Jesteś 23323 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis
837.Dziękuję serdecznie za piękny list i serdeczne słowa od s.Gaudiosy Dobrskiej.Dziękuję wszystkim siostrom za modlitwy.Teresa z Wrocławia.

836.Pozdrowienia z Tczewa. Tęsknię za Wami, i za miejscem, za zapachem ziemi.
"Duch się przesunął nagle, a ciało zostało na dawnym swoim miejscu (...)"

835.Serdeczne podziękowania dla Was kochane siostry za modlitwę. Mam wrażenie, że zaczynam zmieniać się na lepsze i dostrzegać, to co dobre. Niech Was Bóg prowadzi.
Marta

834.Serdecznie wszystkich pozdrawiam w szczegolnosci siostry najlepsze byly i sa.... poznan to byly czasy fajnie usiasc i powspominac jeszcze raz pozdrowienia i usciski:):):)

833.Witam gorąco. Strona jest bardzo pięknie i przejrzyście skonstruowana. Można się z niej bardzo dużo dowiedzieć. Serdecznie pozdrawiam :)

832.Bogu w Trójcyjedynego dziękuję całym sercem z całej duszy i ze wszystkich sił o pomoc w nauce Jankowi, otrzymuje lepsze oceny. Chwała Panu!Bóg zapłać Kochane Siostry za modlitwę i również modlę się za Siostry Pasterki.

831.Pozdrowienie dla Sióstr z Pniewitego

830.Pozdrowienie dla s. Katarzyny Kownackiej ;)

829.Kochane Siostry w Dniu Waszego Święta, życzę Wam wiernego dążenia do osiągnięcia celu swojego powołania, czyli pełni życia w Chrystusie Jezusie.

Niech Światło Jezusa Chrystusa przenikające dzisiejsze święto oświetla Wasze drogi i codzienne wybory serca.

Niech Tajemnica Ofiarowania przez ręce Niepokalanej Najświętszej Maryi Panny będzie dla Was zawsze umocnieniem w trudnych chwilach.

Z darem Komunii Świętej i serdecznymi pozdrowieniami :)

828.Witam serdecznie wszystkie Siostry z Jabłonowa!
Przesyłam szczególne podziękowania i serdeczne słowa dla Siostry Ambroży za opiekę podczas rekolekcji. Za Jej życzliwość, uprzejmość, uśmiech i pomocną dłoń:-)
Mam nadzieję jeszcze kiedyś przyjechać do Sanktuarium i odwiedzić Siostry, gdyż spędzony tam czas był dla mnie wyjątkowy i bardzo owocny.
Pozdrowiam gorąco i jeszcze raz serdecznie dziekuję.
Agata z Bydgoszczy

827.Szczęść Boże!
Bóg zapłać za rekolekcje szkolne siostrom Ludmile i Faustynie z Poznania, za to że zechciały przyjechać do Kwilcza😊

826.Szczęść Boże
Najserdeczniejsze podziękowania dla Sióstr za modlitwę w intencji zdrowia dla mojej Córeczki Marysi jak rówież mojemu przyjacielowi Łukaszowi T.

825.Szczęść Boże,
Najserdeczniejsze podziękowania dla kochanych sióstr za modlitwy w intencji zdrowia dla Marysi, córki mojego przyjaciela.
Chwała i dziękczynienie Bogu za łaskę zdrowia.

824.Pozdrawiam serdecznie wszystkie Siostry. :-)

823.Z całego serca dziękuję Siostrom , a szczególnie Siostrze Gaudioso za modlitwy w intencji mojej córki. Teresa z Wrocławia.

822.SZCZĘŚĆ BOŻE!!!!SERDECZNIE POZDRAWIAM SIOSTRY Z GDAŃSKA, SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA SIOSTRY GAUDIOSY!!!
BÓG ZAPŁAĆ ZA MODLITWĘ!!!!

