Jesteś 20032 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do stronyNowy wpis

296.,,Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" Łk 1,37 Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Proszę również o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże o wszystkie potrzebne łaski,o umocnienie i ochronę przed złem. Bóg zapłać.Sylwia.

295.Proszę Cię Ojcze o pomoc dla mojej rodziny . Zagościło się w niej zło . Występujemy przeciwko sobie. Proszę ratuj mojego męża, moją mamę którzy są skłóceni i nie odpuszczają z nienawiści. Pomóż też mi i mojej córce. Wyproś dla nas łaski.

294.Szczęść Boże. W zeszłym roku moja córka wraz ze swoją koleżanką - mieszkanką Świebodzina uczestniczyły w przepięknie przygotowanych feriach zimowych. Do dnia dzisiejszego z wielką radością i sympatią wspominamy czas spędzony w murach sanktuarium oraz w pomieszczeniach przylegających do sanktuarium. Bardzo bym chciała aby moja córka wraz z innymi dziećmi miała po raz kolejny okazję do spędzenia czasu wolnego od szkoły w atmosferze czysto religijnej i zgłębiła swoją wiedzę w wielu dziedzinach - min. plastyczno - technicznych. proszę o informację czy takie zajęcia w tym roku również się odbędą i w jakim terminie? z wyrazami szacunku symatyczka SANKTUARIUM.

293.Bóg zapłać ks. prof. Grzegorzowi Wejmanowi za piękne rekolekcyjne nauki pogłębiające naszą wiarę, pobudzające do refleksji nad życiem, przypominające Cud Fatimski sprzed 100 lat. Szczęść Boże!

292.Wspaniały koncert zespołu Gregorianum. Niedługo koncert muzyki dawnej w wykonaniu zespołu IL Tempo. Brawo organizatorzy-Ars Familia! Świebodzinianie nabierają ogłady muzycznej. Niestety jeszcze wychodzą w trakcie koncertu (nawet nie czekają na przerwę między utworami), klaszczą przed zakończeniem całego utworu np. między poszczególnymi częściami mszy, a nie na jej koniec.

291.Pielgrzymi z cysterskiej parafii bł. Wincentego Kadłubka w Jędrzejowie wraz z O. Jakubem pozdrawiają i serdecznie dziękują za wszelkie dobro podczas pielgrzymowania 3.09.2016

290.Pozdrawiam Nowych Księży Ks. Huberta, Krzysztofa ,Przemka,Grzegorza

289.Naszym drogim kapłanom, którzy kończą duszpasterską posługę w naszym Sanktuarium serdecznie dziękujemy za Wasz codzienny kapłański trud i za Wasz zapał, aby nas prowadzić drogą miłości i życzliwości do Bożego Miłosierdzia. Niech Was Pan Bóg strzeże z Nieba i prowadzi tam, gdzie trzeba !

288.Ojcze Pio wstaw się za synem Krzysztofem aby pokonał wszystkie trudności ,udziel mu bożego błogosławieństwa i wstaw się za nim aby znalazł pracę

287.Dziękujemy dzieciom z ERM i Paniom Katechetkom za piękny program z okazji Dnia Matki.

286.Die gesamte Wohnmobil Wallfahrer Gruppe dankt Herrn Zygmunt Miecznik für die Erklärungen in deutscher Sprache. Wir haben am Sonntag 29.05.2016 eine Pfarrei kennen gelernt die uns als Vorbild dienen kann. Um Kirche und Christusstatue zu errichten bedurfte es viel Engagement und einen überzeugten und lebendigen katholischen Glauben. Vielen Dank für Ihr Beispiel.

285.Z głębi serca serdecznie dziękuję księdzu kanonikowi Janowi Romanikowi naszemu proboszczowi za dzisiejszą koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę Świętą w intencji 2 rocznicy śmierci księdza prałata Sylwestra Zawadzkiego. Szczególnie jestem wdzięczny za wygłoszona homilię i ciepłe słowa, które były bardzo mądre, poruszające i serdeczne. Takich kazań chciałbym słuchać. Szczęść Boże kustoszowi naszego Sanktuarium. Mieczysław

284.Dziękujemy księdzu Marcinowi Marciniakowi za przepięknie skierowane Słowo Boże w sobotę na Mszy z okazji 60 rocznicy ślubu . Uczestnicy tej mszy byli pod wielkim wrażeniem. Życzymy księdzu Marcinowi wielu Łask Bożych w dalszej posłudze.

283.W Gorzowie tęsknimy baardzo za ks.Tomaszem :c Może by tak ksiądz odwiedził katedrę ? :) Ksiądz Czesław w Gorzowie sprawuje się bardzo dobrze .

282.Chał bym serdecznie pozdrowić ks.Tomasza Sałatke :)

281.Prośba o powrót do zdrowia i uniknięcie powikłań bez potrzeby interwencji chirurgicznej
Podziękowanie za dotychczasową opiekę i wsparcie.

280.intencja Jan ślązak
Edmonton , Alberta , Canada
Mysłowice , Janów , śląsk , Polska

279.Dziękujemy ks Marcinowi M za piękne słowo Boże skierowane do nas i przewodnictwo w nabożeństwie różańcowym

278.Jezu Milosierny dziękuję za wszelkie łaski, którymi obdarzyłeś mnie i moją rodzinę. Dziekuję szczególnie za dobre wyniki badań. Prosze o zdrowie i dalszą opiekę.

277.o nawrocenie i uwolnienie od zlego i z nalogow oraz od zlej kobiety dla syna po pros Ojcze Pio dobrego Boga

276.prosze ojcze uzdrow malozenstwo brata Krzysztofa.

275.Proszę o modlitwę , aby jutrzejsze wyniki wujka Staszka, który walczy z chorobą nowotworową były dobre,

274.Bóg zapłać księdzu Wojciechowi za piękne kazanie o Duchu Świętym.

273.Dziękuję za polecenie filmu "Bóg nie umarł". Piękny i wartościowy obraz. Młodzież mogłaby obejrzeć go w ramach lekcji religii, np. w ostatnich dniach roku szkolnego.

272.Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy i jej utrzymania, albowiem tydzień temu utraciłam prace. Bóg zapłać

271.trzeba by zapyta dlaczego chodzi przy dzieciach nie katechetka oooo tu proszę o pokorę

270.Pytanie do pań katechetek: Szanowne panie katechetki czym kierujecie się w doborze dzieci do czytania stacji drogi krzyżowej itp.? W Kościele jest wiele dzieci, które chciałyby również uczestniczyc w życiu parafii a nie mają żadnych szans z uwagi na faworyzowanie innych, co nagminnie pokazuje to ta "nowa katechetka" grająca na gitarze. Więcej pokory proszę.

269.Z całego serca dziękujemy ks. Sławomirowi za piękne nauki rekolekcyjne, które skłaniają do głębokich refleksji nad wiarą i codziennym życiem. Niech Pan Bóg Księdzu błogosławi.

268.Dziękujemy obu księdzom Marcinom oraz młodzieżowemu chórowi za bardzo obrazowe przedstawienie Męki Pańskiej po Mszy Św. i po nabożeństwie ku czci św.o. Pio we wtorek (17.03). Również podziękowania należą się dla księdza-praktykanta, który zadbał o techniczną stronę prezentacji.

267.Widocznie niektórzy "Wierni Parafianie" odwiedzają inny kościół niż nasze sanktuarium. Zawsze na każdej mszy św. widzimy księdza w konfesjonale, a w każdą niedzielę i święta po dwóch księży.

266.Te obecne zmiany w Sanktuarium niestety nie idą w dobrym kierunku, przykładem jest brak księży w konfesjonale, kiedyś z tym nie było problemu.

265.Parafianie bardzo proszą o kapłanów w konfesjonale chociaż na 10 min przed mszą św-przez 15 lat (od początku) nie było z tym problemu.Wierzymy,że taka praktyka nie będzie dla kapłanów uciążliwa.

264.Dzis pięknie w kazaniu przedstawił istotę, Wielkiego Postu, szkoda tylko, że nie wszyscy słyszeli

263.Dziękujemy ks. Czesławowi za wspaniałą posługę kapłańską w naszej parafii.
Szczęść Boże!

262.Wyjątkowy ksiądz Czesław , którego uwielbiały dzieci i doceniali dorośli, opuścił naszą parafię, na polecenie biskupa.
Życzymy dużo zdrowia. Szczęść Boże.

261.Bardzo szkoda ks.Czesława, ale trzeba przyjąć wolę księdza biskupa, księdzu Czesiowi dziękujemy za wnoszenie radości w społeczność parafialną, i otaczmy serdeczną modlitwą na nowym i bardzo odpowiedzialnym stanowisku.

260.Bogu niech będą dzięki za każdego kapłana...za ks.Antoniego,ks.Dominika,
teraz ks.Czesława,których ks.biskup
odsyła do Gorzowa-widocznie i Gorzowianie potrzebują tej radości i szczęścia,czego i my doświadczyliśmy,szczęść Boże-dziękujemy.

259.ja jestem smutny ks czesio był dla mnie jak ojciec a tera nie będzie jego będe tesknil fajnie jak bedzie przyjezdzac :*

258.Będzie nam brakowało księdza , który wnosił zawsze uśmiech, radość, dzielił się swoimi super pomysłami, służył pomocą, dzieci w szkole i nie tylko bardzo Go lubiły, no ale teraz gdzie indziej jest potrzebny. Wszystkiego dobrego

257.Wszystkie nowe zmiany są pod nowych księży robione za życia śp ks.Prałata Zawadzkiego to miejsce tętniło życiem i księża służyli ludzią

256.dobrze, ze jest przesunieta msza sw w dzien powszedni z 18.00 na 18.30, to dobry pomysł a msza sw, o 20.30 trochę za pozno byla taka godzina to raczej juz wszyscy odpoczywaja; dajmy odpocząć wszystkim

255.Szczęść Boże. Dzisiaj tj. 30 grudnia na ostatniej Mszy Św. o godz. 20.30. były 22 osoby.

254.Szczęść Boże. Z wielkim żalem przyjęłam wiadomość o nowym porządku Mszy Św. w dni powszednie. Ta na 20.30. często była jedyną, w której mogłam uczestniczyć w danym dniu, a staram się codziennie uczestniczyć w Eucharystii. Dzisiaj tj. 29 grudnia na Mszy o 20.30. było 25 osób. Czy są w Świebodzinie inni, którzy smucą się nowym porządkiem Mszy św.?

