Jesteś 63325 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Jeżeli:
- cierpisz na anoreksję lub bulimię ,
- znasz adres do psychoterapeuty lub innego specjalisty...

Nie odchodź - pomóż sobie i innym


3668.Super strona. Pozdrawiam

3667.Najlepszy psycholog we Wrocławiu https://psycholog-bukowska.pl

3666.testddd

3665.potrzebujesz kredytu? jeśli tak, to stosuje się przy via e-mail: danielsawiak1@gmail.com

3664.Ciekawa strona. Zapraszam także na moją stronę z cytatami, przysłowiami, anegdotami i innymi mądrościami życiowymi: www.esii.pl.
Cytaty, aforyzmy, sentencje, myśli, teksty, przysłowia, autentyki, ciekawostki, kawały, dow[****], żarty, anegdoty, bajki, wiersze, wierszyki, życzenia, smsy, akronimy, yafud, bash, irc.

3663.Dzień dobry.
Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aktualnie jestem w trakcie tworzenia pracy magisterskiej związanej z tematyką zaburzeń odżywiania, która od dawna bardzo mnie interesuje. Podjęłam się trudnego zadania, jakim jest przeprowadzenie badań na grupie klinicznej, do której niełatwo jest dotrzeć, dlatego proszę o pomoc.
Jeśli cierpicie Państwo z powodu anoreksji, bulimii lub kompulsywnego objadania się i zechcielibyście wziąć udział w CAŁKOWICIE ANONIMOWYM badaniu online, bardzo proszę o wypełnienie kilku kwestionariuszy (zamknięty format odpowiedzi) znajdujących się tutaj:

http://forum.badania1617.ayz.pl/

Nie ma odpowiedzi dobrych lub złych. Chciałabym po prostu lepiej poznać sposób, w jaki patrzą Państwo na świat. Będzie to dla mnie nieoceniona pomoc!
Z góry dziękuję KAŻDEJ JEDNEJ osobie, która zechce poświęcić swój czas na wypełnienie kwestionariuszy i z góry przepraszam, jeśli moja prośba kogokolwiek uraziła. W razie jakichkolwiek pytań, czy problemów, służę pomocą.
Bardzo proszę o udział tylko tych osób, które rzeczywiście cierpią z powodu stwierdzonych zaburzeń odżywiania. Ogromnie zależy mi na autentyczności wyników, a tylko wtedy ich uzyskanie będzie możliwe.

Raz jeszcze dziękuję.
Barbara Kostecka
mail: 95barkos@gmail.com

3662.fajnie jest tutaj się pojawić po pewnym czasie.

3661.super! pzodr.

3660.supcio, pozdro

3659.showuptv.prv.pl

3658.DO:ONA - bardzo proszę o kontakt

3657.psycholog katowice

3656.Gdy choinka tonie w wodzie, jajko toczy się po lodzie.

3655.Bardzo pozdrawiam kochani!

3654.Muszę zeznawać dobrych uczynków pani Amanda Amanda Kredytowej Firm.
Nigdy nie pomyślałem, że będzie w całym moim życiu spotkać kogoś takiego jak pani Amanda. Ona jest rzadkim klejnotem. Jestem Husnah i ja biorę mój czas się zeznawać pani Amanda, bo w końcu zaproponował mi, co nikt inny nie mógł.
Ja i mój mąż dostał się w bardzo dużym zadłużenia z dłużnikami i Banku i szukamy kredytu z różnych firm pożyczkowych, ale wszystko się bezskutecznie. zamiast tego dostaliśmy nas do bardziej długu, a zakończył pozostawiając nam złamał aż wszedł w kontakt z panią Amanda, Podała mi kredytu, choć na początku bałem się, że skończy jak innych firm pożyczkowych nie spotkałem, ale ona nie była jak oni. Teraz mamy w końcu osiedlił się nasz dług i zaczął nowy biznes z pieniędzmi w lewo od kredytu.
Kontakt z panią Amanda przez jeden z poniższych e-mail.
amandarichardssonloanfirm@gmail.com, amandaloan@qualityservice.com, amandaloanfirm@cash4u.com lub po prostu skontaktuj się ze mną poprzez mój e-mail do dalszych dyrektyw ikmahusnah@gmail.com

3653.Pozdrawiam!

3652.Nawet Cie nie znam

3651.Ciekawe Karolino z M. co u Ciebie?
Nawet Vie nine znam

3650.Super księga!

3649.Ciekawa strona. Zapraszam także na moją stronę - www.opisygg.org

3648.https://docs.google.com/forms/d/1fjfbx49h160NsHxg16sT-W8EWfrkK_PqvbiSJjx65n 0/viewform?usp=send_form

3647.https://docs.google.com/forms/d/1fjfbx49h160NsHxg16sT-W8EWfrkK_PqvbiSJjx65n 0/viewform?usp=send_form

Jeżeli to nie problem proszę o wypełnienie ankiety

3646.Kochane
Obecnie jestem na etapie pisania pracy licencjackiej na temat zaburzeń odżywiania. Osobiście przez 5 lat chorowałam na anoreksję stąd wybór mojej pracy - aby miała sens i logikę muszę przeprowadzić badania - czy w związku z tym mogłybyście mi pomóc i wypełnić ankietę po udostępnieniu linku ? Ankieta jest anonimowa i może zajmie Wam maksymalnie 10 minut a mi bardzo pomoże . Będę wdzięczna za pomoc :) Pozdrawiam Serdecznie

