Jesteś 4698904 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis

51980.do 51958- tak do pozwu mogą przyłączyć się emeryci, jeżeli pracowali w okresie, którego dotyczy roszczenie.

51979.Do wpisu 51963 Stuart Malutki współczuję. Napisz co za jednostka , ciekaw jestem gdzie taki buce pracują co klawisza gorzej od złodzieja traktują????? Pamiętaj , że samarkę mogą ci przejżeć dopiero za zezwoleniem dyrektora lub prokuratora więc nie dawaj sie tak.

Boże a ty widzisz i nie grzmisz - jak można pozwalać na taką błazenade?? Funkcjonariusze do kr...y nędzy szanujcie sie trochę bo to zakrawa na kanibalizm!!!!! Zajmijcie sie robotą do jakiej was zatrudniono czyli izolowania przestępców od społeczeństwa i pseudoresocjalizacją a nie gnębieniem innych funkcjuszy. Co wy wyprawiacie???? Swój własny folwark robicie z kryminału??? Stuart Malutki napisz co za jednostka sam z ucha na takich frajerów strzele do CZ

51978.jestem zmęczony, kiedy koniec tego bałaganu

51977.pozdrawiam kdo płock i łódż dzięki za podsłuchiwanie pozdrawiam ucholi duży zad i łysą pałę pilnujcie dalej stołków a złdzieja wchodcie w dupę

51976.czapa czapa czapa 1 metr sznura =25 lat czysta ekonomia ile remontów około 3000tysie utrzymanie wieznia niech donald sobie przeliczy co sie opłaca

51975.Do 51955:
che che che "na nartach" 8:]

51974.W naszym okręgu kontroluje się nawet Policjantów którzy konwojują skazanych i załogi karetek pogotowia.Ci ostatni powiedzieli, że więcej nie wjadą do środka jak tak będzie.Czy tak ma to funkcjonować?

51973.Do f-szy z AŚ Poznań nie rozumiem o co wam chodzi z długopisem facet jest spoko nie toleruje tylko ludzi którym nie chce się pracować a patrzą jedynie "przetrwać" jakoś czas spędzony w pracy pozdrawiam.

51972.POZDROWIENIA DLA PROCKA I CAŁEJ JEGO ZAŁOGI Z AŚ SUWAŁKI

51971.http://www.polskatimes.pl/artykul/1089774,moczydlowski-o-trynkiewiczu-potrzeba-mu-przyjaznych-ludzi- ktorzy-pomoga-mu-przetrwac-video,id,t.html

BRAWO BRAWO :-)

i tak 3majmy:-)

51970.do wpisu 51963. stuart malutki

ziom to nie problem to egzekwowanie i stosowanie się do naszych przepisów oraz wytycznych BOiSO

51969.Czy ktoś wie czy istnieje jakiś przepis regulujący wysokość dodatku służbowego? Z góry dziękuje

51968.Paput weź ty się lepiej za ludzi ze swojego działu bo niektórzy do dziś nie wiedzą że zmieniły się przepisy w sprawie śpb i broni palnej a to przecież tacy sami f-sze. Chłopaków z ochrony zostaw w spokoju to nie twoja działka!!! A jak się nudzisz w godzinach 8.00-16.00 to sie zajmij resocjalizacją złodzieji.

Nie Pozdrawiam.

51967.a tam się stało w goleniowie co dalej z wystąpieniem (odmowa przyjecia posiłków) ?? ktoś jest winny??

51966.Witam serdecznie.Mam pytanie w związku z pozwem zbiorowym.Odchodziłem na emeryturę 28.02.2010r.,czy mam jakiekolwiek szanse na przyłączenie sie do pozwu,co moim zdaniem,w przypadku wygranej skutkowałoby podwyzszeniem emerytury i czy dodyczy to również takich emerytów jak ja? Pozdrawiam Brać Więzienną.

