Jesteś 3618 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis

28.Koncert w Leiden dostarczył mi wielu wspaniałych, muzycznych wrażeń. Warto było jechać 1075 km aby Was usłyszeć. Brawo.

27.Koncert w Leiden dostarczył mi wielu wspaniałych, muzycznych wrażeń. Warto było jechać 1075 aby Was usłyszeć. Brawo.

26.Prosze o kontakt,osobisty. Podpromuje was w USA i Canada. Podoba mi sie. poprosze link z utworem po angielsku. Pozdrawiam serdecznie. Z popwazaniem George.

25.Witamy. Informujemy że kompozycja "Happuy Useless Nation" w ostatnim notowaniu Listy Przebojów Bemowo.FM zajęła 13 miejsce. Jeśli chcecie, aby utwór się utrzymał, wysyłajcie głosy na adres lista@bemowo.fm do niedzieli do godziny 12:00. Kolejne notowanie Listy Przebojów Bemowo.FM jak zwykle w każdą niedzielę między 15:00, a 17:00 na antenie radia Bemowo.FM (http://bemowo.fm/). Serdecznie zapraszamy! Ilość głosów na dany utwór jest nieograniczona.

24.Witamy. Informujemy że kompozycja "Happy Useless Nation" w ostatnim notowaniu Listy Przebojów Bemowo.FM zajęła 8 miejsce. Jeśli chcecie, aby utwór się utrzymał, wysyłajcie głosy na adres lista@bemowo.fm do niedzieli do godziny 12:00. Kolejne notowanie Listy Przebojów Bemowo.FM jak zwykle w każdą niedzielę między 15:00, a 17:00 na antenie radia Bemowo.FM (http://bemowo.fm/). Serdecznie zapraszamy! Ilość głosów na dany utwór jest nieograniczona.

23.Witamy. Informujemy że kompozycja "Happy Useless Nation" w ostatnim notowaniu Listy Przebojów Bemowo.FM zajęła 11 miejsce. Jeśli chcecie, aby utwór się utrzymał, wysyłajcie głosy na adres lista@bemowo.fm do niedzieli do godziny 12:00. Kolejne notowanie Listy Przebojów Bemowo.FM jak zwykle w każdą niedzielę między 15:00, a 17:00 na antenie radia Bemowo.FM (http://bemowo.fm/). Serdecznie zapraszamy! Ilość głosów na dany utwór jest nieograniczona.

22.Witamy. Informujemy że kompozycja "Happy Useless Nation" w ostatnim notowaniu Listy Przebojów Bemowo.FM zajęła 14 miejsce. Jeśli chcecie, aby utwór się utrzymał, wysyłajcie głosy na adres lista@bemowo.fm do niedzieli do godziny 12:00. Kolejne notowanie Listy Przebojów Bemowo.FM jak zwykle w każdą niedzielę między 15:00, a 17:00 na antenie radia Bemowo.FM (http://bemowo.fm/). Serdecznie zapraszamy! Ilość głosów na dany utwór jest nieograniczona.

21.Panowie! Po koncercie w Ostrołęce zakupiłem od was 2 wasze autorskie albumy i powiem że BVD rozwlił mnie po całości - znakomite kompozycje i niesamowity progres w porównaniu do NITM. Z tego oto miejsca chciałbym przeprosić za frekwencję w naszym mieście :-/ Pozdrawiam i życzę powodzenia

20.Witamy. Informujemy że kompozycja "Happy Useless Nation" w ostatnim notowaniu Listy Przebojów Bemowo.FM zajęła 4 miejsce. Jeśli chcecie, aby utwór się utrzymał, wysyłajcie głosy na adres lista@bemowo.fm do niedzieli do godziny 12:00. Kolejne notowanie Listy Przebojów Bemowo.FM jak zwykle w każdą niedzielę między 15:00, a 17:00 na antenie radia Bemowo.FM www.bemowo.fm Serdecznie zapraszamy! Ilość głosów na dany utwór jest nieograniczona.

19.gdfgdfgdfg

18.Witamy. Informujemy że kompozycja "Happy Useless Nation" w ostatnim notowaniu Listy Przebojów Bemowo.FM zajęła 8 miejsce. Jeśli chcecie, aby utwór się utrzymał, wysyłajcie głosy na adres lista@bemowo.fm do niedzieli do godziny 12:00. Kolejne notowanie Listy Przebojów Bemowo.FM jak zwykle w każdą niedzielę między 15:00, a 17:00 na antenie radia Bemowo.FM (http://bemowo.fm/). Serdecznie zapraszamy! Ilość głosów na dany utwór jest nieograniczona.

17.Witamy. Informujemy że kompozycja "Happy Useless Nation" w ostatnim notowaniu Listy Przebojów Bemowo.FM zajęła 14 miejsce. Jeśli chcecie, aby utwór się utrzymał, wysyłajcie głosy na adres lista@bemowo.fm do niedzieli do godziny 12:00. Kolejne notowanie Listy Przebojów Bemowo.FM jak zwykle w każdą niedzielę między 15:00, a 17:00 na antenie radia Bemowo.FM (http://bemowo.fm/). Serdecznie zapraszamy!

16.Witamy. Informujemy że kompozycja "Happy Lessel Nation" znalazła się w propozycjach do Listy Przebojów Bemowo.FM. Jeśli chcecie, aby utwór znalazł się na liście, wysyłajcie głosy na adres lista@bemowo.fm do niedzieli do godziny 12:00. Kolejne notowanie Listy Przebojów Bemowo.FM jak zwykle w każdą niedzielę między 15:00, a 17:00 na antenie radia Bemowo.FM (http://bemowo.fm/). Serdecznie zapraszamy! Ilość głosów jest nieograniczona.

15.Jestem wiernym fanem Republiki od wielu lat. Gratuluję "Nowych Orientacji"!!! Płyta robi wrażenie i to już od pierwszego przesłuchania. Pozdrawiam.

14.Wasza wersja Śmierć w Bikini mnie zniszczyła!To najlepszy cover Republiki jaki słyszałem od dawna,w końcu jakiś pomysł,klimat i wykonanie.BRAWO!Chciałbym usłyszeć wasze wersje utworów z Nieustannego Tanga,myślę że tam mielibyście jeszcze większe pole do popisu...

13.Uważam ,że robicie dobrą muzykę,
umożliwiając ludziom posłuchania znanych utworów w nowych aranżacjach...!!!!
Super...!!!

12.chłopaki jesteście super pozdrawiam HUBERT...

11.DZIEKI ZA NOWE ORIENTACJE
TA MUZA OBRONI SIE SAMA!!!!!!!!!!!!

10.witam serdecznie polecam cd posiwiecone grzesiowi i tyle pozdrawiam hubert

9.Wspaniała muzyka, klimat, nastrój! Powodzenia

Powrót do strony>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - kasa z sieci

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by