Jesteś 5146 osobą odwiedzającą księgę.


Witam w Księdze Gości strony "Tajemnnice historii". W tym miejscu można wyrazić swoją opinię na temat serwisu. Konstruktywna, konkretna i poparta argumentami krytyka mile widziana. Wpisy wulgarne i na niskim poziomie intelektualnym będą usuwane. Proszę o podawanie swojego adresu e-mail, w celu ułatwienia ewentualnej odpowiedzi czy podjęcia rzeczowej dyskusji.


1.Całkiem niezła stronka, podoba mi się szczególnie grafika. W miarę możliwości jakieś forum możnaby zrobić. Pozdrawiam.

2.swietna stronka i oby tak dalej:P

3.Dobra stronka, godna polecenia, jednak mogło by byc więcej tajemnic, ale tak trzymać.

4.Dobra strona,widać że robiona z pasją.Jestem mało orginalny co do opinii ale cóż.Jedyny minus to to,że jest mało artykułów, ale to się zmieni, mam taką nadzieję.Pozdrawiam

5.Pozdrowienia i zyczenia dalszych dobrychg pomyslow. zachecam do umieszczania artykulow o TAJEMNICACH dawnych Prus Wschodnich.

6.Ja mogę wam wytłumaczyć jak powstał świat.Całe powstanie naszej historii z szczegółami.

7.Atlantyda istniała jeste tego pewien ponieważ poprzez Atlantyde można wytłumaczyć powstanie świata.Strona jest super!!!!!.Mam troche inne zdanie na powstanie świata ale to co prezentujecie jest zbliżone do moich poglądów.Chciałbym dopisac kilka moich artykułów na tema tego co niby mie ma a jest czyli UFO i powstania świata.

8.Bardzo fajna stronka! Zdecydowanie mi się przydała, gdy się przygotowywałam do sprawdzianiu z dwudziestolecia międzywojennego. Twój (?) atrykuł o Piłsudskim rozszerzył moje skromne książkowe informacje, pomijając już o ocenie działań Piłsudskiego ;) Ale czegoś mi brakuje, gdzie w chronoligii podziała się swoista awantura z 1929 roku, a propos finansowania przez ministra skarbu Gabriela Czechowicza kamipanii BBWR? Kiedy sprawa wyszła na jaw, poł roku odraczano sesję sejmową, aby sprawa Czechowicza nie mogła być rozpatrywana. Następnie, na przełomie października/listopada, gdy udało się w końcu zwołać sesję, Piłsudski sprowadził do sejmu grupę oficerów. Teoretycznie stali tylko na sali ;) ale Daszyński, obawiając się o to czy podjęte decyzje bedą do końca dobrowolne :) odmówił otwarcia obrad. I przez następny miesiąc przerwy, 'mobilizowała' się opozycja, która utworzyła Centrolew... Tego fragmentu historii zupełnie nie opisałeś... Coż, jeżeli prawda to cała :D Pozdrawiam i proszę o odpowiedź na maila, bo następny sprawdzian za miesiąc... :D
Eskela

9.Pisarz, publicysta, członek ZLP, artysta fotografik, leg. ZPAF Nr 394.

10.Stanowczo nie zgadzam się z opinią dotyczącą św. Stanisława biskupa i męczennika. Łacińskie "traditor" użyte przez Galla Anonima oznaczało nie tyle zdrajcę, co tego, który sprzeciwia się władzy króla. Biskup krakowski wobec okrucieństwa Bolesława odważył się powiedzieć stanowcze NIE! Dziwne, że dopiero komunistyczni "historycy" zaczęli widzieć w nim zdrajcę. Artykuł opiera się na mało rzetelnej wiedzy.

11.Strona dobra jako - histeryczna.
Jako historyczna - żałosna

12.W odniesieniu do wcześniejszej wypowiedzi dotyczącej artykułu „Dwa Śluby Jadwigi”, jako autor tejże pracy chciałbym też coś od siebie dodać. Obawiam się, że osoba wypowiadająca się krytycznie, której wiadomość można zobaczyć nieco niżej tej księgi, jest w wielkim błędzie. Pisałem o rzeczach tak oczywistych i tak często poruszanych w literaturze historycznej, że jakakolwiek pomyłka w tych stwierdzeniach jest niemożliwa. A autorowi tej wypowiedzi polecam choćby książkę: „Władysław Jagiełło” M. Kosmana. Bądź każdą książkę historyczną traktującą o Historii Polski.

Tak Więc "pikuśu" jak chcesz szersze wyjaśnienia to proszę napsiz na mojego maila stepowy_wilk@op.pl, na wszelkie pytania odpowiem.

13.super stronka

14.super stronka pupy

15.Fajna w sumie stronka. Nie czytałem może wszystkiego ale dość dużą część m.in. "Atomową wojnę bogów" - początek i środek tego cyklu artykułów (1-7) jest bardzo dobry, w trakcie czytania nawet uwierzyłem we wszystko co pisałeś ale końcówka zbyt fantastyczna, proponuje zmienić, bo czyni te artykuły niewiarygodne. Jestem też ciekaw czy sam wierzysz w to co napisałeś :)

16.Super ! B.Dobrze opracowana !! ThX za Wiedze !

17.Spko stronka na moim monitorze troche mała :(

18.Właśnie czytam atomowa wojnę bogów i rewelacja. Mam podobne zdanie o tym wszystkim i cieszę się że znalazłem temat nad którym zastanawiam się od dawna.

19.Jeny, to jest niesamowite... Jesli wszystko jest prawdą to...
Uwielbiam tą stronę.

20.fajna stronka tylko że mnóstwo błędów ortograficznych we wszystkich artykułach...albo ktoś Ci sie włamał i zrobił dowcip albo niezbyt dokładnie zapoznałeś się nad ich treścią...poza tym super!pozdrawiam!

>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by