Jesteś 4615501 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis

54682.glina... zrezygnowałem z policji widząc jak to działa...jak "panowie policjanci" szczycą się z mandatu na babci itp... więc powodzenia dzielny glino... a plecy...mam...owłosione... i tyram na kogucie, patrolu, oddziałach czy zimno czy upał :) i z tego munduru jestem dumny...z niebieskiego nie byłem
:)

54681.http://www.nszzfipw.org.pl/posiedzenie-sejmowej-komisji-sprawiedliwosci-i-praw-czlowieka-poswiecone- aktualnej-sytuacji-polskiego-wieziennictwa.html

54680.Witam, dziś w godzinach rannych doszło do wypadku Naszego kolegi z ZK w Gębarzewie, w którym zginął człowiek!! F-sz był po służbie nocnej. Do jednostki przybył wczorajszego wieczoru (około 17:30), a był już w tym dniu w pracy gdyż rano miał szkolenie (od 8:00). Funkcjonariusz był zmęczony i najprawdopodobniej zasnął za kierownicą.
Według wytycznych Pana Dyrektora G. szkolenia mają odbywać się przed służbą nocną by "zaoszczędzić" na nadgodzinach..
Jak widać, ważniejsze są godziny nadliczbowe niż wypoczęty funkcjonariusz :-(
Pozdrawiam Pana Dyrektora SW który dba tylko o siebie a przede wszystkim o osadzonych, a podwładni schodzą na daleki plan..

http://www.psp.slupca.pl/index.php?sekcja=strona&id=1332

54679.A co na Mokotowie słychać?bo tyle się ostatnio pisze

54678.ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO RESTAURACJI SOWA I FRENDY W CELU OBGADANIA SPRAW !

54677.do dobre wieści
Przyjacielu. To straszna i sprawdzona dobrze wiadomość. Właśnie puściły mi z nerwów zwieracze. Sorry.

54676.Koledzy ponawiam pytanie o nagrody, czy ktoś coś wie ???????

54675.Witam wszystkich f-szy i nie tylko. Ponawiam pytanie, czy ktoś z was dostał już pozwolenie na prowadzenie własnej działalności od dyrektora?

54674.Do 54649 - rewelacje na temat podwyzek od 2015 roku.

Kolego doniesienie portalu mundurowego.pl jest datowane na 2014-04-01.
Mówi Ci cos ta data?

54673.Do 54649; hahahaha i wierzysz w takie bzdury, lepszy żart niż u strassburgera hahahah.

54672.Do Gliny

Nie no krew mnie zalewa jak czytam Twój ostatni wpis jak to policjanci przywożą przeszukanych aresztowanych do paki. Gdybyśmy polegali na Was to nie wiem ale daleko byśmy nie zajechali. Bywały czasy że nawet osadzeni z sądu przyjeżdżali z niespodziankami. Ciekawe jak weszli w ich posiadanie pod Waszym czujnym okiem. Oddziałowi i sądówkowi wiedzą o czym mówię. A może się mylę?

54671.do 54659
Niedługo po tym jak pierwszy raz usłyszałem o likwidacji okręgów podwojono liczbę specjalistów. Kolejny raz gdy pojawiły takie plotki, pojawił się zastępca DO.
Jeżeli znowu krążą takie newsy to myślę, że teraz zaczną rozbudowywać inspektoraty bo gdzie wstawią tyle biurek.

Drodzy koledzy i koleżanki zrozumcie w końcu, że bez armii oficerów tabelkowych cała wasza praca nie ma sensu. Bez zabiurkowej kadry oficerskiej będziecie jak dzieci we mgle. (sarkazm jak by ktoś nie zrozumiał)

54670.co Ty piszesz geniuszu, u cywili wylicza się podstawę z roku wstecz, do podstawy wchodzi wszystko (premie, nagrody itp.) więc wychodzi im więcej chorobowego niż wynagrodzenia, a u nas tnie się na żywca 20%, nie wprowadzaj ludzi w błąd jeśli masz blade pojęcie albo gdzieś coś usłyszałeś.
a swoją drogą poczytajcie wystąpienie naszego kierownictwa przed komisją sejmową, "finanse wystarczające, wakaty dlatego, bo było DUŻO odejść". ciekawe dlaczego zablokowali awanse, przyjęcia do służby..... ktoś tu kogoś robi w balona, tylko kto...

