.
766.Sprawdzalem, u siebie nie mam, sprawdz u sasiadow! Moze sie juz znalazla? A to ciekawe, tyle lat w ciaz kultywowany jest obyczaj(dobry?,czy raczej zly!) przysparzajacy wielu gospodarzom, dodatkowych klopotow (niszczenie mienia) w okresie "miru" swiatecznego!! Pozdrawiam-Jan
765.Ktoś mi zabrał w nocy bramę!Poszukuję, może ktoś widział? Wesoły.., to znaczy Wesołych Świat!
764.WESOLYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA Z TRADYCYJNYM KOLEDOWANIEM - DLA WSZYSTKICH MAJDANIANEK I MAJDANIAKOW,AUTOROM TEJ WSPANIALEJ STRONY RYSZARDOWI I ADAMOWI ORAZ ZAGLADAJACYM NA TA STRONE - ZYCZY RODOWITY MAJDANIAK - Janek!
763.Wesolych Swiat

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by