Jesteś 11342 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Oto księga gości. Pozostaw swój wpis na pamiątkę odwiedzin. Możesz nam zasugerować, co zmienić lub co podobało Ci się najbardziej. Wpisy obraźliwe będą kasowane!
(Ponadto u p r z e d z a m y, że system rejestruje adresy IP komputerów i urządzeń przenośnych, z których korzystają wpisujący się do naszej księgi.)


105.Koniec tygodnia,a nie ma aktualnych informacji o mojej parafii.

104.parafianin :)

103.odpowiedź Autorowi wpisu nr 102: A kto pyta?

102.kiedy pojawią sie zdjęcia z tego rocznego festynu parafialnego ? :)

101.odpowiedź Autorowi wpisu nr 100:
Bóg zapłać! A kto pyta?

100.Szczęść Boże!
Kiedy zostanie uzupełniona kronika parafialna ???

99.Witam jeszcze raz bo nie podałem nazwiska Skotarek Sławomir tu w tym kościele miałem chrzest komunię i bierzmowanie pozdrawiam wszystkich iSzcześć Boźe

98.Witam wszystkich ze Starej Wisły i okolic i serdecznie pozdrawiam Szcześć Boźe wam

97.Po krótkiej nieobecności zawitałem na stronę parafii i znalazłem 2 miłe wpisy. Cieszę się każdym dobrem, jakie nas spotyka, i jakie możemy świadczyć innym. A nasze festyny bez wątpienia do nich należą.
A co do kwoty uzyskanej w wyniku różnych atrakcji festynowych na konserwację ostatniej części późnorenesansowych stalli to jest ona znana wszystkim odwiedzającym nasz kościół - wywieszona w gablocie kościelnej z wyszczególnieniem: ile i z czego. Z oczywistych względów przyjęliśmy zasadę nie umieszczać żadnych informacji tego typu na naszej stronie internetowej.
A co do potrzeb i kosztów konserwacji gotyckiego (ponad 650 lat) kościoła i jego bogatego, głównie barokowego, wyposażenia - powiem tylko: dobrzy ludzie rozumieją i pomogą. Przekonujemy się o tym z radością od kilku ładnych lat.
Odsyłam do zakładek: Życie parafii i Inwestycje.

96.Szczęść Boże.Byłam na festynie,i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona organizacją i atmosferą.Czy jest możliwość podania do publicznej wiadomości ile tak naprawdę zostało zebranych pieniążków,i czy jeszcze dużo potrzeba funduszy na rewitalizacje?

Powrót do strony>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by