Jesteś 24650 osobą odwiedzającą księgę.

>>Nowy wpis


Witam przyjaciół Jamnej


233.bYŁAM DZISIAJ U cIEBIE mARYJO , PIEKNE MIEJSCE, CIESZE SIE ZE JE POZNALAM , PIEKNA MSZA, MAM NADZIEJE ZE NIE OSTATNI RAZ, BLAGAM cIE O MILOSC WSZAJEMNA mATKO NIEZAWODNEJ NADZIEJI

232.Poznajac to piekne miejsce klaniam sie Tobie Pani Jamnenska i prosze o blogoslawienstwo dla mojej przyjaciolki Beaty obchodzacej niedawno urodziny, aby Jej zycie przepelnione bylo miloscia, radoscia i nigdy nie zawiedziona nadzieja.

231.Matko Niezawodnej Nadziei Pani Jamneńska błagam Cię o Twoje wstawiennictwo do Twojego Najcudowniejszego Syna Jezusa o zdrowie dla mojego syna Bartłomieja

230.Wiadomość prywatna...
Hasło:

229.Matko Boża Niezawodnej Nadziei błagam o łaskę uzdrowienia dla mojego syna . Tobie Go powierzam .

228.Proszę o powrót do Boga mojego Kochanego Syna Kamila

227.Matko Niezawodnej nadziei proszę o Twoje Błogosławieństwo dla moich bliskich. Uproś dla nas dar wiary nadziei i miłości . Chroń przed złem.

226.Dziękuję Ci Matko za dar pielgrzymowania do Twojego cudownego wizerunku,proszę o łaskę zdrowia dla mojego męża Mirosława, wybór drogi życiowej dla córki, miej w opiece całą moją rodzinę, jestem Twoim dzieckiem

225.Dzięki Ci Panie za Jana i Jamną, dzięki. bo iem,że Jesteś

224.Dziękujemy , że mogliśmy tu być i spędzić piękne chwile z Bogiem i Matką Niezawodnej
Nadzieji. Matko miej nas zawsze w swojej opiece.Tobie się polecamy. Zofia i Jerzy

223.Matko Boska z Jamnej ! pomoz mi dotrzec do syna! stracil wiare!Sw Jacku - jego Patronie miej go "oku!"Mocno wierze ze za sprawa Ducha sw. Matki Boskiej z Jamnej i jego Patrona moj syn odzyska WIARE jeszcze za mojego zycia!!!!Goraco oto prosze!OJCIEC.

222.Matko Boża Niezawodnej Nadziei błagam pomóż mi odzyskać syna, który błądzi, oddala się od rodziny. Pomóż mu rozwiązać jego problemy finansowe, dodaj mu siły i wiary aby znalazł pracę.

221.dla Ciebie... https://www.youtube.com/watch?v=vfnyJwi1AL4

220.Wiadomość prywatna...
Hasło:

219.Miejsce dające wyciszenie przez wsłuchanie się, zapatrzenie i oddychanie naturą. Przed obliczem Matki Bożej Jamneńskiej Matki Niezawodnej Nadziei nadzieja się odradza.

218.Matko Nasza, okaż nam łaskę i pozwól dalej nam być razem. Ześlij na nas łaskę i pomóż nam odnaleźć znowu naszą miłość. Proszę otocz nas opieką, wstawiaj się za nami i uczyń cud miłości. Powierzam nas Twojej łasce.

217.Matko niezawodnej nadzieji,dziękuję Ci za siłę dzięki której dotarłam do Ciebie po latach w EDK! Proszę wyproś u Syna łaskę zdrowia dla całej mojej Rodziny i błogosław nam na dalszy czas!

216.Matko Boża proszę w intencji dobrego wyniku badania i o zdrowie.

215.Matko Boża Niezawodnej Nadziei bądź wsparciem dla Iwonki oczekującej narodzin dziecka.

214.W intencji Bogusława - Dobry Boże! dziękując za życie, za zdrowie, zdolności, przepraszając za zaniedbania w wierze, wobec bliskich, ośmielam się prosić Miłosiernego o siłę w walce z nałogiem -
Przyjaciółka

>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by