Jesteś 22994 osobą odwiedzającą księgę.

>>Nowy wpis


Witam przyjaciół Jamnej


221.dla Ciebie... https://www.youtube.com/watch?v=vfnyJwi1AL4

220.Wiadomość prywatna...
Hasło:

219.Miejsce dające wyciszenie przez wsłuchanie się, zapatrzenie i oddychanie naturą. Przed obliczem Matki Bożej Jamneńskiej Matki Niezawodnej Nadziei nadzieja się odradza.

218.Matko Nasza, okaż nam łaskę i pozwól dalej nam być razem. Ześlij na nas łaskę i pomóż nam odnaleźć znowu naszą miłość. Proszę otocz nas opieką, wstawiaj się za nami i uczyń cud miłości. Powierzam nas Twojej łasce.

217.Matko niezawodnej nadzieji,dziękuję Ci za siłę dzięki której dotarłam do Ciebie po latach w EDK! Proszę wyproś u Syna łaskę zdrowia dla całej mojej Rodziny i błogosław nam na dalszy czas!

216.Matko Boża proszę w intencji dobrego wyniku badania i o zdrowie.

215.Matko Boża Niezawodnej Nadziei bądź wsparciem dla Iwonki oczekującej narodzin dziecka.

214.W intencji Bogusława - Dobry Boże! dziękując za życie, za zdrowie, zdolności, przepraszając za zaniedbania w wierze, wobec bliskich, ośmielam się prosić Miłosiernego o siłę w walce z nałogiem -
Przyjaciółka

213.Wiadomość prywatna...
Hasło:

212.Pomóż możesz to pomóż znajomości z pewnym chłopakiem

211.jak Ci nie wstyd milczeć mi prosto w serce...

210.Pomóż możesz to pomóż znajomości z pewnym chłopakiem

209.Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów Damiana.

208.Matko Boża daj mnie i mojej siostrze dobrego męża

207.Matko Boska proszę Daj mi dobrego męza

206.Właśnie obejrzałem na YouTube spektakl teatru tv "Góra Góry" z K. Globiszem w roli o. Jana. Ciekawe przedstawienie, daje do myślenia... W ten sposób byłem u Was gościem duchowym - myślami i sercem. Pomodlę się dziś za Was. Będę również wdzięczny za modlitwę w intencji mojej Mamy i mnie. Szczęść Boże!

205.Błogosławieństwa Bożego na Nowy Rok dla całej jamneńskiej Rodziny oraz dla wszystkich, którzy sercem są w tym wspaniałym miejscu.

204.Wspaniałe miejsce, niech ukochany Ojciec Jan Góra wstawia się za wszystkimi domownikami i pielgrzymami... Nie do wiary, że już z nami nie będzie fizycznie obecny...

203.Wspaniałe miejsce do spotkań ludzi "zakręconych wiarą", jest coś takiego cudownego w tych odwiedzinach Jamneńskiej Pani, ze chce się tam wracać. Szkoda jednak, że już nie przybędzie tam osobiście, ale będzie nad tym miejscem czuwał z wysoka Ojciec Góra.

202.http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,19382762,zmarl-dominikanin-jan-gor a-tworca-spotkan-lednica-2000.html ****wieczny odpoczynek ****

>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by