54669.Glina...
Ta księga jest odzwierciedleniem frustracji panującej w SW. To nie jest wina moich kolegów, to wina systemu który Nas otacza. Od góry do dołu źle się dzieje, a trzeba się ładnie uśmiechać. Bezsilność, żal i rozgoryczenie robi swoje, co tutaj doskonale widać po wpisach.

54668.Do 54641.

Coś ta Twoja matematyka zawodzi. Po pierwsze chorobowe zarówno u nas jak i w "cywilu" w tej chwili liczone jest tak samo. Bez względu na to jak będziesz liczył i tak dostaniesz mniej. Dlaczego? Cała pensja dzielona jest na ilość dni miesiąca, powiedzmy 30 (czerwiec), jeśli chorobowego masz 10 dni (nieważne czy są tam soboty i niedziele) to za każdy taki dzień dostaniesz 80% 1/30 wynagrodzenia, a za pozostałe 20 dni dostajesz kasę normalną. Nikt tutaj nie patrzy kiedy pracujesz, a kiedy nie. Miesiąc ma 30 dni i cała pensja jest dzielona po równo na każdy dzień. W "cywilu" jest identycznie. Pozdrawiam

54667.Do Bega AŚ, 54540, 54539
1. W tych dwóch wpisach zawarta jest cała geneza problemu jaki niszczy was wszystkich. Nie macie szacunku dla innych, nie macie szacunku dla siebie nawzajem i nie macie szacunku dla siebie samych.
2. Pisząc tutaj nie używam słów obraźliwych i wolałbym żeby mnie także nikt nie wyzywał od „popaprańców” itp. Dziwię się, że f-sz jednej służby wyraża się w taki sposób o f-szu innej służby. Nie wiem co Cię pchnęło do tak emocjonalnych wypowiedz ale mam nadzieję, że do służby nikt Ci broni nie wydaje.
3. Nie uważam się za twardziela (niczego takiego nie pisałem) ale jak czytam, że dorosły facet płacze że meczy się w upale i marzną mu rączki na mrozie to zastanawiam się czy nie powinno się zmienić kryteriów przyjęcia do sw.
4. Nie mam zamiaru się licytować bo nie jesteśmy w przedszkolu ale ktoś tych „garów” z ulicy zdejmuje i to na pewno nie jesteś Ty. Ktoś ich obrabia żebyś Ty mógł ich bezpiecznie przeszukanych i skutych przejąć.


Do 54554, No tak, obrazić kogoś a potem ogon pod siebie i chodu. Brak słów.


Do 54523 rozbawionego turbo
Jeżeli byłeś trochę w OPP to wiesz że każdy policjant po wyjściu w patrol sam sobie ustala w jaki sposób będzie pełnił służbę. Jeżeli dla Ciebie priorytetem było ganianie za babciami na światłach i gówniarzami z zamkniętym piwem to bardzo dobrze, że szybko zrezygnowałeś i nie męczyłeś siebie oraz innych. Dla mnie wynik to: poszukiwany, zatrzymany na gorącym, prochy itp., a nie jakieś mandaty.
Jestem przekonany, że odszedłeś z Policji bo pewnie miałeś plecy i teraz jesteś pracownikiem biurowym przebranym za funkcjonariusza z gwiazdkami na pagonach. Pozdrowienia dla przebierańców z administracji.

54666.PIOTREK !!!

Było mi niezmiernie miło kiedy dowiedziałem się, iż spotkał Ciebie tak wielki zaszczyt bycia jedynym kandydatem na stanowisko kierownika działu penitencjarnego w twojej jednostce.

Widać, że kierownictwo w Medyce potrafi zarządzać kadrami oraz inwestować w ludzi młodych, zdolnych, szybko uczących się, koleżeńskich oraz gwarantujących na potrzeby Służby Więziennej najlepsze swoje cechy: pracowitość i odpowiedzialność.

Z tego co wiem to jesteś jedynym, który posiada profesjonalne przygotowanie w zakresie resocjalizacji. To twoja fachowość a nie układy POLITYCZNE, NEPOTYCZNE lub zamiłowanie do zabawy piłką, kształtują twoją przyszłość zawodową oraz dają nadzieję, na coraz większy profesjonalizm w naszej formacji mundurowej.

Może dyrektorzy innych jednostek pójdą w podobne ślady, stawiając na młodość, wykształcenie i kompetencje zawodowe przyszłych kierowników działów.

