31.Super stronka! Przydaje mi sie codziennie... ! Sprawdzam numery i bardzo, bardzo mi się to przydaje! :))) Ale brakuje mi jednego... przydałoby się przy kazdym operatorze... nr teleinformacji... przykład netia - 0801801913, dialog- 0801700700, i inni... takie nr tel wszystkich operatorów by można było do nich zadzwonić i sprawdzić już konkretnie numer.... taka mała sugestia :)))

30.chyba właśnie o to chodzi , taki powinien być internet, zestawienie naprawdę super , wielkie dzięki

29.serdeczne pozdrowienia dla tworcy tej strony, "Kostek" trzymaj sie !!!

28.serdeczne pozdrowienia dla tworcy tej strony, "Kostek" trzymaj sie !!!

27.To jest to czego szukałem od dawna.
Wszystkie telekomy i TVK to moi potencjalni klienci.CISCO 3Com ALCATEL... do -90%.

26.Wiadomość prywatna...
Hasło:

25.Mozecie byc z siebie dumni. Nie wiem jak wam dziekowac. Musze przygotwac baze na temat operatorow lini stacjonarnych ,a tutaj wszystko jest. No coz zabieram sie do pracy ...
Ps.czy te informacje sa aktualne ,mam na mysli to ze np. jakas firma mogla upasc a u was nadal jest.

24.chyba jedyna strona tego typu. zawiera zarówno informacje dla laika, jak i dla osoby, która szuka danych bardziej profesjonalnych ( oczywiście bez przesady ) na temat operatorów telekomunikacyjnych
dla mnie 6 +

23.p. Arturze gratuluje samozaparcia i wlozonej pracy, rzecz ciekawa i potrzebna

22.Jestem pod wrażeniem. Tak się składa, że zawodowo grzebię w telekomunikacji. Świetna strona, informacje co prawda do znalezienia gdzie indziej, ale tutaj przystępnie podane i zgromadzone w jednym miejscu. TAK TRZYMAĆ i aktualizować :)

21.Mała rzecz, a cieszy. Dzięki za informacje.

20.TAK TRZYMAĆ. strona wyjątkowa.
OKOKOKOKOKOKOK

19.nie ma 2 zdań the best to za mało powiedziane

18.Ja jestem laikiem w tej dziedzinie i tylko uzytkownikiem ale nawet dla mnie ta strona jest intrygujacai warta poszukiwania informacji. gratuluję zacięcia.

17.Wiadomość prywatna...
Hasło:

16.Dzieki, wszystko co mi bylo potrzebne na jednej stronie :-) ... moze pokusisz sie o jakies zestawienia cen wszystkich operatorow, oceny pod wzgledem jakosci uslug? Bylo by jescze lepiej...

15.Niesamowita stronka :) Kompletne kompendium wiedzy o tym co wybrac, z czego skorzystac, za ile i u kogo. 100% rewelacja! Mam z tym po części styczność na codzień i często korzystam prywatnie z waszych danych. THE BEST!!!

14.Do Alicji:
Telefonia Dialog S.A.
Region Polska Centralna
ul. Niciarniana 51 / 53
92 - 320 Łódź

13.Zdjecie autora na tle czegos znajomego :-)
Pozdrowienia dla Pana Piotra.

12.Szukam adresu jakiegos biura, lub punktu w Lodzi, chce zmienic TP SA na Dialog, czy mam jakies szanse na dotarcie do Was????

<<>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by