Jesteś 4328 osobą odwiedzającą księgę.


Witaj na stronie parafii Świetego Szczepana w Rożyńsku Wielkim

Dziekujemy za wpis!!!


38.Jestem pod wielkim wrażeniem, niesamowita miejscowość, mała ale z jakim potencjałem. Byłam niezwykle zauroczona wizytą w Rożyńsku, ludność niezwykle miła, przyjaźnie nastawiona.
A gospodarz - klasa - ks. Marek odmienił kościół, i okolicę - myślę jednak że sam tego nie zrobił - parafianie niezwykli ludzie, którzy także dbają o świątynię i nie tylko.

37.Wiadomość prywatna...
Hasło:

36.Z tym kościołkiem pamiętam swoje piękne dzieciństwo i rodziców swoich których już nie ma. Pozdrawiam wszystkich .

35.Moja była parafia. Mój piękny kościułek w którym chce się modlic do Boga.

34.Piąty Festiwal już za nami. Cały był cudowny, ale ostatni, wrześniowy koncert to coś nadzwyczajnego. Dobrze Ksiądz Proboszcz powiedział - uniesiemy się pod sklepienie kościoła. Miał rację.

33.serdecznie pozdrawiamy wszystkich z którymi byliśmy na pielgrzymce 16.08.2013 w Wilnie bardzo miłe wspomnienia!! osobne pozdrowienia dla proboszcza,przemiły człowiek i duszpasterz!! Krystyna i
Tomek z Bydgoszczy

32.wspaniały koncert :)

31.Wiadomość prywatna...
Hasło:

30.Wiadomość prywatna...
Hasło:

29.Czy będą w tym roku koncerty , a jak to kiedy ?

28.Serdeczne pozdrowienia dla Ks. Marka dawna parafianka przesyla ( z parafi Sw.Jozeja w Piszu). Justyna

27.Wesołych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich parafian

26.koncerty są naprawdę wspaniałym pomysłem. Wszystko jest bardzo dobrze dopracowane. Widać że ksiądz proboszcz zna się na rzeczy. Jak to robi? Niech to zostanie tajemnica. Serdecznie dziękuję księdzu za pomysł i jednocześnie gratuluje a parafianom gratuluje takiego księdza proboszcz

25.Księże Marku wesołych zdrowych pogodnych Swiąt Bozego Narodzenia niech Bóg błogosławi księdza pracy , Wesołych Świąt

24.Radosnych, rozmodlonych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim parafianom, a szczególnie tym najstarszym Paniom i Panom, zespołowi za piękne śpiewanie (płyta wspaniała - gratulacje).
Wakacyjna parafianka

23.Z całego serca życzę Wesołych Świąt Bożego narodzenia dla wszystkich parafian. Niech Bóg obdarzy błogosławieństwem ks. Marka i Was wszystkich

22.Z okazji zbliżających się Świąt Bozego Narodzenia wszystkim wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2012

21.NiebieskiSklep.pl zaprasza wszystkich podążających do Pana

20.Koncert,na którym przyjemność być 2011.08.14 przekroczył moje najśmielsze oczekiwania.Było naprawdę rewelacyjnie.Gratuluję z całego serca księdzu proboszczowi za wspaniałą pracę,którą potrafi przyciągnąć takie rzesze wiernych.Widać,że ta parafia ma wspaniałego gospodarza.Szczęść Boże.

19.Piękna parafia, bardzo zadbana. Ciesze się, że jest strona internetowa, tak z sercem prowadzona, bogata treść. Gratulacje dla księdza proboszcza i parafian, jestm pod wrażeniem, mimo, iz tylko przejazdem odwiedziłam tą parafię,to więcej dowiedziałam sie dzięki tej stronie.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by