Z głębi serca życzę Tobie wszelkiej pomyślności na niwie zawodowej oraz dalszych awansów.

Szczerze oddany Tobie
ŻYCZLIWY

54665.W ministerstwie trwają intensywne prace nad likwidacją okręgów. Pewnie to Was /nas/ ucieszy.

54664.Ciekawe jak przebiega postępowanie w lesie. Wychowawca, zdaje się wszedł zbyt głęboko w układy ze skazanym, takim znaczącym(bogatym i ważnym w półświatku). Za kilka dni facet wychodzi z wokandy bo !!!UWAGA!!! wystąpił o to Dyrektor. Sprawa waniajet lewym sianem na odległość. A Kałowiec i chroniący go jeden z Dyrektorów ma się bardzo dobrze. Nawet nie został zawieszony, bo i po co? Przecież sprawa nie została przekazana organom do tego powołanym, np. Policji lub Prokuraturze. JEŻELI już, zostanie wszczęte postępowanie dyscyplinarne to dla ukrycia sprawy wymierzy się lekki wp...dol w formie nagany i charaszo. Taka sprawiedliwość.

54663.Pani Arleto Peconek dała Pani...... i tyle, trzeba to wziąść na klatę, a nie rozstrzżądać mieliśmy MS, który nie wiedział, że ma SW w resorcie, mamy rzeczników lepszych i gorszych i tyle. Może warto się douczyć o strukturze w SW niż głupio tłumaczyć, ja za błąd w służbie miałbym postępowanie dyscyplinarne. Nie pozdrawiam.

54662.Kolezanki i Koledzy! Plotki chodzą i chodzą, że mają być jakieś nagrody... Wiecie ile w tym prawdy?

54661.Proszę o informację.
W dniu 01 08 2014 mija mi 14 lat służby w SW + rok wojska.Czy 02 08 2014 przysługują mi prawa emerytalne.W związku z tym chcę napisać do CZSW pismo z tym pytaniem.Czy ktoś takie pismo wysyłał i ma może gotowy wzór.Za pomoc z góry dziękuję.

54660.Dzielą i będą płacić.Plecaki,uchole,religijne poczty sztandarowe znów górny pułap.A ci co dobrze pracują(tylko pracują)jak zwykle ochłapki.Reszta informacji po ile i gdzie i czy sprawiedliwie po przelewach.

54659.Co sie dzieje w tych Suwalkach a dokladnie w kadrach ? Bylam na szkoleniu z osoba z tej jednostki i to co opowiadala to za glowe mozna sie zlapac. Kadry powinny byc przykladem i byc dla ludzi a nie przeciwko. Wstyd KADROWCY z Suwalk.

54658.Do złamas ze wsi: w cywilu jeżeli jest ciągłość na L4 to za soboty, niedziele i święta także wypłacane jest L4, 10 lat pracowałem w prywatnej firmie to wiem.

54657.do 54633 - @@@
czy przypadkiem nie jesteś z Wrocławia ??
też mam dość tego Mistrza Folwarku...
wytrzymaj niedługo sami go wywalą zgodnie z Ustawą :)

54656.Korzystając z możliwości tej Księgi chcemy BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ PANU JANUSZOWI J. - PRZEWODNICZĄCEMU NSZZFIPW PRZY ZK KŁODZKO ZA OKAZANE WSPARCIE I OKAZANĄ POMOC W ODZYSKANIU NALEŻNYCH NADGODZIN !! Jest Pan świetnym wzorem do naśladowania dla innych, właśnie takiej pomocy oczekujemy od Związków BRAWO !!

54655.CZY ZWIĄZEK ZAWODOWY FIPW ROBI COŚ W SPRAWIE ZABLOKOWANIA UCHWALENIA PREZ SEJM USTAWY O GRUPACH RENTOWYCH? TZW "ZABRANIA III GRUPY INWALIDZKIEJ"? przypominam, że taki projekt niedawno rząd do sejmu wniósł

54654.Od 1 stycznia 2015 r. będzie podwyżka dla wszystkich służb mundurowych w wysokości 300 zł miesięcznie na podobnych zasadach jaką w połowie 2012 r. otrzymali żołnierze zawodowi i policjanci.


