Jesteś 4799 osobą odwiedzającą księgę.


Witam

miłośników Krainy Gór Świętokrzyskich -
przyrodników, turystów i znajomych aktualnych i przyszłych. Mam nadzieję,
że ta garść informacji poszerzy Waszą wiedzę
o okolicach Skarżyska-Kamiennej.


114.Bardzo ciekawe zdjęcia, dużo się dowiedziałem dzięki tej stronie. Moje uszanowanie dla twórców.
113.Super strona. Wspaniałe zdjęcia motyli.
112.Życie to są tylko chwile, takie piękne jak motyle
http://chomikuj.pl/janmuzyka/Galeria/focie/natura
111.Piekne zdjecia.:-) chetnie bym sie wybrał w Twoje tereny poszaleć z aparatem bo wielu gatunków,które u Ciebie powszechne w życiu nie widziałem. Moje fotki motyli sa w garnek.pl pozdrawiam.
110.Odwiedzam i będę odwiedzał i zawsze znajdę coś ciekawego dla siebie :)
109.Każdemu miastu życzę Takiego Kogoś, każdej okolicy. Dzięki Panu Skarżysko- Kamienna wydaje się jakąś czarodziejską krainą! Choć do tej chwili dla mnie było dalekie i zapoznane jak jakieś Kordyliery. Wędrówki po okolicach o niesamowitych nazwach i bogactwach wydają się wymarzone! Wspaniała to Pańska lekcja miłości do Ojczyzny i inspiracja dla innych! Gratuluję Skarżysku, dziekuję Panu i pozdrawiam.
108.Piękne zdjęcia. Też się interesuję motylami. Łapie je do kolekcji. A co do strony- super zasługuje na najlepszą nagrodę. :)
107.Niesamowita strona, baaaardzo ciekawa, spędziłam tu 3 godziny i pewnie nie raz tu wrócę. Gratuluję Panie Andrzeju i pozdrawiam ciepło.
106.Na te stronę trafiłam dzięki motylom (chwała im za to, że są :)), a zaciekawiła mnie dlatego, że urodziłam się w Skarżysku-Kamiennej i pierwsze lata życia tu właśnie spedziłam...dzięki za tę stronę..idę dalej szperać, czytać, oglądać....:)))
105.Bardzo ciekawa strona, inspirująca do poznawania najbliższych okolic. Dobre źródło wiadomości dla uczniów i zapalonych turystów. Pozdrawiam.
104.Jak zwykle chylę czoła. Pozdrawiam
Sylwia Nadgrodkiewicz
103.Panie Andrzeju, kawał dobrej roboty Pan tu robi. Pozdrawiam i przesyłam wyrazy szacunku...
102.Gratuluję ! Mam 37 lat, wychowałem się i mieszkam w Skarzysku , a wciagu 2 godzin spedzonych na studiowaniu informacji o przyrodzie naszego miasta i powiatu dowiedziałem sie więcej niz kiedykolwiek przekazali mi w szkole i zobaczyłem wiele wspaniałych miejsc do zwiedzenia z rodziną. Kawał wspaniałej roboty - życzę sukcesów w dalszej pracy.
101.Panie Andrzeju - to dla mnie zaszczyt być u Ciebie w kręgu przyjaciół w linkach na stronie.

Serdecznie dziękuj! Udanych łowów w dzikich ostępach Skarżyska-Kamiennej.

pzdr.
100.Świetna strona, świetne zdjęcia. Podziwiam wytrwałość, wiedzę i umiejętności.

Pozdrawiam!
99.Wspaniała strona. Niezwykły Autor. Pozdrawiam :)
98.Wspaniala strona o przyrodzie w Skarzysku, doskonale kompendium wiedzy ale i godny pozazdroszczenia zbior informacji nawet podstawowych dotyczacych m.in. pomnikow przyrody wraz z dokumentacja zmian. Zajmuje sie sporzadzaniem dokumentacji przyrodniczych do planowania przestrzennoge i takie strony sa nieoceniona pomoca w uzyskiwaniu danych.
Serdecznie dziekuje, zycze powodzenia.
Agata Cieszewska
PS. Wspaniale zdjecia!!
97.witam i pozdrawiam
ciekawa bardzo stronka:)
96.Fantastyczna stronka, przeglądam ją już ok. 2h i jeszcze sporo mi zostało! Pozdrowienia dla prof. Staśkowiaka!!!!!
95.Dogłębnie przejrzałam Tą stronke. Bardzo mi się spodobała dlatego polecam wszystkim, ponieważ warto! pozdrawiam Twórców!!

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by