253.Z okazji dnia św Cecylii patronki muzyki kościelnej życzymy Ci nasz Zygmuncie dużo zdrowia , wytrwałości , zadowolenia i dalszych sukcesów w pracy , ale przede wszystkim służbie Bogu i ludziom . życzą Marysia Celina i rodzice

252.W dniu Imienin Czcigodnemu Księdzu Marcinowi Wożniakowi oraz Księdzu Marcinowi Marciniakowi składam serdeczne życzenia zdrowia,Błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej na dalsze wspaniałe lata posługi Kapłańskiej

251.Wzruszające jest wspomnienie na kartkach ułożonych na stopniach ołtarza, tych, którzy od nas odeszli w ostatnim czasie...
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

250.Poprawiony link do albumu z pogrzebu !

https://plus.google.com/photos/109087044059320327057/albums/601638626188876 2177

249.W 5. MIESIĘCZNICĘ
odejścia do Domu Ojca Ks. Prałata Sylwestra Zawadzkiego
Pogrzeb Ks. Prałata Sylwestra Zawadzkiego w Świebodzinie
https://plus.google.com/photos/109087044059320327057/albums/601638626188876 2177

oraz ogólne wejście do albumów zdjęć:
Wiara – Patriotyzm – Solidarność
https://picasaweb.google.com/jozefcyprian
e-mail: jozefcyprian@gmail.com

248.na festynie bedzie duzo zabawy i usmiechu, bedzie tez mozna sie lepiej poznac i zintegrowc,oby tylko nie bylo upalnie

247.Witamy wspaniałego Proboszcza Jana I Naszego Rezydenta Ks. Grzegorza więcej uśmiechu i rozbawień w naszej parafii pozdrawiam :)

246.Bardzo dobry pomysł z intencjami mszy świętych na stronie internetowej. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających

245.Muzyka dawna, wspaniali wykonawcy, niezwykła akustyka naszego kościoła i niezawodna publiczność (mimo nadciągającej burzy) to niezapomniany koncert w ramach 11 Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Marcina Agricoli - Koncert Poświęcony Pamięci Prałata Sylwestra Zawadzkiego

244.Dziekuje za wspaniale duszpasterstwo przez cale moje zycie. Bog zaplac!

243.Dziękuję za wszystko !!!!38 lat razem!
Twoja śmierć to jak strata ojca i matki jednocześnie !Ciebie Boga wysławiamy !
http://www.youtube.com/watch?v=ezc_kiUha4Q
to najlepsze wydanie !!!! Ave Maria!!!

242."Ave Maria, Jezu ufam Tobie, Króluj nam Chryste" to duszpasterskie przesłanie Księdza Sylwestra.....tego faktycznie nas uczył! Księże Zbigniewie jak pięknie to nam uświadomiłeś, dziękujemy Ci po stokroć.

241.Dziękuje Ci Księże Sylwestrze, że byłeś w naszym życiu. Najpierw uczyłes mnie religii do matury. później dałeś komunię dla czwórki naszych dzieci, sakrement małżeństwa dla trójki naszych dzieci. Wiemy, że kochałeś Boga i nas parafian. Pozostawiłeś po sobie wspaniałe budowle i wiarę w Boga i dobroć. Dziękujemy

240.Dobrze że byłeś z nami .Bóg zapłać. Odpoczywaj w pokoju.

239.Serce Oddałeś nam Parafiamom,
Myśli Przekazywałeś na kazaniach.
Uporem swoim Doprowadziłeś do budowy Sanktuarium Miłodzierdzia Bożego i Figury Chrystusa Króla.
Zawsze Powtarzałeś, że Kościól to my.
Ks. Prałacie Sylwestrze dziękuję, że byłeś, w moim sercu pozostaniesz na zawsze..,
Spoczywaj w pokoju...

Wanda

238.Wspaniały Kapłan i Patriota, człowiek z charyzmą , który do swoich planów potrafił zmobilizować i zjednoczyć wszystkich parafian.
Prowadził świetną katechezę przed każdą Mszą Sw, tak wiele nas nauczył. I zawsze dziękował , za każdą najdrobniejsza pomoc, najbardziej cieszyły Go ręce gotowe do pracy. Teraz my dziękujemy za wszystko co dla nas zrobiłeś , co nam zostawiłeś w sercach, w parafii , za figurę Chrystusa Króla

237.Wieczny odpoczynek racz MU dać Panie .....
Niech odpoczywa w spokoju po spełnionej
misji na ziemi

TK

236.zawsze gdy na Ciebie patrzyłem widziałem ojca...pokazałeś mi dobrą tę jedyną drogę,dziękuję za pierwszą komunię,za wszystkie spotkania-za pamiątki-odpoczywaj blisko Stwórcy

235.Wielki żal. Odszedł najwspanialszy Kapłan i Człowiek Wielkiego Serca. Żegnamy Cię drogi Księże Prałacie. Zawsze byłeś z nami i na zawsze zostaniesz w naszej pamięci i naszej modlitwie.

234.Dziękuję Boże, że na swojej drodze spotkałem tak wspaniałego księdza jakim był Sylwester Zawadzki.
33 lata tak długo Ciebie znałem.
Dziękuję za wszystkie msze i nabożeństwa.
Dziękuję za kazania i nauki.
Dziękuję za posługę w konfesjonale.
Dziękuję za Chrzest,I Komunię Św. i Bierzmowanie moich synów.
Dziękuję za Sanktuarium M. B. i Kaplicę Adoracji.
Dziękuję za Figurę Chrystusa Króla.
Jezu Miłosierny przyjmij księdza Zawadzkiego do Swojego Królestwa. Jezu Ufam Tobie.
Mieczysław

233.Nie umrze ten kto trwa w pamięci i sercach żywych.Zniknąłeś nam z oczu ale z serca nigdy. Spoczywaj w pokoju...

232."Gorliwośc o Dom Twój mnie pożera..." Wielki Prałat uratował przed zamknięciem i zniszczeniem kościół w Rakowie.Powiedział: Trzeba odremontowac! Tak,jak budynki i figura Chrystusa -rosła wiara w ludziach nawiedzających te miejsca. Był wielkim głosicielem orędzi Jezusa skierowanych do Rozalii Celakówny, gdzie Chrystus żąda ,aby Intronizowac Go na Króla Polski.
Księże Prałacie dziękuję Ci za zawsze otwartą świątynię, gdzie o każdej porze dnia i nocy mogę przyjśc porozmawiac z obecnym Jezusem.
Komóż ,jak nie Tobie jezus ma okazac swoje miłosierdzie.Znajdziesz godne miejsce w orszaku królewskim Chrystusa Króla.Oręduj za nami w Niebie.Kochamy Cię księże Sylwestrze.

231.Spoczywaj w pokoju ...

230.W 1973 r udzielałeś nam drogi Księże ślubu, od tego czasu byliśmy zawsze całą rodziną blisko Ciebie. Uczyłeś nas wszystkich parafian modlitwy i pracowitości dając przykład własnym postępowaniem. Byłeś otwarty na ludzi , zawsze znajdowałeś czas na rozmowę. Nauczyłeś nas rozumieć Miłosierdzie Boże. Dziękujemy za te wszystkie lata. Po pracowitym życiu Odpoczywaj w Pokoju. Zawsze będziemy o Tobie ks.Sylwestrze pamiętali w modlitwie.

229.Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
, a światłość wiekista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen
Boża Opatrzność sprawiła że tak bliski memu Sercu.... Kapłan Sylwester odszedł do domu Ojca Niebieskiego w 1048 rocznicę chrztu Polski
..14 kwietnia 2014 w godzinie Miłosierdzia ..
to i znak dla Polski o przebudzenie ,o Królowanie Chrystusa Króla w Polsce
„Reddidit ipse pronis victricia signa Polonis” („Sam wszechpotężny zwrócił Polakom ich zwycięskie znaki”)

228.WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAC PANIE.... ŻEGNAMY I DZIĘKUJEMY.....

227.Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

226.Żegnamy Ciebie, nasz drogi Prałacie Sylwestrze, pamiętając o twych dziełach tu na ziemi. Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci, w naszych modlitwach i w naszych sercach.

225.Dziękuję Ci, Drogi Księże Prałacie Sylwestrze, za to całe Dzieło Boże, jakie budowałeś tu na ziemi. O Nieskończone Boże Miłosierdzie, proszę Cię, zaprowadź umęczoną duszę Prałata do niebieskich bram...

224.Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
Dziękujemy Tobie za całą posługę kapłańską
Pokazałeś nam drogę do BOga, byłes z nami we wszystkich ważnych chwilach i sakramentach chrzty, komunie, śluby, rocznice Pozostałeś na zawsze w naszej pamięci

223.Żal serce ściska.
Byłeś - jesteś i będziesz zawsze w naszej pamięci.

222.Wieczny odpoczynek racz dać Mu Panie

221.Wiadomość o śmierci śp. Ks. Prałata Sylwestra Zawadzkiego. wstrząsnęła mną dogłębnie.
Trudno jest pogodzić się z tak wielką stratą. W modlitwie i bólu po śmierci Ks. Prałata Sylwestra Zawadzkiego, którego dobry Bóg powołał do wieczności. Ks. Prałat Sylwester Zawadzki swoją ofiarną służbą dawał świadectwo o Chrystusie, a swoim słowem umacniał w wierze, nadziei i miłości tych, których przez lata pasterskiej posługi w Kościele stawiał na Jego drodze Bóg,
Dziękujemy naszemu Panu za wszelkie duchowe dobro, które dzięki posłudze śp. Ks. Prałatowi Sylwestrowi Zawadzkiemu stało się udziałem wielu. W szczególny sposób wspominamy Jego zaangażowanie w służbę Kościołowi poprzez roztropne wypełnianie zadań, jak również Jego pełną miłości opiekę duszpasterską, którą otaczał Polaków rowniez tych mieszkających poza granicami Ojczyzny. Świadectwo życia oddanego Bogu i Kościołowi skłania do podziwu dla Zmarłego Ks. Prałata Sylwestra Zawadzkiego i pobudza do modlitwy uwielbienia za miłującego Pasterza, który był nam dany w osobie Ks. Prałata Sylwestra Zawadzkiego
Dziękując Panu Bogu za dar posługiwania śp. Ks. Prałatowi Sylwestrowi Zawadzkiemu prosimy by przyjął ofiarę Jego życia, cierpienia i śmierci oraz obdarzył Go wiekuistym pokojem, a Kościół w Polsce umocnił darem jedności w wierze, której swym życiem służył śp. Ks. Prałat Sylwester Zawadzki.Wieczny Odpoczynek racz mu dać Panie ,a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki ,wieków. Niech sp[oczywa w Pokoju wiecznym.Amen

220.Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie

219.WIECZNY ODPOCZYNEK RACZMU DAC PANIE

218.Dziękuje za okazałe serce osobom niepełnosprawnym,życzliwość i dobrą radę.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

217.Podczas każdej Rezurekcji mówił, iż jesteśmy ludźmi Wielkanocy... Nie zawiedźmy Jego wiary w nas, w nasze dobro, miłość i serce. Kochał nas jak dzieci i zawsze czekał... To zaszczyt żyć u boku tak wspaniałego człowieka...
Czcigodny Ojcze pozostaniesz na zawsze w moim sercu... do zobaczenia...

