Jesteś 15297 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do stronyNowy wpis


Pozostaw po sobie ślad na kartach naszej Księgi Gości.
Dziękujemy!
(Uwaga - przy pomocy księgi nie można zarezerwować miejsc noclegowych!)


168.Proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby psychicznej za Julite piekarska i Marka piekarskiego

167.Cudowne posłannictwo,cudowna misja,wspaniale
Drogie Siostry,ze jestescie i sluzycie nie tylko dachem i słowem w tej szerokosci geograficznej.Niech Dobry Bóg ma Was w Swej Przemoznej Opiece i Błogosławi.Szczęsć Boze

166.Proszę o modlitwę o miłość w moim małżeństwie, pokój i zgodę. Pragnę z całego serca odwiedzić Ziemię po ktorej stapal pan Jezus Chrystus. ?

165.Prosze o modlitwe za moja rodzine, a zwlaszcza brata Adriana, za nieprzyjaciol, sasiadow i za potrzevujacych i bezdomnych, za znajomych i za Polske i swiat, za sadownictwo, wueziennuctow, sluzbe zdrowia, kuratorow. Bog zaplac za modlitwe. Pozdrawiam z Mazowsza.

164.Witam serdecznie i pozdrawiam szanowne siostry i wszystkich podopiecznych z małej miejscowości w Polsce, otaczam Was swoją modlitwą, szczęść Wam Boże. Edzia

163.Niżej daje linka gdzie oglądałam Porady na zdrady w dobrej jakośći macie tu linka http://filmy-cda.com.pl/ogladaj-porady-na-zdrady-online/ ogladajcie szybko bo mogą usunąc z serwera ten film.

162.AMEN

161.Szczesc Boze,
Serdecznie Dziekujemy Drogim Siostrom i Ksiezom a szczególnie S.Rózy za wspanialy pobyt u Was w Nowym Domu Polskim jak i za wszelka pomoc i opieke. Przekazujemy równiez gorace podziekowania wszystkim paniom za smaczne posilki i mila atmosfere.
Szczesc Boze i Bóg zaplac.

160.Dziękuje bardzo za wszystko i pozdrawiam

159.Bardzo proszę o modlitwę za małą Patrycję 12 lat nie ma nerek i choruje, za moją siostrę i mamę o Bożą pomoc dla męża chorego mojej siostry. Jak również za moje córki Julie i Marysie i o pełne uzdrowienie mojej chorej krwi Bóg zapłać Dorota

158.Serdecznie pozdrawiam Przewielebne Siostry w Jerozolimie. Byłem u Was w czasie pielgrzymki do Ziemi
Świetej Niech Bóg Wam błogosławi w tym pięknym dziele Waszej pracy dla dobra pielgrzymów Szczęść Boże.
Ks Stanisław Borzyszkowski

157.Serdecznie pozdrawiam Przewielebne Siostry w Jerozolimie. Byłem u Was w czasie pielgrzymki do Ziemi
Świetej

156.Nice page with interesting theme!

155.To była nasza pierwsza wizyta w Jerozolimie i jechaliśmy tam pełni oczekiwań i obrazów w głowie. Nie wszytko się sprawdziło ale pobyt w Nowym Domu Polskim będziemy wspominać bardzo ciepło i chcielibyśmy podziękować za to, że nawet 3 tys. km od kraju, można poczuć się jak w domu :) Szczęść Boże.

154.Plany Pana są tylko Jemu wiadome.Ufam, że już wkrótce będę kroczyć ścieżkami po których Jezus sam kroczył. Chwała Panu za Dom Pokoju.

153....proszę o modlitwę o nawrócenie i uzdrowienie moich synów, abyśmy cała rodziną mogli kiedyś odbyć pielgrzymkę do Jerozolimy.

152.thank u so much. have a nice day

151.Pozdrawiam serdecznie i życzę wszelkiej pomyślności w nowym roku :)

150.Wszystkigo dobrego z okazji świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku. Obejrzałam z zainteresowaniem felieton o pracy sióstr tym większym iż siostrę Marcinem znam osobiście. Dobra robota Ewa z Jarocina

149.pozdrowienia i najlepsze życzenia dla wszystkich sióstr ze starego domu polskiego
życzy siostra Siostry Urszuli wraz z Piotrem ukochaną Ulą, Piotrem Tomkiem i Izą

148.Fajna strona, dopisuję swoją obecność i zostawiam ocene 9/10 :)

147.Przepraszam Siostry za poprzedni wpis ...najpierw wpisuję potem przeglądam . Jeszcze raz dużo Pokoju Ducha życzę !

146.Szczęść Boże , Witam serdecznie ...Mam bilet samolotowy wykupiony z Warszawy do Tel Awiwu w dniu 14. marca 2017 r. i powrót 21. marca rano do Warszawy . W Jerozolimie będę wieczorem 14. marca , a 17. marca pobiegnę Maraton ( 42 km ) w Jerozolimie . Szukam noclegów z może być śniadanie i obiado - kolacja zapłacę tak ja siostry powiedzą sześć noclegów 14/15 ,15/16/ ,16/17 , 17/18 , 18/19 , 19/20 marca 2017 r. . Czy jest taka możliwość i ile bym musiał zapłacić . Proszę o kontakt . .. mój e- mail ... janpawel63@onet.pl Jan Pawel Uciechowski na co dzień pracuję już 33 lata jako Kierownik Pociągu we Wrocławiu w Polsce . Pozdrawiam !

145.Przesyłam serdeczne pozdrowienia!

144.Bóg zapłać Siostrom z Domu Pokoju w Betlejem za umożliwienie odprawienia Mszy św. w nowo wyposażonej kaplicy. Nawiasem mówiąc jest piękna. Gratuluję. Byliśmy we wrześniu bez zapowiedzenia, ale Siostry przyjęły nas z otwartym sercem. Bóg zapłać. Gratulujemy nowej inwestycji w postaci sali "widowiskowej". Rok temu jej nie było podobnie jak placu zabaw dla dzieci. Coś pięknego. Siostra Szczepana jest chyba cudotwórcą,( w rok zrobić takie inwestycje!!!) tylko pozazdrościć. Oby Bóg Siostrom błogosławił . Pozdrawiają pielgrzymi z Tomaszowa Mazowieckiego wraz z przewodnikiem ks. Piotrem Przesmyckim (wspaniały przewodnik i kapłan) oraz ks. Zbigniewem Kowalczykiem, który złożył "pewien ślub" oby Bóg dał mu go spełnić.
Niech Bóg błogosławi Siostrom w pięknej posłudze na rzecz potrzebujących a szczególnie dzieciom i pielgrzymom. Szczęść Boże.

