Jesteś 14634 osobą odwiedzającą księgę.

378.pracuję nad modelem pływającym okrętu tak mnie wciągnęło że nie da się odkręcić przydało bhttp://ksiegi.emix.net.pl/wpisz.php?user=jollyrog&lang=pl#y się zgromadzenie pirackie

377.Szkoda, że wszystko się już skończyło :( Możliwe nawet, że nikt tego nie przeczyta, ale chciałbym dodać od siebie dwa słowa na pożegnanie witryny, która dawała mi kiedyś tyle radości. Przede wszystkim chciałem podziękować Jollyrogerowi za wspaniałą robotę i mnóstwo serca włożonego w stworzenie tej strony - wszyscy wiemy, że żaden inny serwis nie mógł równać się z Twoją łajbą. I mówię to szczerze jako autor pokrewnej tematycznie Skarbnicy ;) Wielkie chapeau bas za stworzenie czegoś tak wspaniałego.
Dziękuję również wszystkim użytkownikom, którzy tworzyli naszą małą, zakręconą społeczność - w szczególności Tobie, kapitanie Black Bart za to, że wciąż tu zaglądasz, jako jeden z nielicznych ;)
Na sam koniec chciałbym wspomnieć o osobie z którą dogadywałem się tu najlepiej - pannie Drummond, mojej wiernej towarzyszce. Dziękuję Ci za te wszystkie wiadomości i posty, za to że zawsze wspierałaś moje pomysły i przede wszystkim za gigantyczną aktywność na tym portalu i forum. To dzięki Tobie gromadziła się tu zgraja zapaleńców ponieważ byłaś najbardziej aktywną forumowiczką i poruszałaś naprawdę fajne tematy (wciąż pamiętam "Opowieści pod Starym Wrakiem", które tworzyłaś razem z Jollyrogerem). Powiedzmy sobie szczerze, byłaś tu jedną z najważniejszych postaci, mam nadzieję że kiedyś dane nam będzie jeszcze porozmawiać oraz że u Ciebie wszystko w porządku :)
Trochę smutno pisać taki post, ale wiadomo - wszystko kiedyś się kończy. Życzę wam pomyślnych wiatrów Kamraci! Yo-ho!

P.S Jeśli ktoś chciałby powspominać to stare forum wciąż stoi na serwerach :) zamknięte, ale poczytać można :) www.jolyroger.fora.pl

376.Wiadomość prywatna...
Hasło:

375.O, jest i Jelen, a raczej był dwa lata temu. A tak poza tym, żyją tu jeszcze inni piraci?

374.Fajna strona szkoda ze juz nikt jej nie prowadzi ;p

373.Witam! Przydatna stronka, lecz niestety obumarła.. zamierza ją ktoś ożywić, czy tak już zostanie?

372.Ahoj super strona :)

371.Ahoj, strona jeszcze działa?

370.Ja wciąż żyję ;)

369.Ahoy! świetna strona.

368.Wprawdzie najlepiej by było, żeby żyli np. Jelen czy Drummond, ale zawsze ktoś ;)

367.Ahoj!

366.Żyjecie jeszcze kamraci?

365.Żyjecie jeszcze kamraci?

364.Super strona. Tylko proszę o więcej ciekawostek...

363.Ile błędów ortograficznych w tych opisikach. Wstyd.

362.Aha, Drummond jeśli to czytasz - odezwij się ;)

361.Tak jeszcze wspomnę: forum upadło, jednak to stare, którego niegdyś używaliśmy wciąż stoi :D wprawdzie zablokowane, bez możliwości postowania, jednak powspominać można ;)
www.jolyroger.fora.pl

360.Yeah, It"s been a ride... Mineło naprawdę sporo czasu, to już ponad 4 lata (tak sądzę patrząc po ostatniej dacie na swop.tnb.pl ;)) Pozmieniało się wiele, dorośliśmy przede wszystkim. Wolnego czasu coraz mniej ale z chęcią bym pomógł w ponownym zwodowaniu naszej łajby :) Także Jolly, pamiętaj, że Jelen w razie czego gotowy jest do wejścia na pokład. Ahoy!

359.Witam z powrotem po kilku latach. Różne rzeczy się przez ten czas działo, ale w końcu wróciłem na te wody. Chciałbym, żeby to wszystko rozruszało się z powrotem. Kaazan13 - miejmy nadzieję, że będzie lepiej. Oczekuję również powrotu Jelena i Drummond. I oczywiście kolejka rumu dla wszystkich z okazji powrotu Black Barta na te wody. A głupiec ten kto mego zdrowia nie wypije!

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by