Jesteś 11780 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Oto księga gości. Pozostaw swój wpis na pamiątkę odwiedzin. Możesz nam zasugerować, co zmienić lub co podobało Ci się najbardziej. Wpisy obraźliwe będą kasowane!
(Ponadto u p r z e d z a m y, że system rejestruje adresy IP komputerów i urządzeń przenośnych, z których korzystają wpisujący się do naszej księgi.)


101.A kto pyta?

100.Szczęść Boże!
Kiedy zostanie uzupełniona kronika parafialna ???

99.Witam jeszcze raz bo nie podałem nazwiska Skotarek Sławomir tu w tym kościele miałem chrzest komunię i bierzmowanie pozdrawiam wszystkich iSzcześć Boźe

98.Witam wszystkich ze Starej Wisły i okolic i serdecznie pozdrawiam Szcześć Boźe wam

97.Po krótkiej nieobecności zawitałem na stronę parafii i znalazłem 2 miłe wpisy. Cieszę się każdym dobrem, jakie nas spotyka, i jakie możemy świadczyć innym. A nasze festyny bez wątpienia do nich należą.
A co do kwoty uzyskanej w wyniku różnych atrakcji festynowych na konserwację ostatniej części późnorenesansowych stalli to jest ona znana wszystkim odwiedzającym nasz kościół - wywieszona w gablocie kościelnej z wyszczególnieniem: ile i z czego. Z oczywistych względów przyjęliśmy zasadę nie umieszczać żadnych informacji tego typu na naszej stronie internetowej.
A co do potrzeb i kosztów konserwacji gotyckiego (ponad 650 lat) kościoła i jego bogatego, głównie barokowego, wyposażenia - powiem tylko: dobrzy ludzie rozumieją i pomogą. Przekonujemy się o tym z radością od kilku ładnych lat.
Odsyłam do zakładek: Życie parafii i Inwestycje.

96.Szczęść Boże.Byłam na festynie,i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona organizacją i atmosferą.Czy jest możliwość podania do publicznej wiadomości ile tak naprawdę zostało zebranych pieniążków,i czy jeszcze dużo potrzeba funduszy na rewitalizacje?

95.Byłem na Waszym festynie i muszę przyznać, że zrobił na mnie bardzo miłe wrażenie. Taka niepozorna parafia, a jak zorganizowana! Gratuluję księdzu proboszczowi i całej radzie parafialnej! W przyszłym roku też przyjdę.

94.W TEJ WSI ZOSTANE NA CAŁE ŻYCIE NAWET KIEDY WYJADĘ ZZA GRANICE

93.NAPRAWDĘ PIĘKNIE BYŁ O ZORGANIZOWANE TE NASZE REKOLEKCJE PRZED NAWIEDZENIEM OBRAZU A POTEM CAŁODNIOWE CZUWANIE PRZY OBRAZIE SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA KSIĘDZA PROBOSZCZA ŻE TAK PIĘKNIE TO ZOSTAŁO PRZYGOTOWANE :)

92.DZIĘKUJĘ!ZA TAK GŁĘBOKIE I PORUSZAJĄCE DO ŁEZ REKOLEKCJE ŚWIĘTE W CZASIE NAWIEDZENIA OBRAZU MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ .SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ NA RĘCE NASZEGO KS.PROBOSZCZA :)PARAFIANKA

Powrót do strony>>Nowy wpis

(c) 2000-2007 by