Jesteś 5775 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis

37.Czemu tu dziewczyn nie ma?

36.Dzwony w kościele dzwonią,różowi i czarnobiali poplecznicy na mszę zapraszają.

35.Nie mówiąc już o damskim trujkąciku hihi

34.Dziewczyny gdzie jesteście ?Dlaczego tu żadnej nie ma? Która mnie zauroczy?Która da mi buzi?

33.Chcę cycaaaa

32.Jest tu ktoś na tej porastającej kużem stronie?

31.Poszukuję dziewczyny w wieku 18-33lat która ma pulchne wargi sromowe do namiętnych i delikatnych spotkań,która ceni pocałunki także okolic intymnych.

30.Raj dla pedofili. WWW.JW.PEDOFILE.ORG/PL

29.Dziwić się że w śród ś J są pedofile pijacy narkomani prostytutki i.t.d.Przecież tacy szukają często drogę ucieczki a to że ta wiara wydaję się być lekarstwem dlatego tacy i tam się też znajdują.Miałem kilku letnią styczność i wiem co piszę,nie każdy jest tam dobrym człowiekiem choć i tacy też tam są.I nie ma wiary w której byli by sami dobrzy ludzie,najlepiej nie nalerzeć do żadnej wiary,jesli ktoś już musi w coś wierzyć to najlepiej w samego siebie.-to też dodaje sił.

28.Ciekaw jestem czy w tym roku wybuchnie nowy skandal z udziałem świadków Jehowy?Tak jak to miało miejsce rok temu (Pedofilia)

27.Czemu nikt nic nie pisze,przecież jest o czym.

26.ZNAM PRZYKŁADY LUDZI KTORZY CHODZILI DO DOMÓW S.J. KTORZY NAZWALI ICH ZWODZACYMI CO WYSZLI Z BABILONU, CZY COS TAM ... CZESTO SOBIE NIE ZYCZYLI , JA MIALEM PRZYPADKI STRASZENIA PRAWEM ... ZE JAK JESZCZE RAZ SPRUBUJĘ ...

A ONI MOGĄ ... JEDNAK WARTO Z NIMI ROZMAWIACBO DZIEKI TEMU WIELU OTWARŁO OCZY ... LYUB SIE PO PROSTU W KONCU DOWIEDZIELI JAK TO JEST W ICH STAREJ KATOLICKIEJ WIERZE ... ;DDDD !!

25.I SAMI SE PRZETWAZAJCIE WEDLINY , BO NIEWOLNO WAM BYC MASARZAMI ... ;)

24.ZAŁOŻCIE SOBIE GDZIES NA ODLUDZIU SWOJE WLASNE MIASTO I POKAZCIE JAK TEN RAJ MA WYTGLADC ... PONAD 100.000 LUDZI TO BEDZIE LADNE MIASTECZKO , POKAZCIE JAK SIE FUNCJONUJE W TAKIM MIESCIE PANSTWIE NA WASZYCH WARUNKACYH ... NAWRUCONYCH ZABIERAJCIE DO WLASNEGO MIASTA I WYJEZDZAJCIE DALEJ NAWRACAC PO NOWYCH
BUDUJCIE WLASNE DROGI SAMI SE DRUKUJCIE DOKUMENTY ITD, SAMI SIE LECZCIE ... SAMI SIE BRONCIE JAK WASZ NAPADNA... ETC

JAK NA RAZIE TO WYGLADA NA TO ZE JEDZIECIE NA SEPA NA WSZELKICH DOBRODZIEJSTWACH SWIATA SZATANA ... ;)...

IM BARDZIEJ POZNAJE JEHOWYCH ZAKAZ NAUKI WIELU PRZEDMIOTOW ... TYM BARDZIEJ WIDZE ZEBY ZAMIESZKIWANY OBSZAR ZAMIENILII W GETTO BIEDY ... I GLUPOTY

23.ZNAM JEDNA FIRME GDZIE POLOWA FIRMY TO S.J. ..,

ZADNEGO RAJU TAM NIE WIDAC... WRECZ PRZECIWNIE ... WLASCICIEL CHODZIL NA DO ICH ZBORU ...

