Jesteś 4407507 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis

Korzystanie z niniejszej Księgi Gości jednoznaczne jest z akceptacją poniższego regulaminu.Regulamin Księgi Gości


Forum53774.Do obserwator Grudziadz. A teraz to niby wałków w Grudziądzu nie ma? ;)

53773.Do Administratora . Jeżeli zostaliśmy poinformowani o braku podwyżek to - JA się pytam co się działo w poprzednich latach. Spłacaliśmy kredyty tym wszystkim umoczonym w rządzie. Czy zarząd coś planuje ,jakieś działania.

53772.Pozdrowienia ze słonecznej i gorącej Ibizy.

53771.PANIE BOŻE NASZ, UCHOWAJ FUNKCJONARIUSZY DAJ IM SIŁĘ, BO TO CO WYPRAWIAJĄ PSEUDO FACHOWCY(WIŚNIA SPOKO), ZGUBI NAS SAMYCH -ICH TYLKO PRZY OKAZJI.
DAJ NASZYM FACHOWCOM SEN, A W NIM PARĘ KROPEL MĄDROŚCI.
DAJ IM KARMĘ, TYLE CO ZŁEGO DALI, TYLE IM ODDAJ !
BĄDŻ SPRAWIEDLIWY PANIE DLA WSZYSTKICH !

53770.W związku z pojawiającymi się doniesieniami o zamrożeniu płac do 2017 przypominam że można już w 2015 roku poprzez czynny udział w wyborach parlamentarnych uwolnić obecnie nam rządzących od trudu przygotowania budżetu na lata następne.

53769.Image and video hosting by TinyPic

Informacje na temat rozlosowanych grup uczestniczących w II Turnieju o Puchar ZO w Poznaniu zostały zamieszczone na stronie:

http://poznan.nszzfipw.pl/plan-rozgrywek-ii-turnieju-pilki-halowej-o-puchar-zo-w-poznaniu-26-kwietni a-2014-drzonkow

53768.Widzę, że cisza o Potulicach...
ale ten okręt się już przechyla coraz mocniej i z tego co wiem kolejne torpedy zostały odpalone...

53767.Jak to mówi mądre przysłowie: "Plotka wróblem wyleci, wołem powraca". Po pierwsze nigdzie nie biegał i wcale nie nago, po drugie nikogo nie próbował zgwałcić, ba, nawet nikogo nie zaczepiał, po trzecie nikt na nikim nie stosował środków, bo niby za co? Że chłop szedł po ośrodku (jak wspomniałem wcale nie nago!) I po czwarte, ostatnie: Kto do chu..a rozpowszechnia takie herezje? Zajmij się małolacie swoją pracą i pilnuj żeby Ci osadzeni ze spacernika nie spieprzyli a nie szukasz sensacje i rozpowszechniasz idiotyzmy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Może jeśli ktoś nie widział zdarzenia, niech nie próbuje dopisywać do tego wydumanych herezji, ok? A Ty Adaś połóż lachę na idiotów i miej to głęboko w d...

53766.ZK RAWICZ. Odnosząc się do wpisu o powrocie do łask specjalisty od piaskownic i akademii służbowych to podzielam zdanie kolegi na ten temat. Gość jest przykry i naprawdę potrafi napsuć krwi innym funkcjonariuszom. Sam za wiele pojęcia o robocie nie ma a od innych wymaga! Jego grzechy chyba zostały mu zapomniane skoro wrócił na stanowisko. Szkoda tylko, że w przypadku innych funkcjonariuszy DO kierownictwo nie stosuje tego prawa łaski. No tak przecież są równi i równiejsi. Liczy się to, że ktoś dobrze donosi na innych a nie to, że ktoś stara się wykonywać swoje obowiązki służbowe należycie i z poświęceniem. Rozdawanie dodatków nierobom i krewnym to nie przypadek.

53765.Kolego zniesmaczony czy w służbie nie ma
innych problemów? Do czego Tobie ta wiedza? Koleś grzeje spacery i ma się dobrze. Bywało, że w czasie kursokonferencji funkcjonariusz w stopniu mjr leżał zmęczony na korytarzu i świat się nie zawalił. Dziś jest Dyrektorem całkiem sporej puszki. Więc Panie i Panowie "do zajęć odmaszerować".