51965.Drogi Pani Zbyszku Głodowski.
Pojawiła się informacja, iż termin przyłączenia się do pozwu przesunięty został na dzień 15 lutego. Oczywistym jest, że ważne jest aby jak największa liczba f-szy przystąpiła do pozwu ale pojawia się pytanie jak jeszcze długo przedłużany ten termin ? Część z nas oczekuje na to by sprawa ruszyła od ponad 1,5 roku. Myślę, że nie można tego czasu przeciągać w nieskończoność i czekać aż wszyscy niezdecydowania się zdecydują. Wyznaczenie konkretnego i ostatecznego terminu może wpłynąć na to, iż takie osoby podejemą męską decyzję.

51964.i kolejne pytanie: czy u was w ZK też jest zasada podziel i rządź...? Bo u mnie chyba na tym to polega.... Góra musi nas wszystkich skłócić po lepiej się rządzi takimi ludzi niż dobrze zgraną ekipą...

51963.jest tez taki problem. Kontrole przed wejściem i wyjściem do ZK. W ciągu ostatnich 2 tyg byłem kontrolowany 5 razy czyli średnio co 2 dzień. Sprawdzali mi samare i badali tym testem na narkotyki.
Moje pytanie brzmi tak: Czy któryś z kier ochrony chodź jednego z moich skazany sprawdził w ciągu 2 tyg chociaż raz? bo mnie aż 5.... to normalne?

51962.Czy u was w jednostce tez jest tak że Dyrektorem zostaje ten cop najwięcej szczela z ucha w Okręgu?
lub najwięcej ludzi podpierd...?
Robi po złości a jak mu się to udowodni to nawet przeprosić nie potrafi?
Powiedzcie bo zaczynam myśleć o przeniesieniu do innej służby...

51961.51953 Administrator nie jest od udzielania tu porad tylko od administrowania, nie ma w naszej służbie żadnej formy przeniesienia do innej służby, bez ustania stosunku służbowego czyli zwolnienia.

51960.Koledzy, może ma ktoś na zbyciu kurtkę służbową całoroczną i płaszcz zimowy w obowiązującym wzorze o rozmiarze około 98/103/176. kontakt:508347744
pozdrawiam.

51959.Każdy podsłuch na który nie ma zgody sądu jest złamaniem prawa!!! A jakie jest podejście naszych przełożonych niech świadczy przykład z ZK Koszalin. Pani Dyrektor zleciła założenie podsłuchu w jednym z pomieszczeń gdzie przebywali funkcjonariusze. Sprawa wyszła na jaw podczas prac remontowych. A co na to Dyrektor Okręgowy? Zamias wszcząć postępowanie, bo to było naruszenie prawa i trzeba było to wyjaśnić, stwierdził że nie widzi w tym nic złego. Może CZSW podczas kontroli zająłby się takimi sprawami a nie że dla nich jakiś papierek nie jest taki jak powinien.

51958.Czy do pozwu zbiorowego w sprawie braku waloryzacji wynagrodzeń mogą przyłaczyć się obecni emeryci?

51957.Rzecznik policji o Trynkiewiczu: musimy chronić społeczeństwo
-- czy to czasem nie sztandarowe zadanie SW?

51956.do 13 , najlepiej się zwrócic drogą pisemną do biura kwatermistrzowsko-inwestycyjnego w Warszawie a nie słuchać porad od ludzi bo jsk Ci doradzą to zapłacisz z własnej kieszeni :)

51955.Do 51920 oraz 51922!
Nie ma co się martwić. Wy się stresujecie a Olo wszystko z marzenką na nartach obgadał:)
Jak zawsze jest za swoimi ludźmi!!!

51954.Do 51952.Dodam, że oprócz TIKO istnieje jeszcze OCHUI - Osoba Chętnie Udzielająca Informacji.

51953.Administrator- ponawiam swoja prośbę, prosze dowiedz się czy muszę oddać pomoc na zakup mieszkania( pieniadze) w momencie przejścia do innej służby ale na podstawie rozkazu- przeniesienia. sprawdziłem w naszych paktach prawnych widnieje zapis , który mówi o tym ,iż pomoc... podlega zwrotowi w momencie zwolnienia funkcjonariusza ze SW, a ja się nie zwalniam! proszę sprawdź mi to jak możesz bo masz większe możliwości, a zależny mi na czasie. dziekuje

51952.A po co podsłuchy. Każdy kierownik ma swoich garbów podlizusów sługusów no i tzw TICO (tajnych Informatoróe Kierownika Ochrony) Podsłuchy niepotrzebne.