143.Have a good day!
Nice page :)

142.Serdecznie polecam znajomym
Po prostu super!

141.bardzo dziękuję za ofiarowaną pomoc
będę się za Was modlić

140.Prosze o modlitwe w intencji mego syna Lukasza o jego powrot do Kosciola

139.Ciekawa strona :)
Często odwiedzam!
Życzę powodzenia i dalszego działania!

138.Super strona!

137.Piękna strona.. Chciałbym wziąść udział w jakieś pielgrzymce! :)

136.Bardzo dziękuję za taką pielgrzymkę. Niesamowite i wspaniałe przeżycie :)

135.Przebywałem wraz z żoną w tym domu w kwietniu 2016r wspaniale. dziękujemy za tak wspaniałą pielgrzymkę naszego życia Panu Bogu. Chwała Panu naszemu. Pozdrawiamy z Polski

134.Siostry Sylwestra i Róża-poznałem je i miałem wrażenie, że to Anioły na Ziemi.Pojechałem do Izraela z Gdyni na rowerze w 2010 roku.W 2013 samolotem z żoną Ewą.Cieszę się, że Pan takie wspaniałe osobowości...powołał, nie zapomnę ich dobroci i serca...Leszek z Gdyni

133.Moim pragnieniem jest odwiedzić Ziemię Świętą, po której chodził Jezus.. ale chyba nie jest mi to dane..
Polecam Siostry w modlitwie. Niech Bóg Miłosierny, szczególnie w Roku Miłosierdzia, obdarza swoimi łaskami, abyście z radością na twarzy i pokojem Chrystusowym w sercu służyły Siostrom i Braciom w potrzebie!

+AMDG+

132.Pozdrawiam

131.serdecznie dziękuje w imieniu moim i wszystkich osób z Pielgrzymki Tarnowskiego Biura Pielgrzymkowego za spotkanie i gościnę w Domu Sióstr w Betlejem,wspaniała praca z dziećmi w tych trudnych terenach na Ziemi Świętej,dziękuję księdzu Dr Piotrowi Łabudzie za przywiezienie w to miejsce,Szczęść Boże

130.SZCZĘŚĆ BOŻE. POZDRAWIAM I DALEJ TĘSKNIĘ ZA WAMI I ZA TYM MIEJSCEM: MINĘŁO 11 LAT, A JA WCIĄŻ TĘSKNIĘ,NAJLEPSZE PÓŁ ROKU MOJEGO ŻYCIA,NAJLEPSZA PRACA JAKĄ MIAŁAM. DANKA SIOSTRZENICA S. KONRADY BUZIAKI

129.Chciałam podziękować w imieniu własnym i całej naszej grupy z Polski z parafii św Michała Archanioła z Soli, która mogła tam być odprawić Mszę Świętą w tak pięknych okolicach Betlejem i przecudnej kaplicy. Dziękujemy za poczęstunek, jesteśmy już w domu ale pamięcią będziemy zawsze tam wracać, a może kiedyś wrócimy ponownie....
SZCZĘŚĆ BOŻE.

128.Chciałam podziękować w imieniu własnym i całej naszej grupy z Polski z parafii św Michała Archanioła z Soli, która mogła tam być odprawić Mszę Świętą w tak pięknych okolicach Betlejem i przecudnej kaplicy. Dziękujemy za poczęstunek, jesteśmy już w domu ale pamięcią będziemy zawsze tam wracać.
SZCZĘŚĆ BOŻE.

127.Drogie Siostry
Właśnie kilkakroć przeczytałam relację z pobytu w Jerozolimie ks. Janusza Pasierba- nieżyjącego poety i naukowca, zapewne dobrze znanego. Pomyślałam obejrzeć stronę. Jestem pełna podziwu i uznania dla pracy Sióstr . Pozdrawiam najserdeczniej i wracam do opracowywania twórczości tego niezwykłego kapłana.

126.intencja za zmarłą Rozalie ślązak z Mysłowic Janowa Janów Miejski Mysłowice Polska Woj.śląskie , kopalnie region
ciotka zmarła 21 marca 2016 roku w domu w mysłowicach ,
pogrzeb 23 marca 2016 roku

125.intencja Jan ślązak umarł kilka lat temu
Mysłowice
intencja Paweł ślązak umarł kilka lat temu
Mysłowice
intencja Przemek z Tychów syn Renaty i Darka i tam jeszcze siostra była
syn Przemek miał wypadek w pracy zabił sie sie , jakaś maszyna go wciągła
intencja modlitewna za tego chłopaka , jakiś jeszcze pomieszany nie wie co w życiu chciał , troche seplenił ,
Prośba o Modlitwe za tego Przemka z Tychów w imieniu Jezusa Chrystusa
za jego Rodziców Darka i Renate , i siostra młodsza była , chciała być Policjantką
prośba o modlitwe za rodziców Darka i Renate i ich córke w imieniu Jezusa Chrystusa

124.Bóg zapłać Siostrą za nocleg i przyjęcie mnie i mojej koleżanki Ani. Znalazłyśmy się w trudnej sytuacji, bez noclegu. Siostry okazały wielką pomoc i otwarte ramiona. Noc w sercu Jerozolimy była niesamowitym przeżyciem w obecności Pana Boga. Siostrą z całego serca dziękujemy za przepyszne śniadanie i przyjęcie nas. Prosimy Pana Boga o błogosławieństwo i prowadzenie dla Zgromadzenia. Z pewnością kolejna podróż będzie zaplanowana tak by odwiedzić Siostry.

