Jesteś 13875 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do stronyNowy wpis


Oto Księga Gości.
Pozostaw swój wpis na pamiątkę odwiedzin. Miej odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem. Nie pisz nic takiego, czego będziesz potem żałował (zob. np.: Mt 12,36-37). Wpisy obraźliwe nie będą przez nas publikowane.
Możesz nam zasugerować, co zmienić lub co podobało Ci się najbardziej.
(Ponadto u p r z e d z a m y, że system rejestruje adresy IP komputerów i urządzeń przenośnych, z których korzystają Wpisujący się do naszej księgi.)


106.Pozdrawiam

105.DOd niedzieli (6.11.2016r.) Modlimy się w Dukli w Sanktuarium św. Jana Patrona Polski w intencji Misji świętych w Waszej Parafii, prosząc o obfite owoce duchowe dla wiernych, polecamy Ojca Micheasza - Misjonarza Miłosierdzia - i Księdza Proboszcza opiece naszego Patrona i Najświętszej Maryi Matki Wniebowziętej.

104.W odpowiedzi Pani Krystynie wyjaśniam (i przepraszam za) zwłokę, która rzeczywiście powtarza się ostatnio dość często: otóż nasi operatorzy strony WWW są studentami i okresowo mają natężenie zaliczeń i egzaminów. Stąd opóźnienia.
Da Bóg, stać nas będzie kiedyś na profesjonalną obsługę strony, to może się na nią zdecydujemy. Myślę jednak, że więcej satysfakcji daje nam wszystkim działanie własnymi siłami, więc może pozostaniemy przy dotychczasowej praktyce.
W tym wszystkim dwie rzeczy są cenne i miłe: 1/ nie ukrywa się Pani za pseudonimami, co budzi w nas szacunek do Pani i świadczy o Pani szacunku do nas; 2/ miło wiedzieć, że ktoś chce możliwie w pełni uczestniczyć w życiu naszej wspólnoty parafialnej i być na bieżąco z tym, czym akurat żyjemy.

103.Czesto zaglądam na stronę naszej parafii i mam jedno pytanie:dlaczego tak często nie ma bieżących wpisów odnośnie ogłoszeń parafialnych? Krystyna Matera.

102.Dziekuję za pięknie przeprowadzoną liturgię Nocy Zmartwychwstania Pana!!!

101.A kto pyta?

100.Szczęść Boże!
Kiedy zostanie uzupełniona kronika parafialna ???

99.Witam jeszcze raz bo nie podałem nazwiska Skotarek Sławomir tu w tym kościele miałem chrzest komunię i bierzmowanie pozdrawiam wszystkich iSzcześć Boźe

98.Witam wszystkich ze Starej Wisły i okolic i serdecznie pozdrawiam Szcześć Boźe wam

97.Po krótkiej nieobecności zawitałem na stronę parafii i znalazłem 2 miłe wpisy. Cieszę się każdym dobrem, jakie nas spotyka, i jakie możemy świadczyć innym. A nasze festyny bez wątpienia do nich należą.
A co do kwoty uzyskanej w wyniku różnych atrakcji festynowych na konserwację ostatniej części późnorenesansowych stalli to jest ona znana wszystkim odwiedzającym nasz kościół - wywieszona w gablocie kościelnej z wyszczególnieniem: ile i z czego. Z oczywistych względów przyjęliśmy zasadę nie umieszczać żadnych informacji tego typu na naszej stronie internetowej.
A co do potrzeb i kosztów konserwacji gotyckiego (ponad 650 lat) kościoła i jego bogatego, głównie barokowego, wyposażenia - powiem tylko: dobrzy ludzie rozumieją i pomogą. Przekonujemy się o tym z radością od kilku ładnych lat.
Odsyłam do zakładek: Życie parafii i Inwestycje.

96.Szczęść Boże.Byłam na festynie,i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona organizacją i atmosferą.Czy jest możliwość podania do publicznej wiadomości ile tak naprawdę zostało zebranych pieniążków,i czy jeszcze dużo potrzeba funduszy na rewitalizacje?

95.Byłem na Waszym festynie i muszę przyznać, że zrobił na mnie bardzo miłe wrażenie. Taka niepozorna parafia, a jak zorganizowana! Gratuluję księdzu proboszczowi i całej radzie parafialnej! W przyszłym roku też przyjdę.