216.Z ogromnym smutkiem odprowadzę Cie Księże Prałacie we wtorek na miejsce Twego spoczynku :(
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie :(

215.Niech dobry Bóg obdarzy Cię życiem Cię życiem wiecznym. Odpoczywaj w pokoju. Alicja

214.Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie,
a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
Niech odpoczywa w pokoju.

213."...TU Ciebie nie ma, lecz JESTEŚ przecież…

I pozostaniesz w jasnym świecie, Jest coś, co mrokom się opiera, Jest PAMIĘĆ. A ona NIE UMIERA..."
Żegnamy Cię Czcigodny Księże Prałacie.
Spoczywaj w pokoju.

212.Śp. Ks.Prałat Sylwester Zawadzki:
Najwspanialszy Kapłan,gorliwy oddany Proboszcz -zatroskany o Kościół,parafię i jej wiernych,otwarty dla wszystkich ludzi.
Wielki Patriota, a formuła jego życia to:Bóg,Honor,Ojczyzna.
Bóg zapłać za wszystko, będzie Go nam bardzo brakowało.
Niech spoczywa w pokoju.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...

211.Z ogromnym żalem żegnam drogiego Księdza Sylwestra. Był dobrym znajomym księdza Jana Sidorowicza. Wspominam Go jako dobrodusznego człowieka. Teraz będzie najbliżej Tego,którego całe życie tak kochał.
najszczersze kondolencje składa Weronika Zając-była gospodyni ks. J. Sidorowicza.

210.Wieczny odpoczynek racz dać Mu Panie.

209.Ksiądz Prałat Sylwester Zawadzki: niezwykły człowiek i duchowny; ogromny patriota; ponadprzeciętny katecheta; gorliwy głosiciel Miłosierdzia Bożego; niesamowity budowniczy obiektów sakralnych; skromny wielki człowiek; otwarty na biednych; wyjątkowy-bo nigdy nie garnął do siebie, lecz dawał. Proboszcz nadzwyczajny: zawsze z różańcem w ręku, o surowym spojrzeniu lecz ciepłym i otwartym sercu. Zawsze mówił: jeżeli jedyną przeszkodą do zawarcia sakramentu małżeństwa jest brak pieniędzy-to ja udzielę go z wielką radością gratis. Gratis były u Niego gazety, materiały katechetyczne, książeczki dla dzieci pierwszokomunijnych, różańce .... - na jednym tylko mu zależało: na zbawieniu człowieka!!! To On nauczył nas wywieszać flagi narodowe i kościelne w naszych domach (czasami dał do wiwatu na kazaniu), to On otworzył drzwi kościoła na 24h, to On ..... . Za to wszystko co zrobiłeś dla ludzi, a tym samym dla Boga, zapewne dziś cieszysz się w Jego chwale. Bóg zapłać za wszystko dobro.

208.Żegnamy Wielkiego Kapłana. Byłeś gorliwym Szafarzem Bożych tajemnic.
Dziękujemy za Twoje bezinteresowne kapłańskie serce.
Z pamięcią o modlitwie , Spoczywaj w spokoju.

207.Bardzo to smutny czas,gdy musimy żegnać bliskich.Odszedł do Pana kapłan wielkiego serca i ogromny patriota.Był z nami w wielu ważnych dla nas momentach życia.Jego patriotyczne kazania na zawsze już będą z nami.Panie Boże prosimy,przyjmij naszego przewodnika duchowego do Grona Zbawionych.

206.Księże Prałacie żegnam Cię dzisiaj ze smutkiem, ale
i chrześcijańską nadzieją, że dobry i miłosierny Bóg,
u którego dobre czyny człowieka idą za nim poza granicę życia, przyjmie Cię do Wiecznego królestwa, obdarzając wiekuistą nagrodą.
Wszystko co dziś mmogę Ci ofiarować to pomodlić się za Ciebie.
Spoczywaj w pokoju

205.Żegnamy Cię Księże Prałacie .Byłeś wielkim patriotą i obrońcą wiary.Nasze serca już na zawsze będą przepełnione Twoją nauką.Dziękujemy za to,że mogliśmy być z Tobą przez te lata.

204.Żegnamy Wielkiego kapłana.Odszedł do Pana , ale na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

203.,,Można odejść na zawsze, by stale być blisko,,(Ks. J. Twardowski) Ty Księże Prałacie byłeś zawsze zatroskany o los człowieka i Ojczyzny. Swoją postawą i dziełem które nam pozostawiłeś pokazałeś drogę którą powinien iść człowiek. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamięci. Spoczywaj w pokoju

202.SPOCZYWAJ W POKOJU. KOCHALES MUZYKE I ORGANY KTORE DLA CIEBIE MUSIALY MOWIC. ORGANISTA WROBLEWSKI JACEK Z GNIEZNA.

201.niech ogarnie Cię bezmierne Miłosierdzie Boże, Amen

200.Dziękuję CI Księże Prałacie za Twoją odwagę! Pokazałeś, że w życiu można osiągnąć to czego bardzo się pragnie. W pamięć zapadło mi spotkanie z Tobą , przy okazji przygotowania do Komunii Świętej mojego syna. Byłeś bardzo otwarty i życzliwy. Pozostaniesz takim na naszych sercach. Spoczywaj w pokoju. Ciesz się radością w niebie. I czasami zerknij co u Twoich parafian i mieszkańców Świebodzina

199.Spoczywaj w Pokoju

198.Spoczywaj w pokoju ! Czesc Jego Pamieci !

197.Wieczne spoczywanie racz Mu dać Panie. Zawsze szanowałem tego księdza.

196.Niech spoczywa w Bogu mój duszpasterz, który błogosławił nasze szczęśliwe małżeństwo i wymagający partner w rozmowach o życiu naszej parafii.

195.Św. Pamieci Proboszcz Zawadzki dawał ślub moim rodzicom, następnie ochrzcił moją siostrę, potem mnie, i ja i siostra przyjęliśmy z Jego rąk pierwszą Komunię Świętą. Około rok później poświęcił mnie na ministranta... chodziłem z Nim na kolędy, pamietam, jak zawsze po Mszy Św. zostawał, aby do końca wysłuchać modlitwy ministrantów i dziękował nam za posługę. Pamiętam Jego specyficzny uśmiech i poczucie humoru.... Stałem niedaleko Jego osoby w momencie, gdy ludzie bili brawo w momencie włożenia ostatniego elementu na Figurę Jezusa Chrystusa. Widziałem wzruszenie w Jego oczach i te wielkie szczęście gdy przyjmował gratulacje.

Zabraknie mi Go bardzo, nawet ze względu na to, że był symbolem tego, aby zawsze iść do przodu nie oglądając się na innych, tych tak pełnych nienawiści ludzi. A w głowie zawsze (zresztą jak połowa Parafian) będę miał Jego wykonanie "Gloria, in exelsis Deo"....

Człowieku jak skała, Odpoczywaj w pokoju wiecznym,

Michał Ociepa

194.„I nie umiera ten, kto trwa w pamięci i sercach żywych”.
Requiescat in pace (*)

193.Odszedl człowiek o wielkim sercu.Spoczywaj w spokoju .

192.Dziękujemy Bogu, że postawił na naszej drodze wspaniałego, mądrego i kochanego człowieka, który ubogacił nas swoim człowieczeństwem - Dziękujemy Ci Księże Sylwestrze za Twoją obecność i do zobaczenia w domu Ojca, jak obiecał Chrystus Zmartwychwstały. Spoczywaj w pokoju - Jezu Ufam Tobie. Danuta i Marek z rodziną.

191.Jakże nie pamiętać człowieka modlitwy, miłości do Boga i ludzi. Księze Prałacie bedzie nam Ciebie brakowało i na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Dziękuję za wszystko, niech Pan Cię przyjmie do grona zbawionych

190.Prälat Sylwester Zawadzki war lange Zeit Pfarrer der Pfarrei Gottes Barmherzigkeit in Swiebodzin. Weit über die Grenzen seiner Pfarrei wurde er bekannt durch den Bau der größten Christus Statue der Welt auf einem Hügel in Swiebodzin. Es ging ihm dabei nicht nur darum, dass die Menschen staunend vor dieser gigantischen Figur stehen, sondern durch sie angelockt sich auch mit dem eigenen Glauben befassen. So lud die unweit entfernte Pfarrkirche zur ewigen Anbetung, zur Mitfeier der zahlreichen Gottesdienste oder auch zur Beichte ein. Ein Kreuzweg und ein noch im Bau befindliches Begegnungszentrum direkt am Standort der Christusstatue sollten zudem für eine innere Auseinandersetzung mit dem Glauben führen.
So hat Prälat Zawadzki im wahrsten Sinne des Wortes Großes bewegt in der Pfarrei und dabei nie vergessen, dass es immer auf das innere Bekenntnis im Glauben ankommt. Die Zeichen seines Schaffens werden den engagierten Seelsorger lange überleben und hoffentlich noch vielen Menschen ein Anlass sein, in ihrem Glauben zu wachsen.
Wir sind dem jetzigen Pfarrer Zygmunt Zimnawoda und der Pfarrei Gottes Barmherzigkeit über die Feier des Osterfestes besonders im Gebet verbunden. Uns verbindet die feste Zuversicht, dass der verstorbene Prälat Sylwester Zawadski nun vom Glauben zum Schauen hinüber gegangen ist und ein nie endendes frohes Osterfest in der Herrlichkeit Gottes feiern kann. Diese Herrlichkeit wird noch weitaus größer und schöner sein als jede von Menschen geschaffene Vorstellung von der Größe Gottes.

Für die Pfarrei St. Marien
Michael Borth, Pfarrer

189.Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!Będzie nam brakowało księdza Sylwestra Zawadzkiego i zawsze będziemy pamiętać Jego słowa "Pokaż swoją klasę , nawet jeśli ktoś Cię skrzywdzi , wyciągnij do niego rękę ". Dziękujemy ! Cześć Jego pamięci!

188.Jezu Milosierny blagamy Cie wysluchaj naszych prosb o ktore Cie codziennie prosimy,jezeli nie sa one sprzeczne z Twoja wola a zwlaszcza te ktore sam wiesz ze sa nam najpotrzebniejsze.Jezu Ufamy Tobie.

187.Kazanie pasyjne na Gorzkich Żalach było mądre, piękne, do głębi poruszające.Takich kazań chcemy słuchać. Dziękujemy Ks.Czesławie i czekamy na dalsze.

186.Prośba do Księdza Proboszcza, żeby na stronie Sanktuarium zamieszczać tygodniowe intecje, bardzo ich tutaj brakuje.

