Jesteś 4689378 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis

Korzystanie z niniejszej Księgi Gości jednoznaczne jest z akceptacją poniższego regulaminu.Regulamin Księgi Gości


Forum55408.Nie mów co widzisz, nie mów co słyszysz, nie myśl samodzielnie i zawsze stosuj się do tej zasady - „Nie wychylaj się, to będziesz miał święty spokój”. Z tym związki muszą walczyć! Mamy prawo do dialogu!

55407.Do „awatar” (wpis 55377)
Szanowna Koleżanko lub Kolego !

Kiedy przygotowywałem się do obrony mojego doktoratu z psychologii penitencjarnej spotkało mnie wielkie szczęście, ponieważ były Dyrektor okręgowy pozytywnie rozpatrzył moją prośbę, o dofinansowanie opłaty doktorskiej. Dodatkowe środki finansowe bardzo pomogły mi w osiągnięciu celu oraz obroniłem się, w dniu 15 listopada 2007 r.

Kilka miesięcy temu zwróciłem się natomiast do CZSW z telefonicznym zapytaniem, o możliwości dofinansowania mojej finalizowanej habilitacji , również z psychologii penitencjarnej. Zapytano mnie więc, czy na etacie psychologa w moim zakładzie karnym jest przewidywane zatrudnienie psychologa z tytułem doktora habilitowanego, czy może jednak z tytułem magistra ? W tym momencie wszystko okazało się dla mnie oczywiste. Niestety mój rozmówca nie dał mi szans i nadziei na pozytywne rozpatrzenie powyższej sprawy.

Obawiam się „awatarze”, że podobnie do mnie możesz się spotkać z podobnym stanowiskiem osoby decyzyjnej. Takie są niestety realia. Może jednak uda się Tobie przebrnąć problemy finansowe oraz wierzę, że nie są one w stanie powstrzymać Ciebie w osiągnięciu wiadomego celu. Jeżeli nie zwątpisz, na pewno znajdziesz pozytywne rozwiązanie – wiem to z własnych ostatnich doświadczeń. Pamiętaj, doktorat piszesz dla siebie, a nie dla kogoś. Będę więc zdziwiony, jeżeli ktokolwiek (poza środowiskiem uczelnianym lub akademickim) zainteresuje się twoją OBRONIONĄ pracą doktorską.

Serdecznie pozdrawiam –

mjr dr Stanisław Małek
psycholog
ZK w Medyce

55406.Jakie to k. . Jest chore i patologiczne.CO KU ..A LECZYSZ SWE KOMPKEKSY DZIEKI TEMU ZE CIOCIA CI FUCHE W SW ZAKATWILA?POKAZUJESZ SWOJA WLADZE NA TLE TYCH SKÓ....W BANDYTÓW?TACY JAK TY DLA MNIE SĄ GORSI NIZ ONI.

55405.Frankfurtu

55404.Masz rację że trzeba nowego dyrektora w osie koszalin to może byś spróbował

55403.re 55345.

Oj tam oj tam daj spokój dyrektorowi bo chłopak schorowany jest i jeszcze znów na kardiologii wyląduje. Swoja droga, czy jest jakas komórka w SW, która weryfikuje przydatnośc na stanowiskach kierowniczych biora pod uwage stan zdrowia osobnika i nie mam tu na mysli tylko i wyłącznie stanu zdrowia psychicznego:(

55402.Administratorze ! Jak rozumieć wpis Klexa-a nr 55391 ... " Posłuchaj kinia Pozew zbiorowy już dawno umarł śmiercią naturalną został odrzucony z przyczyn formalnych więc zamknijmy ten temat bo nic z tego nie będzie " ??? MOŻE RACZY KTOŚ ZE STRONY ZWIĄZKOWEJ ZAJĄĆ OFICJALNE STANOWISKO W TEJ SPRAWIE !!! ???

55401.Kochani koledzy i Kolezanki ...nawer telewizja sie poznała. Dzisiaj Polsat godzina 20.35 komedia "Wykiwać klawisza"

55400.Przepiękna interwencja w AS Łódź!!!!
Szkoda tylko kamizelek !!!! Ciekawe gisy pewnie na piwku byli !!! Chyba ze ktos po nich nie zadzwonił tylko stwierdził ze my damy rade !!!! Hehehehe Ciekawi mnie tylko jak oni by to rozegrali ale sadząc po niektorych interwencjach owiele lepiej... Chociaz ich nie lubie to teraz jestem za nimi !!! Pozdro dla kolegów co musieli sie pocic.

