Jesteś 15891 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis

259.fajna stronka, pozdrawiam
258.Poszukuję rodziny Walentego Sudoła urodzonego 1903 roku w miejscowości Zalesie gmina Jeżowe syna Stanisławy i Marcina Sudoł , prawdopodobnie zamieszkałego w dawnym woj. szczecińskim Mój kontakt: 516660532
257.Szukam informacji o Janie Owsianiku bądż Owsianyku / przed wojną mieszkał na Błoniach / - syn Michała i Tekli.
256.Do pana Adama z Nr 254 potwierdzam,pani Danusia miedzka w Kamieniu Pomorskim i prosi o kontakt na nr. tel.913820605
255.Do Beaty Guga na wpis z 2010 r. - po skontaktowaniu się z twoimi ciociami ,stwierdziły , że wiesz gdzie one mieszkają i gdzie mieszka twój ojciec.
254.Szukam kontaktu z Danką Mroczkowską córką Karola Mroczkowskiego. Mieszka prawdopodobnie w Kamieniu Pomorskim
253.Szukam kontaktu z Danką Mroczkowską córką Karola
252.W moim drzewie mam rodzinę Burlikowskich Emilię Górniak-Burlikowską i Józefa Burlikowskiego oraz ich dzieci - więcej na e-maila: basiags@poczta.onet.pl - pozdrawiam http://brzozdowce.of.pl/Barbara Grzesiak-Sakowicz.
251.odn.wpisu nr 242. Barbara Grzesiak-Sakowicz.
Szwagierka mojej babci to Bronisława z domu Sudoł(zmarła w Derby),która miała 11-cioro rodzeństwa.Znam też innych Sudołów Chciałabym z Panią porozmawiać.TEL.(52)3023082dom,523023202praca
250.Szanowna Aneto, zwróć się to Teresy Pawlik z Tychów. Znajdź jej konto na portalu nasza-klasa. Jej mama pochodzi z Burlikowskich i własnie z Hranek. Pozdrawiam
249.szukam informacji o Rodzinie Burlikowskich, wiem tylko,że dziadek pochodził z Hrankikut. Tato dziadka miał na imię Franciszek, mama Helena z domu śliwak, byłabym widzęczna, za każdą informację. Pozdrawiam
248.Witam.Nazywam się Ewa Anna Bocheńska. Jestem córką Anieli Bocheńskiej urodzonej 02.11.1921 w Hranki Kuty, która była córką Andrzeja Bocheńskiego i Anny Bocheńskiej z d. Mikołajczyk . Poszukuję rodziny mojego dziadka Andrzeja Bocheńskiego, który miał krewnych w Brzozdowcach oraz rodziny ze strony babci Anny Mikołajczyk z Hranki Kuty. Bardzo proszę o kontakt osoby, które wiedziałyby cokolwiek o mojej rodzinie.
247.do nr.246 nie otrzymałam zadnego e-meila podaje moj nr.telefonu 501-639-239
246.Napisałam do Pani emaila.
245.czy ktos odezwal sie z rodziny sudol z lasze gornych
244.Do numeru 136 .Podaj swojego e-meila .Napisze duzo o rodzinie Sudoł z Laszek GornychMoj e- meil koba57@interia.pl
243.Odpowiedz do nr.135 i 136 .Nazywam się Jolanta Kobak z domu Sudoł i mieszkam w Kłodzku.Moj ojciec nazywał się Wojciech Sudoł i był urodzony w Laszkach Górnych.Matka jego a moja prababcia miała na imię Salomea.Mój ojciec miał braci Mieczysława Tadeusza i Adama oraz siostre Katarzyne ,ktora wyszła za maz za Buczka.Proszę o mejla nr.136 to więcej napisze o rodznie.Gdyz brat andrzeja Sudoła i Salomei miał na imię Jozef nie wiem tylko ile ich było w domu . Do dnia dzisiejszego zyje tylko moja mama Lidia Sudoł zona Wojciecha.Prosze o kontakt.
242.Witam serdecznie - poszukuję od dłuższego czasu informacji na temat rodziny Śliwak i Sudoł. Interesują mnie losy rodziny od 1700 do 1900 r. Mieszkali w Brzozdowcach, Boryniczach, Laszkach Górnych, Stryju i Bóbrce - pozdrawiam Barbara Grzesiak-Sakowicz.
241.Panie Dawidzie, proponuję Panu pojechać do Brzozdowieckiego Kościoła oraz na tamtejszy cmentarz. Są tam jeszcze pomniki pozostałe po Polakach. Można na nich odczytać nazwiska zmarłych. Jest parę grobów z nazwiskami Mroczkowski. Nie otrzyma Pan zbyt dużo informacji o swoich przodkach, gdyż tubylcy nie pamiętają już tamtych czasów, a księża się zmieniają i nie prowadzą archiwum. Może Pan jeszcze odwiedzieć Polską Szkołę w Rozdole. Serdecznie przyjmą Pana państwo Tomeccy - dyrekcja. Ze Lwowa jadą Marszrutki w stronę Stryja, Chodorowa przez Rozdół i Brzozdowce. Najwygodniej jest wysiąść Rozdół-Bam. Pozdrawiam i życzę miłych wrażeń z podróży.
240.Witam,
Za dwa tygodnie wybieram się w okolice Lwowa i mam zamiar odwiedzić miejscowości z których pochodzą moi dziadkowie, może ktoś słyszał o Mroczkowskich, Klepackich, czy Hawryszach za wszelkie informacje będę niezmiernie wdzięczny. Miejscowości to Hranki Kuty, Brzozdowiec, Stanisławów.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Jak zarobić przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by