22.SWIADKOWIE JEHOWY ZARZUCAJA NA M ZLO ZWIAZANE ZE SLUŻBĄ WOJSKOWĄ ???

TO DLACZEGO UCIEKAJĄ Z KRAJÓW MUZUŁMAŃSKICH PRZED PRZEŚLADOWANIAMI I CHRONIĄ SIE PRZED WOJNĄ W TYCH KRAJACH GDZIE TE WOJSKA BRONIĄ ICH BEZPIECZEŃAWA .... ???

TYLKO PROSZE NIE ODPISYWAĆ PYTANIEM NA PYTANIE ;

TRANSFUZJI KRWI NIW WOLNO ALE POJEDYNCZYCH SKŁADNIKOW KRWI WOLNO, CZYSTY NONSENS ... DIALIZY NIE WOLNO , BO TO PRZEZTACZANIE KRWI .
A WOGULE ZA CO TAM NIE WYKLUCZAJĄ ???

BADAJCIE BRACIA WG BIBLI... 24.01 2014R.
OPUBLIKOWANO DOKUMENTY SĄDOWE ZWIAZANE Z USUNIECIEM GRONA STARSZYCH W MENLO PARK ZBORU SWIADKOW JEHOWY ... ;)KALIFORNIA USA . ZAJECIA MILIONOW DOLAROW AKTYWOW PRZEZ TOWARZYSTWO STRAZNICA W NOWYM JORKU :) BADAJCIE BRACIA ;) MOWICIE ZE WAM WOLNO ... ;)

21.CZEMU WYZNAWCY S.J UCIEKAJA Z SYRI ZAGROZONEJ WOJNĄ ???? NIECH WEZMA SIE W TE 800.000 WYZNAWCOW I POWEDRUJA NAWRACAC MUZUŁMANÓW . POKZCIE CO POTRAFICIE ???
S.J UNIKA SLUZBY WOJSKOWEJ BY NIE NARAZAC ICH WYZNAWCOW NA PRZEJZENIE !!!

KOMPLETNA IZOLACJA JAK W SEKCIE ... WWW.SEKTY ...

20.JA BYM ZAPROPONOWAL TAKIE COS ZE MAKSYMALNIE BRAC TE ICH GAZETKI I KSIAZKI, ZA KTORE MUSZA PLACIC I TAK ICH WYKANCZAC INANSOWO ...JAK SIE ZADLUZA PO USZY A STAZNICA ICH OLEJE ..TO MOZE PRZEJZA, ... NIEKTORZY BIORA KREDYTY BY ROZDAWAC WIECEJ GAZETEK ...ZA TO BEDA W ????

19.144000 ... ;] BRACIA PISZCIE CO TO ZNACZY

JEDNI SIE UPIRAJA ZE DOSLOWNIE 144000, INNI O DZIWO ZE TAK NIEZLICZONE MNUSTWO... TO JAK Z TAKIMI GADAC ???

18.NIE WOPLNO IM STUDIOWAC FILOZOFI KTORA BY ICH NAUCZYL AMYSLENIA ... MOZE SIE ZDARZYC ZE PANI W BIBLIOTECE , KONTROLUJE CO CZYTAJ INN S.J ...
ZARAZ KTOS WSZYSTKIEMU ZAPRZECZY, W ZORY KOŁO KATOWICE JAK JUZ KOBIETA PRZEPISALA NA NICH CALY MAJATEK TO CIAGLE NACISKALI BY ZDOBYWALA KOLEJNE PIENIADZE.... Z PLACZEM ODESZLA... TO JEJ POMOGLO PRZEJZEC NA OCZY ...
... JEST WIELE FOROW OPISUJACYCH OPRZESTEPSTWA STARSZYZNY S.J. JAK JESTESCIE WOLNI TO... BADAJCIE ... N.P
SWIADEK JEHOWY POPEŁNIA SAMOBUJSTWO W BROOKLINIE 6.2.2012ROK.,,,


BADAJCIE BRACIA ... W ODNIESIENIU DO BIBLI...

Powrót do strony>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by