185.Szczęść Boże, Bardzo estetyczna strona www. Zapraszam także na stronę mojej parafii w Gomulinie: http://www.parafiagomulin.pl

184.proszę mlodych księży o modlitwę opodziękowanie za odbro i zło w mojej rodzinie o opatrzność BOŻĄ NA KAŻDY DZIEŃ OMIŁOŚĆ BLIŻNIEGO.

183.Święty Faustyno dziękuję Ci za dar życia za rodzinę żonę synka rodziców i wszystkich których stawiasz na mej drodze. Proszę Cię błogosław na dawaj zdrowie, wlewaj w nasze życie miłość dopomagaj, błogosław i wspieraj finansowo

182.Jezu Milosierny blagamy Cie wysluchaj naszych prosb o ktore Cie codziennie prosimy,jezeli nie sa one sprzeczne z Twoja wola a zwlaszcza te ktore sam wiesz ze sa nam najpotrzebniejsze.Jezu Ufamy Tobie.

181.Boże Miłosierny,proszę ratuj moich najbliższych.UFAM TOBIE.

180.Dziękujemy Ks.Proboszczowi Zygmuntowi za Eucharystię , za ciepłe , piękne słowa pod adresem Ks. Prałata w 55 rocznicę Jego święceń. Wielu z nas jest razem z ks.Sylwestrem w kościele świebodzińskim ponad 40 lat. Życzymy aby jeszcze długo mógł nacieszyć się tym czego dokonał! A Panu Bogu dziękujemy, że dał nam wspaniałego następcę. To był bardzo piękny i wzruszający wieczór.

179.Panie Jezu Twoje miłosierdzie nie zna granic dla zasług Twej bolesnej męki proszę Cię uratuj moje małżeństwo, spraw na nowo zapanowała w nim miłość, zaufanie i wierność. Proszę aby mój mąż powrócił do mnie i do naszych dzieci oraz rozstał się z kochanką i porzucił życie w grzechu cudzołóstwa. Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij.

178.Panie organisto byłbyś świetny gdybyś wyszedł do wiernych i śpiewał z nimi.

177.Chrystusie Krolu wstawiaj się za moją rodziną i obdarzaj ją łaskami.
Pozdrowienia dla rodzinnych stron z Los Angeles

176.Witamy w parafii ks. Czeslawa!
Pozdrowienia także dla świetnego Pana organisty.

175.Witamy księdza Czesława ;)

174.POZDROWIENIA dla ks MARCINA WOŻNIAK w PIERWSZĄ ROCZNICĘ ŚWIĘCEŃ KAPŁAŃSKICH,BŁOGOSLAWIEŃSTWA BOŻEGO OPIEKI MATKI BOSKIEJ OTYŃSKIEJ,ZDROWIA POMYŚLNOŚCI ZYCZY STANISŁAWA Z RODZINĄ.

173.Jezu Królu mój pomóż mi w poszukiwaniu pracy, miej w opiece nasz kraj

172.szkoda bardzo że Ks.Antoni zrobił się taki aktywny pod koniec swojej pracy w parafii.

171.Czcigodny Księże Prałacie, z całego serca dziękujemy, że w 2008r. na Księdza prośbę przybył ksiądz Antoni Trzyna, który ubogacił swoją posługą naszą wspólnotę parafialną. Dziękujemy Księdzu Prałatowi i gratulujemy tego oddanego współpracownika.

170.w intencji bliskiej mi osoby z prośbą o potrzebne Łaski i Boże błogosławieństwo dla niej oraz Boże miłosierdzie w trudenj sprawie

169.proszę o dar uzdrowienia dla edwarda oraz zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej nojej rodziny

168.Brakuje na stronie Parafii informacji o intencjach mszalnych. Na stronie mojej Parafii są informacje o intencjach na każdą mszę na każdy dzień tygodnia. A może jest gdzieś taka informacja na tej stronie tylko jej nie mogę odnaleźć. Proszę o podpowiedź.

167.Jezu Miłosierny jesteś moją nadzieją i ratunkiem. Ukochany Jezu nie pozwól mi zginąć w tej mojej wielkiej rozpaczy i strapieniu.Bądź moim Obrońcą.Wybacz mi moje winy i okaż mi swoje miłosierdzie. Tak bardzo żałuję i przepraszam Cię.Błagam pokornie uczyń cud w moim życiu. Powierzam Ci moje życie i błagam tak bardzo błagam uratuj mnie. Jezu oddaję się Tobie. Jezu ufam Tobie.Jezu Ty się tym zajmij.

166.O najmiłosierniejszy Jezu, Twoja dobroć jest nieskończona i dlatego ja grzeszna dusza oddaję się Tobie całkowicie. Strzeż mnie o Jezu w każdej chwili mojego życia.O mój Jezu przepraszam, bardzo przepraszam. Ufając w Twoje wielkie miłosierdzie pokornie proszę o cud w moim życiu.Panie Jezu bez Ciebie i Twej litości nie ma już dla mnie nadziei.Jezu ufam Tobie.

165.Drogiemu Księdzu Antoniemu składamy najlepsze życzenia przedewszystkim Bożej radości,aby towarzyszyła w każdym dniu Kapłańskiej posługi, oraz wielu życzliwych serc ludzkich ,gotowych przyjść z pomocą w głoszeniu Dobrej Nowiny.Modlimy się, by Bóg błogosławił oraz obdarzał nieustanie swoją łaską i pokojem.Niech przedłuża lata życia i pozwoli jak najowocniej dalej służyć budowaniu Królestwa Bożego na ziemi.

164.Dzisiaj byłem przy pomniku Chrystusa Króla, dowiedziałem się że prałat Sylwester Zawadzki jest chory, modlimy się tu w Szczecinie za zdrowie prałata który oprócz że jest dobrym kapłanem jest zacnym człowiekiem, który to co zrobił, czyli pomnik ,zrobił na chwałę Boga, Jezusa Chrystusa.
Modlimy się za Zdrowie Kapłana S. Zawadzkiego.

163.Jezu Miłosierny dziękuję Ci bardzo za to ,że jesteś przy mnie,że mnie umacniasz. Jezu Łaskawy wiem że Twoje Serce czułe jest na nieszczęścia ludzi,więc proszę pokornie dla mnie o ratunek i miłosierdzie Twoje. Jezu zawierzam Ci moje życie.Błagam uratuj mnie.Jezu ufam Tobie.

162.O mój Jezu bardzo dziękuję, że jesteś przy mnie, że dałeś mi nadzieję , że czuję się lepiej. Panie Jezu już zawsze chcę być blisko Ciebie. Błagam daj się przebłagać , okaż mi swoje miłosierdzie i uczyń cud w mym życiu , o który Cię bardzo gorąco proszę.Jezu ufam Tobie . Zajmij się wszystkim.

161.Serdeczne Bóg Zapłać za przygotowanie naszej młodzieży do Bierzmowania.Gorące podziękowania dla Księży: Dominika,Antoniego,Marcina,Daniela,oraz Księdza Proboszcza - Zygmunta.
Panie Jezu Błogosław
Obdarz potrzebnymi Łaskami.
Wdzięczna Mama.

160.Panie Boże dziękujemy Ci za życie

159.Proszę o modlitwe o jakąkolwiek prace żebym mogła zapewnić byt rodzinie.Jezu cichy i pokornego serca uczyń serca nasze wedłóg serca Twego.

158.Jakże piękne słowo, słowo żywe skierował dziś do nas w czasie homilii ks. Marcin, obyśmy tylko chcieli je wprowadzić w czyn i docenić to wszystko , co mamy od Pan Boga

157.CIVITAS CHRISTIANA - ZIELONA GÓRA. GRATULACJE! Rewelacyjnie przygotowany świebodziński Marsz Życia. Słowa uznania dla organizatorów! Z Bogiem

156. Już dziś z życzeniami do księdza proboszcza i naszego organisty podążamy.
Oby zdrowie wam dopisywało i ludzka życzliwość Was ogarniała, Matka Boża miała Was w swojej opiece, a każdy dzień Waszego życia napełniony był Bożym błogosławieństwem
z pamięcią w modlitwie- parafianie z Sanktuarium

155.Szczęść Boże,
bardzo dziękuję za Marsz Życia, który w ostatnią niedzielę przeszedł ulicami naszego miasta. Dziękuję organizatorom i wszystkim uczestnikom za świadectwo wiary i odwagę. Szczególne podziękowania składam na ręce ks. Antoniego T.
Pozdrawiam,
z Panem Bogiem

154.Ulicami naszego miasta przeszedł marsz w obronie życia dzieci nienarodzonych.Dziękujemy bardzo za świadectwo wiary,gorące podziękowania należą się KSM i Oazie Młodzieżowej za niezwykle sprawną organizację oraz zaproszenie do udziału w marszu mieszkańców miasta.Księdzu Antoniemu Trzyna podziękowania za pomysłowość ,zapał oraz zaproszenie wspaniałych gości , ukazujących nam wartości życia ludzkiego.Organizacja takiego marszu pokazała wiele wartości chrześcijańskich, co jest bardzo cenne. Uważamy to za wspaniałą inicjatywę. Dziękujemy za to że w tym dniu byliśmy razem !!!

153.Jednak te wyjątkowe lekcje religii oraz ta niesamowita atmosfera na lekcjach były chyba mało przekonujące - widząc frekwencję młodzieży z Sanktuarium na dzisiejszym Marszu dla Życia. Drogi księże Antoni więcej czynu a mniej gadania. Powodzenia!

152.Zakończyliśmy pewien etap naszego życia /już matura/.Ostatnie miesiące naszej religi, które prowadził ksiądz Antoni Trzyna należały do wyjątkowych. Na religi panowała niesamowita atmosfera-ksiądz Antoni w szczególny sposób znalazł z nami wspólny język przez co pozwoliło nam bardziej przybliżyć się do Boga.Z całego serca dziękujemy za obecność na naszej trudnej drodze odnajdywania istoty życia.

151.Proszę o modlitwę w intencji zdrowia syna Damiana!

150.Przepiękna gra, dobrze mieć w gronie takiego artystę, wyrazy szczerego uznania i podziękowania za dostarczenie bogatych przeżyć duchowych. Wszystkiego najlepszego

149.Wszystkim Kapłanom naszej Parafii życzymy samych pięknych dni w komunii z Panem Jezusem. Z okazji Świąt Zmartwychwstania wielu łask Bożych na chwile radosne i trudne! Alleluja! Życzą dzieci z ERM wraz z Paniami: Beatą, Mariolą i Wiolettą.

148.Drodzy kapłani
Wielki Czwartek to dla Was szczególny i piękny dzień - Dzień
tajemnicy powołania i wybrania , a dla nas parafian dzień, w którym chcemy
szczególnie podziękować
Chrystusowi za dar Kapłaństwa,
a Pasterzy naszej parafii, zapewnić
o naszej modlitwie i podziękować
za ich trud i pracę duszpasterską.

