Jesteś 6861 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis


"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi" I.Krasicki


210.Witam czy może ktoś wie coś więcej na temat "Baru Amerykańskiego" znajdującego się na ulicy Senatorskiej 27.
Będę wdzięczny za każde info.
Pozdrawiam

209.Bardzo ciekawy blog.

208.Bardzo ciekawa strona, nie mogła przestać czytać.... :), może znajdę coś o moim dziadku, który mieszkał na Brackiej...

207.Fajne miejsce! :) Zapraszam również do odwiedzenia mojej nowo otwartej strony z fotografiami Warszawy widzianej z dachów wieżowców, zdjęciami lotniczymi, architekturą i krajobrazem z niedostępnych perspektyw.Pozdrawiam,
www.blogusz.pl

206.Witam, piękna strona. Moja babcia mieszkała na ul. Smolnej 13 do 1924 roku. Może ma Pani jakieś zdjęcie z tamtych lat tego budynku lub obecne zdjęcie. Wiem, że budynek na Smolnej 13 nie został wyburzony w 1955 r. Pozdrawiam Marek Zieliński

205.Często zaglądam na Pani stronę, ponieważ jest dla mnie źródłem rzetelnej wiedzy o Warszawie. Dzięki niej odkrywam na nowo moje rodzinne miasto, jego historię i współczesność. Pisze Pani w sposób konkretny i wyczerpujący, co nie zdarza się często w internecie. Doceniam Pani pracę włożoną w redagowanie tekstów i prowadzenie bloga. Pozdrawiam.

204.piekny pomysl zycze powodzenia i sukcesow na przyszlosc

203.Od dawna zagladam tutaj... Dziekuje Ci za ten piekny, uczacy blog o naszej kochanej Warszawie, do ktorej bardzo chcialabym powrocic. Studiowalam tutaj kiedys...

202.Odwiedziłem i odwiedzam dziesiątki stron związanych tematycznie z naszym miastem - tu wpadam wielokrotnie i zatrzymuję się żeby trochę poczytać choćby "na wyrywki". Zapraszam na coś co tworzy się dopiero - www.warszawska.info mam nadzieję, że będziemy się choć troszkę uzupełniać, ale daleko jeszcze mi... Pełen podziwu kłaniam się..

201.Wspaniale że tu trafiłam. Choć mieszkam od urodzenia w Warszawie to wiele ciekawych informacji się dowiedziałam.
Powodzenia we wszystkim co robisz !
i by nigdy nie brakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w życiu.

200.Serdecznie polecam fanklub odbudowy Pałacu Saskiego!

http://www.facebook.com/pages/Odbudujmy-Palac-Saski-Rebuild-Sa xon-Palace/110775415609698?ref=ts

199.Witaj, cieszę się, że trafiłam na Twoją stronę. Od urodzenia kocham się w Warszawie, a niestety musiałam ją tymczasowo (oby) opuścić. Będę zatem zaglądała, a i do siebie zapraszam: jest trochę warszawskich fotografii z ostatnich lat. Pozdrawiam, m.

198.Sprawą dworców głównych i linii średnicowej w Warszawie zajmuję się poważnie. Ludzie piszą na ten temat zupełne nieprawdy gubiąc się w licznych przenosinach. Tekst o dworcu centralnym jest istotnym uzupełnieniem mojej wiedzy.

197.podoba mi się sposób w jaki piszesz o warszawie. Będę tu zaglądała :)

196.Miło mi, zapraszam gorąco. :-)

195.Wspaniała strona, jak wspaniałe jest nasze miasto. Od dziś jestem stałym bywalcem zaraz po Życiu Warszawy. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

194.Wszystko super! Ale nie to jest w tej chwili dla mnie istotne. Chce z tego miejsca pozdrowic mojego cudownego pisarza. Tak Jozefie Hen, to dla Ciebie przesylam pozdrowienia i slowa uwielbienia !!!

193.Dzięki za dobre słowo. Miło, ze tu trafiłas. :-)

192.Jestem pod wrażeniem. Chapeau-bas! :)

191.Miło, że się podoba.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Puzzle - iPuzzle.pl online

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by