Jesteś 4467 osobą odwiedzającą księgę.


Zapraszamy do wpisania się w naszej Księdze Gości. Bardzo cenne będą dla nas uwagi dotyczące budowy jak również i zawartości strony. Piszcie, co chcielibyście żeby się jeszcze znalazło na naszej stronie lub co według Was jest niepotrzebne, ... no i w ogóle piszcie o wszystkim. Można też pozdrawiać :-)


37.Pomóżcie proszę małym armatorom walczyć z pośrednikami ! Zapraszamy na stronę.

36.Sklep żeglarski OsprzetZeglarski.pl życzy całej Braci Żeglarskiej z Klubu Żeglarskiego KORAB, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, wymarzonych żeglarskich prezentów pod choinką, a w nadchodzącym Nowym Roku spełniania marzeń i realizacji wymarzonych rejsów.

35.Życzenia pomyślnych wiatrów oraz stopy wody pod kilem dla wszystkich żeglarzy z Klubu Żeglarskiego "KORAB" w Radzyniu Podlaskim przesyła Internetowy sklep żeglarski Yachtaman.

34.Drodzy Bracia Żeglarze, życzymy wam zdrowych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Udanego nowego sezonu żeglarskiego oraz pomyślnych wiatrów, realizacji planów i wymarzonych rejsów w nowym 2015 roku życzy YachtAman.pl wysyłkowy Sklep żeglarski Bydgoszcz.

33.Słownik terminologii wojennomorskiej i żeglarskiej. Zapraszam Navy-Ship.Net

32.Wesołych świąt życzy wszystkim Yachtaman serwis z osprzętem żeglarskim do jachtów.

31.CB radio

Sympatycy łączności przez CB radio i krótkofalówki PMR 446 z Sulejówka i okolic publikują informacje o sprzęcie, akcesoriach, porady.

http://radioamator.elektroda.eu

30.Ktoś tu o nas pamięta i co roku życzenia składa ...i to jakie. W imieniu Zarządu Klubu, wszystkich członków i własnym - Dziękuję Bardzo :-)
Webmaster

29.Życzę wszystkim członkom Klubu Żeglarskiego KORAB zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym 2011 Roku zdrowia, ciekawych rejsów oraz bogatych sponsorów .

28.Bardzo dziękujemy za życzenia :-)

27.Wesołych Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym 2010 Roku wiele wspaniałych rejsów w nieznane wszystkim Żeglarzom z klubu Korab .

26.Po obejrzeniu galerii zdjęć i przeczytaniu wspomnień z rejsów sądzę , że sezon żeglarski 2009 był udany. Życzę by następne były jeszcze lepsze a Klub Żeglarski " KORAB" pozyskiwał nowych członków.

25.Widzę , że łodzie przygotowane , żeglarze także a więc Życzę Wam dobrej pogody, sprzyjających wiatrów i dobrego humoru .

24.Kiedy marzenia i pomysły urzeczywistniają się ...życie staje się bajką.

Wiatru w żaglach ,piosenki na ustach ...

Uważajcie na fale ...ziemia ostatnio jest niespokojna .A HOJ!

23.Jeszcze raz gratuluję świetnego jubileuszu, a - obejrzawszy zdjęcia - również pięknej, szampańskiej zabawy. Pozostaję pod wrażeniem. Pozdrawiam.

22.super zdjecia Zygmus

21.FANTASTYCZNY KLUB, FANTASTYCZNE ZDJECIA POZDROWIENIA DLA ZYGMUNTA ORAZ CZLONKOW

20.świetna strona, gratuluje, pomyślnych wiatrów, pozdrowienia dla wszystkich żeglarzy

19.Bardzo fajna stronka!! :)
Super przedsięwzięcie powzieliście Panowie! Tylko pogratulować!

18.Witam!
Zygmuncie Szelech stronka jest - dużo fajnych fotek, nie brakuje też tekstu opisującego poszczególne rejsy.
Pozdrawiam i życzę Tobie twojej rodzinie oraz twoim kolegom z klubu "Korab" Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, udanego śmigusa dyngusa, a na dalsze dni udanych rejsów Carpe Diem

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by