Jesteś 5859 osobą odwiedzającą księgę.


Ewentualne pytania proszę kierować pytania na adres (direct your questions @) guadalupe@guadalupe.opoka.org.pl


45.Ufność
44.Matko Boża z Guadalupe proszę o zdrowie i spokój ducha dla mnie i moich dzieci.
O uwolnienie od złych warunków atmosferycznych i złych nawyków i złych ludzi i zwierząt ,mnie i moich bliskich.
Proszę o szczęśliwe przeżycie, świąt Bożego Narodzenia, wszystkich Świętych i każdej niedzieli. O wyjazdy i szczęśliwe powroty do domu.
O założenie szczęśliwej rodziny przez córkę Justynę i dar potomstwa i szczęśliwego rodzicielstwa dla niej a dla mnie radości z doczekania się w moim domu pokolenia wnuków.
43.Proszę o przesłanie mi pocztą , dewocjonali.
Obrazki Matki Bożej do włożenia w ramki.
42.Proszę o zdrowie i dar licznego potomstwa u moich dzieci i wnuków.
O dar poczęcia i szczęśliwego rodzicielstwa dla Justyny.
O dobry wzrost o rozwój moich wnuków, o rozwiązanie mowy u Gabrieli i dar dobrej wymowy dla wnuczek moich.
Prosi Maria
41.Proszę o modlitwę za Marię i Kazimierza, dzieci i wnuki.
O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
40.Proszę o modlitwę za Marię i jej bliskich.
O uwolnienie od smutku i zmartwień.
O rozwiązanie trudnych spraw w sądzie i w najbliższej rodzinie.
Prosi Maria
39.Prosze o modlitwe do Matki Bozej w intencji cudu uzdrowienia syna oraz jego matki.O bezpieczenstwo i blogoslaweinstwo Boze w naszych i Marcina przedsiewzieciach.
Z podzikowaniem za modlitwe.
38.Proszę o modlitwę za świętość kapłanów głoszących słowo boże aby godnie pełnili swoją posługę i za moją rodzinę i mnie w znanych intencjach .
37.Proszę i błągam o pomoc i pomaganie w wyjściu z biedy , długów i abym nie miała komornika i sądu . Proszę abym uwierzyła na nowo w cuda . Proszę o lepsze zdrowie dla mojej mamy , mojego brata i dla mnie . Aby brat miał i utrzymał jak najdłużej pracę . Abym dostała pieniądze na pospłacanie długów i na życie .
36.Proszę i błagam o pomoc i pomaganie mi w wyjściu z długów i biedy , abym ie miała komornika i sądu , i o lepsze zdrowie .
35.Bardzo proszę o modlitwę w intencjach znanych Matce .
34.Bardzo proszę i błagam abym nie miała komornika i sądu . Bardzo proszę i błagam też o wypędzeni ode mnie szatana , który jest źródłem moich problemów .
33.Bardzo proszę i błagam o pomoc i pomaganie dla mojej Mamy , mojego brata i mnie w wyjściu z biedy i o zdrowie dla nas . Proszę bardzo też o pomoc i pomaganie mnie w spłaceniu długów , abym wydała swoją książkę i zarabiała na swoje utrzymanie pisaniem książek . bardzo proszę o danie mi jeszcze jednej szansy na poprawę i lepsze życie .
32.Proszę Cię Matko o pomoc dla mnie , mojej Mamy i mojego brata w wyjściu z biedy , o lepsze zdrowie dla naszej trójki i dla mnie abym pospłacała z Twoją pomocą długi .
31.Moja Matko -Maryjo z Gwadelupe proszę i dziękuję o dar zdrowia i macierzyństwa dla moich córek Oli i Marty,dar zdrowia dla mojej żony Ewy a dla mnie niegodnego sługi twojego dar rozeznania i jeszcze głębszego zawierzania się Jezusowi.
30.Dziękuję Bogu każdego dnia że pozwolił mi dojechać do Guadelupe
29.Dziekuje Ci Mareczko za kazda lze i za kazdy usmiech w moim zyciu.
28.Matko Boska, proszę Cię o wstawiennictwo. Wysłuchaj mych próśb w łaskawości swojej. Obdarz mnie proszę łaską macierzyństwa. Spraw aby udało mi się wreszcie zajść w ciążę i szczęśliwie urodzić zdrowe upragnione tak długo wyczekiwane dziecko.
27.Matko Boża z Guadelupe! Jestem Twoją gorącą czcicielką. W dniu Twego święta dziękuję za wszystko i proszę o dalszą opiekę , abyś uzdrowiła mojego brata i wyjednała nam równowagę ducha i świętą pogodę serca.
26.Za Karola.Aby wyszedl z nalogu.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by