Jesteś 15735 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis

255.Do Beaty Guga na wpis z 2010 r. - po skontaktowaniu się z twoimi ciociami ,stwierdziły , że wiesz gdzie one mieszkają i gdzie mieszka twój ojciec.
254.Szukam kontaktu z Danką Mroczkowską córką Karola Mroczkowskiego. Mieszka prawdopodobnie w Kamieniu Pomorskim
253.Szukam kontaktu z Danką Mroczkowską córką Karola
252.W moim drzewie mam rodzinę Burlikowskich Emilię Górniak-Burlikowską i Józefa Burlikowskiego oraz ich dzieci - więcej na e-maila: basiags@poczta.onet.pl - pozdrawiam http://brzozdowce.of.pl/Barbara Grzesiak-Sakowicz.
251.odn.wpisu nr 242. Barbara Grzesiak-Sakowicz.
Szwagierka mojej babci to Bronisława z domu Sudoł(zmarła w Derby),która miała 11-cioro rodzeństwa.Znam też innych Sudołów Chciałabym z Panią porozmawiać.TEL.(52)3023082dom,523023202praca
250.Szanowna Aneto, zwróć się to Teresy Pawlik z Tychów. Znajdź jej konto na portalu nasza-klasa. Jej mama pochodzi z Burlikowskich i własnie z Hranek. Pozdrawiam
249.szukam informacji o Rodzinie Burlikowskich, wiem tylko,że dziadek pochodził z Hrankikut. Tato dziadka miał na imię Franciszek, mama Helena z domu śliwak, byłabym widzęczna, za każdą informację. Pozdrawiam
248.Witam.Nazywam się Ewa Anna Bocheńska. Jestem córką Anieli Bocheńskiej urodzonej 02.11.1921 w Hranki Kuty, która była córką Andrzeja Bocheńskiego i Anny Bocheńskiej z d. Mikołajczyk . Poszukuję rodziny mojego dziadka Andrzeja Bocheńskiego, który miał krewnych w Brzozdowcach oraz rodziny ze strony babci Anny Mikołajczyk z Hranki Kuty. Bardzo proszę o kontakt osoby, które wiedziałyby cokolwiek o mojej rodzinie.
247.do nr.246 nie otrzymałam zadnego e-meila podaje moj nr.telefonu 501-639-239
246.Napisałam do Pani emaila.
245.czy ktos odezwal sie z rodziny sudol z lasze gornych
244.Do numeru 136 .Podaj swojego e-meila .Napisze duzo o rodzinie Sudoł z Laszek GornychMoj e- meil koba57@interia.pl
243.Odpowiedz do nr.135 i 136 .Nazywam się Jolanta Kobak z domu Sudoł i mieszkam w Kłodzku.Moj ojciec nazywał się Wojciech Sudoł i był urodzony w Laszkach Górnych.Matka jego a moja prababcia miała na imię Salomea.Mój ojciec miał braci Mieczysława Tadeusza i Adama oraz siostre Katarzyne ,ktora wyszła za maz za Buczka.Proszę o mejla nr.136 to więcej napisze o rodznie.Gdyz brat andrzeja Sudoła i Salomei miał na imię Jozef nie wiem tylko ile ich było w domu . Do dnia dzisiejszego zyje tylko moja mama Lidia Sudoł zona Wojciecha.Prosze o kontakt.
242.Witam serdecznie - poszukuję od dłuższego czasu informacji na temat rodziny Śliwak i Sudoł. Interesują mnie losy rodziny od 1700 do 1900 r. Mieszkali w Brzozdowcach, Boryniczach, Laszkach Górnych, Stryju i Bóbrce - pozdrawiam Barbara Grzesiak-Sakowicz.
241.Panie Dawidzie, proponuję Panu pojechać do Brzozdowieckiego Kościoła oraz na tamtejszy cmentarz. Są tam jeszcze pomniki pozostałe po Polakach. Można na nich odczytać nazwiska zmarłych. Jest parę grobów z nazwiskami Mroczkowski. Nie otrzyma Pan zbyt dużo informacji o swoich przodkach, gdyż tubylcy nie pamiętają już tamtych czasów, a księża się zmieniają i nie prowadzą archiwum. Może Pan jeszcze odwiedzieć Polską Szkołę w Rozdole. Serdecznie przyjmą Pana państwo Tomeccy - dyrekcja. Ze Lwowa jadą Marszrutki w stronę Stryja, Chodorowa przez Rozdół i Brzozdowce. Najwygodniej jest wysiąść Rozdół-Bam. Pozdrawiam i życzę miłych wrażeń z podróży.
240.Witam,
Za dwa tygodnie wybieram się w okolice Lwowa i mam zamiar odwiedzić miejscowości z których pochodzą moi dziadkowie, może ktoś słyszał o Mroczkowskich, Klepackich, czy Hawryszach za wszelkie informacje będę niezmiernie wdzięczny. Miejscowości to Hranki Kuty, Brzozdowiec, Stanisławów.
239.Wszystkim z parafii Brzozdowce a w szczególnie byłym mieszkańcom Krasnej Góry przesyłam życzenia zdrowych Świąt i Błogosławieństwa Zmartwychwstałego.

Jeżeli macie Państwo pamiątki po Waszych przodkach z Krasnej Góry możecie mi bardzo pomóc w spisaniu historii o życiu dawnych mieszkańców Krasnej Góry. Bardzo proszę o kontakt na wandalyzwa@gmail.com
Za każdą pomoc serdecznie dziękuję
238.Poddaję pod rozwagę możliwość zorganizowania się całej Rodziny Brzostowian w Klub Brzostowian, jako jednostki organizacyjnej Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo- Wschodnich- jednostki niezależnej, wchodzącej bezpośrednio pod Zarzad Główny TMLi KP-W we Wrocławiu lub do Oddziału Szczecińskiego TMLi KP-W im Andrzeja Przewoźnika w Szczecine. Pozwala to na skuteczniejsze i bardziej aktywne współdziałanie wszystkich członków brzozdowieckiej rodziny a także korzystanie z wielu profitów, które wiążą się z reaktywacja jednostki statutowej.
237.Informacja o pielgrzymce do Brzozdowiec. Witam serdecznie rodziny Brzozdowieckie.

Chcę Państwa poinformować, że organizujemy pielgrzymkę do Brzozdowiec w terminie od 05.05. do 14.05.2012.
Trasa pielgrzymki : Brzozdowce,Stanisławów,Kołomyja,Czerniowce,Kamieniec Podolski,Chocim,Trembowla,Tarnopol,Zbaraż, Krzemieniec, Lwów. Wstępny koszt pielgrzymki 1200,- zł. Dokładny harmonogram pielgrzymki podam po skompletowaniu listy uczestników.Zgłoszenie można przesyłać meilem lub za pomocą telefonu.


podaję mój numer 508105346 komórka
913820153 stacjonarny
j.abramowicz@wp.pl Pozdrawiam Jadwiga Abramowicz
236.umieszczamy Brzozdowce w "Szczecińskich Zeszytach Kresowych" Zapraszamy do umieszczania artykułów. TML i KPW Oddział Szczecin im ANDRZEJA PRZEWOŹNIKA

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Jak zarobić przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by