Dzięki opiece Bożej i noclegu u Sióstr dwie dziewczyny, które same zdobyły Izrael miały jeszcze możliwość pójść 8 grudnia 2015 r. na pieszą pielgrzymkę do Jerozolimy. Za to dziękujemy Bogu.

Chwała Panu :)

123.Pozdrawiam serdecznie wszystkie Elżbietanki.

122.Wielebne Siostry Elżbietanki z Domu Pokoju.
Siostro Przełożona. Gratuluję wystroju Waszej kaplicy, coś pięknego. Nie mogę się doczekać by również w tym roku, ale jesienią zawitać do Was z pielgrzymami z Tomaszowa Maz. Niech Dobry Bóg wspiera Wielebne Siostry w tym pięknym posługiwaniu "Maluczkim". Ogromne dzięki "Bóg zapłać" za to, że Siostry nas gościły w Domu Pokoju. Z Chrystusowym pozdrowieniem i do zobaczenia. Ks. Zbigniew

121.Byłem Wj ziemi świętej i chce tam ponownie pojechać. Pozdrawiam

120.Niech Bog ma was w swojej opiece drogie siostry Elzbietanki!
Henryk

119.Bardzo dziękujemy za przyjęcie w Domie Polskim. Polecam ten dom pielgrzyma wszystkim pielgrzymom i podróżnikom. My, czuliśmy się tam prawie jak w swoim domu. Niech Pan Bóg wam wszystkim błogosławi!

118."DUCHU ŚW. NATCHNIJ NAS, MIŁOŚCI BOŻA POCHŁOŃ NAS, MARYJO MATKO MOJA SPOJRZYJ NA NAS, Z JEZUSEM BŁOGOSŁAW NAS, OD WSZELKIEGO ZŁA, NIEBEZPIECZEŃSTWA, ZŁUDZENIA ZACHOWAJ NAS! AMEN".
Wdzięczny S.Bożenie za przygotowanie mnie do mnie I Komunii św. i świadectwo wiary,z prośbą o modlitwę w mojej intencji o duchowe i fizyczne: uwolnienie, uzdrowienie i uświęcenie!Niech Święta Rodzina wszystkich nas błogosławi! Alleluja!Amen!

117.W Intencji:ElżbietaRafałJoannaAlicjaWojciechFrankowska/ki Grzybno O ŁaskęNapełnienia ŁaskąBożąDuchaŚwiętegoCnotyWiaraNadzeja I MiłośćMocBłogosławieństwaBożegoŻycieNadprzyrodzoneRozum I WolnaWola!!amenBógZapłać

116.Proszę o modlitwę za moich rodziców Stefanię i Tadeusza Łabędzkich o potrzebne łaski i dla małżeństwa mojej siostry Iwony i bardzo chorego jej męża Jarosława Bóg zapłać dp
p.s. zw swojej strony obiecuję modlitwę za siostry

115.Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia dla mojej siostry.

114.fajnie było odwiedzić stronę moim pragnieniem jest odwiedzić to świete miejsce po której chodził Jezus Chrystus pozdrawiam Szczęśc Boże

113.Hey there just wanted to give you a quick heads up. The text in your post seem to be running off the screen in Safari. I"m not sure if this is a format issue or something to do with web browser compatibility but I figured I"d post to let you know. The layout look great though! Hope you get the problem solved soon. Cheers

112.Pozdrawiam Siostry Elżbietanki w Jerozolimie. Dane mi było 7 lat temu odwiedzidzić Górę Oliwną. Myle o ponownym odwiedzeniu Jerozolimy.
Pozdrawiam
Pierre

111.fajna strona

110.Niech Bóg was ma w swojej opiece. Pomagacie ludziom i to jest najważniejsze!

109.Dear brothers in Christ,

I am a French Catholic lady who is coming in next February for my first pilgrammage in Holy Land.

I am looking for a community to stay and I need to book a room with a specific request. Due to healty issues, I need a room without carpet on the floor or wall. This condition obliged me to sleep with a specific machine to help me to breath much better.

Is your community suitable for my condition?

What is your rate?

Please, let me know,

Looking forward to hear from you very soon,

God bless you all,

Laura Beauchamp

108.błagam o modlitwę za mnie abym wyszła ze wszystkich problemów obronną ręką i miała siłę dalej żyć . Bardzo dziękuję

107.Szczesc Boze,
razem z mezem zatrzymalismy sie u siostr w Starym Domu, mielismy szczescie goscic przez dwa tygodnie w okresie Swiat Wielkanocnych. Nigdy nie zapomnimy goscinnosci i dobroci siostr, dzieki nim przezylismy najpiekniejsze swieta w naszym zyciu. Jak Bog da to jeszcze wrocimy do Jerozolimy i na pewno do siostr.
Z Bogiem
Agata Stanczyk

106.Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia dla mojej siostry Grazynki

105.c.d. Obecnej Siostrze Przełożonej i Siostrom życzę wiele łask od Boga. Dziękujemy za przyjęcie pielgrzymów w ubiegłym roku i wpraszamy się w kwietniu tego roku na Mszę św. u Sióstr w kaplicy. x.Zbigniew z Tomaszowa Maz.

104.Pozdrawiam Siostry z Jerozolimy, ale szczególne pozdrowienia dla Sióstr z Domu Pokoju w Betlejem. Poprzednia przełożona S.Rafaela, która tak pięknie opowiadała pielgrzymom o historii domu w Jerozolimie i życzliwie gościła naszą grupę w Betlejem

103.Proszę o modlitwę za moją rodzinę, która jest w ogromnej potrzebie.Problemy zdrowotne,finansowe,ból,nerwy,strach.