147.Proszę o modlitwę o zdrowie i bardzo
długie życie dla siebie oraz o wysłuchanie
wszystkich moich próśb i intencji.

146.Jestesmy bardzo wdzięczni, że w dniu dzisiejszym mogliśmy uczestniczyć w rozważaniach Drogi Krzyżowej prowadzonej przez młodzież.Serdeczne podziękowania należą się księdzu Antoniemu i Marcinowi że pokazali młodzieży i nam parafianom jak ważny jest Krzyż Chrystusowy w życiu.Dzięki modlitwie wspólnie z naszymi Pasterzami wiele dobrego zrodzi się w naszych sercach.Serdeczne Bóg zapłać.

145.Odwiedzajac Figurę Chrystusa Króla- znak wiary,jesteśmy pełni podziwu dla Budowniczego.Niech Jezus Miłosierny da mu zdrowie i siły w dokończeniu dzieła.Uczestniczyliśmy również na mszy niedzielnej o godz 9,30 ,jesteśmy pełni podziwu jak ksiądz wraz z młodzież potrafił stworzyć bardzo ładną oprawę muzyczną.Życzymy księdzu jak i młodzieży wielu łask Bożych ,aby jak najdłużej mogli swoim śpiewem wychwalać Boga.

144.Dziękuję Bogu za to , że mogę uczyć młodzież i cieszyć się z życia .

143.Proszę Cię Panie Jezu o dar uzdrowienia mnie z choroby oraz błogosławieństwa Bożego dla mojej rodziny , i dziękuję Ci z calego serca że Jesteś obecny w moim życiu i że tyle ci zawdzięczam,Jola

142.Najserdeczniejsze wyrazy współczucia księdzu Antoniemu składają ministranci. Pamiętamy o księdza Mamie i księdzu w naszych modlitwach.

141.Wszystkim Księżom naszej parafii, panu kościelnemu i panu organiście, wspaniałym paniom katechetkom, najserdeczniejsze zyczenia świąteczno - noworoczne, wszelkich potrzebnych łask Bożych, spokoju, radosci , a nade wszystko zdrowia przesyłają wraz z pamięcią w modlitwie dzieci z kółka misyjnego i Promyków Maryi

140.Już jestem w Świebodzinie i odwiedzam parafie, trafiłem do Was i dzielę się z Wami moją radością, a także gratuliję Wam tak wspaniałych pasterzy Kościoła, życzę Wszystkim Księzom i parafianom wspaniałych i radosnych dni, owonnych spotkan na roratach, chwili wyciszenia, a nade wszystko ciepła i spokoju, dzieciom dobrych ocen w szkole, ciekawych lekcji, dużo uśmiechu i wszystkim zadowolenia , do następnego roku..... św. Mikołaj

139.Dużo łask dla naszych księży : Ks. Antoniego , Ks. Marcina , Ks. Daniela , Ks. Dominika , Ks. Zygmunta , Ks. Sylwestra . Niech Bóg wspomaga Was w głoszeniu Słowa Bożego

138.Raz jeszcze dziekujemy Ks. Zawadzkiemu za trud i determinację w budowie naszego Sanktuarium i figury Chrystusa Króla.Dzisiejsze piękne święto po raz kolejny przypomniało nam wszystkim ile pracy i siły włożył w to dzieło nasz ksiądz prałat. Niech Mu Bóg błogosławi.

137.Jezu cichy
i Serca pokornego
uczyń serce moje
według Serca Twego.

Serce Jezusa,
proszę Cię najgoręcej,
spraw,niech Cię kocham,
kocham coraz więcej.

Jezu,ufam Tobie
Jezu,bezgranicznie
ufam Tobie.

136.Niech Jezus Miłosierny ma wszystkie małżeństwa w Swojej opiece.Dziękujemy
za Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

135. Kochani Rodzice.
Złoci Jubilaci Anno i Ludwiku.

Z tej pięknej okazji jaką jest Wasza
50-ta Rocznica Ślubu przyjmijcie
od nas wszystkich gratulacje
i najserdeczniejsze życzenia
dużo zdrowia,spokoju i pomyślności
oraz wielu łask Bożych
na drodze do kolejnych Jubileuszy.

Wasze dzieci.


134.wszystkiego dobrego

133.W dniu Imienin serdeczne życzenia zdrowia oraz Wielu Łask Bożych dla Księdza Marcina

132.

131.Fajna strona.Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia

130.Proszę w intencji mojego Taty, aby udało Mu się przezwyciężyć nałog-alkoholizm...

129.pozdrowienia dla księży a zwłaszcza dla nowych dla Księdza Daniela Dydaka i Ks Marcina Woźniaka Artur z ERM

128.wielu łask Bożych na nowej parafii Ks. Władysławowi z pamięcia w modlitwie i podziękowaniem za Jego słowo ewangeoizacji i nas w sanktuarium, Szczęśc Boże

127.Wielkie rzeczy uczynił Pan Bóg w Świebodzinie poprzez ręce ks. Zawadzkiego.

126.Cieszymy się z powrotu do zdrowia księdza Antoniego Trzyny.Dziękujemy księdzu Antoniemu za obecnosć wśród nas.
"Niech Pan Cię błogosławi i na drogach swych strzeże.Niech nad Tobą rozpromieni oblicze Swoje, niech obdarzy Swą łaską i swoim pokojem.Niech nigdy nie zabraknie Jego życzliwości,a Jego Wieczna Miłość będzie dla Ciebie źródłem prawdziwej radości.
Niech matczyna czułość Najświętszej Panienki Ciebie nie odstępuje, a modlitwa wszystkich świetych za Tobą oręduje"

125.prosze w intencji nawrócenia Matki i dziadka i zmarłych z rodziny Kamila Golika

124.Dziś ks. Władysław życzenia przyjmuje, więc kazdy parafianin szczerze Mu winszuje, zdrowia i szczęścia,opieki Pana Jezusa, niech Matka Boża będzie zawsze z Nim , niech nam głosi Słowo Boże , a Jego pogodny nastrój niech zawsze będzie z Nim

123.prosze wintencji moich finasow i mojego wyjscia na dobra prostaz góry za wsparcie modlitewne dziekuje

122.w intencji mich problemów finansowych i mojego wyjścia na prostą

121.w intencji moich grzechów cudzych

120.Zdaję sobie sprawę z tego, że nie powinienem umieszczać mojego wpisu na tej stronie … . Przepraszam, że to piszę, ale chwytam się już każdej, nawet najbardziej nieprawdopodobnej deski ratunku. Jestem w tragicznej sytuacji finansowej, długi mnie zżerają i dosłownie nie mam już za co utrzymać rodziny. Najbardziej przeraża mnie myśl o przyszłości dzieci ( 8, 11 i 13 lat ). Nie będę tutaj opisywał jak do tego doszło, bo jest to długa i skomplikowana historia. Szukam kogoś, kto byłby mi w stanie pomóc. Nie chodzi mi o darowiznę, ale o pożyczkę – niestety na dłuższy okres czasu. Gdyby ktoś zechciał się ze mną skontaktować, opiszę dokładnie wszystko, przedstawię dokumenty … nawet zastawię niewykończony jeszcze dom – jedyne, co posiadam. Nie jestem oszustem ani naciągaczem. Niestety bez pomocy nie wstanę już na nogi. Jest to dla mnie przerażająca rzeczywistość. Błagam – jeżeli ktoś ma możliwość mi pomóc, niech się do mnie odezwie. Jest to bodaj już ostatnia nadzieja. Jeszcze raz przepraszam za ten wpis … .
Mój adres e-mail: marcomon@interia.pl

119.Kochany Księże Dominiku!

Z serdecznymi życzeniami z Okazji II Rocznicy Święceń Kapłańskich...
Zostałeś z ludu wzięty i do ludu jesteś posłany...
U progu Twej kapłańskiej drogi życzymy Ci życia, które będzie cudownym darem Bożym dla całego Kościoła.
Niech wspiera Cię Maryja - Matka wszystkich kapłanów, św Maksymilian i Twój patron - św Marcin.
Pozdrawiamy serdecznie
ciocia Zdzisia z rodziną ze Wschowy.
Ciocia Jasia z rodziną,Babcia,ciocia Romcia i Marek oraz wszyscy bliscy którzy Cię bardzo Kochają Dominiku!!!

118.JEZU MIŁOSIERNY BŁAGAM UDZIEL POTRZEBNYCH MI ŁASK I POMOCY W ROZWIĄZANIU PROBLEMÓW FINANSOWYCH,PROSZĘ O BOŻĄ OPIEKĘ I DARY DUCHA ŚWIĘTEGO DLA CAŁEJ RODZINY.JEZU WYLEJ ZDROJE MIŁOSIERDZIA NA NAS.

117.My jako rodzice i nasze dzieci przeżyły w niedzielę przepiękną uroczystość I komunii św., dzięki naszemu ks. proboszczowi i jego bogatym w treść konferencjomorzaz pracy naszych wszystkich pań katechetek począwszy od zerówki ,które w naszych dzieciach od najmłodszych lat krzewią wiarę i przybliżają Chrystusa

116.Bardzo dziękujemy księdzu Antoniemu Trzynie za godne pożegnanie naszego Męża i Ojca Stanisława i za odprawienie Mszy Św. Żałobnej z pięknym kazaniem
Z całego serca Bóg zapłać !

RODZINA

115.Dobry pasterz ukształtowany według serca Boga,
jest największym skarbem ,jaki Bóg może przydzielić parafii.
Jest to naceniejszy dar od Bożego Miłosierdzia. Takim pastrzem jest ksiądz Antonii Trzyna.Dziękujemy za wspólną modlitwę przygotowaną wraz z młodzieżą w rocznicę Beatyfikacji Jana Pawła II.

114. Nasz ks. proboszcz imieniny ma, więc Go pięknie witamy i serdeczne życzenia składamy.
Niech Pan Jezus Go prowadzi i swoimi łaskami zawsze darzy,a Matka Najświętsza w opiece Go ma

113.Panie Jezu Miłosierny bardzo proszę o zdrowie dla mojej ukochanej mamy, siostry Asi i jej dzieci, siostry Moniki oraz dla moich dzieci Jarka i Przemka,bardzo proszę o to aby syn Jarek znalazł pracę , aby siostry także pracowały, serdeczne Bóg zapłać za dotychczasowe łaski, opiekę Amen

112.proszę o zdrowie dla Mirosława i spowiedz

111.Wszystkim Kapłanom z naszej parafii mocy i śwatła Ducha św.,radości,a każdego dnia życzliwych ludzkich serc

110.Księdzu Wladysławowi dziękujemy za piękne , madre i wzruszajace kazania Bóg zapłać.