3645.Pozdrawiam i zostwiam wpis

3644.witam ja jestem wlasnie na etapie gdzie inne dziewczyny już były czyli nie jedzeniu a schudnieciu i jest mi z tym dobrze po mimo ze mam już 33 lata ale ja nie chce więcej być gryba gdyż przed urodzeniem dziecka była szczupltka jak szczypiorek a ciąży zbyt mocno przytylam. Po mimo tego ze schudłam jakiesc 30 kg czuje się nie atrakcyjna i od paru dni nie jem albo lepien powiedzieć jem ale raz dziennie i się zmuszam do tego. Staralam się od trzech lat wrocic do swojej wagi nie dalam rady wiec przydzefl czas na drastyczne rozwiązanie nic nie jesc a chudnac wiem ze dam rade jestem silna i potrafie wiec będę z tym walczyc z moja nadwaga bo chce i wiem ze się uda nawet kosztem jedzenia ale dam rade raz dalam to teraz będzie latwiej, to co mowia inni mnie nie interesuje ja musze schudnąć dla siebie,,,, to jest tez najwazniejesze

3643.Pozdrawiam

3642.Super strona. Pozdrawiam

3641.Fajna strona i w ogóle fajna księga gości
jak obstawiac mecze

3640.Dziennikarka szuka kobiet (również nastolatek) z Warszawy i okolic, cierpiących na zaburzenia odżywiania do projektu edukacyjno-artystycznego, chętnych, by opowiedzieć o sobie anonimowo, albo wziąć też udział w zdjęciach (pozowanie w ubraniu), a także by zorganizowac grupę wsparcia. Wszystkich szczegółowych informacji udzielę w bezpośrednim kontakcie. Serdecznie pozdrawiam i proszę o kontakt:projekt.bulimia@wp.pl

3639.Czy w potrzebie pożyczek prywatnych i biznesowych dla różnych
Cele? Jeśli
Tak; Kontakt jacksonloancompany83@gmail.com Mr.Jackson Victor poprzez
Nazwa:
Wiek:
Kwota potrzebna:
czas trwania:
Kraj:
cele:
Cela nr:
UWAGA: Wszystkie odpowiedzi należy przesyłać na TEJ FIRMIE
Prywatny adres jacksonloancompany83@gmail.com

3638.Czy w potrzebie pożyczek prywatnych i biznesowych dla różnych
Cele? Jeśli
Tak; Kontakt jacksonloancompany83@gmail.com Mr.Jackson Victor poprzez
Nazwa:
Wiek:
Kwota potrzebna:
czas trwania:
Kraj:
cele:
Cela nr:
UWAGA: Wszystkie odpowiedzi należy przesyłać na TEJ FIRMIE
Prywatny adres jacksonloancompany83@gmail.com

3637.Kochani mam do Was wielką prośbę!
Chciałabym abyście wypełnili ankietę. W ramach pracy magisterskiej prowadzę badanie na temat wpływu emocji na zachowania żywieniowe. Ankieta jest całkowicie anonimowa!
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
http://www.interankiety.pl/interankieta/d6a34ee503be027836d8cfa2712e7573.xm l

3636.Chciałam was bardzo serdecznie prosić o pomoc w moim badaniu, które prowadzę do pracy magisterskiej. Jestem studentką 5roku psychologii i piszę pracę o anoreksji i bulimii. Badanie polega na wypełnieniu ankiety, zajmuje ona kilka minut i jest skierowana dla dziewczyn, a także dorosłych kobiet cierpiących na anoreksję lub bulimię, które już podjęły się leczenia bądź też zaczęły/są w trakcje terapii. Bardzo serdecznie was proszę o pomoc gdyż jest to dla mnie bardzo ważne i wszystkie odpowiedzi są dla mnie niezwykle cenne, ma dla mnie ogromne znaczenie każda jedna osoba która zechce wypełnić ankietę za co bardzo ogromnie każdemu z góry dziękuję za Wasz poświęcony czas i chęć pomocy mi.
Oto link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/ankieta/148200/samoskutecznosc-w-anoreksji-i-bulimii .html

Pozdrawiam i dziękuję za wypełnienie ankiety! :)

3635.Bardzo proszę o pomoc w badaniach do mojej pracy magisterskiej, dotyczącej stylów przywiązania i samooceny u osób cierpiących na zaburzenia odżywiania.

https://docs.google.com/forms/d/1akCPpIoJDnStBlP7rSH1C0OGAnwfGnAneg0wt59xFg I/viewform

3634.Bardzo proszę o pomoc w badaniach do mojej pracy magisterskiej, dotyczącej stylów przywiązania i samooceny u osób cierpiących na zaburzenia odżywiania.

3633.Matka - terapia przez 5 dni w tygodniu (w szpitalu godzina tygodniowo), w weekendy możliwość spotkań i terapia rodzinna. Dieta ucząca jedzenia także po wyjściu, nie tylko na czas leczenia. Warunki domowe.

3632.Do załamana: pisz na tego maila: amyyy4245@gmail.com- spróbuję Ci pomóc, ja wyzdrowiałam praktycznie :)

3631.8 lat i żadnej poprawy :( Uzależniona jestem od wymiotowania. Wpadłam w głęboką depresję i nie chce mi sie juz zyc. Całą noc wymiotuje a rano ledwo podnoszę się z łóżka. Pomocy bo ja tak dłuzej nie wytrzymam :((((((((

3630.GOSIEK! Jeżeli jeszcze kiedykolwiek wejdziesz na to forum, to proszę, zostaw swój wpis... Jestem bardzo ciekawa, co u Ciebie słychać, dopiero się zorientowałam,że nie cale 2 lata temu podając Ci swój numer dodalam przypadkiem 2 liczbę i zastanawiałam się czemu nie piszesz... Jeśli możesz to odezwij się...

3629.Czy ktoś leczył się w CTZO w Poznaniu? Jak tam jest?

3628.jak obstawiać mecze

jak obstawiać mecze

3627.znajoma ma anoreksję. Dzięki Waszej stronce wiele się dowiedziałem....

---
http://outsourcing-it.portabilo.pl

3626.Witam serdecznie :) Piszę pracę magisterską dotyczącą zaburzeń odżywiania. Poszukuję osób chorujących na anoreksję lub bulimię w wieku 15-20 lat. Badanie polega na wypełnieniu ankiety i jest w pełni anonimowe.

http://www.interankiety.pl/interankieta/c7f742ccfc0d8df2c0499d2ab43fbb8c.xm l

Dziękuję za pomoc i poświęcony czas!

