Jesteś 5293 osobą odwiedzającą księgę.

43.29.12.2012 zespół blue band grał na naszym weselu, impreza była fantastyczna. Wspaniała oprawa muzyczna bogaty repertuar, zespół z poczuciem humoru. Mało przerw w czasie których były organizowane różnorodne zabawy. Goście wychodząc nad ranem, mówili że najlepsze wesele na jakim się bawili. Wspaniała impreza. Serdecznie pozdrawiamy zespół, oraz polecamy wszystkim.

42.Weselisko było udane repertuar tez fajny :) natomiast troszkę za dużo przerw było w trakcie imprezy :/ poza tym wszystko ok !

41.Witam!
Oprawa muzyczna naszego wesela była naprawdę fantastyczna. Goście nie mieli czasu na nudę, dzięki czemu ta wyjątkowa noc minęła niesamowicie szybko, bardzo wesoło i z bolącymi nogami;-). Zespół składa się z samych sympatycznych osób. Są otwarci na wszelkiego rodzaju zmiany w układzie
wesela. Tak więc opisując pokrótce nasze wesele, jesteśmy jak najbardziej na tak dla zespołu Blue Band!!! Są super!!! Pozdrawiamy Was i raz jeszcze dziękujemy!!!
Asia z Karolem 20.10.2012

40.Dziękujemy za świetną zabawę 6.10.12 w Augustowie. Lepszego zespołu nie mogliśmy sobie wymarzyć. Spisaliście się na medal a goście bawili się rewelacyjnie (tak samo jak i My). Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i na pewno będziemy Was wszystkim polecać. Pozdrawiamy - M&D

39.Z ciekawosci zajrzalem na Wasza stronke.Podoba mi sie wszystko.Pozdrowka-byly perkusista Stasiek.

38.W naszym imieniu jak również rodziców dziękujemy Wam za profesjonalną oprawę muzyczną na naszym weselu (11.08.2012). Byliśmy pod ogromnym wrażeniem Państwa zorganizowania oraz umiejętności wokalnych. A głos Pani Magdy...aj nie do opisania, po prostu trzeba posłuchać :D Pozdrawiamy Asia i Stanisław!

37.Serdecznie Wam dziękujemy za wyśmienitą zabawę na naszym weselu w dniu 25.08.2012 w Augustowie. Zabawa była wyśmienita, a goście weselni byli zachwyceni i cały czas nas wypytywali skąd wzieliśmy taki fajny zespół :) Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem Waszego grania i oczywiście śpiewania. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy że uczestniczyliście w Naszym szczególnym dniu! Pozdrawiamy Was i gorąco polecamy Młodym Parom zespół Blue Band!
Edyta i Marek

36.Dziękujemy za pełen profesjonalizm i doskonały warsztat, jesteście doprawdy FANTASTYCZNI. Dziękujemy w imieniu własnym, rodziców i wszystkich gości którzy dzięki Wam wspaniale się bawili na Naszym Weselu. Ania i Rafał 26-05-2012

35.Dziękujemy Wam za świetną zabawę. Za to, że „rozruszaliście” naszych gości. Za to, że graliście do ostatniego gościa :)
Spełniliście nasze zachcianki(pierwszy taniec, piosenka do tortu – sami wiecie, o co chodzi). Biesiada była również super!
Polecam!!!
Monika & Marcin
Augustów, dn. 19.05.2012

34.Chcielibyśmy serdecznie Wam podziękować za wyśmienitą zabawę na naszym weselu w dniu 05.05.2012. Byliście fantastyczni. Goście weselni razem z nami bawili się do białego rana. Byli pod wielkim wrażeniem umiejętności wokalnych oraz zorganizowanych zabaw (do dziś otrzymujemy pochwały pod Waszym adresem). Jeszcze raz dziękujemy Wam za uświetnienie nam jednego z najważniejszych dni w naszym życiu ... Pozdrawiamy i jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Ewa i Adam

33.Witam,
Serdeczne dzięki za wspaniłe wesele. Ludzie, jeśli ktoś szuka zespołu na wesele i właśnie czyta nasz wpis, to nie szukajcie już nigdzie. 1000% gwarancji udanej zabawy. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI, zwłaszcza, że przyjechaliście kawał drogi pod Warszawę do nas 3.05, a na drugi dzień kolejna impreza i musieliście znowu te kilometry przebyć. Całusy Monika i Krzysiek.

32.14.01.2012 wesele było bardzo udane profesjonalnie prowadzone goście bawili się wspaniale polecamy ten zespół są super pozdrawiamy:)

31.Wesele 4.06.2011:) Zespół był naprawdę super. Goście nigdy nie mieli tylu zabaw w trakcie wesela:) NIe mówiąc o oczepianch. Nawet nie wiwdziałam , że mimo zapalenia krtani można tak śpiewać. Nikt nie zorientował się, że prowadzący jest chory. Pełen porfesjonalizm. POzdrawiamy D@M

30.Byliście zajebiści, co tu dużo gadać;-). Dzięki Wam mamy same miłe wspomnienia z wesela. Pozdrawiamy cieplutko Justyna I Marek.

29.Zespół sprawdził się w 100 %, zarówno my jak i goście jesteśmy pod wrażeniem,wspaniała zabawa na parkiecie i przy stołach, polecamy wszystkim
Ania i Tomek Suwałki 20.08.2011 r.

28."FAJNY JEST ZESPÓŁ....CHOLERA FAJNY JEST ZESPÓŁ..." ;) Dziękujemy serdecznie za wspaniałe wesele:) goście bawili się wyśmienicie, nigdy nie spotkaliśmy się z bardziej pozytywnymi opiniami o prowadzącym zespole:) Dzięki Wam nasze wesele było wyjątkowe i niezapomniane:) Polecamy każdemu! :) Przemek i Ula 03.09.2011 r.

27.ŚWIETNY ZESPÓŁ!!! SUPER WOKAL!!!
POLECA KELNERKA Z KUCHCIKA W CZECZEWIE:)
POZDROWIONKA!!!

26.Swietnie poprowadzone wesele, nie bylo czasu na jedzenie, bo zespol caly czas zabawial gosci. Muzyka pierwsza klasa. Szkoda, że tak szybko przyszedł ranek. Polecamy. 20.08.2011 Suwałki

25.Dziękujemy za oprawę muzyczną naszego wesela.Zespół wart jest polecenia.
Gołdap 30.07.2011 Sylwia i Krzysztof

24.Dziękujemy za oprawę muzyczną naszego wesela.Zespół wart jest polecenia.
Gołdap 30.07.2011 Sylwia i Krzyszto

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Jak zarobić przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by