51951.Do Dyrektora Marka K. z AŚ Poznań . Za normalnych czasów to dyrektor rządził ochroną i był jak ojciec surowy ale sprawiedliwy i szacun miał bo o swoich funkcjonariuszy dbał , czy Pan będzie tolerował dalej wybryki i samowolę długopisa ? Długopis gnębi ludzi na Pana konto .

51950.Do 51920: przeca o tym to już chyba 2 lata temu gadali. A że Pan w politykie idzie ponoć, to co to za przeszkoda?
Ludzie - co ma być to będzie, a w tym przypadku będzie Wam lepiej...
A jak ktoś ma migotanie zwieraczy to i sumienie nieczyste ;)

51949.do 51940. ff:
No ja nie dziwię się, że się czepiają, skoro Ty "pracójesz" a inni "pracują"...

Merytorycznie - skarga zasadna, ale uzasadnienie szuwary, muł i dno

51948.DO 51939 gumiś: PRZESTAŃ WRESZCIE PISAĆ TE GŁUPOTY, BO TO WŁAŚNIE TEN OKRĘG URATOWAŁ CI ŻYCIE ,GDY ARMIA CIĘ POGONIŁA.PRZESTAŃ PLUĆ NIENAWIŚCIĄ,MIENISZ SIĘ BYĆ JEDYNYM SPRAWIEDLIWYM, PRZECIEŻ TO ISTNA PORAŻKA!!!

51947.do 51933 John.
Gdybyś był członkiem związków, to byś wiedział czy działają czy nie. O co ci chodzi z tym "umywaniem rąk? Coś więcej.

51946.Dużo się pisze teraz o podsłuchach, a po co je podrzucać jak i tak każdy nosi go codziennie w postaci radiotelefonu? Nawet w Kaliszu w "super szkole" wielokrotnie powtarzano że od d-cy zmiany do dyrektora mają możliwość każdego podsłuchiwać za pomocą tego radiotelefonu.

51945.Do 51940 niestety nie pokażą CI(bo większość nie dawała sobie rady albo nigdy nie stała)-TO CI KTÓRZY WYWODZĄ SIĘ Z OCHRONY).A CI z penitu,-patrz co jest napisane w nawiasie.

51944.Pracuje kilka lat...duży staż to nie jest..
ale przeraża mnie Chamstwo i złośliwość...

51943.do mecenasa (51930) załóż własną księgę o nazwie - FRUSTRACI - I TAM SOBIE PISZCIE !!!! BRAWA DLA ADMINISTRATORA ...PAN MA KLASĘ ...POZDRAWIAM ... mecenasku ,ale szkoda hahahhahahaha

51942.witam jestem tu po raz pierwszy ale na pewno nie ostatni :-)
Chciałbym poruszyć temat Dyrektorstwa i Kierownictwa W ZK Wronki....
powiedziecie mi moi mili za co kochamy tych naszych przełożonych...??

51941.Służba Więzienna jest przygotowana do wyznaczenia funkcjonariuszy mających pełnić służbę w specjalnym ośrodku izolowania najniebezpieczniejszych przestępców już po odbyciu przez nich kary - poinformował rzecznik prasowy SW. Mowa o placówce w Gostyninie. Docelowo w planach będzie mowa o 27 funkcjonariuszach.

Nareszcie Społeczeństwo nas zauważy i doceni?

