11.stronka jest naprawde ok :) i chyba jedyna z takim zakresem materialu ;) pozdrowienia dla autora

10.dzięki za info okonkurencji

9.Bardzo dziękuję wszystkim za dotychczasowe wpisy.

Mała uwaga dla "brunoz". Niniejszy serwis prowadzę prywatnie i zupełnie sam.

8.Sluchajcie!

Ta stronka jest super. Gratoolooję dobrego pomyslu i szybkiego i konkretnego dostępu do informacji. CZytając tablicę taryfikacji z TPSA odnoszę wrażenie, że twórca zalożyl, że każdy jest operatorem i zna się na tym doskonale. Zabraklo tam sporo informacji. Próbuję przetlumaczyć ichnią tabelę dla niemieckiej firmy wdrażającej u nas centralkę tel. i muszę to robić od podstaw, zawrzeć wszystkie prefiksy AB itp. a poza tym TPSA nawet nie ma wersji angielskiej swojej obleśnej tablicy. Tylko ta strona mnie wyratowala. Jeszcze raz dziękuję Wam Kochani. Tak trzymać :))

7.ta strona to naprawdę niezła humppa!!!
:)) Ale tak na poważnie to wszystko tutaj jest w czekoladzie czyli ok:))

6.Gratuluję, świetna strona. Pozdrawiam.

5.gratuluje, informacje aktualne i obszerne,jak dla mnie brakuje tylko rubryki o nowinkach typu : transmisja glosu i jakosc via VoIP, czy instnieja na polskim rynku callshops (sklepiki z kabinami gdzie dziki mozliwosci wyboru operatora rozmowy miedzynarodowe sa tansze, instalacja passerelles GSM ...) a takze jaka jest konkurencja jesli chodzi okarty pre-paid (dla porowniania : we Francji karta via Iradium zapewnia 400 mn rozmowy w cenie 15 euros ttc)koncze marudzic bo site jest swietny, pozdrawiam :))

4.naprawdę miło pochodzić po tej stronie

3.Gratuluję strony! Oby niezależni rycerze nie polegli pod ciężarem tele-smoka !!!

2.Szkoda ze w strefie torunskiej koncesje dostala netia a nie dialog.Bo gdyby byl to dialog tojuz w 2001 w jego sieci znalazlyby sie wszystkie osiedla mieszkaniowe tzw.blokowiska po ok.10 tys mieszkancow w grudziadzu sa takie trzy.

1.B. fajowa strona, coś jakby intranet dla osób zaintresowanych telekomunikacją lub dla pracujących w f-mach telekom.

<<Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by