64.mam ogromna prosbe osob ktore opiekuja sie cmentarzem czy byla by mozliwosc sprawdzenia czy w spisie osob zmarlych znajduja sie czlonkowie mojej rodziny RAB(a z ogonkiem)jezeli bylaby taka mozliwosc prosze o jakikolwiek kontakt ze mna
serdeczne podziekowania

63.Dziękuję serdecznie Pastwu za tę piekna stronę o naszym cmentarzu. To bardzo dobrze, że Sandomierzanie pamiętaja o swoich zmarłych i w ten sposób. Chwalebna to godna myśl modlic się za umarłych. Gratuluję dobrego smaku i gustu. "Bóg Wam zapłać "!

62.Gratuluję strony. Dzięki takim projektom nie zaginie pamięć o minionych pokoleniach.

61.Na plebanii kościoła św. Pawła znajdują się księgi Parafii św.Pawła za Murami Miasta Sandomierza znajdują się księgi :urodzeń,zaślubin i zgonów od 1652 roku. Brak jest księgi za lata 1700 - 1750 r.
Proponuję panu Sitko zgłosić się do księdza proboszcza.
Proponuję również powadzenie poszukiwań genealogicznych w Archiwum Państwowym w Sandomierzu przy ulicy Zydowskiej w którym znajdują sie dostępne dla każdego akta stanu cywilnego za lata 1810 - 1906 r.
Zyczę powodzenia w poszukiwaniu przodków - Alfred Sobieniak z Sandomierza.

60.Fajna strona. Pozdrawiam i zapraszam na moją o dębach z Puszczy Białowieskiej

59.A jak można dotrzeć do spisu pochowanych - jakieś propozycje??

58.Mam wielką prośbę o pomoc do poszukiwaczy swoich korzeni rodzinnych. Czy ktoś mógłby wyszukać na cmentarzu grobów osób z nazwiskiem Sitko. Prosiłbym o dane: imię nazwisko rok urodzin i smierci ewentualnie ile lat żył.
Z góry dzięki wielkie
wiadomości proszę nadsyłać na adres artua1@o2.pl

57.TA STRONA ROBI DUŻE WRAŻENIE. WRAŻENIE GROZY.

56.TA STRONA ROBI DUŻE WRAŻENIE. WRAŻENIE GROZY.

55.robi wrażenie. Duże Wrażenie.

54.to jedna z najlepszych stron jakie widziałam ta muzyka, kolorystyka pozwalają na chwile zadumy nad tymi którzy odeszli. cmętarz dla każdego z nas jest przerażający ale patrząc na tą strone widzimy jak bardzo coś tak strasznego maże być zarówno tak piękne.

53.to jedna z najlepszych stron jakie widziałam ta muzyka, kolorystyka pozwalają na chwile zadumy nad tymi którzy odeszli. cmętarz dla każdego z nas jest przerażający ale patrząc na tą strone widzimy jak bardzo coś tak strasznego maże być zarówno tak piękne.

52.Jestem pod dużym wrażeniem artystycznej strony tego przedsięwzięcia. Myslę, że każdy nasz cmentarz powinien doczekać się skatalogowania i opisania. Przmijamy!i rzeczywistośc wokół nas!

51.Oglądając Cmentarz Św. Pawła przenoszę się do Sandomierza.Jestem w tym momemcie ze swoimi rodzicami, ktorzy spoczywają na tym cmentarzu

50.Oglądając Cmentarz Św. Pawła przenoszę się do Sandomierza.Jestem w tym momemcie ze swoimi rodzicami, ktorzy spoczywają na tym cmentarzu

49.Mam pytanie, jak można otrzymać całość tego opracowania w wersji "papierowej" ?

48.Bardzo żałuję,że nie spisu pochowanych. Poszykuję nagrobków przodków.

47.Jest spis wszystkich nagrobków, dokładnie opisane są każde inskrypcje - jednak nie ma tego w wersji internetowej.

46.Podzielam zdanie mojego przedmówcy. Brak spisu...

45.Opracowanie piękne, wspaniałe - tylko
dlaczego brak spisu pochowanych.

<<>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - kasa z sieci

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by