Jesteś 11418 osobą odwiedzającą księgę.

91.To prawda, że zespół NOL wystąpi w Bydgoszczy razem z TSA 3-ciego grudnia? Byłoby świetnie:)

90.Mam nadzieje że zagracie w najbliższym czasie , w Bydgoszczy ;d

89.To zależy również od Muszli, a nie tylko od nas chyba?

88.Wiadomo już czy zagracie na Muszli?

87.No to fajnie!

86.odpowiedź z grubej rury:
część materiału już jest i jest do pewnego stopnia ograna nawet. Reszta w głowach i planach. Trzecia płyta się zdarzy. na pewno:)

85.Pytanie z grubej rury - kiedy nowy materiał? w 2004 pierwsza płyta, trzy lata później druga. Mijają kolejne trzy latka, więc czas na trzeci album :P

84....znaczy mnie się trochę but rozleciał. Na szyszkę "wdepłem" ;-) Niechcący...

83.Nic się nie rozleciało. Co za bidny wpis. Czy nie można sob ie odpocząć nieco? Na zlocie było po prostu bardzo miło:)

82.Coś wygląda na to, że NOL się rozleciał na tym zlocie, bo cisza okrutna...

81.MAJCHER JEST NIEZASTĄPIONY!!!!!!!!!

80.Gra, gra...
Spokojnie. Tutaj po prostu nie mógł ze względów różnych i gościnnie zagrał Kacper Łbik zwany Dexterem, za co mu dziękujemy pięknie:)

79.witam. Majcher już nie gra na basie..?

78.Hihihihi!

77.fajny koncert pryz spichrzach i ten żul co padl przed wami. dostosował sie do tekstu piosenki... "Uklękłem na zmarzłej ziemi" [IMG]http://i40.tinypic.com/2n24meo.jpg[/IMG]

76.Dzięki za koncert w Estradzie! Miło was widzieć i przede wszystkim słyszeć wreszcie na większej imprezie. :) Nowy materiał świetny, zresztą utwory na 7str już wcześniej słyszałem. :) Solo Arka meega, a gitara Rafała jak zawsze mnie zabijała, zresztą jak cała wasza muza. Szkoda, że koncert TSA przełożony... Ale mam nadzieję, że i 19 kwietnia uda mi się dotrzeć z Olsztyna i wszystko odbędzie się w niezmienionym składzie. :) Pozdro!

75.No i zjadło kilka Waszych ostatnich wpisów do Księgi. Przez jakiś czas był problem z bazą, to są tego skutki. Wpisujcie się zatem jeszcze raz :-) Dużo roboty nie ma, a nam się będą gęby cieszyły. Pozdrowienia!

74.Gratuluje plakatu! (Tczowskiego)

73.Koncert w Estradzie megatotalny wypas:) Tylko więcej takich :)
I jeszcze raz 100 lat dla Jarka!
Pozdrawiam:)

72.Cieszę się!

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by