821.Pokój i Dobro !
Panie Boże dziękuje Tobie za to, że dałeś nam zagubionym, słabym i maluczkim Matkę Założycielkę Marię Karłowską, byśmy przestali błądzić i prostymi drogami szli do Twojego Królestwa. Dziękuję, że Siostry Pasterki podjęły się kontynuacji wielkiego dzieła Matki Marii posługi dla potrzebujących. Wyrażam wielką wdzięczność za beatyfikację Marii Karłowskiej i że udzieliłeś mi łaski Panie Boże poznać to wielkie dzieło zapoczątkowane przez tak skromną osobę. Robert z Poznania

820.Moje kochane siostrzyczki aż mi się łezka w oku zakręciła jak sobie przypomniałam cudowne chwile spędzone u Was kiedyś Was odwiedzę z moimi córeczkami pozdrawia Niech Wam Bóg Błogosławi

819.Wdzięczność jaką mam dla Bł. Marii Karłowskiej Bóg jeden możne potwierdzić. Bardzo pragnę odwiedzić miejsce spoczynku Bł. Marii i Wasz klasztor drogie Siostry.Myślę, że za pomocą bł. Marii Pan Nasz wysłucha moich próśb i będzie to możliwe. Bóg zapłać za wsparcie.
Stanisław , Tarnów

818.Pozdrowienia dla Siostry Zenony :)

817.Szczęść Boże. Byłam w Jabłonowie wiele lat temu , przez miesiąc. Wspominam często ten czas. Miałam wtedy kontakt z siostrą Ancillą ( w tym czasie była w Częstochowie). Zawsze siostry pozostały w mej pamięci .

816.Dziękuję Wam z całego serca kochane Siostry za modlitwę.
Niech Pan Błogosławi całe Zgromadzenie!

815.Szczęść Boże!!!!
Serdecznie pozdrawiam Siostry, wszystkiego dobrego!!!
Szczególne pozdrowienia i podziękowania za wspólna modlitwę dla SIOSTRY Gaudiosy.
Szczęść Boże!!!!

814.Szczęść Boże. Dziękuję Siostrom Pasterkom za wsparcie modlitewne. Pozdrawiam. :)

813.Szczęść Boże,
Serdeczne pozdrowienia dla Siostry Glaukiosy ,która wspierała mnie i mojego syna Kamila modlitwą w trudny czas po wypadku Kamila - przesyła wdzięczna Krystyna Mazur.Proszę o modlitewną pamięć w chwili obecnej , bo moje zdrowie poważnie szwankuje.
Bóg zapłać

812.Szczęść Boże, pozdrawiam i dziękuję za modlitwę i łaski otrzymane za wstawiennictwem bł Marii Karłowskiej

811.WITAM I WSZYSTKICH POZDRAWIAM PRZEDE WSZYSTKIM MATKĘ GAUDIOSĘ.SZCZĘŚĆ BOŻE

810.Szczęść Boże!!!
Serdeczne pozdrowienia śle wprost do Siostry Ewy Lutrzykowskiej śle Wiktoria!!!
:-)

809.Szczęść Boże! Tu przeżywam najpiękniejsze rekolekcje... Wspaniała atmosfera,dobry zasięg i jedzonko... XDDD. Miłoby było zwnów przyjechać, pobyć, porozmawiać...
Ciekawe jak wygląda codzienne życie S. Zakonnej?
Pozdrawiam!

808.Serdeczne pozdrowienia dla Siostry Sylwii, z którą miałam przyjemność spotkać się w latach 90-ch na rekolekcjach w Łazdunach na Białorusi:)

807.Szczęść Boże-własnie czytzm miesiecznik Cuda i Łaski-a w nim swiadectwa ludzi o łaskachc jakie otrzymali za przyczyną bł.Mari Karłowskiej -ja też poproszę o modlitwe w moich intencjach. Z Panem Bogiem .

806.Dziękuję Wam z całego serca kochane Siostry !

805.Miło wrócic do wspomnień sprzed lat :) Aż łezka w oku się kręci...
Pozdrawiam

804.Jestem zachwycona tym zgromadzeniem...
Niech Bóg daje Wam siły do dalszego czynienia dobra w świecie...

803.Pozdrawiam serdecznie! Szczęść Wam Boże !!!

802.kocham was siostry!!!!!!!!!!!&

801.Serdeczne pozdrowienia dla Siostry, która w czwartek (12 czerwca 2012 r.) jechała pociągiem z Lublina o 7.25!