109.Jezu Miłosierny dziękuję i proszę o powrót do wiary dla Mirosława

108.Boże Miłosierdzie bardzo proszę , by mąż nie zniszczył naszego małżeństwa, o zdrowie dla niego i opamiętanie

107.Jezu Miłosierny błogosław Liturgicznej Służbie Ołtarza i ześlij na ministrantów i lektorów i ksiedza Dominika promienie łask Bozego Miłosierdzia niech wszyscy mają usta,serce i duszę miłosierną.

106.Bardzo proszę o modlitwę za Jolantę i Tomasza, abyśmy pokonali kryzys w naszym małżeństwie. Abyśmy stworzyli udaną rodzinę z córka Ola i z maleństwem, które niedawno pojawiło się na świecie. Abyśmy znów darzyli się taka miłością jak na początku. Abyśmy znów dbali o siebie, mieli do siebie szacunek i kochali się bezgranicznie. Proszę o modlitwy za mojego męża o powrót do domu i o ukojenie jego nerwów.

105.Proszę Cie Panie Boże i Ciebie Matko Najświetsza w intencji pewnej grupy ludzi o światło dla nich i ich nawrócenie

104.SZCZĘŚĆ BOŻE. CHODZĘ DO II KLASY, W TYM
ROKU PRZYJMĘ PIERWSZĄ KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ.
SZKODA, ŻE NIE MA TU KSIĘDZA PROBOSZCZA ZYGMUNTA. POZDRAWIAM - ALA Z DRZEWIC.
Mieliśmy iść w albach, tak się cieszyłam
ale zmienili.

103.w intencji Panu Bogu wiadomej dla nie pilnej i ważnej
w intencji mojej babci i cioci Lucynki
o nawrucenie i w intencjimojego rodzenstwa i rodzicow
w intencji Oskara,Nikoli,Moniki

102.Całej Rodzinie Parafialnej dużo zdrowia, radości, zadowolenia i promiennego uśmiechu na każdy dzień, błogosławieństwa Bożego i serca czystego

101.Z okazji dn.św.Cecylii patronki muzyki kościelnej życzymy organiście Zygmuntowi dużo zdrowia wytrwałości i błogosławieństwa życzą rodzice i siostrzyczki Marysia i Celina .

100.Panie Jezu Miłosierny spraw aby Ministranci i Lektorzy oraz ks Opiekun mieli serca pełne miłosierdzia.Daj im łaskę czynienia dobra, ześlij Ducha Świętego na Liturgiczną Służbę Ołtarza aby Duch Święty przemieniał i uświęcał Ministrantów,Lektorów i ks Opiekuna.

99.Ks. Proboszczowi i Jego Współpracownikom- Kapłanom za przepiękną, wspólną modlitwę różańcową
w intencji nas wsztstkich parafian Serdeczny Bóg zapłać

98.Składam serdeczne podziękowania dla Księdza Stanisława za wzorową posługę w naszym Sanktuarium.Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.Życzę dużo zdrowia i siły w dalszej pracy duszpasterskiej.

97.Serdeczne podziękowanie ks. Antoniemu H za dobre słowa pełne wsparcia i otuchy,wspaniały przykład dla naszej młodzieży i naszych dzieci

96.W naszą czwarta rocznice slubu przybylimy dzis do tego cudownego miejsca jakim jest sanktuarium bozego milosierdzia oraz pomnik chrystusa krola.Dziekujemy za to ze jestesmy razem w dobrych i złych chwilach ale takze prosiłismy o nasze najwieksze spełnienie marzen....JEZU UFAM TOBIE

95.Boże błogosław naszym dzieciom, nauczycielom, księżom i katechetom w nowym roku szkolnym i katechetycznym. Króluj nam Chryste!

94.Milosierny Panie Jezu , Prosze Cie Ty wiesz ...Dziekuje :)

93.Szkoda że Łukasz nie jest już prezesem Liturgicznej Służby Ołtarza,Jak Łukasz był prezesem było bardzo fajnie.

92.Bardzo szkoda Łukasza jako prezes ministrantów Łukasz bardzo wiele robił dobrego dla każdego był bardzo pomocny i każdego bardzo szanował.Starał się by wszyscy ministranci wzajemnie się szanowali i by panowała zgoda,dbał o wspólnotę lektorów i ministrantów.Czynił wiele dobrego bo żył wiarą i modlitwą, wierząc i ufając Miłosierdziu Bożemu to miłosierdzie zealizował względem bliżnich ministrantów i lektorów.

91.Panie Jezu Milosierny prosze Cie o powrot syna do calkowitego zdrowia oraz madrosc i pomyslnosc..A dla drugiego,by sie nie zadluzal i wrocil do domu rodzinnego,by tu pracowal.Prosze tez dla nas o opieke i bezpieczenstwo.
Bog zaplac za modlitwe.

90.Ks. proboszcz wie, czym ma się zając, a ks. prałat ma pomocników, nie wiedomo czy zechce skorzystać z pomocy ks. proboszcza, a zreszta to chyba nie temat do wpisów w księdze gosci, niech każdy zajmuje się swoimi zadaniami , a o czyjeś nie się nie kłopocze, Panie Janie

89.Musimy dołożyć wszelkich starań i pomocy aby ukończyć roboty wokół pomnika. Byliśmy razem wiele lat i teraz Ksiądz Sylwester nie może zostać z tym sam! Mamy nadzieję że Ksiądz Proboszcz też się tym zajmie.

88.pozdrowienia z Myslenic i prosba o modlitwe za moja rodzine,Firme, dom...

87.

86.Witam!
Karolu i Parafianko!
Oczywiście, macie słuszność, że wzógrze przy pomniku jest miejscem godnym odprawienia uroczystej Drogi Krzyżowej. Jednakże nie wolno nam, parfianom, zapomnieć, że jesteśmy również mieszkańcami Świebodzina. Nie możemy więc działać samolubnie i widzieć tylko swojej parafii. Załóżmy, że my zorganizujemy Procesję pod pomnikiem. A co z mieszkańcami pozostałych dwóch parafii? Czy powinni również wybudować porównywalnej wielkości pomniki? Nie możemy traktować reszty miasta na zasadzie: ,,My mamy pomnik, to się do nas przyłączcie". Pokażmy, że potrafimy działać wspólnie i przejść w jedności przez wszystkie parafie. Nie dzielmy się, lecz łączmy. W ojczyźnie jest już dość podziałów.

Pozdrawiam
Maciej

85. Dziś księdza proboszcza imieniny , więc my parafianie życzymy wszystkiego , co najlepsze, wieku łas Bożych, a Matka Boża niech Cie wspiera i umacnia w posłudze kapłańsiej dla dobra całej wsppólnoty parafialnej. Szcześć boże

84.Wszystkim katechetkom za wzruszające chwile i słowa o naszym Kochanym Janie Pawle II- serdeczne Bóg zapłać

83.Szczęść Boże!Bardzo podoba mi się ostatni wpis w Księdze Gości,bo to znaczy,że nie jestem sam z przekonaniem o tym,że Droga Krzyżowa w Niedzielę Palmową i Procesja w Boże Ciało powinny odbyć się przy Pomniku Chrystusa Króla.Nie po to postawiono ten pomnik,aby stał.Tam potrzebni jesteśmy my,parafianie.Powinniśmy jak najczęściej odwiedzać to miejsce i właśnie w takie święta demonstrować naszą wiarę.Wierzę,że ks.proboszcz zweryfikuje te plany,a mianowicie procesję ulicami miasta.Powinniśmy odbyć Drogę Krzyżową przy Pomniku,bo po to ona tam jest,aby się przy tych stacjach modlić.Czekam na mądrą decyzję.

82.Jetem parafianką i z tego powodu jestem bardzo dumna.Serce rośnie,gdy widzi się,że do naszego Sanktuarium i pod Pomnik Chrystusa Króla przybywają pielgrzymi z odległych stron.Jednak smuci mnie ,czy my potrafimy w należyty sposób docenić to , co nam jest dane.Mam pytanie do ks.proboszcza Zimnawoda.Dlaczego mając tak cudowne miejsce,jak wzgórze z Pomnikiem Chrystusa Króla i Drogę Krzyżową nie uczcimy Niedzieli Palmowej właśnie tam? Dlaczego mamy chodzić ulicami miasta , a nie oddamy hołdu właśnie temu Cudownemu Miejscu?Przecież nie jest w porządku,że właśnie w Niedzielę Palmową omijamy przygotawaną Drogę Krzyżową,która czeka na nas i prosi o modlenie jej.Mam nadzieję,że była to tylko pomyłka i ks.proboszcz uwzględni nie tylko naszą prośbę ,ale i pewien nasz-parafian obowiązek, wobec dzieła,którego sami pranęliśmy .Mamy nadzieję,że nie będziemy musieli upominać się o to , aby Procesja Bożego Ciała odbyła się pod Pomnikiem Chrystusa Króla,bo dla nas jest to oczywiste.

81.Sanktuarium Miłosierdzia Bożego to żródło łask dla całego miasta Świebodzin ,całej okolicy i Polski.

80.Prezes ministrantów jest bardzo dobrym i szlachetnym człowiekiem

79.Widać jak wiele dobrego dla Liturgicznej Służby Ołtarza robi ksiądz Dominik wraz z Łukaszem.Obydwoje bardzo dbają o ministrantów i lektorów są otwarci na innych bardzo życzliwi.Pan Jezus im błogosławi bo mają silną wiarę i ufają Miłosierdziu Bożemu dlatego tak chcą aby Liturgiczna Służba Ołtarza umiała koronkę do Miłosierdzia Bożego.Takiego księdza opiekuna i prezesa ministrantom trzeba było Niech Wam Pan Jezus błogosawi.

78.Witam.Jak by można było pomodilić się również i za mnie,o potzebne łaski dla mnie i mojej rodziny.Pozdrawiam i z góry dziękuje.

77.Witamy Cię,szczęść Boże Rafale!
Bardzo dobrze,że w swoich kłopotach szukasz pomocy u Jezusa Miłosiernego.Tylko On może znależć właściwą drogę dla każdego z nas.Z Gubina do Świebodzina nie jest blisko,ale wierzę,że kiedyś Bóg pokieruje tak Twoim życiem,że sataniesz przed ołtarzem naszego Sanktuarium i będziesz Mu dziękował za opiekę i łaski.Pragnę Ci pomóc,jak bratu i jutro udam się pod figurę Chrystusa Króla Wszechświata i ofiaruję tam modlitwę w Twojej intencji.To jest cudowne miejsce.Już kilkakrotnie doświadczyłam niesamowitego uczucia modląc się właśnie w tym cudownym miejscu.Niedzielną mszę św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego ofiaruję w intencji Tobie wiadomej.Głęboko wierzę,że Jezus Miłosierny wysłucha moich modlitw,ale musisz pamiętać o tym,że tylko Bóg zna swój plan wobec nas i zawsze musimy się z tym Bożym planem zgodzić.Życzę Ci spokoju i opieki Jezusa Miłosiernego na każdy dzień Twojego życia.

