Jesteś 6699 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis


"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi" I.Krasicki


209.Bardzo ciekawy blog.

208.Bardzo ciekawa strona, nie mogła przestać czytać.... :), może znajdę coś o moim dziadku, który mieszkał na Brackiej...

207.Fajne miejsce! :) Zapraszam również do odwiedzenia mojej nowo otwartej strony z fotografiami Warszawy widzianej z dachów wieżowców, zdjęciami lotniczymi, architekturą i krajobrazem z niedostępnych perspektyw.Pozdrawiam,
www.blogusz.pl

206.Witam, piękna strona. Moja babcia mieszkała na ul. Smolnej 13 do 1924 roku. Może ma Pani jakieś zdjęcie z tamtych lat tego budynku lub obecne zdjęcie. Wiem, że budynek na Smolnej 13 nie został wyburzony w 1955 r. Pozdrawiam Marek Zieliński

205.Często zaglądam na Pani stronę, ponieważ jest dla mnie źródłem rzetelnej wiedzy o Warszawie. Dzięki niej odkrywam na nowo moje rodzinne miasto, jego historię i współczesność. Pisze Pani w sposób konkretny i wyczerpujący, co nie zdarza się często w internecie. Doceniam Pani pracę włożoną w redagowanie tekstów i prowadzenie bloga. Pozdrawiam.

204.piekny pomysl zycze powodzenia i sukcesow na przyszlosc

203.Od dawna zagladam tutaj... Dziekuje Ci za ten piekny, uczacy blog o naszej kochanej Warszawie, do ktorej bardzo chcialabym powrocic. Studiowalam tutaj kiedys...

202.Odwiedziłem i odwiedzam dziesiątki stron związanych tematycznie z naszym miastem - tu wpadam wielokrotnie i zatrzymuję się żeby trochę poczytać choćby "na wyrywki". Zapraszam na coś co tworzy się dopiero - www.warszawska.info mam nadzieję, że będziemy się choć troszkę uzupełniać, ale daleko jeszcze mi... Pełen podziwu kłaniam się..

201.Wspaniale że tu trafiłam. Choć mieszkam od urodzenia w Warszawie to wiele ciekawych informacji się dowiedziałam.
Powodzenia we wszystkim co robisz !
i by nigdy nie brakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w życiu.

200.Serdecznie polecam fanklub odbudowy Pałacu Saskiego!

http://www.facebook.com/pages/Odbudujmy-Palac-Saski-Rebuild-Sa xon-Palace/110775415609698?ref=ts

199.Witaj, cieszę się, że trafiłam na Twoją stronę. Od urodzenia kocham się w Warszawie, a niestety musiałam ją tymczasowo (oby) opuścić. Będę zatem zaglądała, a i do siebie zapraszam: jest trochę warszawskich fotografii z ostatnich lat. Pozdrawiam, m.

198.Sprawą dworców głównych i linii średnicowej w Warszawie zajmuję się poważnie. Ludzie piszą na ten temat zupełne nieprawdy gubiąc się w licznych przenosinach. Tekst o dworcu centralnym jest istotnym uzupełnieniem mojej wiedzy.

197.podoba mi się sposób w jaki piszesz o warszawie. Będę tu zaglądała :)

196.Miło mi, zapraszam gorąco. :-)

195.Wspaniała strona, jak wspaniałe jest nasze miasto. Od dziś jestem stałym bywalcem zaraz po Życiu Warszawy. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

194.Wszystko super! Ale nie to jest w tej chwili dla mnie istotne. Chce z tego miejsca pozdrowic mojego cudownego pisarza. Tak Jozefie Hen, to dla Ciebie przesylam pozdrowienia i slowa uwielbienia !!!

193.Dzięki za dobre słowo. Miło, ze tu trafiłas. :-)

192.Jestem pod wrażeniem. Chapeau-bas! :)

191.Miło, że się podoba.

190.Witam serdecznie

Bardzo fajna stronka o naszej stolicy. Mnóstwo ciekawych odnośników. Bardzo dużo się stąd ciekawego dowiedziałem.

Pozdrawiam

Powrót do strony>>Nowy wpis


Puzzle - iPuzzle.pl online

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by