Jesteś 46473 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis

762.Jezu na sianku złożony
Któremu hołd dały bydlęta
Racz przyjąć nasze ukłony
Które niesiemy na Święta

Daj odbyć Gwiazdkę wesoło
Wszystkim co sercu są mili
Racz by kochani wokoło
Przyszły Rok w szczęściu spędzili- życzenia dla Wszystkich odwiedzających stronę Majdanu
761.Najserdeczniejsze Życzenia Szczęśliwych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia Oraz Wszelkiej Pomyślności w Nadchodzącym Nowym Roku 2012
760.Szkoda ,że zainteresowanie tą stroną tak zmalało. A jest o czym pisać, tyle się wydarzyło, ale brak nam czasu lub chęci. Tak to już jest, każdy ma swoje sprawy , własne problemy. Wszystko co nowe, budzi ciekawość, ale z czasem zamienia się w rutynę. Szkoda tej stronki, tak pięknie rozbudowanej, wielka szkoda, że wiele osób tylko zagląda i nie zostawia po sobie wpisów. Pozdrawiam wszystkich, którzy tu zaglądają i życzę wszystkim radosnych świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku 2012.
759.Jeżeli majdan nie był własnością Horodyńskich to dlaczego jest "zbydniowski" ?szkoda że historia majdanu jest tak skromnie opisana.
758.Chuliganów lepiej nie prowokować , to ryzykowne.Z możliwościami bym nie przesadzał, z sukcesami też. Natomiast optymizm bez ograniczeń,łatwiej w życiu!Pozdrowienia dla mieszkanki!
757.Ważne, że czujecie się Majdaniakami i nie opluwacie i nie prowokujecie-no chyba, że chuliganów. Uwielbiam tą stronę,praktycznie od niej zaczynam każdy dzień. Cieszę się każdym sukcesem naszej Społecznosi, a malkontentów wysyłam do ich piekiełek. Ludzie, tu jest tyle możliwości, tylko trzeba chcieć pomyśleć, wierzyć.
756.Tak, ta "magia" na pewno ma związek ze wspomnieniami a zwłaszcza z ludźmi i astmosferą nie tak dawnych przecież czasów, ale czasy się zmieniają, zmieniają priorytety, ludzie odchodzą... czasem mam wrażenie, że bardziej " majdaniakami" czują się Ci, którzy tam już nie mieszkają, tak jak ja, ale czy mam prawo tak twierdzić ?
755.Teraz do Starego- magia to jest jak się wspomina młode lata , a potem to już proza życia .Magia nie ulatuje to my od niej się oddalamy!
754.Mistrzu od klimy jak zobaczyłeś smród,opisz dokładniej ,a może sam śmierdziałeś i klima Ci roznosiła zapach? Może szyber-dach miałeś uchylony i przez niego patrzyłeś, nie pij więcej człowieku jak prowadzisz! Oj bardzo stary ,a głupi.
753.Oj uleciała ,chyba wtedy gdy Majdaniakom przestało się chcieć pracować.Wystarczy przejechać przez Majdan ja zrobiłem to 1 listopada taka sentymentalna przejażdzka i co widać, wszędzie chwasty brud na podworkach nie otwierałem okien ze względu na klimę w sam. ale z tego co widziałem to także smród.Wólka trochę ładniej się prezentowała.
752.Może takie tematy uruchomić na FORUM, a swoją drogą gdzięś ta magia z Majdanu uleciała...
751.Jak to kto ? Elita majdan-wólka trzeba było żeby 2 kandydatów startowało z majdanu żeby czasem układ nie przegrał : ))
Wólcoki nie zagłosują na majdunioka, to wygrali bo ciemna masa nie wiedziała po co nagle startuje pewien pan : ) a jak to po co startował żeby opozycji głosów ubyło hah xd
750.Ha ha kto takie monstrum wybrał na radnego?Ten chłopek to z innego wieku się tu przedostał.
749.Żegnaj Majdańska szkoło : D
P.S Radny ma niezłe pomysły haha ciemnota. Zgasić światło, rozwiązać straż, LZS, a co potem ? woda ? prąd czy gaz ?
Magiczna wieś.. nie ma się co oszukiwać to jest dziura a nie wieś.
748.Wydaje mi się że Majdan Zbydniowski i Zbydniów daleko od siebie nie są. I to w pełnintego słowa znaczeniu. Mieszkałem w czasie okupacji w Zbydniowie.Od 1946 chodziłem do gimnazjum w Rozwadawie. Koledzy to Bekesz i Zielinski. Pamiętam Tarzana i Kapałe z AK którzy ukrywali sie w Zbydniowie i polowanie UB na nich. Pamię tam ksiedza Kluze z Rozwadowa aresztowanego przez UB.Do 7 klasy chodziłem w Zbydniowie, uczyła nas Pani Janina ( nazwiska nie pamietam). Sławuszewscy Myszkowscy i inni. Czy ktos może mi cos o nich napisać. Byłbym wdzięczny. Tyszkowski Jan
747.Kochani !czy ta strona nalezy tylko do ludzi pochodzenia z Majdanu??, Skad tyle nienawisci w Was??. Serdecznie pozdrawiam moja parafie w Zaleszanach ,oraz bliskich sercu moich znajomych, Teresa Solarska Spiewak :))
746.Wielkie podziękowania za biografię, dosyć rozbudowaną ks. Stojałowskiego.
745.wesolych swiat
mokrego dingusa dla wszystkich znajomych
zycza turki z californi
744.Odszedł od nas Stefan Turek, (wieloletni dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Stalowej Woli)
POKÓJ JEGO DUSZY
Wyrazy współczucia dla rodziny...
„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo” J. Grzegorczyk
743.Czy ktoś z Państwa pamięta Władysława Rymanowskiego ze Zbydniowa lub jego rodzinę? Interesuje się historią mojej rodziny, ale utknęłam w martwym punkcie... Wiem tyle,że urodził się tam i wychował a jego rodzinny dom spłonął podczas pożaru razem z 5 innymi domami... Jeśli mógłby mi ktoś pomóc byłabym wdzięczna :)
742.Wsi spokojna, wsi wesoła,
Który głos twej chwale zdoła?
Kto twe wczasy, kto pożytki
Może wspomnieć za raz wszytki?
---------------------------------------------
Te słowa Jana Kochanowskiego
dobrze oddają wspomnienia "mojego" Majdanu...
Pozdrawiam wio...sennie...
741.NAZWISKA ZAMIESZCZANE I WYMIENIANE PRZYDOMKI,JAK I NIEKTÓRE WSPOMINANE,CZY TEŻ OPOWIADANE PRZEZ MOJĄ MAMĘ HISTORYJKI SĄ MI BARDZO BLISKIE
740.PIĘKNIE OPRACOWANA JEST TA STRONA
739.teskno za majdanem

