Jesteś 5865 osobą odwiedzającą księgę.

7.Witam serdecznie. Czy jest możliwość uzyskania dostępu do Waszych wszystkich stron. Jestem Waszym fanem prawie że od urodzenia a dokładniej od czasu jaki obejmuje moja pamięć z dzieciństwa. W latach 70 i 80 brałem udział w kilku Polowaniach Zbiorowych razem z ojcem. Mam trochę zdjęć pamiątkowych min. z Hubertusów, które chciałbym dołączyć ewentualnie przesłać do Was do kroniki. Pozdrawiam.

6.Z okazji polowania hubertowskiego 2016,obfitego pokotu,wspaniałej biesiady i łaskawej pogody życzy Ireneusz Mączkowiak. Darz bór !

5.Wszystkiego najlepszego w życiu osobistym, zawodowym i oczywiście łowieckim wszystkim członkom Koła Bałtyk. Darz Bór. Górny Włodzimierz

4.Pozdrowienia od myśliwskiego sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą asortymentu dla myśliwych, a dokładniej odzieży i akcesoriów myśliwskich oraz artykułów optycznych.

3.Przesyłamy serdeczne pozdrowienia od sklepu żeglarskiego Yachtaman wszystkim miłośnikom sportów wodnych, żeglarstwa, kajakarstwa, wędkarstwa..., z koła Bałtyk.

2.Polecam!
zapraszam na stronę:
http://twoja-ksiegowosc.info/

1.Z okazji polowania hubertowskiego 2013,obfitego pokotu,wspanialej pogody i doskonalej biesiady,zyczy
Ireneusz Maczkowiak.

Powrót do stronyNowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by