94.W TEJ WSI ZOSTANE NA CAŁE ŻYCIE NAWET KIEDY WYJADĘ ZZA GRANICE

93.NAPRAWDĘ PIĘKNIE BYŁ O ZORGANIZOWANE TE NASZE REKOLEKCJE PRZED NAWIEDZENIEM OBRAZU A POTEM CAŁODNIOWE CZUWANIE PRZY OBRAZIE SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA KSIĘDZA PROBOSZCZA ŻE TAK PIĘKNIE TO ZOSTAŁO PRZYGOTOWANE :)

92.DZIĘKUJĘ!ZA TAK GŁĘBOKIE I PORUSZAJĄCE DO ŁEZ REKOLEKCJE ŚWIĘTE W CZASIE NAWIEDZENIA OBRAZU MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ .SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ NA RĘCE NASZEGO KS.PROBOSZCZA :)PARAFIANKA

91.JESTEM MINISTRANTEM W TEJ PARAFI I JESTEM Z TEGO BARDZO DUMNY....ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO ODWIEDZANIA NASZEGO KOSCIOŁA
i wsi

90.Piękny stary kościół. Miałam okazję zobaczyć go w kwietniu tego roku. Szukałam informacji na jego temat i trafiłam na stronę parafii. Obejrzałam zdjęcia i jestem rozczarowana, że to kolejna parafia, gdzie ludzie przyjmują Ciało Pana Jezusa w pozycji stojącej.
A poza tym skoro macie taki piękny ołtarz trydencki, to czy nie możnaby odprawiać Mszy Św. w tym rycie?
To tyle moich spostrzeżeń. Pozdrawiam księży posługujących w tej pięknej świątynii i parafian!

89.Dlaczego w poniedziałki nie ma aktualnych ogłoszeń?

88.Tęsknię. Za tym wszystkim:-(

87.chciałem poinformować tych którzy odwiedzają księgę gości że dnia 8 kwietnia zmarł proboszcz parafii w Pogorzałej Wsi
ks.Zbigniew Gall

86.JESTEM MINISTRANTEM W TEJ PARAFI I JESTEM Z TEGO BARDZO DUMNY....ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO ODWIEDZANIA NASZEGO KOSCIOŁA

85.Parafia mbp w kończewiczach jest piękna

84.Jak to miło, że na Waszej stronie sa zawsze aktualne czytania z dnia:-)
Wlasnie udaję sie na Mszę św, a mój www.mateusz .pl nawala ostatnio i otrzymuje Je z opóźnieniem kilkudniowym.
Dzieki i pozdrawiam.mileidii

83.Proszę naszych P.T. Gości o wyrozumiałość za czynioną niniejszym uwagę, ale zdarzają się odwiedzający naszą stronę WWW, którzy mylą Księgę Gości z kancelarią parafialną. Wszelkie sprawy administracyjne załatwiamy w kancelarii w godzinach urzędowania. Są sprawy, które można załatwić korespondencyjnie, jeśli ktoś jest nietutejszy (to słowo w języku polskim pisze się łącznie). Są takie, które trzeba załatwić osobiście. Ponadto zachęcamy do podpisywania swoich uwag w Księdze Gości imieniem i nazwiskiem, a nie ukrywania się za pseudonimami. Jeśli ktoś się wstydzi tego, co napisał, to po co pisać?

82.Jakże nam miło, że nasi parafianie, którzy wyjeżdżają w świat, zachowują nas we wdzięcznej pamięci! Pani Stefanii i innym P.T Współbraciom i Siostrom w wierze niech dobry Bóg błogosławi i szczęśliwie doprowadzi do swojego domu, gdzie mamy nadzieję ponownie z radością się spotkać! Ten eschatologiczny akcent niech wprowadzi nas w coraz bliższą Uroczystość Wszystkich Świętych i Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

81.Bardzo ta strona podoba się mojej babci Stefani Hoog,kyóra nie całe trzy tyg.temu wyjechała z Kończewic i mieszka w Policach.W jej imieniu przesyłam gorące pozdrowienia.

80.fajna strona ale malo nowych wiadomosci

79.Dobrze ze jest taka strona zawsze mozna swoje spostrzezenia napisac

78.pozdrawiam, minęło już pół roku 2011 a na stronie ani jednego zdjęcia.
Może by tak nie czekać do festynu i wrzucić jakieś fotki np. z procesji.
Zawsze to jakieś lekarstwo dla tęskniących za Kończewicami

77.bardzo mi się podoba

76.Podoba mi się że z ekranu można śpiewać pieśni ale ekran jest za nisko i osoby niskiego wzrostu widza tylko trochę.Uważam że ekran powinien być podniesiony wyżej.I więcej osób by śpiewało a nie wyciągało szyje aby szukać tekstu lub nie śpiewać.

