Jesteś 11981 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Oto księga gości. Pozostaw swój wpis na pamiątkę odwiedzin. Możesz nam zasugerować, co zmienić lub co podobało Ci się najbardziej. Wpisy obraźliwe będą kasowane!
(Ponadto u p r z e d z a m y, że system rejestruje adresy IP komputerów i urządzeń przenośnych, z których korzystają wpisujący się do naszej księgi.)


102.Dziekuję za pięknie przeprowadzoną liturgię Nocy Zmartwychwstania Pana!!!

101.A kto pyta?

100.Szczęść Boże!
Kiedy zostanie uzupełniona kronika parafialna ???

99.Witam jeszcze raz bo nie podałem nazwiska Skotarek Sławomir tu w tym kościele miałem chrzest komunię i bierzmowanie pozdrawiam wszystkich iSzcześć Boźe

98.Witam wszystkich ze Starej Wisły i okolic i serdecznie pozdrawiam Szcześć Boźe wam

97.Po krótkiej nieobecności zawitałem na stronę parafii i znalazłem 2 miłe wpisy. Cieszę się każdym dobrem, jakie nas spotyka, i jakie możemy świadczyć innym. A nasze festyny bez wątpienia do nich należą.
A co do kwoty uzyskanej w wyniku różnych atrakcji festynowych na konserwację ostatniej części późnorenesansowych stalli to jest ona znana wszystkim odwiedzającym nasz kościół - wywieszona w gablocie kościelnej z wyszczególnieniem: ile i z czego. Z oczywistych względów przyjęliśmy zasadę nie umieszczać żadnych informacji tego typu na naszej stronie internetowej.
A co do potrzeb i kosztów konserwacji gotyckiego (ponad 650 lat) kościoła i jego bogatego, głównie barokowego, wyposażenia - powiem tylko: dobrzy ludzie rozumieją i pomogą. Przekonujemy się o tym z radością od kilku ładnych lat.
Odsyłam do zakładek: Życie parafii i Inwestycje.

96.Szczęść Boże.Byłam na festynie,i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona organizacją i atmosferą.Czy jest możliwość podania do publicznej wiadomości ile tak naprawdę zostało zebranych pieniążków,i czy jeszcze dużo potrzeba funduszy na rewitalizacje?

95.Byłem na Waszym festynie i muszę przyznać, że zrobił na mnie bardzo miłe wrażenie. Taka niepozorna parafia, a jak zorganizowana! Gratuluję księdzu proboszczowi i całej radzie parafialnej! W przyszłym roku też przyjdę.

94.W TEJ WSI ZOSTANE NA CAŁE ŻYCIE NAWET KIEDY WYJADĘ ZZA GRANICE

93.NAPRAWDĘ PIĘKNIE BYŁ O ZORGANIZOWANE TE NASZE REKOLEKCJE PRZED NAWIEDZENIEM OBRAZU A POTEM CAŁODNIOWE CZUWANIE PRZY OBRAZIE SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA KSIĘDZA PROBOSZCZA ŻE TAK PIĘKNIE TO ZOSTAŁO PRZYGOTOWANE :)

Powrót do strony>>Nowy wpis

(c) 2000-2007 by