Jesteś 4899886 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis

55221.czy wiadomo co z kasą za zastępstwo na L4 tymi 20% procentami

55220....

55219.nie dopytujcie ani nie oczekujcie na te podwyzki to juz nudne jest jak beda to beda jak nie to nie i tak nic nie zrobicie jak ich nie dadza pomyslcie co maja zrobic ci co zapier.... u prywaciarza za 1600zl i jeszcze w ratach im placa wiadomo kazdy chce wiecej tragedi nie ma

55218.

55217.Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie maratonu pływackiego w Okunince. Impreza była wspaniała .Serdecznie pozdrawiamy z grodu Kraka .

55216.do pytający
napisałGdyby zmierzyć kompleksy wszystkich tu piszących to przy nich Mont Ewerest byłby pagórkiem, a Alpy holenderską depresją - taka jest Wasza depresja.
chętnie odpowiem jak w czeskim filmie
gdyby głupota umiała latać to byłaby gołębicą........... nie wiem co ci głąbie jeszcze odpowiedzieć, nie masz problemów to wypad z tej strony bo ona jest dla tych którzy jej potrzebują!

55215.zibi 55209 podaj meila to Ci pomogę

55214.oraz art 111 ustawy o SW

55213.zwolnienia lekarskie kontrola komisje lekarskie MSW zgodnie z oświadczeniem na spotkaniu w MSW przedstawicieli departamentu zdrowia MSW funkcjonariusz już w pierwszym dniu zwolnienia może wystąpic do Dyrektora jednostki o skierowanie na komisję celem określenia odpłatności za zwolnienie lekarskie 80 czy 100% dyrektor zdodnie z ustawą o SW musi na wniosek f-sz skierować go na komisję o komisja jest darmowa dla f-sza art 118 i art 60 od f ustawy o SW

55212.Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic

Spotkanie kolonistów z Komendantem Głównym Policji Panem gen. insp. Markiem Działoszyńskim, który wypoczywał w tym samym ośrodku.
Dziękujemy Panu Komendantowi za poświęcony czas oraz pamiątkowe zdjęcie.!!!!

55211.Czy we wszystkich jednostkach są wstrzymane awanse na stanowisku?

55210.Witam gorąco organizatorów kolonii II turnusu Mielno – Unieście. Jako mama jednej
z dziewczynek dziękuję Wam za kawał dobrej roboty jaką wykonujecie. Byłam w sobotę odwiedzić córkę i to co zobaczyłam naprawdę zasługuje na pochwałę. Atmosfera w ośrodku wspaniała, opiekunowie pełni energii, uśmiechnięci gotowi na kolejne wyzwania, potrafią utrzymać porządek ale i pogłaskać, pocieszyć jeśli trzeba. Dzieci uśmiechnięte nie mające czasu na nudę.

Nie ma takiej wysokiej skali ocen na jaką zasługują opiekunowie kolonii, przez 2 tygodnie zwarci i gotowi przez 24 godziny na dobę. To co robicie wychodzi Wam świetnie, widać że lubicie to co robicie. Miejcie świadomość , że Wasza praca jest dostrzegana i są tego efekty np. uśmiech na ustach dzieci, a to dla rodziców jest najważniejsze.
Dlatego dziękuję jeszcze raz, jestem spokojna, wiem że dzieci są pod najlepszą opieką.
Jako przykład Waszej owocnej pracy podam,że moja córka będąc pierwszy raz w życiu na kolonii w tym roku, już planuje wyjazd za rok. Serdecznie pozdrawiam. Wdzięczna mama.

55209.Od pewnego czasu jestem na zwolnieniu lekarskim (psychiatra). Zgodnie z nowymi przepisami otrzymuję 80% pensji. Jak mam udowodnić działowi kadr, że nie powinni potrącać 20% z pensji. Czy u nas w służbie istnieje katalog chorób tzw. zawodowych. Jak dochodzić swoich praw ?

55208.Czyli dotychczas łamane były przepisy w kwestii oświadczeń tych całych oświadczeń majątkowych... niezłe jaja ;0

55207.Ale ładne okna są na pawilonach A i C!

55206.....jak mozna nie zdawać sobie sprawy z siły nienawiści.......

55205.55190. Gdyby zmierzyć kompleksy wszystkich tu piszących to przy nich Mont Ewerest byłby pagórkiem, a Alpy holenderską depresją - taka jest Wasza depresja.
pytający


- jest pytanie do Ciebie "pytający"...
Może być tak, że przez takich jak Ty jest tak jak jest.