102.Szczęść Boże,
w marcu będę wraz z synem w Jerozolimie, bardzo proszę o możliwość skorzystania z noclegow 27-29.03, będziemy podążać Sladami "Krzyżowców" ... Wyrazy szacunku J. Myszkowska

101.Niech będzie pochwalony Jezus Chrystys!
W pierwszej połowie maja wraz z mężem i synem przylatujemy do Izraela i przez dwa tygodnie chcemy dotrzeć do wielu miejsc- jednym z nich jest Jerozolima. Podczas poprzedniego pobytu (4 lata temu) nie udało się nam zobaczyć (a właściwie poczuć) tego miasta- zbyt mało czasu i zbyt dużo miejsc do odwiedzenia. Tym razem chcielibyśmy spokojnie, bez pośpiechu i mając czas na zatrzymanie się zobaczyć to, co najważniejsze w tym mieście. Przypadkiem usłyszałam o możliwości zatrzymania się u Sióstr, waszej gościnności i sercu, dlatego odważyłam się zapytać o możliwość ewentualnego zatrzymania się w Domu Polskim 13-14.05.2015.
Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam Siostry serdecznie.
Szczęść Boże
Monika Ciosmak Sokołowska

100.Szczesc Boze,
prosze o modlite dla mojej corki Violetty i jej meza Patryka o Blogoslawienstwo Boze oraz o ponowne sie ich zejscie

99.Z OKAZJI NOWEGO ROKU 2015 DUŻO ZDROWIA RADOŚCI,BOŻEJ POMOCY ORAZ ODWIEDZIN PIELGRZYMÓW Z POLSKI KTÓRZY SĄ WASZĄ RODZINĄ W JEROZOLIMIE ŻYCZĄ PIELGRZYMI Z RACIBOROWIC 10-17.12/2013R

98.Szczęść Boże. Proszę o modlitwę z mojego brata Henryka. O cud uzdrowienia z choroby nowotworowej. Może siostry będące na Ziemi Jezusa wyproszą ten dar. Ja ufam Mu że nas nie opuści. Pozdrawiam siostry serdecznie

97.Serdeczne podziękowania dla Sióstr Elżbietanek z Domu Polskiego, gdzie zawsze można doświadczyć pełnej prostoty i szczerości gościnności...

96.Proszę o zdrowie dla mnie o opiekę w pracy i wszelkie łaski z błogosławieństwem.

95.nie zapomnę Waszej dobroci i życzliwości, szczególnie Siostry Przełożonej -Róży gdy zmęczony przyjechałem na rowerze z Polski- Gdyni.Chciałbym aby Pan dał mi jeszcze raz Was zobaczyć i przeżyć coś podobnego...

94.byłem Tam- Siostry to prawdziwe Anioły, a szczególnie Przełożona-która nas w nocy wstała i odprowadziła do autokaru na lotnisko- nie zapomnę Waszej dobroci i gościnności nigdy......

93.Z radością "przespacerowałem" po galerii zdjęć wspominając to co nie da się zapomnieć. Siostry przyczyniły się do tego wydatnie. Jestem winien krople do oczu ale jak bóg da, czas i zdrowie pozwoli to chciałbym jeszcze wskoczyć do Jerusalem. Nie wiem co ale coś mnie tam ciągnie.
Niech dobry Bóg ma siostry w opiece.

92.Jeszcze raz dziękuję Siostrom za wspaniałą atmosferę domowego ogniska okraszoną wyśmienitym jedzeniem i uśmiechem ,do zobaczenia już tęsknimy za Jerozolimą
ula i irek

91.Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej mamy Ireny, dla mnie i wszystkich z rodziny.O Bożą opiekę w pracy i wszelkie łaski z błogosławieństwem w każdym dniu.

90.Witam serdecznie chciałbym pozdrowić wszystkie siostry z Domu Polskiego a miałem okazje przebywać u sióstr razem z moją małżonką Bogumiłą i z moimi znajomymi jak pełniłem służbe na Wzgórzach Golan w latach 2007 i 2008 pozdrawiam bardzo za miłe przyjecie i rodzinną atmosfere Pozdrawiamy siostre Róże może sie jeszcze kiedyś spotkamy

89.od 30.06. do 14.07. 2014r. miałam przyjemność wraz z córką Esterą gościć w Jerozolimie. W Starym Domu Polskim panuje wspaniała rodzinna atmosfera dzięki której można przeżyć cudowne chwile wyciszenia, modlitwy, radości, serdeczności i życzliwości. Za co jestem bardzo wdzięczna losowi, że nas tam pokierował, że miałyśmy przyjemność doświadczyć i uczestniczyć w tych wspaniałych chwilach. Że dzięki Siostrom mogłyśmy poznać i zetknąć się z wieloma miejscami związanymi z Jezusem Chrystusem. Mogłyśmy zetknąć się z nową rzeczywistością, różnorodnością obyczajów i kultury mieszkańców Jerozolimy i nie tylko. Te Chwile, obrazy na zawsze zapadły w naszych sercach i w naszej pamięci. Bóg Zapłać Drogie Siostry. Szczęść Wam Boże. Danka i Estera

88.Serdecznie dziękuję siostrom za przyjęcie nas pod swój dach .Jedzenie przepyszne,
bardzo miła atmosfera .
Pozostaną siostry w naszych sercach i modlitwie .4 szczawniczanki .

87.Ciekawa strona, świetne zdjęcia, życzę wielu odwiedzających.

86.Proszę o modlitwę wstawienniczą o uwolnienie mnie z mocy złych duchów, które mnie opętały - Emilia

85.Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Drogie Siostry moim marzeniem jest zobaczyć Ziemię Świętą jako kontynuację wyjazdu do Rzymu, jeśli to możliwe to chciałabym zatrzymać się u Sióstr w dn 26.06-04.07.2014 proszę o odp. czy to możliwe oraz o warunki finansowe pozdrawiam serdecznie Karolina z okolic Krakowa Szczęść Boże

84.WESOŁEGO ALLELUJA Z OKAZJI ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO DLA SIÓSTR ELŻBIETANEK ŻYCZĄ PIELGRZYMI DO ZIEMI ŚWIĘTEJ Z PARAFII RACIBOROWICE Z KS,A,KRYŁOWSKIM

83.Hallo!. I`M MARIANNA. I`M HEAVE TO BE IN JEROZOLIMA IN 2015 YOR.

82.Ja i moja rodzina korzystaliśmy z gościnności Sióstr przez kilka dni. Jesteśmy Im (a zwłaszcza s. Róży) bardzo wdzięczni za wyjątkową polską gościnność. Zawsze ten pobyt będziemy miło wspominać.

