Jesteś 3528 osobą odwiedzającą księgę.

Nowy wpis

59.Bardzo ciekawa strona, szczególnie zafascynowały mnie cytaty o przyjażni Brosmana :) Pozdrawiam miło i życzę wszystkiego co najlepsze.

58.Wiadomość prywatna...
Hasło:

57.Wiadomość prywatna...
Hasło:

56.Wiadomość prywatna...
Hasło:

55.Pokój i Dobro
Dzisiaj spotkała mnie radość. W internecie odkryłem i zainstalowałem program wirtualnego różańca. Świetny do nauki np. angielskiego i jednocześnie modlitwa z tekstami biblijnymi. Następnie trafiam na Twoją stronę i znów radosne odkrywanie tego, co zawiera.
Marek  

54.Trafiłam tu przypadkiem poszukując czegoś nowego ... a właściwie nowych treści Phila Bosmansa. Jestem pod wrażeniem tego co tutaj znalazłam. Gratuluję i pozdrawiam

53.Dzięki za czwartą księgę "Naśladowania Chrystusa" ,zapraszam po wersje audio na http://tomaszakempis.socjum.pl/

52.moj profil w bitefight (uwaga ten link gryzie:D s29.bitefight.pl/user/bite/18439 )

51.przyjazn to zecz swieta

50.Bardzo mi się podoba ta strona.Serdecznie pozdrawiam

49.Wiadomość prywatna...
Hasło:

48.życzę ci odwagi słońca,które,mimo nędzy i ogromu zła tego świata,dzień po dniu wschodzi i obdarza nas blaskiem i ciepłem swych promieni......[Phil Bosmans]

47.MILOSC TO PRAWDZIWY SKARB!!!

46.Wiadomość prywatna...
Hasło:

45.Wpadłam na chwilkę i .. chyba zostanę na dłużej.. Gratuluję i pozdrawiam:)))

44.Wiadomość prywatna...
Hasło:

43.http://www.moshimonsters.com/monsters/hardstyleboy

42.Ja mogę tylko powiedzieć DZIEKUJE osobie ,która stworzyła tę stronkę,trafiłam na nią przypadkiem ale cieszę się z tego bardzo.Na pewno polecę ją moim znajomym. Pozdrawiam:)

41.Przyjażń jest czymś wyjątkowym , trzeba poświecić jej czas i być cierpliwym.Przyjaźń jest na zawsze ...pozdrawiam , super stronka

40.Przyjażń nie potępia w chwilach trudnych, nie odpowiada zimnym zrozumieniem; gdybyś postąpił w ten czy tamten sposób... Otwiera szeroko ramiona i mówi;nie pragnę wiedzieć, nie oceniam, tutaj jest serce, gdzie możesz spocząć.

39.Różnymi drogami wiedzie nas Pan.Zajrzałam i pokrzepiłam się wiarą, nadzieją, miłością.Promyk dobra spłynął tym razem od Ciebie.Rozsiewaj swoje promyki-słowa dalej.Jesteś słonkiem który oświetla słowem.Słowo rodzi czyn.Dobre słowo to też miłość.Tak trzymaj.

38.Bardzo mi pomogło..dziekuje z calego serducha..

37.Strona jest cudowna!:)

36.Bardzo dziękuję za wszystkie wpisy do księgi. To bardzo pokrzepiające , co mówicie o tym blogu .Widać , że prowadzenie przeze mnie tego bloga ma jakiś sens.

35.Bardzo fajna strona sredecznie pozdrawiam

34.Trafiłam przez przypadek i nie mogę się oderwać.Dziękuję,będę tu wracać!

33.Trafiłam na tą stronę w zeszłym roku-przypadkiem, szukałam czegoś o miłości i szczęsciu i znalazłam...Miłość i szczęście, które otrzymujemy od samego Boga. Opowiadania w niej zawarte pomogły mi bardzo w chwilach zwątpienia. Coraz tu zaglądam i dziękuje za wszystko za szczęście i nadzieję!

32.Wiadomość prywatna...
Hasło:

31.Wiadomość prywatna...
Hasło:

30.COS WSPANIALEGO!!!

29.Trafiłem na twoją stronę bloga i nie mogę sie od niej oderwać .Wspaniałe teksty i słowa ,które potrzymują wiarę i pomagają odkryć prawdziwą miłość w Bogu .Aż się chce kochać i mimo wszystko szukać przyjaciół. Dzięki za pozostawioną mnie innym nadzieję,że ...istnieje gdzieś blisko nas "największa miłość" .Spotkajmy się kiedyś przy Niej. Zostań z Bogiem .