3625.Witam serdecznie :) Piszę pracę magisterską dotyczącą zaburzeń odżywiania. Poszukuję osób chorujących na anoreksję lub bulimię w wieku 15-20 lat. Badanie polega na wypełnieniu ankiety i jest w pełni anonimowe.

http://www.interankiety.pl/interankieta/c7f742ccfc0d8df2c0499d2ab43fbb8c.xm l

Dziękuję za pomoc i poświęcony czas!

3624.bardzo fajna stronka;)

3623.ładna strona. pozdrawiam!

3622.Moja anoreksja wydaje się być jakąś zupełną abstrakcją, czymś ponadrzeczywistym. Przez kilka ostatnich dni byłam hospitalizowana, moje wyniki (badanie krwi, mocz, USG) są wzorcowe, nie wymiotuję i nigdy tego nie robiłam, nie stosowałam i nie stosuję głodówek, jem pięć razy na dzień... Mimo 18 lat nie dostałam jednak jeszcze pierwszej miesiączki, a moja waga przy 168 cm wzrostu wynosiła - u pielęgniarki szkolnej, w ubraniu - 34,5 kg, w szpitalu w piżamie - poniżej 34 kg. Pani doktor przy wypisie mówiła mamie, ze najchętniej zaraz odwiozłaby mnie karetką do szpitala psychiatrycznego na przymusowe leczenie. Ale ja przecież nie czuję się słabo, normalnie funkcjonuję. Moje myśli krążą jednak wokół jedzenia, staram się jeść jak najmniej, każdą mniejszą porcję traktuję poniekąd w kategorii sukcesu, przyjemności. Gdy zjem więcej niż uważam, że powinnam, czuję wobec siebie ogromną złość, jakbym poniosła porażkę... Tyle razy obiecywałam już płaczącej mamie, że się zmienię, ale z drugiej strony cały czas obecna jest we mnie ta "druga, niedojrzała ja", jak mówi pani psycholog i tak naprawdę boję się chwili, gdy waga pójdzie w górę. Proszę o podzielenie się swoim doświadczeniem i jakąś formę wsparcia - jak mam odnaleźć się w tej ciągnącej się już tak długo sytuacji?

3621.Witam zapraszam Wszystkich mieszkańców Katowic i okolic na naszą stronę na fb oraz odwiedzić osobiście nasz Klub Natura Art . Jest to miejsce w którym możesz zjeść i wypić coś pysznego, a przede wszystkim zdrowego. Dla stałych klientów mamy Karty Stałego Klienta na której możesz zebrać 10 pieczątek-drzewek by dostać coś gratis. A do tego mamy Firmowy kalendarz Klubu dla każdego kto wyda u nas przynajmniej 10 zł na posiłek, kawę, koktajl czy świeżo wyciskany sok.
A dla większych miłośników zdrowego żywienia zapraszam na www.sklepnaturaart.pl

3620.Kochane bulimiczki! Mam do Was ogromną prośbę! Rozwiążcie, proszę test i odeślijcie na mojego maila! potrzebuję minimum 30 osób chorujących na bulimię, ponieważ piszę na ten temat pracę mgr. Możecie również krytykować test i dzielić się opinią na jego temat. Wszelki uwagi będą docenione i włączone do opracowania jego ostatecznej formy.
Odpowiedzi proszę zaznaczać najlepiej na czerwono.
mój mail to: kameleonka@wp.pl
proszę o skopiowanie testu i przesłanie mi go w wordzie, z góry dziekuję!

Płeć: ……
Wiek: …..
Waga: …..
Wzrost: …..
Czas trwania choroby: …..


1. Korzystałam z pomocy psychologa/ terapeuty:
a) Tak
b) Nie
Jeżeli na pierwsze pytanie odpowiedziałaś/eś „TAK” zaznacz odpowiedzi na kolejne pytania od 2-4. Jeżeli odpowiedziałaś/eś „NIE” przejdź do pytania 5.
2. Odbyłam więcej niż dwa spotkania:
a) Tak
b) Nie
3. Uczęszczam regularnie na terapię:
a) Tak
b) Nie
4. Uważam, że moja terapia była/ jest skuteczna:
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
Jeżeli na pierwsze pytanie odpowiedziałaś/eś „NIE”:
5. Uważam, że psycholog/ terapeuta nie jest w stanie mi pomóc
a) Tak
b) Nie
6. Poradzę sobie sama/sam w zwalczeniu mojej choroby
a) Tak
b) Nie
7. Jestem świadoma skutków choroby
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
8. Uważam, że wiem, co jest przyczyną mojej choroby
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
9. Przyczyna mojej choroby jest: (jeżeli na poprzednie potanienie udzieliłaś/eś odpowiedzi „NIE”, pomiń to pytanie i przejdź do kolejnego)
a) Problemy w szkole
b) Problemy w domu
c) Problemy miłosne
d) Zbyt duża waga ciała
e) Inne (jakie?)………
10. Uważam, że psycholog nie powie mi nic, o czym sama bym nie wiedziała
a) Tak
b) Nie
11. O mojej chorobie wie moja matka/ ojciec
a) Tak
b) Nie
12. O mojej chorobie wie moja przyjaciółka/ przyjaciel
a) Tak
b) Nie
13. Mogę liczyć na wsparcie ze strony mojej rodziny w różnych sytuacjach życiowych
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
14. Uważam, że jestem atrakcyjna fizycznie
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
15. Czuję się akceptowana przez otoczenie
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
16. Lubię spotkania ze znajomymi
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
17. Uważam, że jestem na dobrej drodze do tego, aby wyzdrowieć
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
18. Choroba przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
19. Dostrzegam zmiany w swoim organizmie wywołane skutkami choroby
a) Tak
b) Nie
20. Nie mam pieniędzy na wizytę u psychologa/ terapeuty
a) Tak
b) Nie
21. Nie pójdę do psychologa, ponieważ może dowiedzieć się o tym któryś z członków mojej rodziny lub znajomy
a) Tak
b) Nie
22. Jeżeli sama nie będę nad sobą panowała, nikt inny mi nie pomoże
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
23. Znajduję ukojenie u używkach takich jak: alkohol, papierosy
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
24. Chcę wyzdrowieć
a) Tak
b) Nie
25. Czuję, że nie mam kontroli nad chorobą
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
26. Staram się kontrolować swoją chorobą
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
27. Gdyby rodzina wiedziała o mojej chorobie, zdecydowałabym się na terapię
a) Tak
b) Nie
28. Wyzdrowieję, jak tylko zmieni się moja sytuacja (rodzinna, szkolna, zawodowa)
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
29. Mam silną wolę
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
30. Moje ataki obżarstwa i wymioty są powodowane czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: rodzina, szkoła, praca
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie
31. Jestem szczęśliwa
a) Tak
b) Częściowo
c) Nie