75.Swietna strona, dzieki ze mozna sie czegos ciekawego dowiedziec a i humor tez mi sie podoba. wlodek

74.czy będzie można zobaczyć kronikę z 2010r. jakie ważne wydarzenia odbyły się w minionym roku ?

73.Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia:marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć a na Nowy Rok -wszystkiego co najlepsze!CHNO życzy Ewa Korłub z rodziną

72.Witam,ciągle zaglądam na stronkę w nadziei,iż zobaczę nowe zdjęcia z festynu parafialnego.

71.W odpowiedzi Leszkowi z Grudziądza i innym zainteresowanym: nasza parafia także ma księgi skopiowane w wersji cyfrowej dla celów archiwizacji, jednak ich upowszechnianie byłoby naruszeniem Ustawy o ochronie danych osobowych. Publikujemy tylko to, co konieczne, a stosowne zaświadczenia w wersji papierowej wydajemy w kancelarii parafialnej. Najstarsze księgi, jakie posiadamy, są z 1949 roku. Starsze zostały przejęte przez Archiwum Państwowe lub Archiwa Diecezjalne Diecezji Gdańskiej bądź Elbląskiej.

70.Wiele parafii zdigitalizowało księgi parafialne. Wiem, że jest to mozolna praca, ale tego mi brakuje.

69.Bardzo ciekawa i rzeczowa strona. Gratuluję Księdzu. Pozdrawiam.

68.Witam i pozdrawiam ks.proboszcza oraz parafian .Chciałem podziękować za piękne uroczystości wielkanocne i za chrzest Aleksandry.

67.Pozdrowienia dla ks proboszcza i wspólnoty parafialnej. Niech Matka Boża wyprasza potrzebne Łaski u swego Syna.

66.Gratuluję wyjątkowych parafian. Jeżeli chodzi o stronę to galeria zdjęć zachwyca.

65.Kochani, jesteście nieliczą wspólnotą parafialną, która w czasie wakacji ma aktualne ogłoszenia.aż miło!!!!!!!!!! Tak trzymajcie

64.Zupełnym przypadkiem weszłam na stronę Kończewic. Jestem zachwycona i pełna podziwu dla Waszej wspólnoty parafialnej! Jestem przekonana że Jezus jest dumny z KOŚĆIOŁA jaki budujecie! Oglądałam zdjęcia z w a s z e g o Triduum - wyrazy uznania dla ks. Proboszcza za oprawę liturgiczną!!! SZCZĘŚĆ WAM BOŻE!!!

63.Stronę naszej Parafii odwiedzam dość często, ale dopiero teraz odważyłam się napisać kilka słów. Jestem pod wrażeniem w jaki to przejrzysty i czytelny sposób jest ona prowadzona. Pochwalam pomysł zamieszczenia dyżurów lektorskich jak i ogłoszeń parafialnych, które są dostępne dla wszystkich. Pozdrawiam wszystkich parafian i nie tylko.

62.Pozdrawiam księdza proboszcza i wszystkich odwiedzających stronę internetową naszej parafii:)

61.Miałem szczeście i łaskę, że mogłem w Waszej parafii uczestniczyć w dniu skupienia katechetów dnia 27.02.09. Boży Duch unosił się w świątyni. Podziwiałem zaangażowanie wiernych w Liturgię. Wspaniale czytała Lekcje pewna Pani, wyrażnie , dobitnie "Wiara rodzi się ze słuchania". Pokora i mądrość ks.Ryszarda pomogły mi spotkać Boga Żywego. Bóg zapłać!

60.Tez witam, serdecznie pozdrawiam i skladam najlepsze zyczenia noworoczne wszystkim parafianom. Polecam sie ich modlitewnej pamieci.Szczegolnie pozdrawiam parafian zamieszkalych w konczewicach oraz księdza Ryszarda

59.Byłem u Was w maju przejazdem, macie bardzo ciekawy kościół, widać, że dbacie o niego. Imponuje to że mała wiejska parafia ma stronę internetową. Gratuluję, pozdrawiam. Szczęść Wam Boże!

58.Gratulacje dla księdza proboszcza za zaangażowanie w doprowadzeniu organów do pełnej sprawności i brzmienia tego zabytkowego instrumentu.