55399.POZEW ZBIOROWY NIE UMARŁ ON ŻYJE ! KONBINUJĄ JAK NAS UDOBRUCHAĆ

55398.Od dziś nie posiadam telefonu komórkowego, telefonu domowego ani małżonka nie posiada. Nie ma obowiązku posiadania telefonu w domu zatem życie prywatne staje się bardziej prywatne. Koniec robienia z siebie pajaca, który odbiera telefon domowy i słyszy w słuchawce: "O! Odebrałeś... To dawaj do roboty". Powiedzcie ile razy też Wam się to zdarzyło? ... Pozdrawiam

55397.Do wpisu 55386. Przecież NAS cywili w służbie NIE MA. Jesteśmy tylko od roboty jak wolontariusze!!! Kogo obchodzi nasze wynagrodzenie? Teraz wybrane lizusy dostaną ochłapy-nagrody a reszta jak zwykle-do roboty!

55396.A ja wierzę w podwyżki w budżetówce, gdyż będą one w korelacji z podwyżkami cen gazu i paliwa - usprawiedliwienie krytyczna sytuacja u naszego sąsiada. Pensja strażnika lub referenta, mimo podwyżki będzie jeszcze realnie uboższa.

55395.Image and video hosting by TinyPic

55394.Drogi Słowiański Niewolniku - Twój ostatni wpis 100 procent prawdy. Dokładnie tak jest jak piszesz. Serdeczne pzdr z klimatycznego Śląska.

55393.55373. Prywaciarz 1500 plus emka 1500 rowna się 3000.
I nie musze juz "przyjaznic się"ze zlodziejem ,pedofilem,mordercą,wlamywaczem,gwalcicielem,bandziorem....
.....
2014-08-25 18:08:40

...nie musisz się przyjaźnić - będziesz z nimi pracował

55392.I znów ucieczka z Dobrowa!!! Chyba jednak OISW Koszalin potrzebuje prawdziwego dyrektora?! No i lampasy znów trzeba odpruć. Jaka szkoda

55391.tusk znalazł dzisiaj pieniądze na wszystko niesamowite co ten koleś robi chyba mamy gdzieś kopalnie diamentów ,to są pieniądze które ukradł służbie więziennej.

55390.Posłuchaj kinia Pozew zbiorowy już dawno umarł śmiercią naturalną został odrzucony z przyczyn formalnych więc zamknijmy ten temat bo nic z tego nie będzie

55389.tusek chce nam zrobić prezent

ale ja nie zagłosuje

http://fakty.interia.pl/raport-wybory-samorzadowe-2014/aktualnosci/news-dgp-wyborcza-podwyzka-od-tus ka-dla-budzetowki,nId,1490488#iwa_item=4&iwa_img=0&iwa_hash=22076&iwa_block=facts

55388.uprzejmy petent sprawą się zajmę osobiście i wyjaśnimy ją czy faktycznie było jak piszesz. Pozdrawiam
p.s. jeśli można to proszę o kontakt w tej sprawie na mój email podany na stronie głównej

55387.Jak pracuje od Niedzieli do Soboty i przepracowuje 56 godzin to czy nie powinienem mieć wolnego jeśli jestem jedno zmiennym już od piątku a w sobotę to łamię przepisy pracując.

55386.Mam pytanko jak u nas jest tygodniowy czas służby liczy się od poniedziałku do niedzieli czy jest od niedzieli do soboty?

55385.praca cywilna w SW - udało się wychować mentalność niewolnika ( zresztą nie tylko w SW )- przyjmę każdą pracę i zniosę każde upodlenie za kromkę chleba, doczekaliśmy się państwa bezprawia, skoro instytucje państwowe które powinny być przykładem praworządności i uczciwości oraz wzorem do naśladowania w kierowaniu zespołem ludzkich charakterów dopuszczają sie różnych czynów mniej lub bardziej nagannych, gdzie nie można nic nikomu powiedzieć i absolutnie nie wolno się pożalic, wystarczy ze pracownik cywilny napisze ze jest mu ciężko zyc bo nie ma pieniędzy na podstawowe potrzeby to koledzy funkcjonariusze ( oczywiście nie wszyscy ) zaraz wskaża mu miejsce w szeregu, k....co to za kraina !

55384.Witam wszystkich tak czytam te wszystkie wpisy i zastanawiam sie do czego to wszystko prowadzi i czy czasem komus o to nie chodzi zebysmy sie zarli jak psy. Tak narzekacie a tu u w Rzeszowie sielanka, dni Osiedla, tzw ,,SWOJAKI,, zabawa alkohol plotki kto ile ma a ile nie skim gdzie i po co, wata gumy balonowe wystpy NINJA spiewy wystepy GISW a robic nie ma komu chlopy na zmianie nie spia po nocach bo trzeba pilnowac pedofila i padaczkowca albo na szpital po nocach po 7 razy w tygodniu jechac bo mu sie palec ubił pustakiem z budowy. bedzie pieknie u nas w Czarnogórogrodzie jest ekipa od styropianow co robia gorzej niz zatrudnieni osadzeni. Beda piekne tynki kamery solaru zamki magnetyczne. A podwyzek ni h....a dodatki stoja i na dodatek traktuje sie funkcjonariuszy jak scierki. a na koniec szacun dla patrolowych trzymajcie sie......