3619.Jesteśmy studentami III roku psychologii. Piszemy z prośbą o kontakt osoby, które miały zdiagnozowaną anoreksję i przeszły terapię. Chcielibyśmy poprosić Was o informację na temat jakie formy pomocy/wsparcia istnieją po zakończeniu leczenia. Kontakt z nami będzie oczywiście całkowicie anonimowy. Informacje te posłużą do stworzenia projektu na temat istniejących środków pomocy oraz możliwego sposobu, by takie osoby miały zapewnione wsparcie po terapii. Z góry dziękujemy.

3618.Witam :) Jestem studentką V roku psychologii i piszę pracę magisterską na temat funkcjonowania psychospołecznego kobiet z anoreksją i bulimią. Bardzo Was proszę o wypełnienie dwóch kwestionariuszy. Badanie jest anonimowe i zajmuje około 15 minut. Bardzo mi zależy na tych badaniach, a potrzebuję sporej ilości osób, dlatego każda wypełniona ankieta jest dla mnie bardzo ważna :) Więc jeśli macie odrobinę wolnego czasu, serdecznie zachęcam.
Link do ankiety:

http://www.interankiety.pl/interankieta/bdb93529e16dafebeace41d8eb310ade.xm l

3617.Witam :) Jestem studentką V roku psychologii i piszę pracę magisterską na temat funkcjonowania psychospołecznego kobiet z anoreksją i bulimią. Bardzo Was proszę o wypełnienie dwóch kwestionariuszy. Badanie jest anonimowe i zajmuje około 15 minut. Bardzo mi zależy na tych badaniach, a potrzebuję sporej ilości osób, dlatego każda wypełniona ankieta jest dla mnie bardzo ważna :) Więc jeśli macie odrobinę wolnego czasu, serdecznie zachęcam.
Link do ankiety:

http://www.interankiety.pl/interankieta/bdb93529e16dafebeace41d8eb310ade.xm l

3616.Czy jest ktos z Lublina i męczy się z zaburzeniami odżywiania? Potrzebuję chocby rozmowy z kimś kto mnie zrozumie:(

3615.Tematyką zdrowego odżywiania zainteresowałem się gdy dowiedziałem się że mam schizofrenie. Zmieniłem wiele rzeczy w swoim życiu, kupiłem filtr wody, powietrza, i zmieniłem odżywianie się na zdrowe, zainteresowałem się też chrześcijaństwem i może to głupio zabrzmi gdy kiedyś się modliłem o pracę, w tym dniu wysłałem przypadkiem CV i dostałem prace jako administrator sklepu internetowego z ekologiczną żywnością Sklep Natura Art. Dzięki stwórcy wszechświata i swojemu rozsądkowi zostałem ocalony. Polecam wszystkim zdrowy tryb życia, ekologiczne odżywianie się i poszukiwanie prawdziwej wiary.

3614.Bulimia Nowy Sącz- czy jest tu ktoś? Pilnie potrzebuje wsparcia

3613.Już wcześniej pisałam o Fundacji Światło Dla Życia i mam dobrą wiadomość dla osób chcących się wyleczyć. Pracuję w Fundacji jako wolontariuszka i długo pracowaliśmy nad tym aby zdobyć dotację na leczenie, ale będą to dotacje na konkretne osoby i wtedy leczenie 1 osoby będzie kosztowało tylko 1000 zł za tydzień gdzie w innych ośrodkach cena min to ponad 2000 za tydz
Dlatego teraz zainteresowanych dotacją proszę o napisanie krótkiej prośby o dofinansowanie wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktów z potencjalnymi sponsorami na adres agatatatoja@wp.pl
To jest wasza szansa i wasza decyzja czy z niej skorzystacie ..........

3612.Pierwsza powakacyjna GRUPA WSPARCIA w LUBLINIE (dla osób chorujących na anoreksję i bulimię) - 5 październik2013 o godzinie 10.
Adres: Klinika Psychiatrii, ul. Głuska 1
Tel. 81 743 83 82

3611.W miejscowości Ławki pod Warszawą (okolice Piaseczna) powstał ośrodek dla osób z zaburzeniami odżywiania. 21.09 rusza pierwszy turnus. W programie mamy nie tylko terapię grupową i indywidualną, ale także warsztaty umiejętności społecznych, spotkania z dietetykiem, masaże, warsztaty kulinarne, terapie zajęciowe (terapia tańcem i ruchem, muzykoterapia, psychodrama, artterapia, filmoterapia), grupy dyskusyjne. Chcemy towarzyszyć uczestnikom na początku ich drogi w walce z chorobą (anoreksja, bulimia, w przyszłości również otyłość) i maksymalnie wykorzystać 8 tygodni, które spędzą w ośrodku pod okiem wykwalifikowanej kadry. Jesteśmy gotowi, kadra skompletowana, grafik ustalony - czekamy na uczestników!
Więcej informacji na stronie: http://alira.swiatlodlazycia.org.pl/
Chcielibyśmy dofinansować pobyt każdego z uczestników, w miarę możliwości Fundacji, co zależy od darczyńców.

