Jesteś 14357 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis

595.2012 a ja słucham Deneb :>

594.szkoda ze nie gracie

593.Ave!
Gratuluję zajebistego występu w Zabrzu! Oby tak dalej!;>

592.pozdro kotlesie666

591.KONCERT UZIEL/PATEK 13-TEHO/ANDY MARSHALL BAND

13-tego w piątek zapraszamy na koncert. Zagramy na własnych śmieciach w Wodzisławiu Śląskim. Koncert odbędzie się w byłej Regeneracji, czyli w dzielnicy Jedłownik na ulicy Gosława. Razem z nami wystąpią dwa zespoły z Czech, mianowicie Patek 13-teho reprezentujący thrash metal oraz rockowy Andy Marshall Band ocierający się o hendrixowskie klimaty. Zaczynamy o 20.00, wjazd free. Zapraszamy!!!

www.myspace.com/uzielband

www.myspace.com/patek13teho

www.andymarshallband.com

590.UZIEL - K.I.N.G. (Satyricon)

We did Satyricon"s K.I.N.G. our way. If curious how it sounds visit us on: www.myspace.com/uzielband !!!

Jeśli chcecie zapoznać się z naszą interpretacją kawałka K.I.N.G. Satyricona, to zapraszamy do odwiedzin naszej strony na myspace: www.myspace.com/uzielband !!!

589.Stare powiedzenie mówi- cudze chwalicie a swojego nie znacie- co sie sprawdza w całej rozciągłości co do DENEB -jak dla mnie rewelacja !!!Trzymam kciuki i cała naprzód DENEB !!!!:-)

588.Łogień musi byc... pozdro dla calej bandy psycholi czyli zmierzłego leona kudlatego tomka grubego rafała szymona od słonia psychola trzaskajacego drzwiami-kiedy cza trasa zorganizowac a potem na cmetorz:)

587.Koncert ogólnie udany.Jedyny minus to solówy bez ładu i składu.

586.No synki, kolejny swietny gik! Oby tak dalej.
Jak mi to ktos kiedys powiedzial, jak zaczynalem granie we Flakach- "najpierw granie, potem picie";).
Pozdro Szczupły!

585.No chłopaki.Zajebisty koncert...Naprawdę się podobało i wszystko byłoby ok. gdyby nie zachowanie jednego z gitarzystów...Chamskie odzywki i debilne zachowanie.Panowie ...to nie przystoi tak poważnej i zasłużonej kapeli jak DENEB;/ Pozdrawiam i czekam na następny koncert.

584.Dzieki wielkie panowie za gig,za sprzet i w ogole, ale przedewszystki dzieki za wasz wystep. Wy nie jestescie zespol tylko banda psycholi masakrujaca dzwiekami :D Chce wiecej ! :D Pozdro i do nastepnego !

583.Tak samo jak u złego Kviora;p

582.łoj synki, ale gig. Piezinie przez trzy dni tera nie byda trzeźwioł ku Waszej pamięci- obiecuja kurwa, a moje słowo droższe niż złote chuj wi co, no ale gig booomba ... Specjalne fenquł dla Psycha za to, żeś kurna wytrzymoł ze mną wiela to bydzie- ze dwieszta kilosós w obie strony prawie, jak by liczyć to nasze błądzenie- ale żeście mnie łożarli- ale co jo to, aja- dzięki synki, iny jak jo te hery rozczesa tera...
para buch!!

581.Popieram,popieram z kazda plytka coraz lepiej;];]POzdrowki

580.warto było czekać na nią tyle czasu... gratulacje

579.warto było czekać na nią tyle czasu... gratulacje

578.hi :) no chłopcy powiem krótko po prostu wymiatacie :) jak dla mnie to płytka na 6 i nawet 6+ to by było na tyle "szacuneczek dla Was" pozdrawiam cieplutko :)

577... jakby ktoś nie zrozumiał, to tłumacze poprzedni wpis:
Cze. Spoko stuff. Nara

;):D

576... Wasz nowy CD to dojrzała i świadoma przy tym inteligentnie zaaranżowana muza.. świetny stuff .. to oczywiście mój subiektywny punkt widzenia ;)...
.. nie przypieprzam się do niczego bo odbieram tą produkcję jako całość: gitary takie, a nie inne, to samo wokale i drummy .. zrobiliście to, co sami zrobić chcieliście i szacunek za to.. nikt Was nie ponaglał i sądem za niedotrzymanie terminu nie straszył.. mogliście dłubać przy tym tak długo, jak Wam się podobało, a to jest tej "dłubaniny" efekt :D;).. pierdolić zdechły "mainstream" gównojadów.. róbcie swoje-byle coraz lepiej...
.. powodzenia, siły i nieprzerwanej "autentyczności" Wam życzę

Powrót do strony>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by