Założenia do przyszłorocznego budżetu zostaną opublikowane na początku czerwca, ale wstępne limity wydatków dotarły w ostatnich dniach do resortów budżetowych. Jak dowiaduje się portal-mundurowy.pl, pieniądze mają być zagwarantowane w projekcie przyszłorocznego budżetu, nad którym pracuje resort finansów. Początkowo minister finansów był temu przeciwny, ale – wg naszych źródeł – o dodatkowych środkach na służby mundurowe zdecydował premier Donald Tusk.


Za przyznaniem podwyżki dla służb mundurowych zdecydowały nie tylko obietnice złożone przez premiera w expose z połowy listopada 2011 r. , ale także poprawiająca się sytuacja gospodarcze oraz wzrost napięcia między Rosją i Ukrainą. W takiej sytuacji, nie oszczędza się na bezpieczeństwie i obronności. Należy przypomnieć, że Donald Tusk obiecał w expose 300 zł podwyżkę dla żołnierzy zawodowych i policjantów w połowie 2012 r. oraz w „roku wyborczym”. Takim rokiem wyborczym jest 2015 r. Koszt takiej podwyżki dla żołnierzy i policjantów to niemal 650 mln zł.

54653.A co to dyrektorów generalnych przepisy mundurowe nie obowiązują?
http://www.sw.gov.pl/pl/aktualnosci/news,24530,na--roboczo-w-rzeszowie.html

54652.Nie wiem o co chodzi w związku z ostatnia „kopaniną” między Zarządem Głównym „naszych” Związków Zawodowych SW a Okręgiem Opolskim… -na ten temat się nie mogę ustosunkować… Mam za to kilka pytań do Pana Tuły, które są związane z rozwianiem moich wątpliwości opartych na plotkach dotyczących funkcjonowania członków (obecnych i poprzednich) Zarządu Okręgowego Związków Zawodowych w Opolu. Podkreślam, iż proszę o sprostowanie „plotek”(podkreślam: są to „plotki”), które od dłuższego czasu krążą wśród f-szy okręgu opolskiego. Czy to prawda, że przewodnicząca związków okręgu opolskiego nagminnie korzysta z samochodu będącego do dyspozycji związków zawodowych do celów prywatnych (dojazdy do Opola z Grodkowa)-można to sprawdzić wg oficjalnych delegacji związkowych z kartą pojazdu(ilość km..).Jeżeli korzysta z tego pojazdu na dojazdy, to jak rozlicza się z tego z urzędem skarbowym…, Czy to prawda, że kilka lat temu Pan przewodniczący jadąc autem prywatnym miał wypadek (szczerze się cieszę, że bez większych uszczerbków na zdrowiu), i jak potem się okazało był to wyjazd służbowy…(podobno-podkreślam „podobno”, dofinansowano naprawę auta i ofiarowano zapomogę…) -czy korzystając do celów służbowych z prywatnego auta, nie powinny być jakieś ślady w dziale finansowym odnoszące się do tego faktu (związane są z tym odszkodowania , naprawy pojazdu itp…, udokumentowany ryczałt za korzystanie prywatnego pojazdu do celów służbowych )- oczywiście jeżeli „plotki” maja potwierdzenie w faktach… Mam, prywatnie wiele wątpliwości odnośnie funkcjonowania „naszych” związków zawodowych-uważam, że większość zarządu wkręciło się na ciepłe posadki i „układa się z naszymi mocodawcami”, nie chcąc aby wpadli oni na pomysł lustracji zależności i układów na wyższych stołkach związkowych… Np. ktoś idzie na emeryturę ale nadal fikcyjnie jest zatrudniony w danym przedsiębiorstwie, jednostce budżetowej na jakimś etacie z powodu należenia do „świecznika” związkowego… Np. można przy likwidacji intratnego etatu w danej jednostce uciec na kilka lat do zarządzających struktur związkowych, chroniąc w ten sposób ostatnie pobory i uzyskując praktyczną nietykalność z powodu należenia do nich… -ale to tylko moje (być może bardzo błędne, za co z góry przepraszam) spostrzeżenia. Człowiek może się mylić, a w naturze ma ciekawość do potwierdzenia lub obalenia plotek… Jeżeli kogoś uraziłem, to przepraszam-nie miałem takiego zamiaru-ale moja czysta ciekawość i chęć obalenia ewentualnych pomówień osób trzecich, skłoniła mnie do tych zapytań… Mam nadzieję, że Administrator nie usunie tego wpisu. Podkreślam: pragnę tylko uzyskać ewentualne demento plotek, których część umieściłem

54651.Image and video hosting by TinyPic

54650.płacą coś?