3610.Witajcie,

Mam na imię Justyna i jestem studentką pedagogiki resocjalizacyjnej na III roku.

Zwracam się do Was z gorącą prośbą o wypełnienie ankiety specjalnie stworzonej pod pracę licencjacką o temacie: „Relacje społeczne dziewcząt cierpiących na anoreksje”. Ankieta jest skierowana do osób w wieku od 18 do 25 roku życia (wyłącznie dla kobiet). Zaznaczam, że ankieta jest w pełni anonimowa i posłuży mi wyłącznie do badań.

Wyniki uzyskane dzięki Waszemu zaangażowaniu pomogą mi w badaniach niezbędnych do pracy licencjackiej a poza tym przyczynią się do pogłębienia mojej wiedzy na temat sytuacji osób chorujących na anoreksję w szczególności dotyczącej wsparcia społecznego, które takie osoby mogą otrzymać .

Zależy mi na zebraniu jak największej liczby danych. Każda wypełniona ankieta ma dla mnie ogromną wartość.

Poniżej podaje link do ankiety
http://www.survio.com/survey/d/T8E7Y7S3C8D9T7T7S

Liczę na Waszą pomoc. Z góry dziękuje.

3609.Świetne treści. Wiele przydatnych informacji, które z pewnością wykorzystam. Polecam wszystkim!

3608.Mało kto wie, że w Polsce jest najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Jego powierzchnia jest wielokrotnie większa nie tylko od Zamku Królewskiego na Wawelu, ale i zamku malborskiego, a nawet od całkowitej powierzchni obydwu tych warowni

3607.Bardzo fajna stronka, serdecznie pozdrawiam ;D

3606.Interesująca strona! Tak trzymać! :)

3605.super stronka :)

3604.W takich okolicznościach radziecką przewagę niwelowała wyszkolona i doświadczona kadra Wehrmachtu. Armia Czerwona prezentowała się na tym polu gorzej. W wyniku stalinowskiej Wielkiej Czystki (1937-1939) oraz – przede wszystkim – rozpoczętej pod koniec lat 30. gwałtownej rozbudowy armii, w początkach 1941 w Armii Czerwonej było 100 000 wakatów oficerskich w linii. Efektem tego były szybkie awanse, w rezultacie których oficerowie często mieli niewielkie – lub wręcz żadne – doświadczenie w dowodzeniu podległymi jednostkami (i do tego niemal wyłącznie poligonowe). Skutkiem tego stała się utrata (do września 1941) niesłychanej ilości 142 tysięcy ze wszystkich 440 tysięcy oficerów[18].

3603.Przykro mi, że wysłał Ci tego maila, który przyszedł jako niechciane wiadomości e-mail w folderze śmieci, chcę tylko poinformować, że Pan Davel Smith obecnie oferuje pożyczki na 3% każdy. jeśli jesteś zainteresowany kontakt e-mail: davemorloaninvestment0001@gmail.com
Wypełnij i powrót ...
Imię i nazwisko:
Kraj:
Kom.:
Kwota potrzebna jako pożyczki:
Czas trwania kredytu:
Wiek:
Płeć:
kontakt email: davemorloaninvestment0001@gmail.com

3602.Bardzo ciekawa strona, fajne materiały...

3601.Witam! Chorowałam przez 10 lat. Nie jestem zdrowa. Jestem jedzącą anorektyczką. Tak to działa. Jak niepijący alkoholik. Leczyłam się we Wrocławiu w [url=http://psycholog-ms.pl/poradnia/zakres-pomocy]Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Magdaleny Senderowskiej[/url] przez trzy 3 lata. Dojeżdżałam na terapię z mniejszej miejscowości, w której mieszkam bo ta terapia uratowała mi życie. To nie jest tak, że stosujemy nieskuteczną dietę i dlatego zaczynamy się głodzić, że nie działa. Kiedy masz anoreksję, żadna dieta nie będzie dla ciebie skuteczna, bo nie zauważasz jej skutków. Widzisz kobietę obiektywnie grubszą od siebie i z zazdrością myślisz, "chciałabym tak wyglądać", a tymczasem jesteś już połową z niej. A potem odchodzą od człowieka siły i nic mu się już nie chce. Jedna wielka beznadzieja. Zdrowi ludzie jedzą, bo chcą mieć siłę iść do pracy, uprawiać hobby. Czynni anorektycy nie mają życia poza anoreksją, dlatego terapia jest równie ważna jak kroplówki i dieta. Żeby się nauczyć od nowa żyć.

3600.Szukasz kredytu? Albo ty odmówił kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Elizabeth Global Finance ograniczona rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Prosimy o kontakt poprzez e-mail dzisiaj poprzez bertglobalfinanceltd@gmail.com

3599.Szukasz kredytu? Albo ty odmówił kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Elizabeth Global Finance ograniczona rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Prosimy o kontakt poprzez e-mail dzisiaj poprzez bertglobalfinanceltd@gmail.com

3598.Bardzo fajna strona! Miło było poczytać!;)
Ja ćwiczę z Ewą moją osobistą trenerką ;p Pozdrawiam

3597.Rumuńskie wyrażenie România Mare (dosłowne tłumaczenie - "Wielka Rumunia", często też spotykane - "Większa Rumunia") odnosi się do państwa rumuńskiego w latach pomiędzy I a II wojną światową, a także do terytorium zajmowanego wówczas przez Rumunię. W tym czasie Rumunia osiągnęła największe w swojej historii terytorium, jednocząc wszystkie historycznie rumuńskie ziemie (które były także zamieszkane w większości przez Rumunów).