81.dziekuje za wspanialy pobyt Waszym domu za niesamowite wrazenia w ZIEMI SWIETEJ niech PAN BOG MA WAS W OPIECE Piotrek i Zuzia SPERKA.GRUDZIEN 2013

80.dziekujemy zA GOSZCZENIE PIELGRZYMKI 10-18 12 2013 z RACIBOROWIC ZUZIA I PIOTR SPERKA ZBYLUTOW

79.Pielgrzymka z Parafii Raciborowice z Ks,A.Kryłowskim 10-17,12.2013 dziękuje Siostrom za wspaniały pobyt mimo złej pogody,oraz troskę w każdym dniu naszej pielgrzymki,Bóg zapłać.

78.pielgrzymka w dn,10-18.12.2013 pełna
wrażeń,dużo śniegu,dziękujemy Siostrom za miły pobyt,mamy nadzieję na ponowny przyjazd -pozdrawiają Panie z pok,16

77.serdecznie dziekujemy za pozytywny iduchowy pobyt

76.Szczęść Boże.Mieliśmy zaszczyt i przyjemność gościć u Was na początku października tego roku.Dzisiaj w gronie rodzinnym przy okazji Świąt Bożego Narodzenia wspominamy serdeczne przyjęcie naszej pielgrzymki w Domu Pokoju.
Po doznaniach duchowych związanych z pielgrzymką do Ziemi Świętej zupełnie inaczej przeżywamy te radosne święta.
Bóg Wam Zapłać

75.Przewielebne Siostry! Gosciłam w Starym Domu w Jerozolimie i w Sierocińcu na Górze Oliwnej w 1998 roku (Pamiętam, ze w tym samym czasie odwiedził Wasz Dom dziś już nie żyjący ś.p.Marszałek Maciej Płażyński). Były to niezapomniane chwile. Do dziś z wielkim wzruszeniem i sympatią patrzę na wspólnee fotografie i wspomninam wszystkie Siostry. Zyczę RadosnycH świąt Bożego Narodzenia, wielu łask Bożej Dzieciny i dobrych owoców Waszego posługiwania w Jerozolimie.
Z wyrazami wielkiego szacunku, Zofia Waleria Stelmaszuk

74.ciesze sie že bede was ogladac na žywo w marcu mamy rezerwacje 7=10.3.2014
jest to cos co jieszcze nie przežylam w IZRAELU bo nie pirewszy az jestm-bede gosciem

73.Szczęść Boże. Przeżyliśmy niezapomniane chwile.Oglądając Jerozolimę zobaczyliśmy tą stronę internetową. Pozdrawiamy siostry.Niech dobry Bóg ma siostry w opiece .
Napoleon i Zosia.

72.Pielgrzymowałam do Ziemi Sw.Odwiedziłam dom na Górze Oliwnej spotkałam się z siostrami i dzieciaczkami serce się raduje że Polacy dają takie świadectwo miłości do człowieka słabego.Teraz proszę o modlitwę o uzdrowienie z raka mojej siostry Bożeny i Adama ojca pięciorga dzieci (2-12 lat) szczęść Boże Zdzisława z Białegostoku.
Jeśli otrzymam kilka słów odpow. będę uradowana

71.Pielgrzymowaliśmy do Ziemi Świętej w dniach 22-30.11.2013 roku i przebywaliśmy w Polskim Domu i czuliśmy się jak w domu.Dziękujemy pięknie Siostrom Elżbietankom za stworzenie daleko od Ojczyzny naszej rodzinnej ,ciepłej atmosfery.W naszych sercach jesteście z nami już w kraju, otaczamy Was i naszego wspaniałego przewodnika ks.Marcina Pudo naszą modlitwą i gorącymi podziękowaniami.Bóg zapłać!!!

70.Dziękując za niezwykle miła gościnę, zycząc bożego błogosławieństwa zapewniam o pamięci w modliwtwie.
Z Panem Bogiem!

69.Byłem na Święta Bożego Narodzenia w 2011 roku. Serdeczne Bóg zapłać.

68.Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Domu Pokoju. To niezwykłe, że na ziemi tak tragicznie doświadczonej jest miejsce, gdzie dzieci są kochane bez względu na wyznanie, narodowość, pochodzenie. Miłość jest wszędzie, bez względu na granice, wyznania, narodowości. Pozdrawiam serdecznie :)

67.Byłem u Sióstr w domu i w pokoju w Betlejem , niech Pan Bóg WAM błogosławi , przesłałem skromną ofiarę ,,ten usd "".Szczęść Boże i Bóg Zapłać.Zostańcie z Panem Bogiem , odpiszcie mi proszę-dziękuję ...

66.serdecznie pozdrawiam,Jestem Etiopczykiem z Polskim obywatelstwem.I od 1986r mieszkam w Polsce.Moim marzeniem jest odwiedzic ziemie swietą.Kochani siotry prosilbym bardzo o pomoc przebywac pod waszym dachem.Czy to jest mozliwe.Bog zaplac za wszystko.

65.Mam nadzieje, że kiedyś uda mi się odwiedzić Ziemię Świętą.

64.Witam serdecznie, Niech bedzie pochwalony,

Wraz z moja mama odwiedzamy Ziemie Swieta i bedziemy w Jerozolimie 18 i 19tego sierpnia (2 noce). Jakoze moja mama jest scisile zwiazana z Apostolatem przy Siostrach Elzbietankach we Wroclawiu, zalezy mi na odwiedzeniu Waszego Domu w Jeruzalem.
Jestesmy skromnymi osobami i potrzebujemy doslownie tylko dachu nad glowa:) . Jesli bylaby mozliwosc spedzenia tych 2ch dni w Waszym Domu Pielgrzyma prosilabym o kontakt. Dziekuje i zycze milego dnia

63.Pozdrawiam serdecznie wszystkie Siostry w Starym Domu! Szczegolnie jedna z siostr, ktora zwalam "Niebieska" podczas mojego pobytu w Jerozolimie w 2005 roku. Droga Siostro, mam sie dobrze, mieszkam obecnie w Szwecji. Mam bardzo fajna i wesola, 11miesieczna core Zosie, meza Pera i 12kotow ktore przyjechaly ze mna z Polski (takie biedy z ulicy). Dom wiec nieco szalony. Czesto wspominam moj pobyt w Jerozolimie i "moja pustelnie" na dachu u Siostr. Prosze o modlitwe za nas! Pozdrawiam bardzo cieplo i serdecznie!!

