Jesteś 5294 osobą odwiedzającą księgę.


Tworzymy tę księgę gości zachęceni namowami naszych klientów oraz uczestników imprez, które mieliśmy przyjemność uświetniać naszymi usługami.
Niech ta księga posłuży do wyrażania ekspresji o naszym zespole i da namiastkę wiedzy o nas dla naszych przyszłych klientów.
Zapraszamy do składania w niej wszelkich uwag co do naszej działalności (również tych negatywnych), abyśmy dzięki nim mogli w przyszłości uniknąć popełniania błędów.

Grupa Blue Band - styczeń 2010 r.


63.Wybór zespołu był strzałem w 10! :) Wszyscy byli zachwyceni! Bardzo dziękujemy!!!!!!! Sokołów Podlaski 3.10.2015r

62.Z całego serca polecamy zespół. Grał na naszym weselu i zarówno my, jaki i goście byliśmy zachwyceni. Z całego serca polecamy- zespół wspaniały, gwarantuje dobrą zabawę;)

61.Wspaniali ludzie i rewelacyjny zespół!!! Gorąco polecam, grali u nas na weselu 16 maja i naprawdę super się spisali.Polecam naprawdę wszystkim!!!!Goscie zauroczeni Wami ,My rowniez. Warto mieć niezapomniane wrażenia z wesela. zespół BLUE BAND REWELACYJNY.Kochani jestescie WIELCY. WIOLA I LUKASZ.

60.Witajcie Kochani. Dziękuję raz jeszcze za muzykę na weselu i śpiew Krzysia na pomocne(wiesz o co chodzi).
Wiadomość dla nowych młodych par: pisze po trzech latach od naszego wesela,to o czymś świadczy. NAJ LEPSZY ZESPÓŁ nie szukajcie innego!!!!!!!!

59.Miałem przyjemność byćna dwóch weselach z udziałem tego zespołu-świetna zabawa,prowadzenie-rewelacja jednak za pierwszym razme była inna wokalistka-blondynka i pamiętam,że kopary wszystkim opadły,jak zaśpiewała. Tamta była o wiele lepsza-ta co najwyżej przeciętna,niemniej pozdrawiam:) Bartosz z rodziną.

58.Zespół grał u nas na weselu dwa lata temu - 18.08.2012. Polecam wszystkim którzy szukają dobrego zespołu, my się tak dobrze bawiliśmy i nasi goście, że wspominamy nasze wesele i zespół do dzisiaj :) oraz polecamy go innym :) Pozdrawiamy
Monika i Piotr Kostrzębscy Pruszków

57.Zespół grał u nas na weselu 11 października. Mimo, że rodziny pochodziły z różnych krańców polski wszyscy świetnie się bawili. Wybór padł w sumie w ciemno i okazał się najlepszym z możliwych:) Dziękuję całej ekipie za stworzenie wspaniałej atmosfery na naszym weselu!

Edyta i Damian

56.Drodzy członkowie zespołu BLUE BEND choć od naszego wesela minęło już kilka miesięcy nadal bardzo mile je wspominamy i w końcu podziękowania serdeczne wysyłamy!
Do wszystkich zaś odwiedzających tę stronę:
Przyszli Państwo młodzi jeśli chcecie nie mieć zmartwień tuż przed weselem, kiedy wszystko momentami się chwieje, a emocje sięgają zenitu - wybierzcie Niebieskich. Jeśli chcecie,aby Wasi goście - a nie tylko Wy byli zadowoleni, szczęśliwi i skakali do białego rana - wybierzecie Niebieskich. Jeśli chcecie porwać się na śmiały pomysł imprezy bezalkoholowej i zapewnić atrakcje zebranym - nie wahajcie się myśleć o Niebieskich. Mówiąc krótko BEZ PROBLEMÓW przy zawieraniu umowy, spełnianiu wszelkich zachcianek i fanaberii, graniu do białego rana bez zbędnych przerw.Przy tym wszystkim WYSOKA KULTURA OSOBISTA I WARSZTAT MUZYCZNY.
:):) Kinga i Tomek z całą gromadką gości

55.Dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela! Wszystko było ok, nie mamy żadnych zastrzeżeń :) Polecamy wszystkim niezdecydowanym zespół Blue Band!