28.ciekawe,
pozdrawiam
niech Bóg prowadzi

27.Witam
bardzi interesująca strona, ciekawe i madre znajdują sie na niej treści
pozdrawiam
i zapraszam na mojego bloga

26.trafilam tutaj przez przypadek wchodząc na hasło "miłość".Jestem na takim etapie mojego życia , kiedy potrzebuję określenia czym ona jest.Nie sądziłam ,że znajdę odpowiedż tak szybko.Myśle ,że to nie do końca przypadek.

25.trafilam tutaj przez przypadek wchodząc na hasło .Jestem na takim etapie mojego życia , kiedy potrzebuję określenia czym ona jest.Nie sądziłam ,że znajdę odpowiedż tak szybko.Myśle ,że to nie do końca przypadek.

24.Super stronka!!!!!!!! Pozdrawian autora . ;:*

23.To trzeba zobaczyć!

22.To trzeba zobaczyć!

21.Extra stronka znalazłem to co szukałem, tak trzymać pozdrawiam

20.Hejo!
Kiedys znalazlam Twoja stronke i bardzo mi sie spodobala. Dodalam do "Ulubionych" i teraz czas do czas zagladam, czerpiac sie inspiracji :) dzieki bardzo za stronke :)))
I.

19.Trafiłem tu przez przypadek szukając pieśni Taize...
Bardzo bogata stronka, bardzo mi się podoba i biję pokłony w stronę autora. :)

POZDRAWIAM SERDECZNIE

PIOTR

18.Super strona :))) tego zasze szukałam:) dziekuję!

17.
Piękna strona,bardzo piękna.Znalazłam to czego szuakałam.Każde słowo jest pokarmrm dla duszy..Dziękuję i życzę dużo ciepła.

16.Przepiękna stronka, cieszę się, że tu trafiłam:)

15.Super stronka!!!
z Bogiem!

14.SZUKAŁEM W GOOGLACH "MIŁOŚĆI" NIE TAKIEJ JAK TA - INNEJ,...... ZŁEJ
DZIĘKUJĘ ŻE TU TRAFIŁEM, WIELE ZROZUMIAŁEM. TO TY PANIE CHCIAŁEŚ BYM WREŚCIE TU TRAFIŁ - WIELKIE DZIĘKI CI ZA TO. JESZCZE TU WRÓCĘ - OBIECUJĘ.

13.Z potrzeby serca...
Dzięki Niemu...
Dla Niego...
www.zbawieni.blox.pl

12.Dzięki za piękne słowa!!!

11.Słów mi brak, by wyrazić jak piękna jest ta strona. Dziękuje Wam wszystkim, którzy to czytacie, że jesteście. Kocham Was i w Chrystusie pozdrawiam:)

10.Wspaniała strona i ta muzyka w tle...

9.Dobrze, że takie strony napotyka się wśród zbyt wielu mrocznych i wrzaskliwych. Opowieści o dobru i piękne muszą wybrzmiewać, bo któż dookreśli to, co rozmywa się w zmroku? Pozdrawiam ciepło!

8.Witam serdecznie administratorów strony chrześcijańskiej, która mi bardzo podoba się. Niech Opatrzność Boża Wam błogosławi i zapram na moją art-stronę o profilu chrześcijańskim: http://www.zsf.strefa.pl/ lub http://www.pisanki.strefa.pl/ , pozdrawiam artysta Andrzej Kiliszewski

7.Dużo ciepełka. Dziękuję.

6.Bardzo fajny blog.Dziwie się,że tak mało wpisów tu jest pod postami...Autorka włożyła bardzo dużo serca.Pozdrawiam Ją i życzę błogosławieństwa Bożego.

5.Piękna strona. Dziękuję.

4.Dzięki za piękne modlitwy i słowa. Akurat jestem w tum stanie ducha, że bardzo trafiło to do mnie.

3.Jasne, ze możesz dodać link na swojej stronie. Będę i ja musiał pomyśleć o linkach do innych, ciekawych stron, takich jak Twoja. Pozdrawiam

2.Miłość dzieje się we dwoje - wszystkim życzymy prawdziwej miłości...bez niej nie warte jest nic...pozdrawiamy.

1.niech Cię prowadzą dobre drogi Pana. Pozdrawiam siłą Aniołów.

Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by