62.Proszę w intencji Sławka o powrót do Boga całym sercem.Jola

61.Prosze o modlitwe w intencji bliskiej osoby. Duchu Sw.obdarz swoimi darami i przemien zycie. Zabierz problemy- Ty bedziesz wiedzial co z nimi zrobic. Amen

60.Bardzo proszę o modlitwę w intencji odnalezienia mojego syna Adama Krzyszpin.Adaś zaginał 10 stycznia 2010 roku w Aberdeen.Pozdrawiam serdecznie.

59.Widziałam jak siostrzyczki w Betlejem walczą o każdą młodą duszyczkę aby mogła poznać Pana Boga. Podziwiam ich wytrwałość i modlę się gorąco.

58.pozdrawiam drogie Siostry

57.Serdecznie pozdrawiam Siostry Elzbietanki, a szczególnie siostrę Alicję Krzyszpin. Bardzo ciągnie mnie do "korzeni". Siostra Alicja urodziła się tam gdzie mój ojciec, w Majdanie Starym. Przed czterema latami udało mi się odwiedzić tę wieś. Z pewnością Siostra Alicja, i ja jesteśmy spokrewnieni. Serdecznie pozdrawiam.

56.Właśnie przygotowujemy się do lotu. Jutro rano cała bydgoska grupa zamelduje się u Sióstr Elżbietanek w starym Domu Polskim.Czujemy ogromne podekscytowanie!

55.Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkiej Nocy życzą Wojciech i Renia z Parafii Św.Michała Archanioła z Warszawy dzielnica Mokotów

54.Proszę o modlitwę w intencji podróży do Izraela- mojej i przyjaciółki Uli. 25.marca wybieramy się w podróż życia i mamy nadzieję zawitać do Domu Polskiego.
Szczęść Boże.

53.Proszę o modlitwę o zdrowie i błogosławieństwo Boże w pracy.Abym mogła jeszcze kilka lat popracować Marzena.

52.Proszę o modlitwę ,aby mi dane dyło przybyć do tego kraju.Abym miała pracę i zdrowie .Aby miał zdrowie Bartek i siostra zdała egzaminy.

51.Jeżeli nie będzie mi dane, nigdy zwiedzić tego kraju i tego Domu to i tak się cieszę.Bo jesteście wy Siostry Elżbietanki. Zyczę Wam Młodości w Waszym Duchu i Zdrowia.
Tomasz

50.Szczęść Boże. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, wielu łask Bożych, radości w sercu w każdym dniu i Szczęśliwego Nowego roku Pańskiego 2013. Aby był przepełniony radosnymi chwilami w pokoju. Pozdrawiam z Polski. p.s. Jerozolima to magiczne miejsce, trudno i szkoda z Niej wyjeżdzać. Chciałbym wrócić.

49.Z Okazji Świąt Bożego Narodzenia błogosławieństwa od nowo narodzonej dzieciny w Betlejem dla sióstr Elżbietanek i Ojca Tadeusza życzy pielgrzym Gabrych z rodzina!

48.Każdy już czym prędzej bieży,
by dołączyć do pasterzy.
I ja spieszę z życzeniami,
bo nie mogę być tam z wami.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
i niech dobroć wśród Was gości.
I niech Boga wielka moc na Was
spłynie w Świętą Noc. Pielgrzymi z Parafii Św/ Michała Archanioła z Mokotowa-Warszawy Renia i Wojtek

47.nie moge byc wtym sw miejscu gdzie mieszkacie i tylko tak moge prosic was kochane prosby o modlitwe do pana jezusa w ktoryms miejscu gzie zyl i umarl o uzdrowienie mnie z nerwicy i ciezkiej rozpaczy wjakiej sie znalazlam po kilku dramatycznych przezyciach jakie mnie spotkaly i doprowadily do tego kryzysu jednak zycie jest zyciem itrzeba zyc i wierze ze jedynie cud modlitwy wtakim miejscu gdzie kiedys sprawial chrystus p moze przywrocic mi pelnie zdrowia i pozwoli normalnie zyc prosze rowniez dla mnie o blogoslawienstwo boze bardzo serdecznie dziekuje i zycze pieknych radosnych i prawdziwych swiat bozego narodzenia szczesc boze barbara ochal z woj podkarpackiego z polski

46.nie moge byc wtym sw miejscu gdzie mieszkacie i tylko tak moge prosic was kochane prosby o modlitwe do pana jezusa w ktoryms miejscu gzie zyl i umarl o uzdrowienie mnie z nerwicy i ciezkiej rozpaczy wjakiej sie znalazlam po kilku dramatycznych przezyciach jakie mnie spotkaly i doprowadily do tego kryzysu jednak zycie jest zyciem itrzeba zyc i wierze ze jedynie cud modlitwy wtakim miejscu gdzie kiedys sprawial chrystus p moze przywrocic mi pelnie zdrowia i pozwoli normalnie zyc prosze rowniez dla mnie o blogoslawienstwo boze bardzo serdecznie dziekuje i zycze pieknych radosnych i prawdziwych swiat bozego narodzenia szczesc boze barbara ochal z woj podkarpackiego z polski

45.Drogi Siostry: w imieniu calej naszej rodziny dziekujemy Wam za niezwykle ciepla goscine 4 lata temu, w 2008 roku. Swieta Bozeego Narodzenia spedzone w Waszym Domu, w Jeruzalem i okolicach, pozostawily niezatarte wspomnienia, i bada nam towarzyszyly przez cale zycie. Bog zaplac - i Radosnych Swiat!