800.witam gorąco Siostry Pasterki!!!I z nasze zycie bylo związane mocno z siostrami pasterkami, które miały swoja przystań w naszym Choczu...pozdrawiam szczególnie siostre Ludmiłę Myszkę,cz esto tu u nas wspominaną!Anetta Orlicka(Roszak) z Chocza

799.Pozdrawiam Serdecznie Wszystkie Siostry Pasterki ;)
dawno tu nie byłam... nie ukrywam wróciły wspomnienia ;), których jest ogromnie wiele ;).
I zatęskniło się jeszcze bardziej...
pozdrawiam Jeszcze raz Bardzo Gorąco Siostry ;)
Oczko

798.Ja mam na imię Mirek i ja jestem alkoholikiem miło mi gośćic na tej stronie,a dlaczego tu jestm?? bo wiara czyni cuda noo i dlatego ze mam na zamku moich kochanych dziadków:-)pozdrawiam

797.Gdy będzie wam trudno, gdy będziecie w życiu przeżywać jakieś niepowodzenie, czy zawód, niech myśl wasza biegnie ku Chrystusowi, który was miłuje, który jest wiernym towarzyszem i który pomaga przetrwać każdą trudność.

Pozdrawia Agata ze Świebodzina.

796.Pozdrawiam S. Mirke ;) buziaki dla Siostry i pamiętam w modlitwie

795.Pozdrawiam Wszystkie Siostry Pasterki a w szczególności s.Mirke s. Renatke i s. Ambroże oraz s . Kajetane ;)

794.Szczęść Boże! :) Nie mogę się już doczekać tegorocznych Rekolekcji w Jabłonowie. Będę tam pierwszy raz, bo wcześniej to byłam raz rok temu na wakacje w Święte Katarzynie i było tam wspaniale. Więc do zobaczenia w lutym :) Serdeczne Pozdrowienia dla Wszystkich :)

793.Szczęść Boże mamy do Sióstr pytania ,a mianowicie chodzi o tegoroczne spotkanie sylwestrowe czy było by możliwe zorganizowanie ów spotkania jak w tamtym roku..
bardzo prosimy i serdecznie pozdrawiamy :*:*

792.Ostatnio byłam na skupieniu rok temu. Brakuje mi sióstr, dziewcząt i tego wspaniałego miejsca.

Pamiętam cały czas o Siostrach i jeśli tylko będę mogła, to przyjadę do Jabłonowa(tutaj się wraca).

Pozdrawiam! :)

791.Serdecznie pozdrawiam wszystkie siostry pasterki i prosze o modlitwe za mnie aby mi sie dobrze wiodlo w zyciu oraz za cala moja rodzine

790.Kochane Siostry pozdrawiam baaardzo serdecznie. Dużo słoneczka na dziś :)

Ogromne całusy dla Siostry Renatki- wspanałej wychowawczyni klasy III:)

789.Dziękuję serdecznie za pracę, którą miałam przez pół roku za wstawiennictwem matki Karłowskiej. Potrzebuję jednak stałej i dobrej pracy nadal, bo tamta się skończyła. Nadal pukam do Nieba w tej sprawie. Dorka

788.Drogie Siostry Pasterki,Siostro Moniko-chcielibyśmy podziękować za przepiękny czas spędzony u Sióstr w niedzielę.Czas ten był i jest dla nas ogromnym Głosem Bożym,który nas przywiódł do Was,dzięki BŁ.MARII.Polecamy Zgromadzenie Sióstr Opiece Bożej i prosimy o wsparcie modlitewne.Jeszcze raz BÓG ZAPŁAĆ-do zobaczenia Magdalena i Marian Kolasa,oraz Krzysztof łupiński z Sopotu

787.Dziękujemy za oprowadzenie po ślicznym Zamku i poznanie bliższej historii. Niech Wam Bóg Błogosławi!!!
Pozdrawiamy.

786.Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.
Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa
i drugiego człowieka.
Życzymy, aby Święta Wielkanocne
przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmacniania ducha.
Niech Zmartwychwstanie które niesie odrodzenie
napełni Was pokojem i wiarą,
niech da siłę w pokonywaniu trudności
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość..

Szczęść Wam Boże!

785.Pozdrawiam serdecznie wszystkie Siostry i zycze sily i wytrwalosci w wypelnianiu Waszej Misji.Prosze o wsparcie Modlitwa w ciezkich chwilach, Blogoslawienstwo Boze i opieke Ducha Swietego.

784.bardzo sie ciesze ze istniejecie
niech Bog ma Was w opiece
i daje wam sile do pracy

783.Drogie Siostry Pasterki ze Zgromadzenia Sióstr Pasterek.