54.Witam. Dziękujemy jeszcze raz za cudowne poprowadzenie wesela. Zespół wybrany w ciemno okazał się strzałem w 10. Rewelacyjny repertuar, konkursy i atmosfera. Dzięki wam w naszej i gości pamięci na długie lata pozostanie cudona noc, pełna tańca i zabawy. Jesteście najlepsi!!!

53.polecamy polecamy polecamy
10/10
zespół na wesele wybraliśmy w ciemno i była to bardzo trafna decyzja. Super kontakt, żadnych problemów, wszyscy goście świetnie się bawili, śmieszne i nienachalne konkursy w trakcie oczepin, zero piosenek typu "majteczki w kropeczki", do samego końca wesela ludzie chcieli się bawić.
Nigdy nie byliśmy na lepiej zagranym weselu.
Justyna i Jacek 17.05.2014

52.Witajcie ponownie,
Nikt nie pisze dwa razy, a ja chcę podziękować raz jeszcze, za wesele i za występ na pomoście w Augustowie w czasie oświadczyn. To jak Krzyś zaśpiewał, to mistrzostwo świata. Dzięki raz jeszcze. Jesteście Cudni!!!

51.Zespół grał u nas na weselu 31 sierpnia i była to najlepsza impreza, jaką mogliśmy mieć. Polecamy wszystkim, lepszej kapeli na wesele nie znajdziecie :) Goście bawią się wspaniale, zarówno przy stołach, jak i na parkiecie, zarówno ci rozrywkowi, jak i te mruki ;) Ogromne podziękowania jeszcze raz!

50.Dziękujemy zespołowi Blue Band za oprawę muzyczną naszego wesela (21.09.2013)Zespół godny polecenia każdemu kto liczy na super zabawę do białego rana:)
Dziękujemy.
Ewelina i Marcin

49.27 Lipca 2013 zespół Blue Band grał na naszym weselu. My oraz wszyscy nasi goście bawiliśmy sie świetnie. Zespół na 100 % wie jak rozbawić towarzystwo i porwać wszystkich na parkiet. Grali bardzo duzo, muzykę dla każdego, przerwy byly rzadkie i krotkie. Dziekujemy bardzo...gorąco polecamy Ania i Adrian

48.Chcielibyśmy bardzo podziękować Wam za fantastyczne prowadzenie naszego wesela. Wesela niezbyt licznego, ale które świetnie się bawiło do końca dzięki Wam!!Jesteście profesjonalistami w tym co robicie w 100%!!!Pozdrawiamy!!!Ola&Krzysiek, Suwałki 03.08.2013

47.Wesele odbyło się 13 lipca 2013. Zespół sprawdził się w 100%. Super podrywali gości do tańca, nikt się nie nudził. Grali muzykę dla każdego. Gorąco polecamy i pozdrawiamy zespół.

46.KOCHANI!
Dziękujemy najserdeczniej jak tylko potrafimy za cudowną oprawę naszego wesela!Goście są zachwyceni-impreza prowadzona profesjonalnie i z poczuciem humoru. Zespół otwarty na różne propozycje i pomysły. Najlepsze wesele na którym byliśmy,bo z najlepszym zespołem!:) Szczerze polecamy i pozdrawiamy!!! M. i T.

45.Polecamy ten zespół na wesela!! Bardzo dobrze zgrany zespól, zabawia gości od 1 minuty! Wszyscy bawią się na calego i do bialego rana!!

44.15.06.2013 Blue Band to świetny zespół prowadził nasze wesele dowcipnie, wesoło z nutką szaleństwa a przy tym profesjonalnie. Wszyscy bawili się do białego rana. Wszystkim bardzo serdecznie polecam na różne imprezy okolicznościowe. Bardzo wam dziękujemy za wspaniałe wesele. Pozdrawiamy:) Monika i Kamil

Powrót do strony>>Nowy wpis


Jak zarobić przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by