44.Niech wam Bóg błogosławi we wszystkim co czynicie,zwłaszcza sostra Rafała:) która do dziś wstawia sie za nami u Pana.Bóg zapłać za piękną gościnę w lutym i za słowa otuchy dzięki ,którym warto żyć.Wdzięczna Jola

43.Szczęśc Boże Siostry, jestem 2137.? osoba odwiedzającą wpis... 21.37. JP2. Proszę Siostry o modlitwę za dusze czyscowe i za chorych. Bóg zapłać, radości w sercu życzę siostrom. I spokoju i ciszy, a najbardziej pokoju. Pozdrawiam,, Szczęść Boże. krzysztof

42.prosimy siostry o modlitwę w intencji uwolnienia od złego ducha naszej córeczki Ani.

Wojtek

41.Witam Siostry, Tydzien temu wrocilismy do domu i wczoraj patrzylismy na loty do Izraela. Tam w tym miejscu jest jakas magia, a u Siostr cudowna atmosfera. Pozdrawiam wszystkie siostry goraco, a szczegolnie Siostre....Benikte ( dobrze zapamietalam:-)?) .

40.Bogu dziękuję,że dwa lata temu mogłam stanąć na Ziemi Świętej.To co doznałam i przeżyłam w tych miejscach trwa we mnie do dziś.Pozdrawiam Was wszystkie Siostry,życzę zdrowia i wytrwałości w posłudze Panu !Marzę o tym by jeszcze raz stanąć na tej pięknej ziemi,modlić się w miejscach,których nie da się zapomnieć!Pozdrawiam ojca Tadeusza!

39.serdecznie pozdrawiam.cały czas o was pamiętam.

38.podróż poślubną spędziliśmy w ziemii świętej a zatrzymaliśmy się u sióstr elżbietanek.dziś po dwóch latach chcielibyśmy im podzękować za wspaniała gościnę i prosimy o modlitwę aby bóg obdarzył nas potomstwem. asia i piotrek

37.Bardzo ciepło wspominam moją krótką wizytę w Domu Polskim. To niezwykłe miejsce, podobnie jak i cała Jerozolima.

36.Prosze o modlitwy w intencji uzdrowienia
duszy i ciala Agaty. Bog zaplac

35.Pozdrawiam Siostry serdecznie. Z przyjemnością obejrzałam te piękne widoki i mam nadzieję, że kiedyś dotrę do Jerozolimy i innych miejsc, gdzie przebywałał, żył i nauczał nasz Pan...Bóg zapłac, życzę dużo sił w tej posłudze. BN

34.Dziękuję Ci Panie Boże, że mogłam nawiedzić jerozolimskie Domy Sióstr Elżbietanek. Podziwiam gorliwą i ciężką pracę na rzecz POKOJU w Jerozolimie i w Betlejem. Pozdrawiam - wschowianka

33.Dziękuję Ci Panie Boże, że mogłam nawiedzić jerozolimskie Domy Sióstr Elżbietanek. Podziwiam gorliwą i ciężką pracę na rzecz POKOJU w Jerozolimie i w Betlejem. Pozdrawiam - wschowianka

32.Serdeczne "Bóg zapłać" za gościnę w Domu Polskim w czasie naszego majowego pobytu w Jerozolimie i Ziemi Swiętej. Znalezliśmy tutaj oazę spokoju, modlitwy i polskiej gościnności, pomoc i rady w czasie naszych wędrówek i pielgrzymowania do miejsc świętych. Dziękujemy siostrom Elzbietankom i polecamy się ich modlitwom, prosimy także o modlitwę w intencji Nowożeńców Kingi i Michała. Brdzo pragniemy powrócić do pięknej i poruszającej Ziemi świętej i do Domu Polskiego. Małgorzta i Grzegorz

31.Bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla męża.

30....właśnie pakujemy się i cieszymy się na kolejną wizytę w Domu Polskim ;) Parafia św. Anny w Zabrzu...ciepło pozdrawiamy siostry do zobaczenia na miejscu...

29.Prośba o modlitwę w int całkowitego uzdrowienia Michałka , zdrowia dla Dominiki, dobrą Żone oraz prace dla Łukasza, zdrowie dla P. Ireny, pomoc Żonei w sprawach związanych z pracą , nawrócenie Całej rodziny Anety i Piotra i pomoc z mieszkaniem odp.

28.Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich sióstr i księdza Tadeusza od Wojtka i Reni(pielgrzymów z Warszawy z Mokotowa
z parafii Świętego Michała Archanioła.

27.Pobyt w Ziemi Świętej i gościna u sióstr Elżbietanek w Nowym Domu Polskim bedą dla nas na długo niezatartym wspomnieniem. Serdecznie dziękujemy za opiekę i wspaniałą atmosferę.

rodzina Prockich i Synawa

26.SERDECZNIE POZDRAWIAMY SIOSTRY ELŻBIETANKI I KS. TADEUSZA I DZIĘKUJEMY ZA MIŁE PRZYJĘCIE I GOŚCINNOŚĆ JAKĄ ZOSTALIŚMY OBDARZENI PODCZAS PIELGRZYMKI DO ZIEMI ŚW. W 1998 ROKU W SIERPNIU.POZDRAWIAMY HALINA I MARIUSZ MATECCY Z POZNANIA

25.Dziekujemy za wspaniala goscine, wspolna modlitwe i serdecznie pozdrawiamy, Iwona i Ewelina

24.serdecznie pozdrawiam, Lukasz

23.Miałem zaszczyt i szczęście gościć u Sióstr w 2007 r.Po kilku miesiącach na uroczystościach beatyfikacyjnych Barii Luizy Merket w Nysie, zapewne za sprawą Najwyższego, wśród tysięcy jednakowo ubranych sióstr,spotykam Siostrę Rafaelę.Do tej pory ze wzruszeniem wspominam tamte wydarzenia,a Siostry Krystiana i Rafaela na zawsze pozostaną w moim sercu.Ufam,że są zdrowe,ale i swoje pozdrowienie Im dołączam.Zbigniew.

22.Pozdrowienia dla wszystkich sióstr i księdza Tadeusza od Piotra Gabrycha:-)

21.Jesteście wielkim Swiadectwem Bozego Milosierdzia! Bogu niech będą dzięki!
:)

20.Dziękujemy za pięknie spędzony czas i pamiętamy w modlitwie. Z Panem Bogiem!