Pozdrowienia od organmistrza z Koźmina

57.Witam. Gratuluję zmiany szaty. Wiem ile to pracy dlatego dziękuję w imieniu użytkowników. Jeżeli chodzi o uwagi to brak galerii - więcej zdjęć. To wszyscy lubią.

56.Zdecydowanie ciekawsza szata graficzna, bardzo ładnie się prezentuje. Gratuluję.

55.Trochę może fotek z miejscowości Kończewice? Ta miejscowość położona w dolince, lesie, nad jeziorem ?
Można przyjechać do gosp_agroturystycznego? Na konie? Na grila?

54.miło powitać ze szczerego serca księdza Ryszarda z parafii Kończewice

53.witam wszystkich znajomych z STAREJ WISLY i okolic mlode lata wspominam i nasz kosciól gdzie uczylem sie katechezy teraz mieszkam w POLICACH i jak fajnie ze moge zobaczyc swoja dawna parafie SKOTAREK SLAWOMIR

52.Pozdrawiam wszystkich ziomków i ziomali

51.pozdrowjenia ze szkocji dla wrzystkich znajomych z konczewic. Do zobaczenia w polsce

50.Przemek - bardzo chętnie przyjdę po zdjęcia, ale muszę znać chociaż Twoje nazwisko, żeby wiedzieć do kogo!;) może napisz mi e-mail.

49.bardzo fajny pomysł aby założyć taką strone milo poczytać opinie tylu ludzi na temat tej strony oraz naszej parafi.

48.WIDZE ZE NA SWIETA ZAPOMNIELI O TEJ STRONIE.SZKODE ZE KOLED TU NIE MA.

47.przyjdz do mnie mam pare dobrych bardzo starych fotek

46.bardzo fajny pomysł

45.http://pl.wikipedia.org/wiki/Parafia_MB_Wniebowzi%C4%99cia_w_Ko%C5%84czewicach

44.Gratuluje wspanialego pomyslu!Zycze wielu sil w dalszych dzialaniach,a Ks.Proboszczowi nowych,interesujacych pomyslow.Pozdrawiam.

43.http://www.wrotapomorza.pl/pl/kultura/zabytki/wybrane_zabytki/koscioly/konczewice

42.Muszę przyznać że stronka całkiem niczego sobie, humor rzeczywiście suchy (proponuje skontaktować się z moją mamą:))Ps:Ania pewnie, że więcej zdjęć o Starej Wiśle:)pozdrowienia dla naszego kochanego Księciunia,wszystkich parafian i odwiedzających stronkę

41.Pozdrawiam wszystkich odwiedzających stronę parafii w Kończewicach.Ksiedzu Proboszczowi życzę dużo zdrowia i sukcesów duszpasterskich w parafii.

40.stronka calkiem ,calkiem.Za caloksztalt wystawiam ocené dobrá.Zyczé dalszych sukcesow.Pozdrawiam wakacyjnie ;)

39.Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich parafian i księdza proboszcza od zespołu Płomień Pański z Malborka ;-)Dziekujemy za miłe przyjecie

38.pomysł fajny....wykonanie masterskie, gratuluje Misza;) -Humor trochę suchy...:)pozdrowienia dla wszystkich odwiedzających stronkę...

37.jestem tez pelna podziwu i tez zycze sukcesow mieszkanaka lichnow !!

36.pozdrawiam ks. Proboiszcza i wszystkich parafian, szczególnie tych, którzy byli ze mną na rekolekcjach w Dobrym miescie

35.Gratulacje pomysłodawcom strony, administratorom i ks.Proboszczowi, bo jest zrobiona profesjonalnie i jest na niej to, co potrzeba. Dla mnie przede wszystkim liczą się ogłoszenia duszpasterskie, którę mogę przeczytac będąc w domu. Polecam ich aktualizowanie:)

34.Bardzo podaba mi się kościół i że zawsze jest w nim Pan Jezus,Podobały mi sę jasełka.Podoba mi się bardzo że nasz ks.tak bardzo dba o nasz kościół.:>Że w kłada w niego tak dużo zapału i miłości.Bordzo się cieszę z tego powadu jak żaden inny człowiek
Pozdrawiam

33.Bardzo się cieszę że ta strona jest taka piękna.Pozdrowienia dla naszego ks.Ryszarda z Kończewic i dla wszystkich.Pozdrawiam