54649.To że nic nie piszemy ,to nie znaczy że o niczym nie wiemy . Idzie zima proponuję już teraz zająć się sprawą PATROLOWYCH.
COŚ ZA COŚ !

54648.http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/462754,jak-naprawic-polska-gospodarke-rady-komisji-europ ejskiej-dla-polski.html

Grożny cytat: "...Rolnicy oraz górnicy powinni zostać włączeni do powszechnego systemu emerytalnego...".

Jak myslicie? Zapomną o mundurowych w swietle tego, że juz poczynili pierwszy krok prowadzacy do wchłoniecia przez powszechny system emerytalny . Tym krokiem jest ujednolicanie zasad wypłaty dywidend za L-4 (trzeba przyznac, ze w szerszym kontekscie zmian w kilku resortach ten krok był bardzo sprytnym zagraniem).
Czyz nie?

54647.Do 54624: Świetny pomysł.
Mozemy zorganizowac prawdziwe safari. Ministrant Sikorski twierdzi, ze mamy pod dostatkiem murzyństwa, wiec byłoby za kim pobiegac ;-)

54646.Monn Bardzo dobry wpis i dziękuję za wsparcie. Pewnie któregoś dnia ta Pani się obudzi oby nie było za późno.

54645.Do 54638 (gorączkujacy gadzik) i do innych malkontentów -

Zwolnienie lekarskie obowiązuje przez WSZYSTKIE DNI TYGODNIA, a to oznacza, ze dostaniesz takze 80% za sobote, niedzielę i dni swiąteczne (cywile nie dostają kasy za chorobowe w takie dni).
W SW sytuacja wygląda inaczej, bo złamasy z rządu nie dopasowali realiów słuzby do realiów rozliczania godzin pracy w cywilu i w słuzbie. Gdyby porównac słuzbę do pracy, to w słuzbie pracujesz cały czas - dokładnie 30/31 dni w miesiącu (bo tyle jestes w dyspozycji swojego dyrektora) . W cywilu panu młotkowemu o 16.00 otwierają się ręce (pewnie jakis mimowolny skurcz ;-) , wypadają narzędzia i idzie sobie do domu, a zaraz tuż za nim moze sie palic i walic, ma na to wyjeb .... juz wiecie co.
No ale wrócmy do SW i naszego funkcjonariusza 8-godzinnego.

Policzmy zatem bez kalkulatora:
Technik z DKw w areszcie sledczym normalnie bierze dajmy na to 3600 zeta na łapę, ale 10 dni bedzie chorował. Pech chce, ze zachorował w piatek 20 czerwca a zwolnienie przewiduje koniec chcorobowego 29 czerwca (niedziela), co daje nam łącznie 4 dni normalnie wolnego od pracy, za które przykładowo taki ZUS cywilom NIE PŁACI (bo są wolne).
A wiec odliczmy od tych 10 dni chorobowego dni robocze - w tym konkretnym przypadku bedzie ich 6 i za nie dostanie 80procent uposażenie jak za nie przepracowane dni, a oprócz tego dostanie jeszcze 80procent za 2 soboty i 2 niedziele (które i tak spedziłby w domu , bo tryb 8-godzinny w przecietnie 40-godzinnym tygodniu pracy raczej nie przewiduje pracy w soboty i niedzielę).
Kto potrafi liczyc niech policzy : stracił kasę na zwolnieniu lekarskim, bo mi wydaje się , że NIE :-)

Na koniec smutna sprawa. Wygląda na to, ze zmianowi w tej metodzie zostali tradycyjnie wydymani, gdyz ich nie dotyczy tradycyjny tryb pracy a zmianowy. I to tyle.

54644.A CO Z POZWEM ZBIOROWY CISZA JAK MAKIEM ZASIAŁ --- PIENIĄDZE WZIĘLI I TYLE

54643.Witam.Mam 39 stopni gorączki.Zaraziłem się chyba wczoraj w pracy.Pół oddziału choruje.Mam iść na zwolnienie 80 ,będę miał 100% mam trudną sytuację materialną-nie mogę pozwolić sobie na 80.Mam zdychać w służbie przez chorych podopiecznych czy jak ma to być? wprowadzić przepis łatwo a co z resztą?
Szanowny Chory z gorączką - nie wiesz co zrobić? Skazany wiedziałby na pewno. Napisałby skargę na to, że zaraził się chorobą od funkcjonariusza i podał sprawę do sądu żądając odszkodowania. Cóż, taki mamy klimat. Do takich sytuacji doprowadzili Ci, którzy wciąż włażą w d... skazanym. Na marginesie: jeżeli sam już "kichasz i roznosisz" to idź i pokręć się trochę kichając po administracji, odwiedź kierownika, dyrektora i postaw ich w takiej samej sytuacji jak ty. Wtedy zobaczysz co oni zrobią.

