Jesteś 12414 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Oto księga gości. Pozostaw swój wpis na pamiątkę odwiedzin. Możesz nam zasugerować, co zmienić lub co podobało Ci się najbardziej. Wpisy obraźliwe będą kasowane!
(Ponadto u p r z e d z a m y, że system rejestruje adresy IP komputerów i urządzeń przenośnych, z których korzystają wpisujący się do naszej księgi.)


104.W odpowiedzi Pani Krystynie wyjaśniam (i przepraszam za) zwłokę, która rzeczywiście powtarza się ostatnio dość często: otóż nasi operatorzy strony WWW są studentami i okresowo mają natężenie zaliczeń i egzaminów. Stąd opóźnienia.
Da Bóg, stać nas będzie kiedyś na profesjonalną obsługę strony, to może się na nią zdecydujemy. Myślę jednak, że więcej satysfakcji daje nam wszystkim działanie własnymi siłami, więc może pozostaniemy przy dotychczasowej praktyce.
W tym wszystkim dwie rzeczy są cenne i miłe: 1/ nie ukrywa się Pani za pseudonimami, co budzi w nas szacunek do Pani i świadczy o Pani szacunku do nas; 2/ miło wiedzieć, że ktoś chce możliwie w pełni uczestniczyć w życiu naszej wspólnoty parafialnej i być na bieżąco z tym, czym akurat żyjemy.

103.Czesto zaglądam na stronę naszej parafii i mam jedno pytanie:dlaczego tak często nie ma bieżących wpisów odnośnie ogłoszeń parafialnych? Krystyna Matera.

102.Dziekuję za pięknie przeprowadzoną liturgię Nocy Zmartwychwstania Pana!!!

101.A kto pyta?

100.Szczęść Boże!
Kiedy zostanie uzupełniona kronika parafialna ???

99.Witam jeszcze raz bo nie podałem nazwiska Skotarek Sławomir tu w tym kościele miałem chrzest komunię i bierzmowanie pozdrawiam wszystkich iSzcześć Boźe

98.Witam wszystkich ze Starej Wisły i okolic i serdecznie pozdrawiam Szcześć Boźe wam

97.Po krótkiej nieobecności zawitałem na stronę parafii i znalazłem 2 miłe wpisy. Cieszę się każdym dobrem, jakie nas spotyka, i jakie możemy świadczyć innym. A nasze festyny bez wątpienia do nich należą.
A co do kwoty uzyskanej w wyniku różnych atrakcji festynowych na konserwację ostatniej części późnorenesansowych stalli to jest ona znana wszystkim odwiedzającym nasz kościół - wywieszona w gablocie kościelnej z wyszczególnieniem: ile i z czego. Z oczywistych względów przyjęliśmy zasadę nie umieszczać żadnych informacji tego typu na naszej stronie internetowej.
A co do potrzeb i kosztów konserwacji gotyckiego (ponad 650 lat) kościoła i jego bogatego, głównie barokowego, wyposażenia - powiem tylko: dobrzy ludzie rozumieją i pomogą. Przekonujemy się o tym z radością od kilku ładnych lat.
Odsyłam do zakładek: Życie parafii i Inwestycje.

96.Szczęść Boże.Byłam na festynie,i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona organizacją i atmosferą.Czy jest możliwość podania do publicznej wiadomości ile tak naprawdę zostało zebranych pieniążków,i czy jeszcze dużo potrzeba funduszy na rewitalizacje?

95.Byłem na Waszym festynie i muszę przyznać, że zrobił na mnie bardzo miłe wrażenie. Taka niepozorna parafia, a jak zorganizowana! Gratuluję księdzu proboszczowi i całej radzie parafialnej! W przyszłym roku też przyjdę.

Powrót do strony>>Nowy wpis

(c) 2000-2007 by