Jesteś 21851 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis

566.Bardzo dziękuję za życzenia świąteczne od grupy oazowej. Niezmiernie się ucieszyłam :) Ja również życzę błogosławionych Swiąt Bożego Narodzenia i obiecuję pamięć w modlitwie.

565.Jestem też ze Sląska ale nie znam takiego zwyczaju aby kolędować Dzieciątku, skoro nawet jeszcze nie ma Adwentu, a Dzieciątko narodzi się dopiero za miesiąc. Czy mógłbym uzyskać odpowiedź - dlaczego z takim wyprzedzeniem odbywają się u Was odwiedziny duszpasterskie? Bardzo mnie to intryguje i jest mi ten zwyczaj nieznany. Serdecznie pozdrawiam - M.

564.Pozdrowienia dla wszystkich odwiedzających tę stronę. Wczoraj nasza stronka miała 5 urodziny.

563.Dziękuję księdzu za zwrócenie uwagi. Myślę że szybko to administratorzy poprawią. Obawiam się że w Krzyżyku był ten sam błąd i to już nie da się poprawić.

562.Zapoznając się z parafialną stroną internetową natknąłem się, niestety, na błąd w "legendzie" zamieszczonej pod wykazem księży pochodzących z parafii św. Krzyża. Skrót SDS został błędnie rozszyfrowany jako: SDS – Salwatorianie (Societas Divini Salvatorius. Powinno być: Societas Divini Salvatoris. (Salvator, -ris; G. Sg. III, o ile dobrze pamiętam z łaciny).

Podziwiam różnorodność informacji i cieszę się z Waszej obecności on-line!

561.Żanych nowości ??
Przecież tyle się działo od 14 kwietnia ...
Pozdrawiam wszystkich administratorów!

560.Witam. Ostatni wpis został przeniesiony na forum. Znajdziecie go pod adresem: www.sltzn.katowice.pl/~pietras/parafia/forum/viewtopic.php?id=246

559.Serdecznie witam Parafię Krzyża Świętego. Od pazdziernika będę tutejszą parafianką.
Wracam do mojej pierwszej parafii-tu otrzymałam chrzest św. :) Bardzo się cieszę i do zobaczenia.

558.Pozdrowienia dla naszego byłego wikarego ks. Łukasza Ryguły przesyła wspólnota parafialna pw. sw Barbary w Boguszowicach Osiedlu. Jesteśmy bardzo ciekawi gdzie we wrześniu przeniesie się ks. Łukasz we wrześniu. Jeszcze raz serdeczne pozdrowienia.

557.Super stronka!!!!!!!!!!

556.Dzięki Waszej gościnności mogę zostawić swój ślad i serdecznie Was pozdrowić i podzielić się moją refleksją nad Krzyżem, podzielić się swoim doświadczeniem wiary aby pokrzepić się wzajemnie w tym niespokojnym czasie przeróżnych informacji medialnych
moje świadectwo: www.blask.alleluja.pl
Bądźmy mocni w wierze!
Z Panem Bogiem!

555.Czy w naszym kosciele bedzie odprawiana msza trydencka? zgodnie z nowymi zasadami ustalonymi przez Ojca Swietego nie bedzie zachodzic potrzeba zdobycia indultu wobec czego moze byc ona odprawiona w naszym kosciele ktory posiada ołtarz na ktorym mozna "najpiekniejsza rzecz po tej stronie nieba " odprawic
Co do uwag do ks. Tomasza uwazam ze jesli zdecydowaliscie sie na slub za Novus Ordo Missae aktywny udział jest raczej mile widziany :|

554.Jestem z innej parafii,a nawet z innego miasta.Bardzo ciekawa stronka.Pozdrawiam!

553.Przykro mi że tak drodzy Nowożeńcy odebraliście moją uwagę... Przepraszam was, ale to był pierwszy ślub, który odprawiałem sobie sam ze sobą czy sam dla siebie. Był to dla mnie pewien szok. Co do starszych osób to chociażby każdego dnia o 8 rano na mszy są obecne same starsze osoby i kościół aż chuczy od śpiewu. A jeśli chodzi o decybele to oczywiście wartość modlitwy nie zależy od nich, ale w takim razie powinniśmy chyba zacząć robić nieme msze, albo utworzyć specjalny "niemy" sposób odpowiadania na wezwania kapłana. Na popularne słowa "Dzień dobry" odpowiadamy tak samo jeśli szanujemy tą osobę (w sposób werbalny). A jesli Bóg cię pozdrawia słowami "Pan z wami" trochę to przykre jak cały kościół milczy...

552.W dniu 30 czerwca 2007 byłam gościem na ślubie Patrycji i Marcina Filipiak. Marsz, który z założenia miał być marszem Mendelssohna, brzmiał raczej jak marsz pogrzebowy. Czy organista upadł na organy, bo takie wrażenie odniosłam i jak mniemam nie tylko ja. Co do ks. Tomasza Szkatuły. Jeżeli ta uwaga pod koniec mszy miała być żartem.. krótko mówiąc proszę księdza, żart nie wyszedł.. BÓG ZAPŁAĆ!

551.W dniu 30 czerwca 2007 braliśmy ślub w Parafii Świętego Krzyża, ślubu udzielał nam ks. Tomasz Szkatuła. W tym miejscu chcieliśmy serdecznie podziękować księdzu Szkatule za zniszczenie naszej uroczystości ślubnej poprzez delikatnie mówiąc zwrócenie uwagi gościom, że nie śpiewaja i nie modlą się za nas wystarczająco glośno. Prosze księdza, od kiedy to wartośc modlitwy mierzona jest w decybelach? czy Kosciół to za przeproszeniem obora w której ryczą krowy? Jak ksiądz mógł powiedziec coś takiego na naszej Mszy ślubnej nie wiedząc kim są nasi goście? Ma ksiadz 27 lat, a na Mszy obecne byly osoby starsze, którym należy się szacunek. Obecni byli też obcokrajowcy, którzy z pewnością modlili sią za nas lecz w swoim ojczystym języku. Obecni tez byli przedstawiciele innych wyznań, ktorzy jednak w co nie wątpimy modlili się za nas rowniez.Na dzień obecny wiemy jedno- nie obgadali nas za wesele, ale obgadali nas za ślub i jesli wten sposób chcial Ksiądz zachęcic parafian do bardziej czynnego uczestnictwa we Mszy TO WLASNIE KILKUNASTU PARAFIA STRACILA. BÓG ZAPŁAĆ!

550.Słuszna uwaga :) Dziękuję za czujność - zmieniłem komentarz.

549.Cieszę się że pojawiła się galeria zdjeć z triduum paschalnego i konwentu wielkanocnego - ale chciałbym zwrócić uwagę na jeden błąd - jedno zdjęcie jest podpisane jako msza Wieczerzy Pańskiej w W. Czwartek - jednak księża są ubrani w ornaty koloru czerwonego / więc jest to liturgia Wielkiego Piątku

548.Jeśli chcecie się skontaktować to:magda_szczurek@interia.pl lub GG 1385671 lub telefonicznie 513591125.Barzdo was jako animatorów kocham.

547.dziękuję wam za to ,że mogłam się zwami jako animatorami spotkać na rekolekcjach 2 stopnia i 3 stopnia.bardzo gorąco pozdrówcie anie nowak.

Powrót do strony<<>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by