55383.Putin w Goleniowie już dawno jest taki zeszyt...

55382.My też tam byliśmy!
2014-08-26 11:37

Na Stadionie Narodowym w Warszawie 23 sierpnia 2014 r. odbył się 5. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej.

... " Nie mogło być inaczej – grupa więźniów z Aresztu Śledczego w Grójcu uczestniczyła w tym wspaniałym wydarzeniu sportowym. "

Ja się tylko pytam, kto za to płaci ??? Przecież ponoć w służbie na nic nie ma pieniędzy ?! CHORE TO WSZYSTKO !!! DOKĄD ZMIERZAMY ???

55381.Mam pytanie do Pana Dyrektora Generalnego SW, Jacka Włodarskiego: Czy jest Panu wiadomo o tym iż w podległych Panu jednostkach funkcjonariusze pionów kierowniczych nie przestrzegają przepisów obowiązującej ustawy w stosunku do podległych im funcjonariuszy? Przepisy odnośnie czasu pracy są w dalszym ciągu łamane i interpretowane dowolnie przez kierowników działów i pracowników działów kadr.

55380.do uchwały nr 66 ZG wkradł się chyba błąd językowy. Jeżeli nie - to należałoby tę interpretację odczytywać odwrotnie od przypuszczalnych zamierzeń jej twórców.

55379.Do putin! 55323.U nas w oz płoty też funkcjonuje taki zeszyt.Tylko dlaczego nie jest on w żaden sposób podbity ani zatwierdzony.Czyżby był nielegalnie?Czyżby to ukryta forma mobbingu?Ale żeby się dowiedzieć trzeba chyba napisać wyżej.

55378.Do non name 55338.Po pierwsze telefonu nie muszę odbierać bo przecież to jest mój prywatny tel.A jak chcą niech przydzielą tel.służbowy-będę zawsze odbierał.Po drugie papier przyjmie wszystko niech se piszą.

55377.Na Stronie głównej SW z „dumą” odnotowujemy zaangażowanie prewencyjne OISW w Warszawie. Warszawskie więziennictwo zaangażowało się w prewencję wobec dzieci i młodzieży, wypracowując 324 godziny – a więc przeszło 40 dni roboczych.

POWIEM KRÓTKO: „ JEZUS , MARIA !!! ” Któż wpada na takie pomysły ???

To tak, jakby kadry medyczne jakiegoś szpitala udały się z prewencją do szkół z uświadamianiem dzieci i młodzieży, z problematyki szkodliwości spożywania chipsów – w tym czasie nie zajmując się leczeniem realnie chorych ludzi na terenie szpitala ! Tym powinien zająć się ktoś inny !!!
To tak, jakby Straż Pożarna udała się z prewencją do piromanów z przekazem szkodliwości podpaleń – w tym czasie przede wszystkim nie zajmując się gaszeniem pożarów ! Tym powinien zająć się ktoś inny !!!
Będąc w tym momencie złośliwym mógłbym dalej przytaczać kolejne przykłady !!!

Moja propozycja !!!

Jeżeli w OISW w Warszawie dysponują zbędnymi etatami więziennymi proponuję, aby powyższe etaty przekazać do innych okręgów, gdzie występuje chroniczny brak rąk do pracy w SW. Jestem przekonany, że w innych okręgach powyższe dodatkowe etaty poprawią skuteczność realnej resocjalizacji w tamtejszych zakładach penitencjarnych. Prewencja wśród dzieci i młodzieży niech będzie domeną kogoś innego, a więc innych instytucji – a nie mundurowych funkcjonariuszy SW.

Pozdrawiam –
słowiański NIEWOLNIK

55376.Zamierzam za jakiś czas podjąć próbę pisania doktoratu. Czy ktoś z Was jest już po tym i czy zna procedury ubiegania się o zwrot kosztów ? Jak się do tego zabrać ?

55375.Zamknij ksiege adminie same bzdurne wpisy ale toswiadczy o poziomie kadry sw

55374.Śnięty - po raz kolejny się z Tobą zgadzam... oby tak było!!! A tymczasem tak się wydaje pieniądze z budżetu : http://wiadomosci.onet.pl/polska-nie-odpowiedziala-na-prosbe-ukrainy-ws-sprzedazy-broni-bedzie-za-to -wsparcie/y7d9b

55373.a co z pozwem zbiorowym???

55372.Prywaciarz 1500 plus emka 1500 rowna się 3000.
I nie musze juz "przyjaznic się"ze zlodziejem ,pedofilem,mordercą,wlamywaczem,gwalcicielem,bandziorem....