53764.Więzienny epizod:
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,15838337,Pacjent_uznany_za_zmarlego__Jak_moglo_do_tego_dojsc_ .html

53763.ODK SUCHA
Koledzy i Koleżanki proszę o potwierdzenie bądź też zdementowanie pogłosek o jednym z nas latającym w czasie turnusu po ośrodku jak go stworzył Bóg i to ponoć chcącego dokonać gwałtu na jednej z pracujących tam więźniarek..ponoć były środki stosowane i rzekomo to ktoś z OISW Białystok - prawda czy fałsz??
Jeśli prawda to musi być to ktoś bardzo zakompleksiony i niedowartościowany oraz bardzo zdesperowany z woielkim ciśnieniem na kochones....
MASAKRA jeśli to prawda co ludzie w polsce mówią i piszą...
Potwierdźcie lub zdementujcie to proszę.
Pozdrawiam

53762.witam,mozecie mi pomóc? Jak wygląda sprawa rozmów instruktażowych z wpisem do akt? Czy skutkują one czymś? Jest jakiś limit? W służbie przygotowawczej jak i w służbie stałej..Dziekuje za pomoc,pozdrawiam

53761.http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,15835911,Gospodarka_bierze_oddech__Place_budzetowki_zamrozone.ht ml?biznes=bydgoszcz#BoxBizTxt#BoxBizTxt
No teraz to się wk.... Byłem w stanie przyjąć, że te 2-3 lata nic nie dadzą, ale kolejne 3 to już naprawdę brakuje mi słów, które by odpowiadały temu co myślę i mogły się tu znaleźć. Trudno, czas na emkę, to chociaż ta marna waloryzacja będzie. Za chwilę zostaną sami małolaci, którzy nie mają wyboru. Czy na prawdę musi coś mocno pier.... żeby ktoś ludziom zapłacił uczciwie za ich ciężką pracę? A do tego doprowadzą.

53760.Do czerwony bór. Nie zrozumiałeś jasnego przekazu, musisz czytać drogi kolego ze zrozumieniem. Od kiedy służę w SW nigdy nie było takiego zepsucia. Wież mi kolego, że ja nie jestem plecakiem nikogo.Pozdrawiam.

53759.Do barakuda, nie jestem (jak to określiłeś z CZSW)jestem takim samym szarym funkcjonariuszem działu ochrony ale może z większym stażem w SW. Bardzo szanuję każdego f-sza. działu ochrony, kierownika DO nie lubię ale szanuję, że w tym bałaganie stara się zrobić coś normalnego. nie biegam do niego za każda godziną czy minutą przysługującą za nadgodziny ponieważ wychodzę z założenia, iż w prywatnej firmie jest dużo gorzej. pozdrawiam wszystkich normalnych ochroniarzy. Tak na marginesie nie przepadam za działem penitencjarnym - denerwuje mnie ich ciągłe biadolenie i lenistwo.

53758.Płace budżetówki zamrożone do 2017.
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,15835911,Gospodarka_bierze_oddech__Place_budzetowki_zamrozone.ht ml#BoxBizTxt

53757.ZK Rawicz kolejna ignorancja KO wobec funkcjonariuszy. Przywrócił do łask specjalistę od uatrakcyjnienia akademii służbowych i piaskownic. Mamy już dosyć tego człowieka, ale kierownik uznaje zasadę mierny, ale ważne że wierny- to jest w ostatnim okresie kryterium oceny podwładnych w tym dziale.

53756.Do fan.
Popieram Cię w stu procentach. Nie tęsknimy za tym "tandemem". Ważne jest to, aby nie dać się tym .... Nie chcę używać wulgaryzmów bo świątecznie jakoś... Po(Z)dro.

53755.Pełen szacunek dla chłopaków z wejherowskiego aresztu.


http://www.sw.gov.pl/pl/aktualnosci-z-terenu/news,22898,profesjonalna-akcja.html

53754.do niedźwiedź północy:
oj trochę przesadzasz z takimi wpisami,zbastuj troszkę bo to juz robi się nie smaczne...a tak na marginesie to jaką ty masz przeszłośc zawodowa???--woziłeś żwir,czy na rusztowaniach rządziłeś??

53753.53745. zdegustowany

Dodam tylko od siebie, iż aktualnie przyjmowana do służby "młodzież" prezentuje taką postawę po miesiącu lub dwóch służby i chodzi tutaj o szeregowych ochroniarzy. I dlatego też nadal popieram wcześniejsze wypowiedzi WILLOW"a, tyle, że chyba nie wszyscy zrozumieli o co w nich chodzi.

