Jesteś 2187146 osobą odwiedzającą księgę.

>>Nowy wpis


Witamy na stronach Koła PTTK nr 24 „Młodzi Silni Weseli”.
Zapraszamy do wpisania się do księgi gości.
Życzymy miłego surfowania.


44.Witam, fajna strona ;) Zapraszam na moją: http://portal.tywnecie.pl

43.fajna stronka

42.Kocham strone z dow[****]mi.

41.Zostałem zesłany na tą stronę i cieszę się że tu trafiłem, dzięki temu poznałem wiele interesujących informacji pozwalających mi przetrwać w dziczy. Z chęcią zostanę tu dłużej i dalej będę się chować przed Anią Kowalską z 1C

40.@JAGLAK
u mnie spoko
------------------------
interfejs, inaczej międzymordzie

39.CHRYSTE NIE MOGE UWIEZYC ZE OSIAGNAL PAN 10000 WYSWIETLEN BOZE PANIE ROMANIE JAKI JA JESTEM Z PANA DUMNY ZAWSZE MARZYLEM ZEBY PANU SIE UDALO. GRATULUJE PAPO I ZYCZE DALSZYCH SUKCESOW STRONY PTTK

38.Jak zobaczyłem że pańska strona przekroczyła 4000 wyświetleń popłakałem się ze szczęścia, nie byłem w stanie uwierzyć własnym oczom gdy zobaczyłem że tego samego dnia pańska strona przekroczyła 10000 wyświetleń. Życzę panu dalszych sukcesów w branży informatycznej.
Pozdrawiam BugE.12

37.No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.

36.Wszedłem na tę stronę przypadkiem. Szukałem informacji o Galicyjskim Towarzystwie Tatrzańskim. Informacje oczywiście znalazłem, temat był tak ciekawie opisany, że zostałem tu na dłużej. Codziennie wracając ze szkoły od razu włączałem komputer, aby przejrzeć kolejny artykuł na tejże stronie - msw-pttk.org.pl.
Innowacyjne rozwiązania w tworzeniu strony, intrygujące wpisy, idealna optymalizacja, grafiki na najwyższym poziomie - to wszystko sprawiło, że twórca tej strony, Roman Henryk Orlicz, stał się moim idolem. Zacząłem szukać informacji o tym człowieku, okazało się że uczy w Warszawskim technikum, zwanym przez miejscowych - Kasprzak. Kończąc 3 klasę gimnazjum nie miałem wątpliwości jaką szkołę wybiorę. Dostałem się. Poznałem go osobiście na zajęciach zawodowych. Niczego, nie żałuję. Dziękuję. Tato.

35.fajna

34.Panie Romanie jest Pan geniuszem informatyki, chciałbym kiedyś być tak dobry jak Pan. Ale mam pytanie! Czy mogę do Pana mówić Pape? Bo zawsze chciałem takiego Pape jak Pan

33.Widać czas poświęcony na zrobienie tej strony i wymyślenie żartów. Bardzo dobra strona.

32.Bardzo fajna strona, kiedy idziemy na piwo tato?

31.Roman Orlicz wielki człowiek, świetny informatyk, dzięki niemu zdałem egzamin E.12 na 100%, gdy przyszedłem do szkoły w której uczy pan Roman nie wiedziałem nawet co to komputer a teraz sam potrawie stworzyć komputer kwantowy przy użyciu paczki tostów i metalowej blaszki.

30.Pańskie poczucie humoru działa na mnie jak płachta na byka. Nie mogę oderwać się od zakładki z żartami, czytam je na okrągło, a mimo to nadal są śmieszne. :)
Liczę na aktualizację z nowymi dow[****]mi.
Pozdro!

29.Zacna storna, ma wiele bardzo interesujących informacji, oraz przezabawną zakładkę z humorem, Bardzo polecam wszystkim osobom które lubią wyszukany rodzaj dowcipu.

28.Super strona, polecam wszystkim amatorom podróżnikom oraz fanom przyrody. Chciałbym podziękować za włożony wkład w stworzenie tej strony panu Romanowi Orliczowi.
Gorąco zachęcam do czytania tutejszych artykułów. Pozdrawiam, Tomek!

27.Bardzo chciałbym mieć tatę takiego jak Pan Roman.

26.Super zakładka humor, wiele śmiesznych żarcików :-))))).

25.Bardzo ciekawa strona internetowa, dobre poczucie humoru oraz wiele ciekawych informacji.

24.Też chciałbym taką zrobić :CCC

23.Bardzo Lubię Pana Romana Zawsze mi pomaga kiedy mam problem :)

22.Super strona!!!!!! !!!!!!!!!

21.Bardzo Fajna strona :P

20.młodzi silni weseli...pozdrawiam andrzej ambroży

>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by