Jesteś 9667 osobą odwiedzającą księgę.

<<>>Nowy wpis

194.Panie Jacku, bardzo Pana cenię jako aktora ale przede wszystkim jako człowieka.I podziwiam Pana, za odważne głoszenie prawdy o swoim życiu osobistym, w tym naszym prowincjonalnym,zaściankowym światku.Wszystkiego dobrego.

193.tak 3mać,...,jacek jest wyjątkowy

192.Wiadomość prywatna...
Hasło:

191.hej gej hurraaa
kocham Jackaaa

190.Bardzo lubię Jacka za jego role w dennych serialach

189.Wiadomość prywatna...
Hasło:

188.Wiadomość prywatna...
Hasło:

187.Bardzo lubię Jacka Poniedziałka.

186.Udanych wakacji, Panie Jacku i oby pogoda dopisała ! Bezpiecznych powrotów - całym i zdrowym, z bagażem samych miłych wspomnień !

185.No właśnie też mam nadzieje, że jednak nie wystąpi :))

184.kocham jacka poniedziłka.tyle.

183.Uwaga fani niesamowitego talentu Pana Jacka pojawiła się na onecie i pudelku informacja, że weźmie on udział w programie Jak oni śpiewają. Czy ktoś ze "źródeł zbliżonych" do Pana Jacka może tą informację potwierdzić lub jej zaprzeczyć ?
p.s. program jest fatalny, ale jeśli ma w nim brać udział Pan Jacek trzeba go będzie oglądać
Pozdrowienia dla PRAWDZIWYCH fanów jego talentu i osobowości

182.Po raz pierwszy zobaczyłam Pana Poniedziałka w 2001 roku i od tamtej pory stałam się fanką Jego talentu scenicznego. Z przykrością jednak stwierdzam, że niniejsza księga gości jest w większości płytkim forum o homoseksualizmie, nie zaś o Aktorze, teatrze czy filmie. Szkoda, bo zarówno praca Pana Poniedziałka jak i Porewitka zasługują na większy szacunek i wkład intelektualny w to, co sie w tej części srtony zamieszcza...

181.Pozostaje współczuć komuś, będącemu homoseksualistą. Z pewnością nie jest mu łatwo. Jednak niektórzy sprawiają wrażenie,jakby im było z tym dobrze ! Choć, oczywiście, są w pełni wartościowymi ludźmi.Warto nie afiszować się z tym na paradach, co wielu ludzi (gł. starszych) prowokuje, drażni i jest powodem homofobii.A więc...nie na pokaz!

180.Wiadomość prywatna...
Hasło:

179.Wiadomość prywatna...
Hasło:

178.Wiadomość prywatna...
Hasło:

177.Pozdrawiamy i gratulujemy!

176. Witam!Pzredewszystkim zaczne od tegoze Jacek jest wuelkim czlowiekiem uwielbiam go!!!i mam prośbe ma ktoś moze mail albo jakis numer,lub cos co umożliwi mi kontakt z nim?Prosdze bardzo!jak cos mój numer gg 4330764!
Pozdrawiam

175.I to powinno byc brane pod uwage jak sie ocenia czlowieka-aktora a nie jego zycie osobiste. Poniedziałek jest swietnym aktorem teatralnym, ale tak jak wpis ponizej zgadzam sie za za malo wykorzystany na duzym ekranie. No ale wszytsko przed Jackiem :) Pozdrawiam

<<>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by