53752.Bardzo ciekawa i dobra strona, zapraszamy rowniez na nasza http://www.pbpiw.pl pozdrawiwamy serdecznie i dziekujemy za zakup wariografu i pozdrawiamy caly OSK Lisowski!

53751.http://poznan.nszzfipw.pl/ii-turniej-pilki-halowej-o-puchar-zarzadu-okregowego-nszzf-i-pw-w-poznaniu -26-kwietnia-2014-r-drzonkow

53750.BOŻE MÓJ BOŻE KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY

53749.Szanowne Koleżanki i Koledzy !!!
Chrystus Zmartwychwstał – prawdziwie powstał !!!

W tym dniu zwycięstwa Światła nad ciemnością, Prawdy nad kłamstwem życzę Wam i sobie samemu:

1. dużo zdrowia i pokoju ducha,
2. zrozumienia i tolerancji w naszych wzajemnych relacjach, na tej Księdze Gości,
3. konstruktywnego i twórczego myślenia w naszej działalności związkowej dla dobra nas samych, jak i dobra naszej Ojczyzny,
4. mądrych i szlachetnych przełożonych w naszych miejscach pracy,
5. odpowiedzialnych za nas i nasz Kraj polityków, w zbliżających się wyborach parlamentu UE, jak i w wyborach do krajowego parlamentu,
6. lepszego od obecnego premiera rządu, który będzie się liczył ze swoimi wyborcami - Polakami, a nie z brukselką,
7. odpowiedzialnych i prawdomównych mediów, które nie będą Polaków skłócać oraz zaczną mówić prawdę i ujawniać oczywistą patologię, szerzącą się w tym kraju,
8. mądrości w postrzeganiu i ocenianiu naszej codziennej rzeczywistości, aby w nas zwyciężyło Światło nad ciemnością oraz Prawda nad kłamstwem.

słowiański NIEWOLNIK.

53748.Do zdegustowanego
A jak myślisz ci wszyscy wykładowcy byli w wojsku?
Czy przypadkiem nie uciekali przed nim i chowali się w SW?
Ryba zawsze psuje się od głowy - nigdy od ogona.
Brak dyscypliny u słuchaczy wynika z braku umiejętności dydaktycznych kadry tam pravującej

53747.Napiszcie coś wiecej o tym plecaku, musi byc postacią, która ma na pewno jakieś układy. U nas w Grudziądzu za czasów Jana też takie "wałki" były, szkoda słów... Poprostu prywatny zakład Jana i tyle...


53734. W prywatnym zakładzie karnym w Potulicach to są ciekawostki wychowawcy z dnia na dzień mają tytuł mgr a jak się zadziało z trawą to nagle jeszcze jeden plecak wycioł mgr z pieczątki. Panie Administratorze czy w CZ nie ma komórki kontrolującej.
obserwator

2014-04-18 15:49:07

53746.Image and video hosting by TinyPic

53745.Do Endi262 Endi ja myślę że dużo jest w Kaliszu wykładowców ok,ale kadry które się tam szkolą to przeważnie osoby które niewidziały służby wojskowej i są nastawione na to że wszystko się im należy(wrazie jakiegoś sprzeciwu czytaj dzieci niedostały zabaweczki polecą na skargę wszędzie). Wobec powyższego niektórzy wykładowcy mają związane ręce a byłem w Kaliszu szkolony w latach 90 oraz niedawno i widzę że starsza kadra aż się gotuje widząc to wszystko tzn pernamentny brak jakiejkolwiek dyscypliny u takzwanych oficerów a wrzeczywistości mięczaków ustawionych prze swoje koneksje.Popraw mnie endi262 jak jest inaczej.

53744.DO EDI 262
PRZESTAN PROWOKOWAC HENIU

53743.Wczoraj zakończyła się "Szkoła Oficerska" w COSSW w kALISZU.
Moim zdaniem to co reprezentują tam tzw. wykładowcy to woła o pomstę do nieba.
Co niektórzy z nich to prawdopodobnie w oświacie nie mogliby być nawet stażystami.
I potem dziwimy się, że kadry są kiepskie

53742.Ja szacunek do siebie mam ze nie dałem się złamać przez te wszystkie lata.
Tak to ciezka słuzba bo całą energię poświęca księ na walkę z podłością i świństwem.

53741.Jak ryba się już zaczęła psuć to nic z tego nie będzie...
Zgnita szprota nadaję się tylko na śmietnik...

53740.ten miro to chyba z OISW, a pytania .....
pozdrawiam admina

53739.Alleluja! i...do przodu! - jako rzecze O. Dyrektor - Wszystkiego Wesołego życzę.