55371.Podobno obowiazkowo czyta to CZSW.mam takie anonimowe pytanie.Czy nie mozna podawac informacji o planowach zmianach w przepisach?
Ostatnio wraca temat liczenia emki od podstawy(hheh tak to mialbym 1500 zamiast 2000)Wiadomo ze wolalbym wiedziec cxy warto uciekac.ale pewnie odpowiedzi nie dostane;)

55370.Do 55342 - pani rzecznik prasowy którą tu tak opisujesz jest rzecznikiem prasowym Dyrektora Okręgowego SW w Opolu a nie Zakładu Karnego.
Tak na marginesie to słyszałem komentarze osadzonych na temat jej wypowiedzi.No cóż, taki mamy klimat...

55369.Przeciez to jest chore.Kazdy ma swoje prywatne zycie.Moze brac prysznic,byc na basenie,odkurzac,spac itd.
Zgodnie z prawem mozemy miec dwa dyzury telefoniczne w miesiacu.
Ale nie on woli łamac prawo,piep...yc o dyspozycyjnosci niz dac kazdemu sprawiedliwie dyzur.Bo wtedy takie dyzury musieliby tez miec jego pupile i koksobyk nietykalny.

55368.Do 55356 czy na etacie czy na innych warunkach ale doradza... Myślę że czas tego Pana już porzegnać z CZ-towych progów, jest wielu innych którzy nie eksperymentują na personelu przez wchodzenie zbirowi głebiej w....

55367.To oczywiście do wpisu 55342

55366.To co najmniej "niesmaczne" co napisałaś. Trzeba było zadzwonić do tej pani lub powiedziec jej prosto w oczy, co o tym sądzisz, a nie obrażasz ludzi ukrywając się za niby anonimowością tej księgi. Też oglądałem Interwencję i moim zdaniem gdyby nie głupoty opowiadane przez pana Moczydłowskiego, to wyszłoby całkiem dobrze. Od samego poczatku było jasne, że celem takich programów jest pokazanie służby więziennej w najgorszym świetle. I jeszcze ta sugestia, że osadzony mógł pić na terenie zakładu - w Sierakowie wiedzą że wypił po wyjściu do pracy, poza terenem więzienia i dopiero wtedy mu coś do łba strzeliło. Ale tego w reportażu nie powiedzieli. To co - mamy teraz wycofywać tysiace osadzonych z zatrudnienia zewnętrznego bo jednemu odwaliło?
Swoją droga dziwię się administratorowi jakie kryterium przyjął publikując jedne wpisy, a inne nie.

55365.Dokładnie,Moczydłowski rozwalił SW i śmie teraz brużdżić naszej formacji i do tego dostaje za to kasę .

55364.Dlaczego nie wprowadzić karty i zegara kontrolującego wejście i wyjście z jednostki w czasie służby? Takie rozwiązania istnieją w wielu miejscach i nie ma problemu z rozliczeniem czasu pracy. Najważniejsze jest to, że opracowane do tego systemy nie powodują takich trudności jak system funkcjonujący w jednostkach. Pan/i w kadrach klika w komputerze i widzi kto jak długo/często pracuje lub też nie pracuje.

55363.Powszechne oburzenie budzą fakty, że etatowy doradca CZSW opluwał i nadal opluwa SW. Klnie jak szewc. Zamiast przecinka używa " ku..a ",ch...",klawi
sze .W języku niewiele różni się od chuliganów, bywalców melin a lansuje się na wielkiego eksperta w zakresie więziennictwa.Jego wypowiedzi w mediach ani kulturalne ani specjalnie lotne i takie indywiduum / i taki klawisz / wypowiada się w imieniu służby. Wypada pogratulować naczelnym służby.A te miliony dla żony ?

55362.Przeczytałem twój wpis "odnośnie sierakowa" - masz rację w jednym /to co mówi Moczydłowski to jest dla nas nie do przyjęcia - bełkot... nie wiem co w nim kiedyś widziano... ale od pani (funkcjonariusza) rzecznika daj poprzeczkę (musi się wyrobić) ile ty występowałeś w telewizji... to jest stres i dorzucę, że ona na pewno jest niewinna w tej sprawie. Życzę jej uspokojenia nerwów heh o ile to możliwe.

55361. Najwyższy czas żeby stery objęła prawica skończym z resocjalizacją , wrócą post. uzbrojone, pałki 80-tki i dyscyplina. Temat ksiazki zniknie będa podwyżki i wszyscy o tym zapomną a i słaby element służby wypadnie do cywila patrz: pijaki, skorumpowani f-sze itd...

55360.huta to huta wiesz

55359.tak to już jest

Powrót do strony>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by