32.Strona ładna i naparwde godna pochwały oraz zainteresowania sie nią:) Cieszę się, że w ogóle powstał taki pomysł i jestem wdzięczna za to...Poza tym, bardzo pochwalam pomysł z nie robieniem zakupów w niedziele.Zakupy miło jest robić, ale pomyślmy o tych ludziach, którzy przez nas nie mają prawdziwej niedzieli, nie mówiąc już o tym, że często nie mają możliwości być na mszy świetej.Jest to problem godny zainteresowania, a nie ma takiego problemu, którego nie możnaby było rozwiązać...:)Dlatego popierajmy tą "akcje" i nie róbmy zakupów w niedziele:)Poza tym mogę dostarczyć więcej zdjęć o Starej Wiśle:)Pozdrawiam.

31.Strona jest ładnie prowadzona. Widać, że wielu gości ją odwiedza, więc życzę, by była coraz piękniejsza.Dziękujemy Michałowi, bo to dzięki jego staraniom mamy taką stronę o naszej parafii.

30.Pozdrawiam mieszkańców parafii Kończewice. Wspaniała parafia, wspaniały Proboszcz i wspaniała strona.

29.BARDZO FAJNA STRONA SZCZEGÓLNE GRATULACJE POMYSłODAWCY

28.no,no widzę Michale,że się starasz :) fajna strona(na pewno lepsza niż mojej parafii miastowej;) i galeria jest za co duuuży plus i ładne widoczki też się znalazły w galerii,humor,no i księga gości ładnie się powiększa ;),no i w ogole fajnie ze nikt o stronie nie zapomina tylko jest caly czas aktualizowana. pozdrawiam ;)

27.Gratuluję wspaniałej strony. Sugeruję uzupełnienie o opis chrzcielnicy,przepięknych organów, zabytkowych dzwonów oraz epitafium z północnej ściany .Pozdrawiam wszystkich parafian.MAESTRO.

26.Czy dla tysięcznego gościa na stronie Admin przewidział nagrodę?? Pozdrawiam ;)

25.Strażaka zaintersowanego umieszczeniem informacji o OSP na stronie Kończewic proszę o kontakt z Panem S. Zirrą (szkola.konczewice@wp.pl).

24.dziękuje za strone jest bardzo ładna

23.prosba do autora strony! bylo by milo gdyby na stronie www.konczewice.pl znalazly sie informacje na temat osp konczewice oraz kilka zdjec!pozdrawiam

22.bardzo mi się podoba ta strona pozdrawiam :):):):):):).

21.Bardzo mi się podobało przedstawienie jasełkowe. Mam nadzieję, że wpisze się to na stałe do kalendarza swiątecznego w naszej Parafii.
A jeśli chodzi o zdjęcia na stronie.... myślę, że Admin czeka na zdjecia jak najlepszej jakości. Nie ma co nabijać się, tylko samemu zabrać do roboty, jak się nie podoba!! Różne wpadki się zdarzają ludziom, którzy wystepują przed szereg. Zarówno lektorom, ministarntom... każdemu, kto chce choćby w małym stopniu uczestniczyć w tworzeniu jak najlepszego obrazu naszej społecznośći. Więc może... czas samemu wyjść "przed szereg"??
Takie życzenie na Nowy Rok pozostawiam pod rozwagę tym, którzy się "na wszystkim znają" - zróbcie coś sami, pomóżcie, podpowiedzcie... i miejcie odwagę podpisywać się IMIENIEM I NAZWISKIEM!!
Wszystkim mieszkańcom w Nowym Roku dużo zdrowia, wzajemnego zrozumienia i pokory życzę.

20.siema odnalazłem strone w internecie rodzinej wsi, jestem bardzo wzruzony temu kto to wymyślił dał bym medal pozdrowienia dla roczników od 73 w góre pamietajcie o stanie wojenym

19.Strona piękna. Jestem pełen podziwu. Życzę Ks. Proboszczowi i Współpracownikom dalszych sukcesów i Bożego błogosławieństwa.

18.witam!! nie rozumiem, dlaczego wszyscy krytycznie odnosza do calej oprawy strony, a nikt nie zaproponuje pomocy... cos musimy przeciez z tym zrobic! przeciez warto zadbac o to!kazdy powinien miec swoj udzial w tworzeniu tej stony. postaram sie na najblizszym urlopie zrobic kilka profesjonalnych zdjec. mam nadzieje, ze ks. proboszcz nie odmowi pomocy. moj chlopak pewnie zadba o stone technicza. do pracy rodacy z Konczewic!!!