53738.Kowal zawinił, a Cygana powiesili i tym samym „Krwawy Karzeł” wciąż umiejętnie umyka z rąk Temidy. Zły to człek, ale gracz z niego przedni. Dobrze chociaż, że ktoś wreszcie dostrzegł problem, a podwładni podjęli rękawicę i tym razem odważnie nazwali te metody po imieniu...

53737.Do miro:
Myślę kolego że czas pełnienia służby wynika z Ustawy o Służbie Więziennej ( Rozdział 14), opartej oczywiście o Kodeks Pracy Ustawa z dnia 26.06.1974 r. -art 151.
Dla przykładu polecam ci lekturę:
http://www.gofin.pl/17,2,96,118018,za-sobotnia-prace-dzien-wolny-zamiast-dodatku.html
Pozdawiam.

53736.adminie ale ja teoretycznie nie chce po przepracowanej sobocie 4 godziny sprawdzic ile mam godzin za te sobote i chce to sprawdzic w srode a w piatek miec dzien za nia wolny,i chce wiedziec gdzie jest przepis ktory obliguje do nie oddania 8 tylko do zapisania tych 8 godzin na moje konto.

53735.Hieno północy. Jakie to smutne siedzieć samotnie przed kompem, nie mieć z kim wypić we własne (17- tego) imieniny.

53734.W prywatnym zakładzie karnym w Potulicach to są ciekawostki wychowawcy z dnia na dzień mają tytuł mgr a jak się zadziało z trawą to nagle jeszcze jeden plecak wycioł mgr z pieczątki. Panie Administratorze czy w CZ nie ma komórki kontrolującej.

53733.miro to chyba to jest logiczne, że jak masz mieć wolne w następnym tygodniu to jest to twoje osiem godzin, które masz za ta prace w sobotę lub niedzielę. Pozdrawiam

53732.adminie tam jest zapis o tym ze nalezy oddac dzien za przepracowana sobote lub niedziele ale gdzie jest zapis ze po przepracowanych np.4 godzinach w sobote musze miec zapisane 8 godzin,bo np.pracowalem w sobote 3 godziny a w czwartek nastepnego tygodnie chce sprawdzic ile mi zostalo zapisanych godzin .

53731.Do 53723. Pamiętaj, że ryba zawsze psuje się od głowy. Może więc "głowa" powinna wreszcie zacząć dawać dobry przykład?

53730.DO WPISU 53723-GDYBY TEGO NIE BYŁO CO ZAWIERAJĄ TE WPISY,TO BY WPISÓW NIE BYŁO.--PUNKT WIDZENIA-ZALEŻY OD PUNKTU SIEDZENIA.( i dlatego jest to "TRAGEDIĄ" - dla całej SW )

53729.Do lucka ...ponoc alfons ja sprzedal i sprawa sie wydala....szambo...szkoda na castingu byla najlepsza ..wysoko protegowana popierana przez najwyzszych....

53728.a w Potulicach trawa na własną prośbę została skoszona..:)

53727.I co panie kierowniku-przedszkolanko z Suwałk...Sprawdza się powiedzenie : „Rzuć za sobą, a znajdziesz przed sobą”...Mało brakowało ale spokojnie, kij ma dwa końce a i oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa...
Już niedługo nikt panu ręki nie poda a nawet cześć nie powie na ulicy, w sklepie czy też w pracy za to co pan robisz z ludzi...Wiesz pan o czym mowa... Pana poprzednicy to byli goście bo choć jajca mieli a panu ich brakuje . Gnębisz pan ludzi a sam co po pijackich libacjach w bramach robisz a później głowę w piasek chowasz ??? Panie-się opamiętaj pan zanim będzie za późno.A ten pan celowo z małej litery bo pan naprawdę jest malutki i robi się coraz mniejszy w oczach funkcjonariuszy wszystkich działów....Szybkiego powrotu do zdrowia to nikt chyba nie życzy panu...

Pozdrawiam-bliski Suwałkom oraz Wesołych Świąt

53726.miro Ustawa o SW art 124 pkt 3 Pozdrawiam

53725.witam kolegów. Moje pytanie : czy po zmianie koordynatorów na ochronnych, tam gdzie był taki przypadek, cokolwiek się zmieniło? I pytanie do koordynatorów: jakie pierwsze wrażenia? Jakie obowiązki?
pozdrawiam

Powrót do strony>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by