3596.ćma to nie jest takie łatwe. najbardziej zdraliwe w tej chorobie jest to, że ona wraca i trzeba być bardzo silnym...jest to ciężka droga, ale do przebycia samemu ;) tylko trzeba być na prawdę silnym i wiedzieć co robić. jak chcesz to napisz do mnie mmilcia@amorki.pl może dam rade jakoś pomóc, dać wskazówki
sama walczę ponad rok. o 9 miesięcy wymiotuję wcześniej ćwiczenia i przeczyszczanie, a wcześniej głodówkami zrzuciłam kilka...kg, dałam radę na dość spory czasi odzyskałąm radość życia, ostatnio mały problem z rodzicami i wszystko wróciło, choć nie powinnam się nimi przejmować bo zaraz kończę 18-nastkę, ale widzisz, trzeba być świadomym poblemu...a sama możesz go nie dostrzec, za to druga osoba w rozmowie potrafi wyłapać co powoduje "kryzys". no cóż ciężo u napisać to wszystko w jednej wiadomości. liczę , że się odezwiesz, albo ktoś kto ma ochotę pogadać i chce dać sobie troszkę pomóć. ja taką pomoc otrzymałąm i zyskałąm odrobinkę świadomośći i wiedzy ;)

3595.Pozdrawiam wszystkich męczących się z problemami bulimii i anoreksji. Trzymam za Was kciuki i wierzę, że uporacie się z tymi kwestiami.

3594.Większą część kontynentalnej Kanady tworzy tzw. Tarcza Kanadyjska. Obejmuje ona także większą część Archipelagu Arktycznego. Tarcza Kanadyjska jest prekambryjskim tworem geologicznym, tworzącym rozległy płaskowyż o wysokości od 300 do 1100 m n.p.m. We wnętrzu Tarczy Kanadyjskiej istnieje nieckowe zagłębienie tworzące Zatokę Hudsona i nizinę ją okalającą (Nizina Hudsońska). Wschodnią krawędź tarczy tworzą góry Torngat na Labradorze oraz kilka pomniejszych pasm górskich na Ziemi Baffina i Wyspie Ellesmere’a. Na południe od Tarczy Kanadyjskiej leży Kraina Wielkich Jezior Północnoamerykańskich, Nizina Laurentańska (Nizina Rzeki św. Wawrzyńca) oraz Appalachy Kanadyjskie. Od zachodu Tarczę Kanadyjską otacza pas Równin Wewnętrznych. Ich północną częścią jest Nizina Rzeki MacKenzie. Na zachód od równin leży pasmo Kordylierów Kanadyjskich, które tworzą dwa główne pasma – kanadyjskie Góry Skaliste i Góry Nadbrzeżne oraz szereg pomniejszych. Obszar pomiędzy tymi pasmami wypełniają wewnętrzne wyżyny. Oddzielnym masywem jest pasmo górskie oddzielające Alaskę od Jukonu – Góry Św. Eliasza, w których położony jest najwyższy szczyt Kanady Mount Logan (5959 m n.p.m.).

3593.Witam.Mam 16 lat i przypadkiem odkryłam tą stronę.Od dłuższego czasu szukam kogoś kto odpowiedział mi na parę pytań dotyczących mnie i mojej choroby-bulimi.Wszystko zaczęło się ponad rok temu przed wakacjami.Zaczęłam dużo jeść,bez opamiętanie czego skutkiem było wymiotowanie.Na początku robiłam to tylko abym poczuła się lepiej fizycznie.Takie epizody nie występowały często,może raz na dwa tygodnie.Wszystko jakoś ustało w wakacje ale po wakacjach wróciło ze zdwojoną siłą.Próbowałam ograniczyć słodycze,wyznaczałam posiłki lecz bardzo krótko to trwało bo mam słabą wolę.Po jednym dniu głodówki,biegłam do lodówki i jadłam i jadłam...o wszystkim wiedział mój chłopak.Po miesiącu krycia mnie,powiedział mojej siostrze.Siostra jest starsza o 6 lat.Szybko zaczęła szukać pomocy u specjalistów.Zaczęłam chodzić do psychiatry z którym widziałam się raz w miesiącu.Dostałam tabletki i przez parę miesięcy było dobrze.Tylko kilka razy nie wytrzymałam i wymiotowałam.Ale teraz czuję że wszystko zaczyna się od początku!Zaczynam znowu kryć się przed rodziną i brakuje mi siły aby się uśmiechać sztucznie..nie wiem co robić.Nie chce tego mówić rodzicom.Nie chce ich zawieść...miałam się z tego wyleczyć.
Proszę kogoś o radę...

3592.Załamana, masz rację. Wszyscy mówią, że super wyglądasz, że tak jak powinno być, ale lustro pokazuje coś zupełnie innego...
Dziś znowu idę do psychologa. Nie wiem czy coś to da.
Najgorsze, że zaczęłam strasznie palić... zamiast jeść, potrafię wypalić paczkę dziennie.

3591.Cola wiem co przeżywasz. Przez wymiotowanie przytyłam zamiast schudnąc. To błędne koło, które mnie kiedys całkiem wykończy:( Terapie pomagają ale na któtko a po prostu nie mogę juz na siebie patrzec:(((

3590.Mam dosyć...
Błagam, niech mi ktoś pomoże...
Na początku byłą anoreksja, teraz zmagam się z bulimią już kilka miesięcy i ciągle mam napady, ciągle, ciągle, ciągle... przytyłam 10kg, nie mogę patrzeć w lustro, nie mogę normalnie jeść, zaczęłam się ciąć, chodzę smutna i wykończona...
Chodzę na terapię, ale nic to nie daje.
Mam ochotę rzucić się przez okno... może lepiej, żeby mnie gdzieś zamknęli.
Straciłam wiarę i szacunek do samej siebie...

3589.Dzień dobry,

Czy jesteś w potrzebie pilnej pomocy finansowej i nie mają gdzie się zwrócić?
Czy potrzebujesz pożyczki zwiększyć firmy i zostały odrzucone przez wielu banków z powodu wysokich stóp procentowych i papierów wartościowych?
Szukasz sposobu, aby oczyścić swoje finanse, rozwinąć swoją działalność, spłatę długów, zrobić jakąś naprawę lub wymienić swój samochód?
Nie szukaj dalej, z gwarantowanym wypożyczenia z RAPHAEL finansowej spółki KREDYT można szybko umieścić swoje plany w czyn.