76.proszę pomódlcie się za mnie i za dziewczyne która mnie opusciła, wyjechała i wrócić nie chce, żeby wróciła, zostały tylko 2 dni, prosze módlcie się za nas za naszą miłość aby odżyła

75.Kiedyś byłem z nia w tym sanktuarium, i jeszcze z nią chciałbym tam wrócić i przed Bogiem sobie ślubować

74.Wiersz ten dedykuję ks.Prałatowi Sylwestrowi Zawadzkiemu i życzę wielu łask od Chrystusa Miłosiernego na każdy dzień życia.
,,Chrystus Król ,,
Na wzgórzu zielonym,tuż u miasta bram
Stoi strażnik nasz najmilszy,Chrystus Król, nasz Pan
Rozłożywszy swe ramiona,w tym cudownym geście
Chce nam wszystkim szepnąć cicho- ja czuwam w tym mieście
A gdy smutek cię przytłoczy,gdy ogarnie trwoga
Idż i klęknij przed Chrystusem,przytul się do Boga
I w radosnych chwilach biegnij do Chrystusa Pana
Dziękuj Jemu za to wszystko,co ci darowane
Bo na świecie tyle nieszczęść,wojen,huraganów
Twemu miastu ciszy chwile,są ofiarowane
On nas strzeże przed nieszczęściem- Chrystus,Król,nasz Pan
On miłością nas ogarnia,spokój daje nam
Jeśli nosisz Boga w sercu,
spójrz dzisiaj ku górze
Niech twe serce cię zaniesie na zielone wzgórze
Pochyl głowę przed swym Królem,bij w piersi w pokorze
Tylko On tu Panem,Królem i pomóc ci może
Niechaj ptaki mu śpiewają i zaszumią łany
Razem z nimi pieśni chwały śpiewa lud oddany
On miłością swą ogarnia ludzi,lasy,domy
Niech nam Królem zawsze będzie Chrystus ukochany !
Krystyna Wesseli-Łączak

73.Wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej dla naszego budowniczego Wielkiego Dzieła-Pomnika Chrystusa Króla, ks. Prałata Sylwestra Zawadzkiego.

72.Niech Pan Jezus Miłosierny ma w opiece Sanktuarium w Świebodzinie

71.Dziś na zajęciach mówiliśmy o naszej parafii.Bliżej ja poznawaliśmy.Pozdrawiamy wszystkich naszych księży-Promyki

70.Drodzy Parafianie! Wielkie dzięki za piękne świadectwo wiary i kultury jakie daliscie Polsce i całemu światu fundując pomnik Chrystusa Króla Wszechświata. Kroluj nam Chryste!Bóg zapłać!
http://www.blaskalleluja.pl

69.Chciałabym bardzo gorąco podziękować za tegoroczne RORATY. Jestem bardzo wzruszona a dzieci zachwycone. Nie jestem tutejszą parafianką, ale nie wybobrażam sobie niedzielnej mszy (szczególnie o godz.11) czy innych nabożeństw gdzie indziej niż tu w Sanktuarium. Dziękuję.

68.Serdecznie dziękujemy księdzu Antoniemu Trzynie i ojcu Antoniemu Balcerzakowi za organizację audycji "Czas wzrastania" oraz za możliwość zobaczenia Radia Maryja "od kuchni".

Bóz zapłać.

67.Bardzo podoba nam się na roratach, dziś pieknie prowadził je ks. Antoni

66.Ksiądz Dominik to bardzo wspaniały kapłan ma bardzo dobry kontakt z młodzieżą, z ministrantami zawsze wesoły ,uśmiechnięty.Serce ma ogromne i bardzo szlachetne ,otwarte na drugiego człowieka.Nowych parafian i parafię ukochał bardzo i jest nam bardzo oddany.

65.Bóg zapłąć za Wspaniałego ks. Proboszcza, choć jest od niedawna, to dał się poznać jako mądry i pokornego serca człowiek, takich księży nam potrzeba

64.Wspaniała Uroczystość poświęcenia figury-pomnika Chrystusa Króla Wszechświata nawet pogoda była dobra

63.Z Okazij Dzisiejszego Świeta Św. Cecylii Patronki Muzyki Kościelnej Waszemu Organiście Zygmuntowi Życzymy Dużo Zdrowia Sukcesów w Pracy i Błogosławienstwa Bożego. Życzą Rodzice

62.Oglądałem dziś transmisję uroczystości poświęcenia Pomnika Chrystusa Króla w Świebodzinie - Bóg zapłać za tę wspaniałą inicjatywę i piękną Statuę i Sanktuarium. Oby było to wielkie świadectwo wiary Polaków obecnych i przyszłych czasów !

61.Dokonalo się.
Bóg zaplać.
Amen

60.Chrystus Król Wszechświata
w moim Świebodzinie.

W Świebodzinie przeżywamy w dniu Króla Chrystusa.
Uroczystość poświęcenia Statuy Jezusa.
Sanktuarium Miłosierdzia jeszcze tak młodziutkie,
A tak już promieniujące na świat z wielkim skutkiem.
To owoc oddania siebie Królowi Wszechświata
Wiernych świebodzińskiej ziemi przed dziesięciu laty.
Jezus Chrystus Król Wszechświata i Pan nad Panami
Otrzymał od ludu pomnik swój nad pomnikami.

Chwałę, cześć i panowanie Jego uznajemy,
Publicznie tym monumentem światu wyznajemy.
Ta gigantyczna statua, która podziw budzi,
To znak wiary i nadziei w sercach dobrych ludzi.

A ty, miasto Świebodzinie, jak Betlejem Judzkie
Nie jesteś zwyczajnym, czyniąc rzeczy tak nadludzkie
I ksiądz Sylwester Zawadzki długoletni Proboszcz.
Czas jego proboszczowania wydał piękny owoc.
Mocarz wiary i nadziei, który Boga słucha,
I nie uległ w chwilach zwątpień. Ma Bożego ducha.

Pomysł był Pana Jezusa - mówi ksiądz Zawadzki,
Ja zostałem powołany do realizacji.
Dziesięć lat trwała budowa. Jak droga przez mękę
Lecz zawsze czułem nad sobą Jego Bożą rękę.
Dzisiaj łza czy kropla deszczu pod okiem błysnęła.
Czy kropelka z deszczu łaski co miasto dotknęła ?
Wyrażamy podziw, wdzięczność wiernym Świebodzina,
Poddanym Chrystusa Króla i Bożego Syna.
***
Mam też swoją osobistą refleksję życiową,
Którą pragnę wypowiedzieć w tę chwilę dziejową.
Bowiem jestem dumny z mego rodzinnego miasta,
Tu dzieciństwo me i młodość tutaj żem dorastał.
Na ulicy Sulechowskiej i działce za drogą
Gdzie stoi dziś Sanktuarium.
- Nieziemska przygoda.

Wyjechałem stąd na studia i mieszkam w Warszawie
A odwiedzam moje miasto, od pół wieku prawie.
Tu są groby mych rodziców, tutaj brat mój mieszka.
Liceum, w Parku Chopina moja szkolna ścieżka.

Dziś więź jeszcze się zacieśnia i duchowo wzmacnia.
Świebodzin - wśród dróg mych nowa Pielgrzymkowa Stacja.
Z Chrystusem Królem Wszechświata w życie moje wrasta
Święte Sanktuarium mego rodzinnego miasta.
Gdy w naszych duszach i w Polsce Chrystus Król nastanie
Ojczyznę prawdziwie wolną przywrócisz nam Panie.
Józef Cyprian Rudziński

59. JEZU UFAM TOBIE

58.Zwracam sie do Ks.pralata Zawadzkiego.Szanowny Ksieze,Twoj pomysl i jego realizacja zasluguje na pochylenie glowy przed Toba,za realizacje wielkopomnego dziela Twojego zyczia.Juz teraz wiele osob z podziwem spoglada na Jezusa,ktory dla nas chrzescian jest obiektem kultu .Mysle ze niebawem przyjedzie pielgrzymka z Holandii.Szczesc Boze ksieze pralacie.

57.Witam !!!
Wiele słyszałem o tym wielkim przedsięwzięciu - to jest król naszej wiary!!!Pragnę odwiedzić to zaszczytne miejsce.Dzięki za wysiłek w budowie tego niezwyklego symbolu wszystkim budowniczym.

56.modlę się za księdza Sylwestra z Panem Bogiem

55.Dziękuję Księdzu Prałatowi za przepiękne dzieło jakim jest pomnik Chrystusa Króla.Bóg zapłać!

54.A ja chciałabym pochwalić i podziękować nowemu ks. Proboszczowi za wspaniałą postawę, serdeczny stosunek do ludzi i miła atmosferę , jaką potrazfi stworzyć wokół ludzi , z którymi rozmawia. Jest to człowiek o wspaniałym sercu, otwarty na innych, mający swoje zdanie, ale potrafi słuchać drugiego człowieka, potrafi mu też pomóc, dodać sił i udzielić wsparcia , co tam się rozpisywac ,... WSPANIAŁY PROBOSZCZ Dziękuję !!!! Z pamięcią w modlitwie

53.Ks.Dominik i Łukasz prezes ministrantów są dla swoich podopiecznych ministrantów bardzo dobrzy dbają o nich jak ojciec i matka .Takich opiekunów jak oni ministranci nie mieli dlatego jesteśmy wdzięczni im za serce i ogromną troskę .

52.Wszyscy tak bardzo chwalą księdza Dominika a warto go chwalić bo jest człowiekiem bardzo dobrym takim radosnym pogodnym księdzem o łagodnym usposobieniu otwartym na drugiego człowieka.

51.Wszystkim pomysłodawcom, wykonawcom, darczyńcom pomnika Chrystusa Króla ogromne Bóg zapłać.
Przyjedziemy 21 listopada na uroczystości.

50.Cieplutko pozdrawiamy ks. Dominika, który ukochał z wzajemnością swoich parafian , w piękny i empatyczny sposób wypełnia swoja posługę!!!Konarzewszy z Sępopola

49.Cwala Panu i wielki uklon w strone Ksiedza Pralata za dzielo utworzenia Parafii a pozniej Sanktuarium Milosierdzia Bozego i postawienia-wybudowania Pomnika Chrystusa Krola!

48.Gratulacje,podziękowania i słowa uznania dla naszego czcigodnego Prałata za Jego wielkie dzieła dla mieszkańców Świebodzina.Bóg Zapłać!

47.Szczęść Boże,
bardzo dziękujemy ks. Antoniemu Trzynie za naukę śpiewu przed niedzielną Mszą św. o godz. 9.30.
To bardzo motywuje do aktywniejszego uczestnictwa w Liturgii.
Bóg zapłać!

