Jesteś 3310 osobą odwiedzającą księgę.

Nowy wpis


Witamy w Księdze Gości Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowego GAWRA


16.Jedzenie OK. Noclegów w "zielonym domku" nie polecam. Antoni Niekraszewicz

15.Droga Józiu i Andrzeju!Dziękujemy za kartę świąteczną, życzenia złożyliśmy Wam telefonicznie,spotykamy się w naszym harcerskim gronie 9 czerwca w sobotę,gdzie na pewno będziemy snuli plany napadu na Gawrę, o czym lojalnie Was poinformujemy. Na razie serdecznie Was ściskamy .Do Usłyszenia i zobaczenia Marek z Basią.

14.Dziękujemy za miłą atmosferę podczas pobytu.Kulig,który zorganizowaliście był jak zwykle wspaniały.Przejazd saniami wgłąb lasu i ognisko z góralskimi przyśpiewkami oraz poczęstunkiem wszystkim się podobał.pozdrowienia dla całej rodzinki.

13.Jak zawsze, i tym razem Wasza gościnność umiliła nam czerwcowy pobyt w GAWRZE.Dziękujemy.....i do zobaczenia! Marek z Basią

12.Serdecznie pozdrawiamy z Lubina dziękujemy za mile spędzony czas było naprawde fajnie fajne miejsce

11.Po raz kolejny mile spędzone chwile w Szczawie.Pogoda jak zwykle dopisała, chociaż było 21 stopni mrozu.Pozdrawiamy i do zobaczenia jesienią.

10.Serdeczne pozdrowienia dla Państwa Młodych i ich Rodziców , w oczekiwaniu na pażdziernikowe spotkanie - Marek z Basią.

9.Dla Józi i Andrzeja z Dziećmi serdeczne pozdrowienia od dwójki harcerzy- oldboyów z nadzieją rychłego spotkania. Pozdrowienia dla kapeli góralskiej od Marka.

8.Bywam w Szczawie od 5 lat i zawsze jest wesoło smacznie muzycznie POPROSTU PO GORALSKU!!!!!!!BEDZIEMY WRACAC DO GAWRY BANKOWO

7.fajne miejsce polecam

6.Pieknie i jeszcze raz pieknie.
Tylko tak dalej.
Brawo Baca !!!
Pozdrawiam wszystkich Kalicinskich

5.Pozdrowienia z Kłodnicy przesyła zawsze zachwycona "turystka"

4.Pozdrawiam piknie

3.U Was jest cudownie,zwłaszcza zimą,polecam Wszystkim to miejsce...rewelacja!!!

2.Chwile spędzone w Szczawie wspominam z łezką w oku.Jazda terenówką,kapela góralska i ta "wypasiona" pizza. Wrócę tam na pewno na kulig i pieczonego barana.
Pozdrawiam. Do zobaczenia zimą.

1.Wspaniała baza wypadowa. Super warunki oraz rodzinna atmosfera to wszystko czego można zapragnąć podczas wypoczynku.
Polecam GAWRĘ bardzo gorąco o każdej porze roku.
Pozdrawiam całą rodzinę Kalicińskich.

Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by