51940.panowie jak mamy pracować na oddziałach a przełożeni twierdzą że żle pracójemy to proszę niech przyjdą na oddział i nam pokażą jak mamy pracować zgodnie z przepisami jestem ciekawy jak im to wyjdzie

51939.do 51920 oraz 51922
Szanowni Państwo, a kiedy z nami ktokolwiek rozmawiał? Bywało tak, że nawet oficjalnymi pismami do Dyrektora Generalnego nikt się tym zbytnio nie przejmował. Natomiast jeśli "chce rozwiązać własny okręg" to widać, że nie ma w tym temacie nic do powiedzenia (oszczędności), czas najwyższy się spakować, zwolnić to służbowe mieszkanie i wracać tam skąd przyjechał. Twór jakim jest OISW w Koszalinie już dawno powinien być rozwiązany-chociażby z powodu nowego podziału administracyjnego kraju. Natomiast uważam, że nie powinno być żadnych obaw, chyba że przyjęliście się w wyniku protekcji i jesteście z OISW. Uczciwi i doświadczeni f-sze nie mają się czego obawiać. Podzielą rejon pomiędzy Szczecin i Gdańsk i "zabawa skończona", jednostek pzecież nie zamkną. Tylko co zrobić z tymi z OISW, ale to już ich zmartwienie.

51938.witajcie koledzy.....jestem emerytem i chcialbym zabrac glos w sprawie p[odsuchów w AŚ Łódż.powiem krótko-było tego mnóstwo za moich czasow i nie dziwcie sie ze sa teraz bo obecny kierownik ohrony to ,,dziecko"" byłego kierownika Janiszewskiego.....ktory aż ,,piszczał"" aby te podsluchy byly....ppowiem tak...kto jest uczciwy niech ma to gdzies, niech sobie posłuchaja ....Życze wytrwałosci i rychłej emerytury...

51937.Przeczytałem jakiś czas temu, że organizowana jest kolejna edycja zawodów w kikboxingu. trochę jestem zaniepokojony tą dyscypliną ,biorąc pod uwagę urazowość (mikrourazy ,wylewy podpajęczynówki itd) proszę odpisać mi kto wydaje taka zgodę i jakich argumentów i pretekstów używa się zeby otrzymać zgodę na organizowanie takich imprez? dla wielu ekspertów zajmujących się tą tematyką kikboxing jest stripte stateczny i nierozwojowy podobnie zreszta KSW itd. techniki oparte na uderzaniu pieścią i kopaniu po całym ciele nie wpływaja i nie mogą wpływać pozytywnie - praworzadnie na kształtowanie wyobraźni a potem praktycznych działań realizowanych przez takich funkcjonariuszy oraz tych wszystkich młodych ,którzy zaczynaja służbę i się tego naoglądaja .Gdzie sa techniki łagodne i stopniowanie siły? brak. uczą tego zato inne style sztuk walki.

51936.Do 51925. Bo są plecakami.

51935.Do 51925 - edi: A tego nie wie nikt ;-)

51934.DO EDI ODNOŚNIE IDIOTÓW W SW
PO PIERWSZE DAJĄ SIĘ MANIPULOWAĆ, WMAWIA SIĘ IM ŻE ZWIĄZKI SĄ NIEPOTRZEBNE ( CIEKAWE DLACZEGO NAMAWIAJĄ ICH ŻEBY NIE ZAPISYWAĆ SIĘ DO ZWIĄZKÓW)
ALE TEGO JUŻ NIE WIDZĄ WIDZĄ NATOMIAST BAT NAD SOBĄ I TEGO BATA SIĘ BOJĄ .

I NIECH SIĘ BOJĄ JA TAM WOLĘ GRILA Z KUMPLAMI!
I TRZEBA BYĆ SOBĄ A NIE PODLIZUCHEM !

51933.Czy w AŚ Środa są jakieś "działające" związki zawodowe, bo tak jakoś nigdy nic się nie dzieje...umywanie rąk to podstawa działania!! Pozdr

51932.do 51929. U nas też jest taki kierownik co nawet jak ma chorobowe to pracuje i nikt(no prawie nikt bo Napoleon i spółka to tak) Go nie rozumie. Tylko że on ma na imię Rysiek( a wszystkie Ryśki to fajne chłopaki), a co ma chłop pomysły to ho ho ho. Pewnie już niedługo będzie głośno w całej Polsce. Łubu-dubu niech żyje nam.

51931.czy ZG zamierza prowadzić jakieś rozmowy z ZUSEM I BIUREM EMERYTALNYM odnośnie naliczania emerytury , mowa o pracy cywilnej sprzed SW.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by