Jesteś 11263 osobą odwiedzającą księgę.
WITAMY W KSIĘDZE GOŚCI

Powrót do strony


UWAGA: Wpis powinien zawierać min. 10 znaków.846.Wilk syty i owca cała, tak to mogę podsumować. Pozdrowienia

845.Ciesze sie rosnaca populacja wilków gdyż irytuja mni bandy dzikow rozkopujace kazdy skrawek zielonej darni Ave Lupus

844.Ciesze sie rosnaca populacja wilków gdyż irytuja mni bandy dzikow rozkopujace kazdy skrawek zielonej darni Ave Lupus

843.Regulacja wilków- tak. Pogrom- nie. I prawo do odstrzału tam, gdzie wyrządzają największe szkody w inwentarzu gospodarskim. Odstrzeliwać, żeby znowu zaczęły się bać ludzi. Wtedy tylko regulować ich liczbę.

842.S. Odniosę się do Twojej opowieści z wilkiem pod drzwiami . To co zrobiły służby to kpina. Powinni go złapać i oddać do przytuliska dla wilków np w Stobnicy,lub odstrzelić. Tak masz racje to zachowanie u tego danego wilka bylo dziwne i bardzo prawdopodobne ze miał wściekliznę a to wiadomo że nic dobrego.
Brakuje nam trzeźwo myślących leśników którzy oprócz wykorzystywania zasobów leśnych znaliby się na życiu i prawach zwierząt . Owszem utrzymać populacje w ryzach ale nie przez sezon strzelecki na wilka , bo to doprowadzi do ponownego pogromu wilka, a nie jego regulacji. Powinny to być działania uzgodnione i przemyślane a sztuki dokladnie wybrane.

841.faina strona tylko muj komp śę zacina

840.Witam, chcesz o wilku wiedzieć więcej zajrzyj tu:
http://www.braterstwowilkow.aaf.pl/

839.Hronicie wilki i morswiny.

838.Dsada, już samo twoje sformułowanie świadczy o twoim poziomie , a właściwie o jego braku. Jestem za kontrolowanym odstrzałem wilków, bo wiem, jakie potrafią wyrządzić szkody. A niedługo zaczną napadać na ludzi. I co wtedy,Dsada, powiesz? Że dobrze,że zabiły człowieka. Nie żyzcę ci,żeby rozszarpał cię wilk, bo to straszna śmierć, ale żeby ktoś ci oklepał tę japę -wtedy może poznasz tę brutalniejszą stronę życia, a nie tylko tę, co znasz- siedząc wychodnie przed klawiaturą i mądrząc się. Ja tam bym szarym gadzinom nie odpuścił, jakby mi wykończyły mojego ulubionego psa albo kota-zresztą ubiłbym każdego, kto by się porwał na moej zwierzaki-bo są więcej warte od wielu ludzi. Tyle, Dsaba, na ten temat-kanapiwczu znad klawiatury.

837.paskudni ludzie... shunkaha - życzę ci, żeby rozszarpał cię jakiś wilk.

836.Co nie którzy piszą że powinno przywrócić się polowanie na wilki, a ja pytam czemu?
To że wilki zabijają to ich odwieczne prawo natury bo muszą przeżyć i móc wykarmić młode. Jeżeli wkraczają na teren człowieka to tylko z tego powodu że jest on słabo zabezpieczony a zwierzęta domowe nie dopilnowane.
Pomyślcie co człowiek jest w stanie zrobić by wykarmić własne dzieci.
To człowiek jest największym zagrożeniem, poluje dla zabawy, więzi zwierzęta w klatkach.
Zwierzęta takie jak wilki chcą tylko przeżyć bo to ich prawo natury.
Co do ataków wilków to tylko głodne i zdesperowane atakują ludzi i ich siedziby.
Spędziłem w Bieszczadach 2 lata i widywałem wilki dość często i to bardzo blisko, jednak nigdy nie odniosłem wrażenia że zagraża mi jakieś niebezpieczeństwo z ich strony.
Nie chcę przez to powiedzieć że są to łagodne baranki jednak nie są krwiożerczymi bestiami jak malują je niektórzy ludzie.

835.Witaj!
Kocham wilki tak jak ty jeśli masz gg to napisz do mnie.

gg 51684609

834.Podobają mi się te zwierzęta,,,,Kocham je.........

833.Próbowałem w ostatnim poście podać link. Niestety, nie wyświetlił się cały- państwo blokuje, aby ogół społeczeństwa nie dostrzegał zagrożenia, bo Unia chroni wilki-ważniejsze niż ludzie? Proponuję poszukać w Google temat pt.Bestie nas pożerają-wyśietli się.

832.Następne:
www.kryptozoologia.pl/bestie_nas-pozeraja,131,2,artykul.html

831.I wy na to-kanapowi ochroniarze wilków? Łatwo się mądrzyć zza klawiatury komputera, dopóki problem nie dotknie osobiście, bliskich lub znajomych, prawda?

830.Sorry:
http://en.wikipedia.org/wiki/Kirov_wolf_attacks

829.Dokładka:
http://en.wikipedia.org/wiki/Kirov_wolfs_attacks

828.Dla ]kanapowych ochroniarzy wilków:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_wolf_attacks. Zakładam,że kanapowi ochroniarze wilków jako ludzie elokwentni i inteligentni w dyskusji znad klawiatury komputera znaja angielski. Jeżeli nie( bo nie ma takiego obowiązku), to polecam translator.

827.http://bucewzielonych.blogspot.de/2014/03/canis-lupus-reloaded_17.html

Powrót do strony>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by