55204.drodzy piszący tj jest kasa na nagrody i zapomogi został zwiększony odpis na fundusz nagród, czyli jednorazowa wypłata bez skutków na rok przyszły, będą dodatkowe nagrody uznaniowe

55203.Ponoć jest tak dobrze w gospodarce.Tusk się chwalił najlepszym PKB w UE a tu masz,DG podważa słowa premiera mówiąc że jest zła sytuacja budżetu, h.j d.pa i kamieni kupa.

55202."-Oswajanie z mediami krokiem ku wolności" - curva tylko tego brakuje skazanym na drodze do wolności. Czy jest jeszcze jakiś idiotyzm, którego nasi slodkousci by nie wymyślili....może pomoge....
1. Przygotowania do lotu na księżyc ważnym punktem programu readaptacji przygotowującym do zycia za kratami.
2. Udział w pielgrzymce na Jasną Gore przygotowujący do "pielgrzymek" do Urzędu Pracy...
3. Czekam na Wasze pomysły....pomożcie !!!!!!!!

55201.do /cztery kropki/ powiedz czy pisząc żle o innych zwiększa Ci się libido, a członek rośnie w tempie w jakim przesuwają się kontynenty ....jeśli tak, to wszystko dla mnie jasne.

55200.Ewentualny nadmiar środków będzie rozdysponowany jako dodatek czasowy ale znajać życie rozleci się to po nagrodach.

55199.Nie jestem z administracji!!!! Zapi....am w ochronie!!!!!!

55198.Nie będzie podwyżek ( przynajmniej na dziś ) chodzi np. o stażowe bo to dodatek obligatoryjny , niestety odbije się to na awansach które są fakultatywne. Jednym słowem kierujący jednostkami w pierwszej kolejności w ramach posiadanego budżetu zapewnia środki na to co ustawowo musi wypłacić funkcjonariuszom i pracownikom.

55197.Karamba - bo to nie są pieniądze na podwyżki (bo te powodują skutek na przyszły rok). Tylko na zabezpieczeń obligatoryjnych wypłat w tym roku. Czyli by do końca roku pensje było z czego wypłacić.

55196.witam wszystkich i pozdrawiam..czy może ktoś powiedzieć w kilku słowach jak rozumieć to ostatnie pismo naszego dyrektora w sprawie podwyżek..z góry dziękuje

55195.Do /czterech kropek/ odpowiem językiem elit czyli językiem Radka ministra, kandydata na wysokie stanowisko w Uni Europejskiej ....zrób sobie laske.

55194.do pytający widzę że jesteś tym który nie musi mieć depresji jak się widzi jakie głąby awansują jako pociotki....

55193.Ok ok pieknie.
Ale...
Jest areszt w ktorym KO tak dba o swoich ludzi ze po 5lat nie maja urlopu w wakacje.
Dwa tygodnie chociaz powiecie?Nie powie ze nie.
Oj tam zgredowski ci przyskuguje kiedy chcesz,powiecie?Powie ci ze nie bo nie na ludzi.
Oczywiscie tym ktorych lubi tydzien wolnega da nawet jak maja urlop w wakacje.

55192.Image and video hosting by TinyPic

55191.Pytajacy .plecaczku...Robie b.dlugo i wiem kto i dzieki czemu wylapywal stanowiska.
Na pewno to nie byli dzieki zdolnisciom.
Wiec radze ci zachowaj umiar w ocenianiu innych ludzi.
Ty.....

55190.Gdyby zmierzyć kompleksy wszystkich tu piszących to przy nich Mont Ewerest byłby pagórkiem, a Alpy holenderską depresją - taka jest Wasza depresja.

55189.W imieniu własnym jak i całego Zarządu Terenowego w Hrubieszowie chciałbym podziękować wszystkim za uczestniczenie w uroczystym pogrzebie Tragicznie Zmarłego Naszego Kolegi śp. Wojtka w dniu 6.08.2014 roku[*][*][*]

55188.Do 55176
W A.Ś. Elbląg funkcjonariusze chodzą po 5-6 lat jako starsi strażnicy (nie liczę okresu bycia strażnikiem) i oczekiwanie na awans na oddziałowego jest znikome lub żadne. Przez taką politykę awansową wśród funkcjonariuszy można wyczuć objawy frustracji a nawet wypalenia zawodowego.

55187.a co to za zdarzenie nadzwyczajne?

