Jesteś 7310 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis

43.Nie pamiętam czy się wpisywałam w ,jeśli tak to robię to po raz drugi-Bardzo ładna strona po prostu piękna.
Pozdrawiam
www.olenka.cal.pl

42.WItajcie:) Świetna stronka szczegolnie Galeria!!! Lubie tu zaglądać. Zapraszam także do mnie:) POZDRAWIAM!!! Powodzenia w foceniu ciekawych MASZYN!!!:)

41.Witam!Chciałbym pogratulować wam naprawde swietnej stronki:) milo sie to wszystko ogląda!Mam 23 lata i swego czasu moi znajomi troche się śmiali z mojej pasji jaką jest kolej,ale juz przywykli do tego:) Obecnie przebywam w Republice Irlandii i mam troche fotek z"Irish Rail":) jak cos to moge podesłać wam.Pozdrawiam serdecznie.

40.Witam,
podoba mi się Wasza stronka, zwłaszcza ten dworcowy zegar na stronie głównej :)
Pozdrawiam

39.Jestem mile zaskoczony ze jest taka strona

38.macie dużo pasji, miło się ogląda Waszą pracę, szkoda że władza to wszystko niszczy (linie, dworce, tabor)choć to najbardziej eko transport!

37.Bardzo przyjemna galeria. Oby tak dalej.

36.wysoki poziom oby tak dalej pozdrawiam

35.interesująca strona.wiele fotek ilustujących lokomotywy o których nie wiedziałem że takowe istnieją,i jeżdżą po naszych torach.mam na myśli czeskie loki.na początku myślałem że fotek nie można powiększyć,ale obawy na szczęście szybko zniknęły.ogólnie całkiem przyzwoicie.podsune wam ciekawy pomysł.może by tak zająć sie lokami z Ukrainy,Białorusi,litwy,Estoni,i Rosji.Tam też mają sprzęt niczego sobie jak choćby gigant TE-70.można było by sie coś dowiedzieć o ich lokach,o ile takie info jest wogóle dostęne.te kraje raczej niechętnie podają do wiadomości o swoich nowinkach technicznych i nie tylko

34.Ponoć mogę pisać co myśle o stronie ,a mój wpis został skasowany, pomysł dobry ale większość fot zmaszczona

33.Niby fajna strona , szkoda tylko że foty takie zmaszczone

32.Gratuluje pomyslu. Swietna Strona

31.Strona może być spoko

30.Powitanko i gratulacje. Wysokie miejsce na Kolejowej Topliście, zawartość super, warsztat fotograficzny coraz lepszy. Tak trzymać i nie zapominać o starych kumplach :)))

29.Bardzo ciekawa strona, dobrze że są jeszcze prawdziwi pasjonaci i robią takie ponadczasowe foto.Szczególne pozdrowienia dla Pana Michała i podziękowanie za udostępnienie informacji nt. tak ciekawej strony .Od Roberta cyklotrekking i turystyka alpy szwajcarskie.

28.Byłem tu :)
pozdrawiam!

27.Cześć!
Miło zobaczyć wreszcie co na torach na Śląsku. Świetny pomysł i bardzo dobra realizacja. Z przyjemnością oglądam miejsca przez które wiele razy przejeżdżałem. Niebieska EP-09 - śliczna :)

26.bardzo fajna strona fajnie sie ja oglada jak na milosnika kolei

25.Bardzo fajna strona, ale myslę że przydałby się opis każdej z lokomotyw. Trochę mi też brakuje zdjęć śląskich dworców i ogólnie historii kolei na Śląsku. Proponowałbym też założyć forum dyskusyjne na temat przyszłości polskich kolej, jak je widzą miłośnicy kolei.

24.Ciekawe fotki, miło popatrzeć, pozdrowienia

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Jak zarobić przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by