pozdrowienia dla cioci Ani no i Piotrusia Basi i Arusia
738.każda mała ojczyzna to ta gdzie urodziłeś się bo tam powstawała historia Twego rodu ,bo tam wszystko się zaczęło -pozdrawiam ród Chciuków
737.Zapraszamy wszystkich na Sylwestra na Majdanie Zbydniowskim - nie ważne skąd jesteś baw się dobrze lecz nie rób obciachu sobie i innym - takie jest hasło przewodnie.
736.Cze Majdaniaki Buraki.... Tak zwane Maltańczyki ludzie osetka.... Jak wódz MAKCZU PIKTCZU w tęgie Pały rzucam na was urok Bialy... Kleska Maltanczykom pozdro 112
735.zastanawia mnie sens dyskusji o 2 armi wojska Polskiego czy ktokolwiek wie o ich drodze bojowej czy ktos wie jak gineli pod niesky nie jest sztuka krytykowac jest sztuka wiedziec. o tym czytalem i slyszalem z ust ludzi ktorzy sa bochaterami swoich czasow. czy ktos z was slyszal o panu Zbigniewie Mac to byl wujek Ryska Kieliszka czlowiek odznaczony za zaslugi bojowe wirtuti militari 3 klasy. walczyl jako zwiadowca telegrafista o nim czytac mozna w ksiazce od wisloki do czarnej elstery
pamietajmy o tych z pod Monte Casino ale nie zapominajmy o tych z p[od BERLINA
734.WIDZE ZE WSZYSTKO W NORMIE ;) PAMIETAM CIAGLE WOJNY ;CZYJA SZKOLA? DOBRZE ZE SA LUDZIE PONAD PODZIALAMI I NA WOLCE I NA MAJDANIE . JA BARDZO LUBIE LUDZI Z MAJDANU TAK JAK I Z WOLKI I CIESZE SIE ZE COS SIE DZIEJE W TYCH NASZYCH MALYCH OJCZYZNACH .CHWALA TYM CO CHCA COS ORGANIZOWAC .PELNE POPARCIE.JESZCZE JEDNO CHYBA SIE TAKI NIE URODZIL....... ;)
733.Szkoła jest wspólna, lecz położona jest na terenie Wólki :) to odnosnie wpisów o Majdańskiej szkole.

Bardzo dobrze ze są osoby które chcą coś robić w tym temacie. Szczególne uznania należą się Pani Dyrektor.
Wspólnymi siłami można zrobić wiele, potrzeba tylko chęci.

Pozdrawiam Majdaniaków.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by