Jesteśmy rodzicami Agnieszki i Janka z Krakowa. Jakiś czas temu nasza kuzynka Zosia która pracuje w Waszym Domu Generalnym dowiedziała się od nas , że Agnieszka i Janek mają ogromne problemy z macierzyństwem. Zaproponowała nam wtedy , że włączy do Waszej Nowenny do
Bł. Marii Karłowskiej intencję o dar macierzyństwa dla Agnieszki i Janka. Z ogromną ochotą przystaliśmy na tą propozycję. Z relacji Zosi wiedzieliśmy że nie tylko przez 9 dni były zanoszone modlitwy przed Tron Naszego Pana za wstawiennictwem Bł. M. Karłowskiej, ale trwały o wiele dłużej. My jako rodzice też nie ustawaliśmy w modlitwach w ich intencji.
Dzisiaj pragniemy Wam Drogie Siostry donieść że , Nasz Pan i Stwórca Dawca Wszelkiego życia, wysłuchał Waszą , i naszą modlitwę i sprawił że od ponad 3-ch miesięcy Agnieszka i Janek cieszą się tym , że pod sercem Agnieszki żyje i rozwija się dzieciątko.
Ogromnie dziękujemy Wam Drogie Siostry za Wasze wsparcie modlitewne i jeżeli to możliwe obejmijcie Waszą modlitwą stan błogosławiony naszych dzieci ,aby Dobry Bóg czuwał nad nimi i doprowadził do szczęśliwego zakończenia i narodzin zdrowego dzieciątka .

RODZICE
Niech będzie Bóg uwielbiony
Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Swiętemu

782."Moje owce słuchają mojego głosu, Ja znam je, a one idą za Mną." (J 10,27)


W tym pięknym dniu Kochane Siostry życzę by każdy dzień był Waszym TAK dla Jezusa,ufajcie Mu i bądźcie Jego świadkami tu na ziemi.
Dziękuję Wam za Waszą odwagę pójścia za Jezusem,za Waszą bezgraniczną miłość i otwarte serce.
Spotkania z Wami, bycia wśród Was w życiu prywatnym
są dla mnie bardzo budujące i motywują mnie do tego by zawsze kroczyć drogą Pana.


DZIĘKUJĘ WAM z całego serca kochane Siostry ;)

z darem modlitwy i pamięcią..

781.Dziękuje wszystkim siostrom za wspaniałe rekolekcje i przybliżenie cnót kardynalnych

780.Pozdrowienia dla wszystkich siostr pasterek w Poznaniu, a w szczegolnosci serdeczne pozdrowienia dla siostry K.Machut.Bardzo dziekuje za pomoc.

779.wszystkiego dobrego na nowy rok

778.Serdeczne pozdrowienia dla s.Katarzyny Machut .Bardzo dziekuje za ten caly czas, ktory przezylam z Siostrami i za to, ze Siostra zawsze dbala o mnie(s.Katarzyna Machut).
P.S bardzo prosze o modlitwe za mnie.zeby mi sie dobrze wiodlo w zyciu i za moja cala rodzine.

777.Drogie Siostry!

Odwiedzilam Nowicjat w zeszlym tygodniu,lecz nikogo nie zastalam...(przyjezdzalam przed 21 latami do s.Kasjany i s.Kajetany z Wabrzezna)

Dobry Pasterz mnie jednak widzial-to dobrze!

Zycze Wam,Drogie Siostry MILOSCI,gdyz ona jest dowodem na istnienie Boga.ZPB

776.Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus życzę miłego dnia

775.Szczęść Bożę:)
Chciałam serdecznie podziękować Siostrom za możliwość bycia na rekolekcjach. Był to czas wielkich przemyśleń zawierzenia się Dobremu Pasterzowi.
Dziękuję za każdy uśmiech za każdy gest dobroci i otwarte serce względem każdej z nas. Wiele można zyskać przez odrobinę miłości i dobroci względem drugiej osoby.
Dziękuję i pamiętam w modlitwie :)

774.Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich sióstr, a w szczególności siostry Donatki, mojej dalszej cioci, której nie widziałam 20 lat, ale wciąż wspominam i pamiętam w modlitwie.

773.Kochane Siostry ,dzięki waszemu poświęceniu i przykładnej pracy uczę się jak być dla drugiego i wychodzić do tej osoby z Jezusem! dziękuję za modlitwę i za każdą Siostrę z osobna bo każda z Was drogie Siostry jest darem dla każdej z nas:***
Pamiętam w modlitwie :*

772.serdecznie pozdrawiamy i pamiętamy w modlitwie.

