Jesteś 3084 osobą odwiedzającą księgę.


Witamy w księdze gości Chironsport.pl


22.Ale sciema....

21.Znalazlam Wasza Strone przypadkwo w I
nternecie i poznalam Pana Mariusza Ruda, ktoremu ta Droga sle Pozdrowienia. Bylam Wspolpracowniczka w Stadninie Koni Prudnik w latach 1955-1961, Pan Ruda wtedy byl Zootechnikiem a Dyrektorem Pan Jan Malecki. Ucieszylam sie znalesc i poznac Pana Ruda na Zdjeciu.
Waltraud Kollek, urodz.Geisler

20.Witam serdecznie.Cudownie, że Państwo podtrzymujecie tradycję. Oglądałam tę stronę z łeżką w oku. Kiedyś przyjeżdżałam do Chocimia co roku na wakacje do p. Wojakowskiej. Pozdrawiam Małgosia Wesołowska(Grelewicz)

19.P.Justyno dziękujemy za bardzo miłe spędzenie tygodnia w stadninie i prowadzenie nam treningów. Myślę że wyciągniemy z tego tygodnia bardzo dużo informacji i umiejętności :)

18.poniżej: Komentarz do relacji z Mistrzostw Polski Seniorów w Ujeżdżeniu 2011 r, - czytaj na stronie głównej w zakładce "Relacje"

17.As groom from Michał I saw this competition as one of the biggest. michal was training very hard to win this competition again, but he knows also that Beate was a coming star since she was riding so good on the EM. It was for me sad that Michal not get the freestyle, but that is live. We called this a "titanenstride" because the 3 where really good and then the points so close... Yvonne.

16.Pozdrowienia dla pana Marka Rudy i córki Justyny.Myślę,że wiosną zobaczymy się w Zielinie. Anna Dębowska z Poznania z córką Karoliną Alankiewicz./ przypominam - Karolina IV miejsce w tegorocznych MPA w Zakrzowie.

15.Justyno, bardzo dziękuję za tygodniowe konsultacje. Uwagi, które otrzymałam od Ciebie i od Pana Marka już zaczynają przynosić wymierne efekty.Czuję to! Dziękuje za to i do zobaczenia za kilka miesięcy.

Monika ...
i Bryza :-)

14.Dziękuję Justyno za fajny weekend w Mosznej myślę że się jeszcze zobaczymy Tadek i Kasia Ruda

13.Gratulacje Justynko! Jestem pod wielkim wrażeniem zarówno strony, kariery jak i firmy. Szkoda, że nie spotkamy się już pod Grunwaldem ale kto wie... ciepłe pozdrowienia od Hajnczów z Wrocławia :)

12.dziękuje Ci Justynko za praktyki, były cudowne, dużo nowych informacji mi przekazałaś jestem Ci wdzięczny i dziękuję, Będę za wami tęsknił, odwiedzę was wkrótce ;> Serdecznie Pozdrawiam ;>

11.wspaniała stronka, oraz fachowe wyszkolenie, co prawda moje praktyki dobiegają końca ale i tak bede odwiedzał te kochane koniki ;> Pozdrawiam Serdecznie Andrzej Lorek

10.Ten nowy filmik jest bombowy chyba pójdę w twoje ślady. Konie fryzyjskie to moja ulubiona rasa. JESZCZE RAZ GRATULUJĘ !!!!!!!!

9.aktualizacja niebawem i to całkiem spora :) pozdrawiamy!

8.Dobra strona i pouczajace filmiki.

7.a kiedy jakaś aktualizacja? :)

6.Spokojnych i szczęśliwych Świąt i sukcesów w Nowym Roku dla wszystkich koni z Chironsport

5.powinna być wyróżniona ścieżka HORSES FOR SALE, bo tego trzeba szukać w "ofercie"

4.naprawdę bardzo ciekawa strona , pozdrawiam w imieniu Dobrego Towarzystwa Jazdy Konnej Prudnik/Chocim

3.Aha, już rozumiem!

>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - kasa z sieci

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by