46.Nasz nowy prezes ministrantów Łukasz to ma bardzo wielie serce i bardzo dobre bardzo dziękujemy za ładne obrazki i cukierki.A księdzu Dominikowi naszemu opiekunowi za obiecaną wycieczkę do kina do Zielonej Góry.

45. Króluj nam Chryste.

44.ALLELUJA! JEZUS ŻYJE!
Teresa z Warszawy

43.DZIEKUJE ZA POMNIK CHRYSTUSA KROLA

42.Piękne dzieło mamy dzięki determinacji ks. Prałata Życzę , by szybko powstało i rozkwitało Szczęśc Boże, Już ludzie pielgrzymują pod pomnik, a co będzie, jak wszystko powstanie, jestem dumny, że mieszkam w Świebodzinie i należe do parafii Miłosierdzia Bożego

41.Piękna Msza św i proste, ale jakże treściwe Słowo skierowane do dzieci. Dzieci też pięknie modli się podając intencje. Dobrze ze są z miany i dobrze, że jest Wspaniały Pastez- ks. Proboszcz, który zawsze pamięta i wielką czcią darzy ks. Prałata

40.Księże Prałacie wspieramy Cię w codziennej modlitwie w tym wielkim dziele , jakim jest budowa Pomnika Chrystusa Króla .Dziękujemy Bogu ,że mamy w Tobie przykład wielkiej wiary , siły i odwagi .

39.Wielkie brawaI PODZIĘKOWANIA dla ks, Stanisława ZA MILE SŁOWA I WSPÓLNĄ MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ

38.Dziękuję Księże Sylwestrze za takie wspaniałe dzieło jakim jest pomnik Chrystusa Króla. To wspaniałe, że nasze miasto, które zawierzono Chrystusowi, doczeka się także Jego pomnika. Modlę się o szybkie ukończenie dzieła.

37.pomysl z Biblusiem na 6, duza zacheta do czytania bibli i dla dzieci i dla rodziców

36. Msze św., w które włączają się dzieci to dobry i godny poparcia pomysł naszego Nowego Poboszcza, zauważyłąm, że dzieci chętniej biorą udział w swojej Mszy św i aktywniej ,a dzięki swoim katechetkom z wiekszą chęcią uczestniczą i rozumieją Mszę św

35.Niesamowite wrażenie robi nasz pomnik Chrystusa Król . Chylę czoło przed ks. Prałatem- pomysłodawcą i praktycznie wykonawca pomnika. Duże to szczęście i wielka radość dla Świebodzinian Wielki Człowiek z tego KSiędza Szcżęść Mu Boże

34.Po dzisiejszym różańcu widać jak otwartymi i mającymi wielkie serce sa Ks.Dominik i Łukasz.Czyńcie wiele dobrego i niech Pan Jezus Błogosławi.

33.Quis ut Deus!
Pro dolorosa Eius passione, miserere nobis et totius mundi.

32.dziś w telewizji widziałem Wasz wspaniały pomnik. Wszystkiego najlepeszego przy budowie tego wspaniałego dzieła.
Pozdrawiam Was z Rypina ;) miasta które może się pochwalić największymi witrażami kościelnymi na Świecie.

31.Bóg zapłać za bardzo udaną i wspaniałą pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu.Ta cudowna atmosfera rozśpiewania i rozmodlenia niech trwa i przynosi owoce.

30.Wiele łask Bożych ks.Dominiku!Masz Wielkie,dobre Serce i wielką wrażliwości.Niech każdy dzień posługi kapłańskiej przyniesie Ci wiele radości i wewnętrznego spełnienia
Pozdrawiam Ciebie i wszystkich Duszpasterzy.Szczęść Boże.
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

29. duze brawa dla Łukasza i wszystkiego dobrego dla ks. Dominika, niech Chrystus Was prowadzi i przez Was czyni wiele dobrego Szczęść Boże

28.Wszystkim księżom i katechetkom z okazji Dnia nauczyciela dużo zdrowia, błogosławienstwa i opieki Matki Bożej, wytrwałości w swoijej posłudze. Serdeczne podziękowania za Wasz trud w wychowanie i nauczanie naszych dzieci, za prowadzenie ich i wskazywanie Tego , co Najważniejsze w życiu

27.Łukasz niech Pan Jezus Miłosierny Ci błogosławi a Matka Najświętsza której jesteś sługą otacza Cię płaszczem Swej matczynej opieki niech z Niepokalanego Serca Matki Bożej płyną dla Ciebie potrzebne łaski

26.Nowy prezes ministrantów to dobry wybór właściwej osoby.Łukasz jesteś wielki.

25.Ks.Proboszcz Zygmunt wspaniały kapłan i człowiek wielkiego serca.

24.Ks Dominik i nowy prezes ministrantów Łukasz zrobią wiele dobrego to dwaj wspaniali i pobożni i wielkiego serca ludzie.

23.Piękne sanktuarium życzę wiele Łask Bożych i czekam na pomnik jestem
przejazdem przez świebodzin i jezus
będzie dlamnie drogowskazem na drodze i
w życiu Bóg zapłać.

22.ks. Proboszcz musi być i pielgrzymi muszą być.... Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie I wspólnej pielgrzymi Żywego Różańca do Rokitna. Bóg zapłać za wspólną modlitwę

21.Nowe i dobre czasy nastały dla naszej parafii, wszyscy się z tego cieszymy,piękne Msze św., świetny pomysł z Biblusiem, urozmaicone i ciekawe słowo do dzieci oby nie zabrakło sił i wytrwałości pozdrawiam księży i wszystkie katechetki

20.Duże uznanie dla nowego ks, proboszcza. Zauważam Jego otwartość na drugiego człowieka, nie tylko mądrze mówi i postępuje, ale umie słuchać ludzi, tym zjednuje ich serca, pozdrawiam

19.Fajny Bibluś będzie z nami na Mszach św.- bardzo dobry pomysł naszego super ks. proboszcza, by on zadomowił się w naszej parafii

18.Bogu dzięki za Sanktuarium.Nowy ksiądz proboszcz z zapałem pełni obowiązki widać wiele nowych zmian na lepsze.Bóg zapłać

17.Witam i serdecznie pozdrawiam NASZEGO bardzo sympatycznego , NOWEGO ks. proboszcza, bardzo ciekawe kazania ,można słuchać i słuchać, cieszę się , że przybył do nas i że będzie z nami

16.Dziękuję za Sanktuarium- to miejsce jest niesamowitym lekarstwem dla duszy.

15.pozdrawia parafia radnica

14.Za pośrednictwem strony pozdrawiamy waszego organistę a naszego syna i braciszka Zygmunta,choć jest od nas daleko widzimy i słyszymy się codziennie ale i tak wszyscy za nim bardzo tęsknimy.Pozdrawiamy też koleżankę Alę , ks. Antoniego którego znamy osobiście oraz wszystkich pozostałych księży .rodz. Miecznik

13.Serdecznie dziękujemy ks. Andrzejowi za przeowdniczenie w dzisiejszej Mszy świętej w intencji naszych dzieci i ich I Rocznicy Komunii Świętej. Jesteśmy tez wdzięczni naszym wspaniałym Panoim katechetkom( szczególnie pani Jolanccie Kwiecień za całoroczną pracę z naszymi dziećmi) za Wasze starania, śpiew podczas każdej Eucharystii, za piękną organizację dzisiejszej uroczystości Bóg Wam zapłać. Również naszemu wspanaiłemu Panu organiście za to , że czuwa nad całością śpiewu, za piękną grę na organach. To wszystko sprawia, ze nasze Sanktuarium kwitnie Szczęść boże na dalsze lata pracy.

12. Dziękujemy za Sanktuarium i pomnik Chrystusa Króla.

11.Czcigodny księże Prałacie!
Dziękuję za Sanktuarium i dzieło budowy Pomnika Chrystusa Króla,za piękne Msze św. odpustowe w każdą niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Życzę obfitych łask bożych

10.Szczsć Boże, jak to dobrze, że jest u nas Sanktuarium Miłosierdzia Bożego ilekroć jestem u córki na osiedlu, zawsze odwiedzam i to przepiękne miejsce, czuję sie tu jak w raju, moge sie zawsze pomodlić i podziękować Bogu za otrzymane łaski, Zosia

9.Czcigodny księże Prałacie życzymy dalszej opieki Boga i Matki Bożej abyś
mógł w pełni zrealizować zadanie przydzielone Ci przez Pana.

Gdyby świat miał więcej tak żarliwych
i charyzmatycznych kapłanów to łatwiej trafialibyśmy do bram raju.
Dziekujemy Ci za Sanktuarium, pomnik Chrystusa Króla a przedwszystkim za to, że z nami Jesteś.

Jesteśmy z małżonką bardzo dumni, i jest dla nas zaszczytem należeć do tej w parafii.

Szczęść Boże.

Z i M

8.Pozdrowienia dla pań katechetek (szczególnie pani Beaty Żurek) obecnych przy dzieciach w kościele.
Dziękujemy za piękną muzyczną oprawę mszy św.
Życzymy zdrowia oraz blogoslawieństwa bożego.

7.Pozdrawiam najpiękniejsze Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Polsce. Życzę by budowa pomnika Chrystusa Króla szybko się zakończyła.

6.Bardzo sedecznie pozdrawiamy ks kustosza Sylwestra Zawadzkiego i życzymy opieki Matki Bożej w dziele budowy Pomnika Chrystusa Króla.

5. Na początek dla Wszystkich księży oraz pań katechetek życzenia wszelkiego dobra przy okazji wspaniałego święta zmartwychwstania, korzystając też z możliwości wpisu chciałam serdecznie podziękować katechetce Pani Joli Kwiecień, uczy ona religii w zerówce do której chodzi mój synek, zanosiłyśmy razem ostatnio Palmę do Sanktuarium i miałam możliwość poznać ją bliżej, byłam zaskoczona bardzo mile kiedy dzieci zapatrzone w Panią Jolę słuchały o wydarzeniach drogi Krzyżowej i nie tylko, a jaką miały wiedzę, moje gratulacje dla Pani Joli, zostałam bardzo mile zadziwiona, myślę, że dzięki takim osobom dzieci od najmłodszych lat umacniają więź z kościołem i mają szansę być lepszymi ludźmi :-)

4.Brawo dla autora strony.Słowa uznania dla organisty.Jesteśmy dumni z naszej parafii.zdajemy sobie sprawę z faktu,że nic by nie było bez naszego kochanego PRAŁATA.Ukłony dla czcigodnego kapłana .Pozdrowienia dla wszystkich księży naszej wspólnoty parafialnej.

3.niech bedzie pochwalony jezuz chrystus pozdrawiam księży

2.Zmienia się na lepsze. Dobry organista, dobra strona. Profesjonalizm godny Sanktuarium

1.Serdeczne pozdrowienia dla księdza Antoniego oraz wszystkich znajomych:)

Powrót do stronyNowy wpis


Puzzle - iPuzzle.pl online

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by