17.Ku mojej wielkiej radości zauważyłem, że coraz więcej osób odwiedza naszą stronę:) Dziękuję serdecznie za wszystkie wpisy. Apeluję o podawanie imienia i nazwiska oraz o to, by wpisując się, nikogo nie obrazić. Pozdrawiam

16.hej to ja mania z poznania pozdrawiam wszystkich oprocz ksiedza bardzo pikna stronka dziekuje za ukazanie mojej wsi w tak pieknej oprawie pochwałka dla tego co ja zrobił:):)

15.Gratuluje pomysłu.
Bardzo fajny pomysł i wykonanie. Wreszcie coś dobrego o "moich" Kończewicach i o kościele, z którym wiąże się wiele miłych wspomnień. Pozdrowienia dla całej parafi, opiekuna strony i księdza proboszcza.

14.odwiedzajac wasza strone liczylem,ze sie zachwyce,rozczarowalem sie.zdjecia nie oddaja tego co utkwilo w mojej pamieci,wrecz sa kiczowate.ks.tomecki zrobilby to owiele lepiej.poprawcie sie

13.Jestem tu gościem, w Koczewicach nie byłem, choć wiele już o nich słyszałem.
W samych superlatywach oczywiście ^^

Stronka wykonana w sposób, może nie idealny, ale i tak godny podziwu. Osobiście nie umiałbym wykonać tego lepiej.
Wszystkim tym, którzy uważają, że potrafiliby zarządzać tym miejscem w sposób doskonalszy proponuje nie krytyczne uwagi, a konstruktywną dyskusje. Z Adminem osobiście, albo choćby tutaj w księdze.
Sam pomysł "wkroczenia" w internet szczerze popieram!
Pozdrawiam całą parafię.
Szczęść Boże!

12.Bardzo ciekawy pomysł.Przecież mamy się czym pochwalic.To,że zdjęcia nie oddają najlepszego,powinno byc zachętą do zobaczenia Kończewic na żywo :)Uznanie dla ksiedza Ryszarda:)

11.Sama idea zrobienia strony internetowej jest bardzo dobra. Wykonanie...i tu jest problem. Uwazam, ze jednak ktos kto zna sie na tym ,powinien ja obejrzec. Zalezy mi na tym, zeby miejsce w ktorym sie wychowalam wygladalo jak to z moich wspomnien. Pelne kolorow; zieleni, blekitu i czerwieni. Na przedstawionych zdjeciach jest szarym miejscem, ktore z trudnoscia rozpoznalam. Mimo wszystko gratulacje za pomysl!

10.Właściwie, nie powinienem się tu wpisywać, bo nie jestem tu gościem, ale chcę wyrazić uznanie wobec dotychczasowych Gości za ich wielki takt i kulturę osobistą. Cenimy sobie szczególnie uwagi osób, które nie wstydzą się swojego imienia ani nazwiska.

9.cieszę się, że pomimo iż już nie mieszkam w Kończewicach od 21 lat będę mogła odwiedzać stronę i dowiadywać sie o nowych rzeczach z mojej wsi.

8.no kolor ładny..... ale ja mam jeszcze uwagi drobne, niemalże niezauważalne. Tylko Michał mnie nie słucha. Pozdrawiam.

7.Bardzo fajna strona. Ciekawie wykonana pod względem technicznym. Gratuluję :)

6.Gratuluję. Bardzo ładna i ciekawa strona.

5.Wieniec dożynkowy piękny i oryginalny.... i chleb pyszny. Ale Żuławiankom nawet Ksiądz Proboszcz nie dał rady!!!

4.Tak pięknej wsi, jak Kończewice, nawet gorszej jakości zdjęcia nie zaszkodzą ;))!
Z poważaniem i pozdrowieniami
M.B.

3.Bardzo ucieszyłam się, że jako parafia doczekaliśmy się własnej strony. Strona jest bardzo bagata w treść, a pod względem technicznym jest bardzo fajnie zrobiona. Gratuluję Michał! Jedyne co mnie zasmuciło to zdjęcia przedstawiające nasze wsie. Niestety większość z nich jest źle wykonana i niestety nie zachęcają do odwiedzenia naszej parafii. Dla "fotografa" mały minusik. Pozdrawiam

2.Gratuluję. Bardzo ładna strona.

1.Pozdrawiam z Grudziądza.

Powrót do stronyNowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by