771.Dziękuję Wam drogie Siostry za to że mogłam doświadczyć waszej dobroci.
Dzięki temu stanęłam na nogi poznałam czym jest prawdziwa modlitwa, więz z naszym Panem, jaka radość przepełnia moje serce w tej chwili. Wiem że świat bez Jego miłości byłby niczym. Teraz wiem że chce iść za przykładem Jezusa Dobrego Pasterza , nic nie stanie mi na tej drodze. Dziękuję za wszystko:)
Pamiętam o Was Kochane Siostry w modlitwie

770.Serdeczne pozdrowienia dla siostry Katarzyny Katarzyniak oraz s.Katarzyny Machut... serdecznie dzekuje za wszystko i prosze o modlitwe o nastepnego potomka :)

769.Drogie Siostry

Drugi dzień lutego, to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Dzień poświęcony osobom, takim jak Wy- kochane Siostry. Każda z Was usłyszała kiedyś w swoim sercu głos Boga, który zaprosił do poświęcenia się na służbę Jemu, co przejawia się w posługiwaniu ludziom. To wielki dar i ogromna łaska. Nie jest to łatwa droga, ale jakże piękna i czysta, miła Panu.
Życzę Wam radości i pokoju ze służby innym, zdrowia i wytrwałości na tej trudnej drodze.
Dzisiaj przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Maryja ofiarowała Jezusa w świątyni Bogu Ojcu. Tym samym pragnie, abyśmy i my oddawali siebie i swoje życie Jezusowi.
W chwilach słabości i zwątpienia ofiarujcie drogie Siostry wszystko Panu, a On będzie Wam błogosławił i udzielał potrzebnych łask.
Niech Maryja otacza Was swoją opieką..

Z darem modlitwy Matce Gracjanie oraz wszystkim Siostrom Pasterką..

Szczęść Boże..

768.Chryste bądź przy mnie, za mną, ze mną i przede mną.
Bądź w ustach tego, kto do mnie mówi,
bądź w oczach tego, kto na mnie patrzy,
bądź w uszach tego, kto mnie słucha,
bądź w sercu tego, kto o mnie myśli,
bądź we mnie Jezu.
św. Patryk
Z serdecznymi pozdrowieniami i darem modlitwy...

767.Serdeczne pozdrowienia dla całego Zgromadzenia! Z pamięcią w modlitwie!

766. Pozdrowienia z Bytomia przesyła Ryszard.

765.pozdrowienia dla wszyskich siostr Pasterek w poznaniu przesyla Kasia Chodowska (Dominika)

764.Bardzo serdecznie pozdrawiem wszystkie siostry pasterki w Jablonowie Pomorskim. Czesto wspominam moja Pierwsza Komunie Swieta, ktora odbyla sie w Wasztm Zgromadzeniu w dniu 07.08.1968roku. Bylo to dla mnie wielkie przezycie. Pozdrawiam Alicja

763.Dziękuję za miłe pozdrowienia i pamięć oraz modlitwę. Też pozdrwiam wszystkie dziewczęta, z którymi mogłam przeżyć rekolekcje i dni skupienia. Do zobaczenia na kolejnych. Z modlitwą s. Dorota

762.Pozdrowienia dla S.Katarzyny Katarzyniak:):):):) Śle była wychowanka Monika Różalska:)

761.Bardzo gorąco pozdrawiam siostry w Nowicjacie w Jabłonowie Pomorskim a szczególnie siostrę Dorotę która tak wspaniale przygrywała nam w długie jesienne wieczory na swej gitarze.W 97 roku widziałam to wspaniałe miejsce ostatni raz ale takich miejsc się nie zapomina. Szczęść Boże

760.***
całą garść moich talentów
wkładam w Kieszeń Twego Serca

słowa na końcu języka
z całym wstydem czyli płaczem
wlewam w Kielich Twojej Krwi

pocałunkiem
pragnę wyprosić przebaczenie win

przez Twoją Dłoń Świętą
przebitą gwoździem
jak przez dziurkę od klucza
zaglądam do nieba

bo właśnie stamtąd
miłości mi trzeba

Umocniona Eucharystią pozdrawiam wszystkie Siostry - dziękuję za wszystko!

759.Pozdrowienia dla sióstr dla wszystkich dziewczyn a w szczególności dla Karoliny Oczkowskiej..:**

758.Pozdrawiam całe Zgromadzenie!! Niech Pan Błogosławi!! Ogarniam modlitwa!

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by