54642.Witam.Mam 39 stopni gorączki.Zaraziłem się chyba wczoraj w pracy.Pół oddziału choruje.Mam iść na zwolnienie 80 ,bede miał 100?mam trudną sytuację materialną-nie moge pozwolic sobie na 80.Mam zdychac w służbie przez chorych podopiecznych czy jak ma to byc?wprowadzic przepis łatwo a co z resztą?

54641.Pytanie do Pani Dyrektor Okręgowej z Opola - w ramach, jakich godzin jeżdżą f-sze z OI SW w Opolu po jednostkach podstawowych Opolszczyzny, zbierając oświadczenia na pewno w Pani imieniu, przeciwko ZO NSZZ FiPW W Opolu. Czy to nie ponowne wykorzystywanie stanowiska służbowego z Państwa strony, może ktoś mądry w tym kraju w końcu zareaguje ZO NSZZ FiPW Opole życzę wytrwałości

54640.Dedykuję to piszącym pięknie i myślącym racjonalnie, zans nie dedykuję tych słów piszącym natrętnie i myslącym egoistycznie... "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. [Albert Camus] Serdecznie pozdrawiam wszystkich

54639.A swoją drogą to myślę, że chodziło Pani o cywilną odwagę, a nie " uwagę ", ale to zapewne też oczywista pomyłka pisarska ... PISZMY I CZYTAJMY ZE ZROZUMIENIEM - PROSZĘ !!!

54638.Do 54622 ... Pani kpt - nie należy się obrażać na krytykę, gdyż powinno się z niej wyciągać konstruktywne wnioski, zwłaszcza jeśli nie jest to obraźliwe, a tylko pouczające ... Podpisać się mogę, ale jako człowiek wolny / emeryt / nie muszę, więc pozdrawiam tylko serdecznie życząc lepszych czasów i korzystnych rozwiązań systemowych dla całej Służby Więziennej !!!

54637.Czy jest szansa na wprowadzenie kadencyjności dyrektorów - bo mojego mam już dość !!! 30 lat jest dyrektorem i to nie jest kryminał tylko prywatny folwark.

54636.Nie będę polemizował na temat nadgodzin, bo nie ma sensu. Czytajcie przepisy.

Do wpisu 54620.

Cyt,, Drugim a bardzo ważnym czynnikiem naliczania nadgodzin funkcjonariuszowi jest nie przestrzeganie 40 godzinnego tygodnia pracy nie więcej jednak jak 48 godz.” Zapomniałeś dodać, że PRZECIĘTNIE W PRZYJĘTYM OKRESIE ROZLICZENIOWYM NIEPRZEKRACZAJĄCYM 4 MIESIĘCY art.121 i art.122 Ustawy. Czyli w jednym tygodniu możesz mieć np. 60 w drugim 30 w trzecim 30 a przeciętnie wychodzi 40. Wypisując, że po 13 godzinach służby należy się dieta PODAJ PRZEPIS, który to reguluje, bo go nie znam. Jedynie o dietach mówi art.119 Ustawy i rozporządzenie wydane na jego podstawie, ale mogę się mylić.

Do wpisu 54623
No to macie duży problem w swojej jednostce, jeżeli jest taki mobbing. Najpierw zróbcie porządek z atmosferą w pracy, bo to jest ważniejsze a niżeli kilka nadgodzin. I to jest właśnie zadanie dla Związków.

54635.słyśżąłę żę cos placa w okregu poznanskim.czy ktos wie wiecej?

54634.Kierowanie okręgiem/ nawet opolskim/ to co innego niż kierowanie dawnym PGR-m. Panie oborowy nie tędy droga. Gwiazda niech się weżnie do pracy a nie udaje światowca. Coś wam się Panowie związkowcy pomyliło.

54633.Po co CeZet jeździ po jednostkach naszej wspaniałej polski penitencjarnej jak nie wie o co kaman

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by