Jesteś 2997 osobą odwiedzającą księgę.


Witaj serdecznie Gościu strudzony :) usiądź wygodnie, weź na kolana kota, dopij trzecią kawę i wpisz się do księgi, każdą uwagę przyjmę z pokorą... a potem wejdź spowrotem na stronę, bo być może w międzyczasie powstało coś nowego, co Cię zaskoczy, lub ucieszy. Pamiętaj o Bogu :)


48.Witam wszystkich, bardzo fajna strona i dobrze, że tu trafiłem. Proszę wszystkich o modlitwę, by Bóg rozjaśnij drogę mojego powołania. Szczęść Boże!x3

47.Witam ciekawa stronka ,tylo niech dalej
istnieje bo jest fajna Pozdrawiam

46.Przeczytałem krótka historie Twojego życia ,jestem tym bardzo wzruszony.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów i wytrwałości z Panem Bogiem

45.Bardzo fajna stronka:-)pozdrawiam

44.Byłem, zobaczyłem i jestem pod głębokim wrażeniem. Jest wiele do przemyślenia. Pozdrawiam Zdzich

43.Witaj Piotrze. Bardzo serdecznie pozdrawiam. Pamiętam i często myśle. Może jednak by sie udało spotkanie w O jak jeszcze póki jeszcze przyjeżdzasz do O. Trzymaj się i powodzenia.

42.Szczęść Boże fajna i dobra strona cieszę się że tu trafiłemmyślze będę tu częstym gościem zapraszam również do siebie na nowo otwarty portal dla ludzi wierzących laudate.pl
Z Bogiem

41.Znajoma była niedawno na rekolekcjach Ojca Jamesa Manjackal. Z tego co mówiła spotkał się on z bardzo życzliwym przyjęciem wszystkich obecnych, sam również wypowiadał się bardzo ciepło o Polsce i Polakach. Prowadzi swoją stronę internetową i bardzo chciałby aby była ona również po polsku.

Adres - www.jmanjackal.net

Strona jest bardzo ładna i uważam że warto byłoby ją opracować po polsku. Może jest wśród Was ktoś, dla kogo wiara ma duże znaczenie i byłoby to dla niego okazją by coś zrobić ?
Potrzeba tylko trochę czasu i znajomość języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego (z tych języków można tłumaczyć). Jest tego trochę ale może to robić parę osób.

Na wszystkich chętnych czeka Alicja Czerucka. Email- ala.czer@wp.pl

40.Cieszę się z powodu Twojej strony :)
Myślę, że może przynieść wiele dobra.

Zapraszam na blog ewangelizacyjny

39.jest super

38.Gorace jak slonce,z serca plynace
Niech tu pozostana moje slowa drzace
Jest tutaj milutko,przytulnie,bajecznie
Wiec pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie:-)

37.Bardzo interesująco i profesjonalnie prowadzona strona, stanowiąca cenne uzupełnienie dla ludzi wierzących. Życzę powodzenia i Szczęśc Boże.

36.Witaj, gratuluje awansu strony wiem,że na pewno godnie ukarzesz Szafarzy.Wiem jakie ważne jest to dla Ciebie,tym bardziej się ciesze.Jednocześnie zapewniam,że w moim serduchu ważne miejsce stale zajmujesz.Domyślam się,że bardzo dotknęło Cię też to co się stało w kopalni,jestem z Toba.Pozdrawiam trzymaj się :*

35.Piotrusiu! Cieszę się,że jesteś, że istniejesz. Bóg wie, co robi. Cieszę się Twoimi sukcesami. Zyczę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Pozdrawiam!

34.ta strona jest okej jestem lektorem i dzisiaj patrze na te strone duchu swity czuwaj nad tymi ktorzy te strone przygotowali

33.Gdy jest Ci smutno:-(Gdy jest Ci zle :-(przejzyj te stronke ,a dowiesz sie....Ze jest tu wiele zyczliwych dusz :-)By Ci pomocy udzielic juz!!! Serdecznie pozdrawiam wszystkich Gosci:-)

32.powinno sie kochac ludzka dusze a nie wyglad,powinno sie kozystac z tego co sie ma a nie pragnac za wszelka cene to zmieniac wkoncu Bóg dał nam zycie wieczne

31.Jak dobrze ze,Bracia sie kochaja!!! Spieszmy sie kochac ludzi,tak szybko odchodza"!!!

30.Alle Piotrze:)))
Dużo czasu minęło,ale wreszcie jestem;)
Ilekroć przemierzam sieć i natrafiam na takie stronki,jestem wdziędzczny Bogu,że sa ludzie,którzy na serio podjeli się ewangelizacji na miarę swoich możliwosci.
Niech Bog Cię nadal prowadzi i błogosławi Twoim poczynaniom.
Szczęść Boże:)))

29.pozdrawiam Cie Piotrze :)

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by