Witaj. Jeśli masz ochotę zostawić po sobie jakiś ślad, po prostu napisz parę słów...


532.Konradzie,uwielbiamy Pana całą rodziną od czasu PPA i recitalu piosenek Toma Waitsa. Moi synowie wielokrotnie chodzili na spektakle Tomka Sawyera ( mamy ciągle kasetę z tego spektaklu ). Jest Pan kapitalnym animatorem kultury Wroclawia - wielkie dzięki. Joanna, Marcin (30), Krzysztof (28).

531.PODZIĘKOWANIA ZA TO CO ROBI PAN JAKO AKTOR I SZEF CAPITOLU.TO NAPRAWDE POZIOM ŚWIATOWY.NO I TE SPEKTAKLE DLA NAJMŁODSZYCH. TAK TRZYMAĆ!!!!

530.Dzięki Panu, choć raz w życiu wystąpiłam na scenie. Super przeżycie :). Dzięki wielkie.
Pozdrawiam serdecznie

529.serdecznie pozdrowienia dla niezwykłego aktora.
Kondrad jesteśmy Twoimi fanami.":)

528.Uwielbiam pana!!! Jest pan świetnym aktorem!!!

527.Ależ ja się kiedyś w Panu kochałam! Tylko dla Pana oglądałam "Truskawkowe studio". I przypomniał mi o Panu krótki wywiad nt. jakiegoś rapera, który spadł ze sceny. Gdyby nie to, pewnie w ogóle bym o Panu nie pamiętała. A jednak telewizja ma jakieś plusy ;-)
Pozdrawiam serdecznie i obym mogła częściej Pana oglądać (mimo, iż platoniczna miłość już dawno wygasła).

526.lubię to!

525.Trzymam kciuki i życzę szczęścia- nie zależnie w jakim momencie życia pan jest.Dzięki za piosenki i lzawy powrót do wspomnień.pozdrawiam z Wielkiej Brytanii.

524.Konradzie!!!

znalzlem naYou Tube Twoją interpretacje Obławy... zaniemowilem!!!

Kochalem wykonanie Kaczmarskiego ale twoje jest gigantem!!!

Cos niesamowitego!!!

Od dzis jestem Twoim fanem - chetnie kupie plyte!!

Pozdrawiam

Przemek Manasterski

523.Urocza Rodzinka - Zosia i Janka - tylko nie bardzo wiem, która jest która. Byliśmy na tej samej mszy. Ja ku pamięci mojej śp. Rodzinki, a Państwo z okazji Urodzin. Pozdrawiam

522.Pozdrawiam gorąco z okolic Częstochowy! Jest Pan wspaniałym aktorem! życzę dalszych sukcesów w życiu zawodowym !

521.Swietny spektakl na PPA
Dziękujemy Panu Prezesowi wrazz małżonka ;)

520.Ma Pan rację, ta miejscowość, z której Pan pochodzi faktycznie znajduje się za kręgiem polarnym. Niedawno dzwoniła moja mama i powiedziała, że w tej fińskiej wiosce pada śnieg, a we Wrocławiu świeciło słońce. Pozdrawiam i życzę udanego PPA

519.Panie Konradzie, proszę pamiętać, że życie jest piękne a tylko niektórzy ludzie są źli i podli.

518.wspieramy, wierzymy, pozdrawiamy

517.Jeśli nie ma przypadków i wszystko jest po coś, to po co "to" było? Może... Mam nadzieję, że z okiem wszystko w porządku: nie chciałabym zobaczyć Pana w roli "jednookiego mściciela". Proszę ZAWSZE myśleć dobrze- to naprawdę dodaje sił. Silnego wiatru Panu i Rodzininie.

516.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

515.szczerze ubolewam nad tym co Pana spotkało, życzę powrotu do zdrowia

514.Chciałbym panu napisać coś więcej niż pozdrowienia. Proszę o możliwość przesłania wiadomości. Tu się nie zmieszczę. Pozdrawiam J.

513.Panie Konradzie.
Nigdzie nie możemy znaleźć informacji na temat Pana zdrowia, a bardzo się martwimy. Byliśmy na musicalu "Hair" 20.06.2010, rozmawialiśmy z Panem po spektaklu i się dowiadujemy o takiej smutnej historii... życzymy powrotu do zdrowia, trzymamy mocno za Pana kciuki. Monika i Marek.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by