Jesteś 5485 osobą odwiedzającą księgę.


Witam

miłośników Krainy Gór Świętokrzyskich -
przyrodników, turystów i znajomych aktualnych i przyszłych. Mam nadzieję,
że ta garść informacji poszerzy Waszą wiedzę
o okolicach Skarżyska-Kamiennej.


116.Hi, nice article, thanks for that. I"m glad when I find things like this one. I suggest you to check the original source for some UK contact numbers because they may be useful for you.
115.Aż chce się zaśpiewać: "Motylem jestem". Piękne zdjęcia, świetna strona.
114.Bardzo ciekawe zdjęcia, dużo się dowiedziałem dzięki tej stronie. Moje uszanowanie dla twórców.
113.Super strona. Wspaniałe zdjęcia motyli.
112.Życie to są tylko chwile, takie piękne jak motyle
http://chomikuj.pl/janmuzyka/Galeria/focie/natura
111.Piekne zdjecia.:-) chetnie bym sie wybrał w Twoje tereny poszaleć z aparatem bo wielu gatunków,które u Ciebie powszechne w życiu nie widziałem. Moje fotki motyli sa w garnek.pl pozdrawiam.
110.Odwiedzam i będę odwiedzał i zawsze znajdę coś ciekawego dla siebie :)
109.Każdemu miastu życzę Takiego Kogoś, każdej okolicy. Dzięki Panu Skarżysko- Kamienna wydaje się jakąś czarodziejską krainą! Choć do tej chwili dla mnie było dalekie i zapoznane jak jakieś Kordyliery. Wędrówki po okolicach o niesamowitych nazwach i bogactwach wydają się wymarzone! Wspaniała to Pańska lekcja miłości do Ojczyzny i inspiracja dla innych! Gratuluję Skarżysku, dziekuję Panu i pozdrawiam.
108.Piękne zdjęcia. Też się interesuję motylami. Łapie je do kolekcji. A co do strony- super zasługuje na najlepszą nagrodę. :)
107.Niesamowita strona, baaaardzo ciekawa, spędziłam tu 3 godziny i pewnie nie raz tu wrócę. Gratuluję Panie Andrzeju i pozdrawiam ciepło.
106.Na te stronę trafiłam dzięki motylom (chwała im za to, że są :)), a zaciekawiła mnie dlatego, że urodziłam się w Skarżysku-Kamiennej i pierwsze lata życia tu właśnie spedziłam...dzięki za tę stronę..idę dalej szperać, czytać, oglądać....:)))
105.Bardzo ciekawa strona, inspirująca do poznawania najbliższych okolic. Dobre źródło wiadomości dla uczniów i zapalonych turystów. Pozdrawiam.
104.Jak zwykle chylę czoła. Pozdrawiam
Sylwia Nadgrodkiewicz
103.Panie Andrzeju, kawał dobrej roboty Pan tu robi. Pozdrawiam i przesyłam wyrazy szacunku...
102.Gratuluję ! Mam 37 lat, wychowałem się i mieszkam w Skarzysku , a wciagu 2 godzin spedzonych na studiowaniu informacji o przyrodzie naszego miasta i powiatu dowiedziałem sie więcej niz kiedykolwiek przekazali mi w szkole i zobaczyłem wiele wspaniałych miejsc do zwiedzenia z rodziną. Kawał wspaniałej roboty - życzę sukcesów w dalszej pracy.
101.Panie Andrzeju - to dla mnie zaszczyt być u Ciebie w kręgu przyjaciół w linkach na stronie.

Serdecznie dziękuj! Udanych łowów w dzikich ostępach Skarżyska-Kamiennej.

pzdr.
100.Świetna strona, świetne zdjęcia. Podziwiam wytrwałość, wiedzę i umiejętności.

Pozdrawiam!
99.Wspaniała strona. Niezwykły Autor. Pozdrawiam :)
98.Wspaniala strona o przyrodzie w Skarzysku, doskonale kompendium wiedzy ale i godny pozazdroszczenia zbior informacji nawet podstawowych dotyczacych m.in. pomnikow przyrody wraz z dokumentacja zmian. Zajmuje sie sporzadzaniem dokumentacji przyrodniczych do planowania przestrzennoge i takie strony sa nieoceniona pomoca w uzyskiwaniu danych.
Serdecznie dziekuje, zycze powodzenia.
Agata Cieszewska
PS. Wspaniale zdjecia!!
97.witam i pozdrawiam
ciekawa bardzo stronka:)

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by