Jesteś 5864 osobą odwiedzającą księgę.

25.Maryjo wszytkiemoje troski powierzam Twemu Sercu, proszę o Twa obecność wsrod mojej rodziny,o nawrocenia, uzdrowienie mamy, zerwanie przywiazn do alkoholu i wszelkiego zla.Matenko prosze blogoslaw hojnie moim dzieciom, rodzicom, rodzenstwu, mnie, Zdziskowi Dziekuje Maryjo i wszystko dla Ciebie na chwale Jezusa Bądź Blogoslawiona Matko Ukochana
24.Ukochana Maryjo bardzo pokornie Cię proszę o rozwiązanie raz na zawsze sprawy Dorotki o Jej całkowite uzdrowienie. Proszę Cię także o uzdrowienie Tatusia z przepukliny i reumatyzmu oraz lęków. Błagam Cię o uzdrowienie Wojciecha z wszelkich oznak zewnętrznych i wewnętrznych aby miał swoje własne dzieci. Proszę także o miłość , wiarę jedność , zrozumienie w rodzinie Wojciecha i Magdaleny. Maryjo proszę Cię o wypełnienie woli Bożej w mym życiu do końca i o żywą obecność Jezusa w moim życiu. Kocham Cię Maryjo i do zobaczenia w Guadalupe, czuwaj nad nami. Od serca dziękuję za wszystko:)
23.Matko Boża proszę o pomoc w zbawieniu duszy mojej zmarłej mamy oraz o opiekę nade mną.
22.Matko Przenajświętsza dziękuję za polepszenie zdrowia Ani, z wielką ufnością błagam o zdrowie i życie dla dla ciężko chorej Haliny. Mamo Niebieska błagamy Cię pomóż. Halina ma nieuleczalnie chorego męża, którym musi się nadal opiekować. Jeszcze raz prosimy o zdrowie i życie dla niej. Proszę o modlitwę wszystkich odwiedzających tę modlitewną stronę.
21.Matko Najświętsza bardzo proszę o zdrowie dla bardzo chorej Haliny i Anny. Wierzę mocno, że pomożesz tak, jak kiedyś pomogłaś. Dziękuję, dziękuję, dziękuję !
Kocham Cię Matko Boga !
20.Matuchno Ukochana, moja Najdroższa Dziewico z Guadalupe !

Dziękuję Ci z całego serca, gorąco , że spełniłaś moje pragnienie nawiedzenia Twojego Meksykańskiego Sanktuarium ! To był Twój DAR zupełnie niespodziewany dla mnie niegodnej Twojej córeczki. Bądź uwielbiona, bądź błogosławiona ! Nie przestanę Ci dziękować Matko , Patronko moja, za wszystko co dla mnie uczyniłaś, za to , że prowadzisz mnie do Syna, mojego Oblubieńca. Pan Jezus jest mi WSZYSTKIM, moją drogą, moim celem,moim spełnieniem.

Moje serce śpiewa z Tobą Maryjo dziękczynne MAGNIFICAT naszemu PANU !

Bardzo serdecznie pozdrawiam Pana Piotra Miłośnika Pani naszej z Guadalupe ! Gdyby to było możliwe chętnie nawiązałabym kontakt, gdyż wybrałabym się z Bielska-Białej do Piszu .
19.Hi and thanks for your contribution to our faith! See ya in heaven!
18.Proszę o wstawiennictwo za chorą na raka Magdaleną.Proszę jeżeli jest to zgodne z Wolą Boga o cud uzdrowienia, o męstwo, wiarę ,pokój dla niej i wsparcie dla męża Mariusza i sześciorga dzieci.
17.Za chorego wujka Jana, ma guza- mózgu, raka, nie ma złudzeń podobno, na tą chorobę, ale ja wierzę, a wiara czyni Cuda, nie mam zasług dla Boga, w zamian, ale proszę. Proszę o modlitwę o Cud. Za kokoś aby odwzajemnił miłość, za przemianę jego serca, o uzdrowienie międzypokoleniowe w jego rodzinie, o uzdrowienie fizyczne,Pan Bóg wie, o kogo chodzi o jakie jego chodzi choroby, proszę Boga o to abym mogła wyjść za mąż, za wyżej wymienioną osobę, abym znalazła kogoś innego. Albo spraw, Boże aby moje serce było wolne, i mogłabym poświęcić się tylko Tobie, bez Ciebie nie potrafię nic uczynić. Ty możesz mi pomóc, wieżę, w to. Nie odrzucaj mej prośby. Wiem, że proszę o zbyt Wiele Cudów na raz. Za niewierzącego Marka o łaskę wiary. Oby Dobry Bóg leczył moje serce, i duszę, aby uleczył mnie z jednej nerwicy, przeszkadza mi w pracy, ta przypadłość. Wstawiaj się za nami Matko Boża. Ewa.
16.Bardzo dziekuję za otrzymane łaski .Prosze o modlitwę o potomstwo dla córki i zięcia oraz o wzmocnenie wiary w rodzinie syna i uniewinnienie siostrzeńca. Bóg zapłać.
15.Dziękuję CI Maryjo za wszystkie otrzymane łaski
proszę o trzeżwość dla męża,o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej ,o dobrą żonę i szczęśliwą rodzinę dla syna,o zdrowie ,silną wiarę i potrzebne
łaski dla całej rodziny
14.Proszę Cię Maryjo o cud uzdrowienia mnie z
nieuleczalnej choroby nowotworowej ,o zdrowie i silną wiarę dla całej rodziny
13.Matko Boża proszę o dar macierzyństwa córce Monice i znalezienie jej dobrej pracy i o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny
matka
12.Mateńko Boża z Guadalupe proszę Cię o wyzwolenie z nałogu.
P.s. Każdą osobę czytającą moją szczerą prośbę do MB z Guadalupe proszę o dziesiątkę różańca w powyższej intencji.
11.Prosze Cie Mateńko o łaskę cudownego uzdrowienia mnie z nieuleczalnej choroby włóknienia szpiku.
10.Dziękujemy Panien ce za kolejne wstawiennictwo u Jej Syna - kolejny cud szczęśliwego porodu
9.Mateńko ukochana dopomóż w pokonaniu trudności moich-pomóż sprzedć mój dom żebym mogła spłacic długi.Dziękuję Ci Matko .
8.matenko wyblagaj u swojego syna nawrocenie dla moniki
7.Matko z Guadelupe! Za chwilę już będziemy obchodzić Twoje święto.Wiesz,że jestem Twoją czcicielką. Blagam o łaskę uzdrowienia dla mnie i mojego brata.Ufam Tobie!
6.PANIENKO PRZENAJŚWIĘTSZA PROSZĘ O PRACĘ DLA MOJEJ SIOSTRZENICY.MATKO NAJLEPSZA DOPOMÓŻ, DODAJ SIŁ SIOSTRZENICY I UFNOŚĆ. POKORNIE O TO PROSZĘ.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by