19.Dziękujemy, że mogliśmy z żoną w pielgrzymce koszęcińskiej doświadczyć radości jaką daje spotkanie z Siostrami. Dziękujemy za gorący poczęstunek. S. Rafała ukazała historię budowy Domu Pokoju w Betlejem, autentyczność i praktyki codziennego Waszego życia. Jak Wasza postawa, entuzjazm, otwarcie się na krzywdę innych, dzielenie się tym co macie - ubogaca otoczenie, otwiera innym serca, abyście mogły starać się o codzienne utrzymanie dzieci i ich rodziców, dbać o ich wykształcenie, przygotowanie do życia. Serdeczne Bóg zapłać. Życzymy Siostrom i Ich podopiecznym wielu łask Bożych, owocnej pracy, dalsze błogosławieństwo i zdrowie a nade wszystko wstawiennictwa Świętej Patronki. Szczęść Boże.

18.Siostro jakie piękne były jasełki!pamieta siostra jak moja mama szyła stroje dla nas ? to wszystko tak głeboko zapadło w naszej pamieci! wiele razy rozmawiajac z Stefka Strzyżynska /ktora obecnie mieszka w Francji wspominamy ten czas,krakowiak ,polonez iiiiiii za to dziekujemy !!!!!buziaki !

17.pozdrowienia dla wszystkich sióstr szczególne dla siostry Rafały Włodarczyk,któran pracujac w Polsce /w Poznaniu przy ul.Szmarzewskiego/ pilnie dbałao nasze zdrowie dawkujac nam dzieciom TRAN !!!!!!!!hania i Stefka!pozdrawiamy serdecznie,życząc obfitych łask bożych!

16.Szczęść Boże!
Miałam Szczęście być 2 razy u Siostry Rafaeli.Bardzo mi się wszystko podobało.
Pozdrawiam-Dr Danuta Janus z W-wy

15.W tym sw. miejscu pomodlcie sie kochane Siostry w intencji mojego syna Michala.Moje dziecko ginie.Blagam.

14.Proszę o potrzebne łaski dla Moniki ,o pokój serca dla niej.

13.Dziękuję Bogu, ze postawił mi na mojej drodze pielgrzymkowej DOM POLSKI. Dziękuję Maryi za wspaniale Siostry Elżbietanki, dzięki którym otrzymałam wiele darów codziennej mszy świętej, modlitw, ciekawych rozmów oraz pyszne jedzenie. W modlitwie dziękuję za wszystko i proszę o zdrowie oraz Opatrzność dla Sióstr. W tym miejscu jest ogromna Miłość Boża….

12.Wielkie podziękowania za przygarnięcie nas w dniu wieczerzy wigilijnej. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, za rodzinną atmosferę i za kameralną pasterkę przy świecach. Podziękowania śle mała Ewa z rodzicami i babcią

11.Niech łaska Boża będzie zawsze z nami.Proszę o modlitwę w tym Świętym Miejscu w którym przebywacie w moich intencjach: O łaskę prawdziwej i miłej Bogu wiary dla mnie,mojego syna Krzysztofa,synowej Kariny,wnuczki Katarzyny,wnuka Mateusza.O zdrowie dla mnie ponieważ jestem naznaczona chorobą nowotworową.O zgodę i miłość w imię Boże między nami.O zbawienie wieczne dla moich rodziców,dziadków,rodziców chrzesnych i wszystkich tych którzy pomogli mnie w życiu.O pomoc w zorganizowaniu pielgrzymki rodzinnej w imię Boże do Ziemi Świętej.Maria Łucja Okoń

10.B
bóg zapłać za tak
chojną gościnność,
pragnę jeszczę raz do was powrócić
to jest nesamowite przeżycie

9.Proszę o modlitwę za Aleksandra, proszę o oddanie go pod opiekę Jezusowi Tylko On zna jego drogę i poprowadzi go zgodnie z wolą naszego Ojca.

Bóg zapłać Agata

8.Dziś nasza kochana ś .Konrada Muller miala by 72lata Niech Pan Bóg obdarzy ja swym miłosierdziem Wieczny odpoczynek racz jej dac Panie

7.Proszę o małą modlitwę w intencji Cudu znalezienia pracy, i mieszkania przy okazji, i żebym nie straciła nadziei że to jest możliwe. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę. Serdeczne Bóg zapłać.

6.Proszę o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej o pomoc o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i mojej rodziny z Bożym błogosławieństwem na każdy dzień.

5.Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z guzów w piersi

4.Proszę Maryję opiekunkę rodzin i małżeństw oraz Trójcę Przenajświętszą o cud uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała z Wrocławia, którego praktycznie nie ma. Aby Agnieszka chciała pozostać nadal w związku małżeńskim, nie doprowadziła do sądowej separacji, na nowo pokochała męża, chciała z nim być dla dobra dzieci i rodziny, nie unosiła się pychą i dumą oraz zrezygnowała z fascynacji innym mężczyzną. Proszę, byśmy mogli być na nowo szczęśliwi i umieli ze sobą rozmawiać.

3.Pozdrawiam serdecznie wszystkie Siostry .Planuje wraz z małżonka odwiedziny Jerozolimy w dniach ok 15-17.09.Chcieli byśmy też odwiedzić Wasz dom ...jak czas pozwoli ..serdecznie pozdrawiam siostrę Alicje Krzyszpin- jestem dawnym mieszkańcem Pakówki ..do zobaczenia
Edward Zarwański aktualnie z Wolsztyna ...z Polski

2.Szczęść Wam Boże kochane Siostrzyczki i Bóg zapłać za wszelkie wygody, za pyszne posiłki, za uśmiech, życzliwość. Również za plastry na obtarte nogi.
Ufamy, że do zobaczenia.

Marzena i Zbyszek, Agnieszka i Radek - pielgrzymi z Niemcza.

1.Serdeczne pozdrowienia dla Sióstr Elżbietanek, wielki dzięki za gościnę i atmosferę domu. Do zobaczenia znowu

Powrót do stronyNowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by