Zalety:

* Weź minimum 2,000.00 USD do maksymalnie 100 mln USD
* Affordable stałe opłaty miesięczne za okres trwania kredytu
* Płatność w terminie 1 - 20 lat, a tylko 2% stopy procentowej
* Szybki i bezpieczny proces online aplikacji.

Tak czy szukasz małego kredytu, pożyczki średnim lub dużym, pożyczki
podjąć decyzję w sprawie aplikacji i zacząć na swoich planach.

Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail: raphaelfinancialloancompany@gmail.com

Dr Rafał diego.
ds. informatycznych.

3588.Jeżeli dołączy sie do niego Dorzecze po pobiciu Frey"ów, albo samym wkroczeniu do regionu to już się wyrabia jego przewaga. Raz, że już ma swoich zahartowanych południowców to będzie mógł zapewne zabrać ze sobą na Bliźniaki z kilka tysięcy wojowników z Północy. W Dorzeczu obok jeszcze nie tak bardzo wykrwawionych kontyngentów lordowskich mogą się do niego przyłączyć chlorowaci partyzanci walczący z lwami i różami. Na dodatek mogą się zacząć dezercje części zbrojnych i rycerzy z Reach i Krain Burzy obecnie służący Żelaznemu Tronowi (pamiętajmy, że musieli poprzeć Joffa pod groźbą śmierci a nie z jakiejś własnej i niczym nie przymuszonej woli). Na dodatek jego wojska będą już bardziej przygotowane na pogarszające się warunki pogodowe w przeciwieństwie do południowego przeciwnika (chodzi tak o Tyrellów-Lannisterów jak i Aegona i jego potencjalnych dornijskich sojuszników, którzy wyjdą poza ciepłą ojczyznę).

3587.fajna strona, ciekawe materiały :)

3586.dobra stronka, ciekawe i fajne wpisy :)

3585.fajna stronka :)

3584.Bardzo ciekawa strona

3583.to był dobry akt i zamierzenia, kredyt mieszkaniowy w tym cesja praw z umowy ubezpieczenia na bank. kredyt mieszkaniowy Ubezpieczenie musi być co najmniej równa sumie pożyczki i odsetek kredyt mieszkaniowy w pierwszym roku okresu kredytowania. Jeśli kwota kredytu i odsetek kredyt mieszkaniowy za pierwszy rok kredytu jest wyższa niż wartość ubezpieczenia, suma kredyt mieszkaniowy ubezpieczenia powinna być równa wartości zabezpieczenia. Najlepsze kredyt mieszkaniowy kredyty są zabezpieczone przez prosty kredyt mieszkaniowy
hipotecznego na 100% kredytów hipotecznych kredytów i depozytów
zabezpieczających odsetek umownych i innych kosztów dodatkowych w kredyt mieszkaniowy wysokości do 50% kwoty kredytu. Najlepszy kredyt, który jest kredyt mieszkaniowy przeznaczony do pełnej spłaty kredytów przeznaczonych na cele mieszkaniowe oraz nabywania kredyt mieszkaniowy nieruchomości obciążonej hipoteką z tytułu zobowiązań sprzedawcy kredyt mieszkaniowy lub nieruchomości własnościowe spółdzielcze prawo do umieszczenia kredyt mieszkaniowy zabezpieczenia w postaci hipoteki tymczasowej  Pożyczka do odegrały kredyt mieszkaniowy ważną przedpłaty roli przez kredytobiorcę. Wkład kredyt mieszkaniowy własny są udokumentowane, zainwestowane kredyt mieszkaniowy i można zainwestować środki własne kredyt mieszkaniowy wnioskodawcy. Wkład własny (np. z 15%) od ceny kredyt mieszkaniowy nabycia lub kosztu budowy powinny być płacone przez kredytobiorcę kredyt mieszkaniowy przed wypłatą kredytu. Jeśli najlepszy kredyt przeznaczony kredyt mieszkaniowy jest na finansowanie budowy, kredytobiorca środki własne, aby kredyt mieszkaniowy zamknąć małe inwestycje powinny zostać dokonane przed wypłatą kredytu lub transzy kredyt mieszkaniowy pierwszej. Zaliczki i kwota pożyczki powinna być wystarczająca do kredyt mieszkaniowy sfinansowania całkowity koszt nabycia lub kosztu budowy. Branże, jako wkład własny uznać: cena lub wartość kredyt mieszkaniowy nieruchomości w wysokości udokumentowanej w kredyt mieszkaniowy umowie jako podstawa jego nabycia, wraz z tymi, opłat notarialnych i kosztów sądowych, dotację na pokrycie kredyt mieszkaniowy kosztów nabycia lub wytworzenia się do autora, spółdzielnia mieszkaniowa, kredyt mieszkaniowy dostawcy lub wykonawcy i zapłacił rachunek, faktury kredyt mieszkaniowy, rachunki za prace wykonane do tej pory, a nabyte materiały udokumentowanych i innych rządowych papierów wartościowych kredyt mieszkaniowy według wartości rynkowej przedstawionym w świadectwie kredyt mieszkaniowy lub wyciągu z rachunku inwestycyjnego, akcji notowanych przedsiębiorstwa, jednostki kredyt mieszkaniowy uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych w wysokości kredyt mieszkaniowy 50% wartości rynkowej przedstawionym w świadectwie lub wyciągu z rachunku inwestycyjnego, wartość nieruchomości kredyt mieszkaniowy przeznaczonych do sprzedaży oświadczył. Wykonane kredyt mieszkaniowy przez banki do najlepszych pożyczek są nierozerwalnie związane z kredyt mieszkaniowy bezpieczeństwem. Ci, którzy kredyt mieszkaniowy chcą uzyskać najlepsze wnioskodawców kredyt zobowiązane są kredyt mieszkaniowy do ustanowienia prawnych zabezpieczeń kredytu. Najlepsze kredyty mieszkaniowe mają zabezpieczenia kredyt mieszkaniowy w postaci hipoteki kopii udokumentowanego kredyt mieszkaniowy rejestru gruntów zawiera ostateczny wpis hipoteki i ubezpieczenie nieruchomości, kredyt mieszkaniowy który ma spółdzielczego prawa własności do lokali, które są kredyt mieszkaniowy przedmiotem hipoteki, pożaru i innych umieszczono na bank, wszedł drugi, zabezpieczenie hipoteczne spłacane kredyt mieszkaniowy siedzibę kredytobiorcy lub sprzedawcy. Przed udzieleniem kredyt mieszkaniowy kredytu, niezależnie od obowiązkowego zabezpieczenia kredyt mieszkaniowy kredytu, bank może wymagać dodatkowego zabezpieczenia w postaci wpłaty kaucji, blokada kredyt mieszkaniowy środków pieniężnych, ubezpieczenia na życie kredytobiorcy ze wskazaniem kredyt mieszkaniowy banku, jako beneficjent, hipoteka ustanowiona na inny Obiekt z ubezpieczenia nieruchomości od ognia kredyt mieszkaniowy i innych zdarzeń losowych, a przeniesienie praw wynikających z umowy kredyt mieszkaniowy do banku, przelewy bankowe należności za płatności dokonane z tytułu ceny nabycia lub kosztu budowy nieruchomości kredyt mieszkaniowy będącej przedmiotem kredytu. Jeśli kredyt mieszkaniowy jest kredyt mieszkaniowy na budowę lub zakup nieruchomości na rynku pierwotnym, kredyt mieszkaniowy wnioskodawca musi wykazać, jako zabezpieczenie dla banku cesji kredyt mieszkaniowy wierzytelności z tytułu płatności dokonanych na poczet ceny nabycia lub budowy nieruchomości, które powstały po kredyt mieszkaniowy zakończeniu umowy z deweloperem lub spółdzielni mieszkaniowych. Przy kredyt mieszkaniowy ubieganiu się o kredyt może być zainteresowany w produktach kredyt mieszkaniowy odpowiedzialności dostępnego ubezpieczenia kredytu.