55186.PRAWDZIWY KRYMINAŁ BYŁ GDY SŁUŻYLI BRACIA ,Z, GDY BYŁ ODDZIAŁOWYM ,PJ SS-man", GT,[DEMOLKA]i inni.To był pierdel,teraz to jest SZAJS.
emerytowana biala
PRZYJDZ I PRACUJ W NOWYCH WARUNKACH TO JUŻ NIE BĘDZIESZ PISAŁ TAKICH FRAZESÓW.
DYREKTOR TEN SAM, TYLKO MYŚLI ŻE KOLEDZY TO OSADZENI I WYCHOWKI TEŻ.

55185.Czy ktos wie o co biega w tym ostatnim pismie ze niby sa pieniadze na podwyzki ale "nie moga powodowac skutkow finansowych na przyszly rok"???

55184.Cy wiecie co się dzieje z tzw. aferą do Euro Parlamentu w NIsku .Jak się zakończyła

55183.My się żremy a kryminałem i tak rządzą bandyci i tylko ślepy tego nie widzi.

55182.Do 55177
Rtch gości wymieniłem celowo ponieważ ryba zawsze psuje się od glowy nigdy od ogona to po pierwsze
Po drugie z tego co wiem ci podpułkownicy migali się od wojska i widzieli go tylko w TV. Więc jak oni mogą szkolić?

55181.Być dowódcą z doświadczeniem ,,kogutkowego,, no ale brązowa odznaka o czymś swiadczy. moze to w Słupsku albo gdzie inndziej...

55180.Heh.A co powiecie na dowodcow bez studiow i bez doswiadczenia?Tak jest w....
Na razie pudlo trzyma sie na starych oddzialowych.Niedlugo spadamy.
Powodzenia wtedy zycze .

55179.łatwo zwolnic funkcjusza na służbie przygotowawczej?? jak popełnił zdarzenie nadzwyczajne

55178.PRAWDZIWY KRYMINAŁ BYŁ GDY SŁUŻYLI BRACIA ,Z, GDY BYŁ ODDZIAŁOWYM ,PJ SS-man", GT,[DEMOLKA]i inni.To był pierdel,teraz to jest SZAJS.

55177.Do endi262 po pierwsze post mój dotyczył odpowiedzi w sprawie dowódców i zastępców po drugie oczywiście wiem jakie są różnice ukończenia studiów wspomnianej choćby socjologii na różnych uczelniachi w różnych trybach po trzecie sprawa przyjmowania po takich dziwnych studiach na stanowiska oficerskie niezgodnie z zasadami to odrębny temat, ale mnie nie interesujący.meritum mojego postu było to że np. Dowódca ze średnim nie jest gorszy od mgr po dziwnej szkole wyższej

55176.Masz prawo do emki a nie masz nawet oddzialowego?gdzie sa takie przekrety??
Ja na kursie oddzialowych bylem z gosciami po 2 lata sluzby.

55175.Do 55168: GLINA hm wielki znawca widzę jesteś irytujesz mnie już tymi wpisami , a mówią dobrze jest tam gdzie nas nie ma wytrwałości wszystkim i tym w Policji i tym w SW niezależnie od działu bo nie to jest najważniejsze tylko zdrowie i rodzina

55174.Co wy taK na tego kierownika najeżdżacie z białej zapomnieliście już o sikorce to był as wywiadu i kłamca w jednym.
OBY TACY WSZYSCY BYLI JAK JACO, ALBO SIĘ MYLĘ.
niedługo przyjdzie nowy kiero trzymajta siły na niego, niech chłopina zarobi na oficeską wypłatę.
ZOBACZY ILE ETEAÓW BRAKUJE NA BIAŁEJ I ILE SIĘ CHODZI W PATROLU , JAK NA ODDZIALE JEDEN STOI BO POMOCNIK POLECIAŁ TAM GDZIEŚ I WRÓCI O 15.50 , ALE JA O 16 00 IDĘ DO DOMU POWIE.
UMARŁ KRÓL NIECH ŻYJE KRÓL !!
CZEKAMY NA CIEBIE!

55173.Cyrk Opolski nadal stoi i ma się świetnie... Prywatny kryminał Welcome to...

55172.Do 55159
Nie wiem czy nie obrażasz tych po socjologii bo na przykład takie studia skończył z tego co wiem zastępca Komendanta COSSW w Kaliszu ppłk Jędrzejak
a kierownikiem Zakładu Szkolenia Ochronnego jest tam chyba po pedagogice ppłk Orszulak.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Zarabianie przez Internet - poradnik praktyka

Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by