3582.Kto ma bulimię i jest z Lublina?

3581.Polecam meble.

3580.Dziewczyny jeśli jesteście na początku drogi z bulimią czy anoreksją,zawróćcie jeśli macie jeszcze szanse!!!!!!
Ja choruję na bulimię ponad 8 lat mam 25 lat i jestem wrakiem człowieka,jedyne co siedzi mi w głowie to ogromna chęć zabicia się z każdym dniem silniejsza.Czuję do siebie taką pogardę i obrzydzenie,że już nawet w lustro na siebie patrzeć nie mogę....

klaudik22@wp.pl

3579.http://badthins.pinger.pl/ przeczytajcie historie i otwórzcie oczy!

3578.Jestem prawnuczk? Jana Affy. budowniczego Ko?cio?a w Bykowinie.Ch?tnie nawi??? kontakt z kim?. kto zajmuje si? histori? Ko?cio?a i posiada jakie? materia?y lub zdj?cia. Urodzi?

am si? w Raciborzu, ale obecnie mieszkam w Rzeszowie. nike air jordan Kontakt mo?e zaowocowa? wspó?

prac? z niezale?nym radio internetowym, które zacz??o dzia?a? kilka dni temu, i ma charakter patriotyczny. - http://www.nikeairjordanpl.com/

3577.dziewczyny! zajrzyjcie na poniższą stronę, kupiłam tam koncept i pogadałam z p. Alicją i wychodzę!

http://mialam-bulimie.blogspot.com/

3576.Witam wszystkich!
Piszę pracę licencjacką na temat anoreksji i bulimi i potrzebuje chętnych osób do rozmowy.Spotkanie nie jest obowiązkowe,może być to pisanie na skype bądź mail.Jest to całkowicie anonimowa praca.Czekam na Wasze listy.

3575.Dziewczyny błagam Was, jeżeli chcecie żyć normalnie to skończcie z tym, szukajcie pomocy u profesjonalnych lekarzy, ja zniszczyłam sobie życie, Wy się nie dajcie!

3574.musicie uwierzyc w siebie w swoja wartosc jestescie piekne doskonale i nie pozwolcie zeby ktokolwiek myslal inaczej wasza psychika to wy zatem wy nie mozecie myslec o sobie zle wy jestescie warte wszystkiego co najlepsze

3573.wyszlam z teo dziadostwa sama

3572.dziewczyny chce wam pomoc

3571.Witam...
Realizuję program tv, do którego chcę zaprosić kobiety, które mimo że zmagają się z choroba anoreksji - marza o macierzyństwie, albo kobiet, którym udało się zajśc w ciąże lub juz urodzić dziecko, mimo że ta choroba ciągle im towarzyszy.
Jeżeli uważasz, że jestes gotowa podjąć temat w studio telewizyjnym - odezwij się proszę.

3570.jestem chora, ale wiem, co robic, zeby z tego wyjsc, chociaz jest to trudna droga i nadal uparcie nia ide. napisz do mnie na pozwol.sobie.pomoc@wp.pl pogadajmy, pomozmy sobie razem. wiem, co robic, zeby jesc normalnie i nie tyc, odzyskajmy razem radosc zycia :) zapraszam tez na mojego bloga blogobulimii.blog.pl DZIEWCZYNY I CHŁOPACY, PISZCIE, zapraszam kazdego! kazdy z Was zasluguje na uwage, zrozumienie i pomoc! czekam na Was! :)

3569.Witam. Pracuje w radio i szukam osób chorych na anoreksję lub bulimię. Chciałabym zrobić reportaż na ten temat, opierając się na przykładzie danej osoby. Z góry dziękuje za kontakt.

(szukam osób z Lublina i okolic)

Powrót do strony>>Nowy wpis


Jak zarobić przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by