Jesteś 20630 osobą odwiedzającą księgę.

101.na tabliczce podane 22% nachylenia
http://www.gminadydnia.pl/pl/aktualnosci/979-oddano-do-uzytku-najkrotsza-z- konskiego-droge-do-sanoka

100.Super robota Michał wielkie dzięki za bazę.

99.Suoer robota! :) Dzięki!

98.gościłam, fajna stronka

97.Cześć. Podziwiam stronę , pełne uznanie.
Polecam wyjechać na Kralova Hola w Słowacji.Wyjazd szutrem i asfaltem na 1946mnpm. Od skrzyzowania z drogą 66 będzie z 15km podjazdu z wysokości ok 700mnpm.ze szczytu piękna panorama na całe Tatry : Niskie, Wysokie ,Zachodnie co co jeszcze dusza zapragnie.Polecam i pozdrawiam.Adam

96.Doskonały projekt i bezcenne źródło wiedzy ! Gratuluje twórcy, i cieszę się, że strona ponownie działa :-)

95.Panie Michale, niesamowity jest fakt ile trudu Pan sobie zadał, aby zrobić taką stronę. Liczę na to, że osoby kture zamykają np. Karkonosze przed turystyką oglądając tą stronę, docenią Pana trud i zastanowią się nad swoimi decyzjami. Strona wspaniała. Osobiście też odwracam informacje zawarte w opisach i robię zjazdy, tylko brakuje mi czy na wszystkie punkty podjazdu szczytowego mogę dotrzeć samochodem z rowerami a potem bawić się zjazdem, nie zawsze mam czas i siły na podjazd

94.Dobra strona, a trafiłem na nią dzięki lekturze artykuliku o podjeździe na Chwaniów w tzw.Bieszczadach Niskich (G.Sanocko-Turczańskich). Czy autor ma coś wspólnego z geografią i słyszał o (rowerowej) Koronie Gór Polski?

93.Świętna strona. Dzięki zestawieniu podjazdów mogę sobie trenować na trenażerze podjazdy bez wychodzenia z domu (w aplikacji GPS od Tacx).

92.Witam. Mistrzostwo świata, super strona. Wielki szacunek za wytrwalosc i prace jaka wykonales. Filip

91.Podjazd od strony Kudowy na Zieleniec przez przełęcz Polskie Wrota 600 m przewyższenia
12 km średnie nach 4,5 maks 14

90.Witam, chciałbym wyrazić szacunek i uznanie za tę stronę z podjazdami. Co prawda w Gdyni, gdzie mieszkam nie ma ich za wiele, ale jak jadę na urlop to zawsze korzystam z tej strony. W zeszłym roku Dolny Śląsk, w tym okolice Głuchołaz. Dzięki tym informacjom wiadomo" kiedy można zaatakować z peletonu:). Pozdrawiam serdecznie. Dzięki!!

89.Czołem, już kilka razy "napotykałem" sie na Twoje opisy podjazdów. Zawsze z podziwem ;) Teraz wybieramy się na maraton do Srebrnej Góry. O tamtejszych podjazdach dużo słyszałem i chciałem się jakoś z nimi zapoznać. Dlatego bardzo doceniam włożoną pracę i wyrażam pełen szacun. B. fajna rzecz !! Pozdrawiam serdecznie

88.witam, świetna strona, dalej pan jeździ i opisuje?

87.Świetna strona. Pozdrawiam!

86.Podziekowania za nowe inspiracje. Podziw za dorobek. Uklony za podzielenie sie i udostepnienie. mak

85.Jeśli uznacie za spam to przepraszam :)

84.Ahoj! Polecam północny stok Diabelskiej Góry pod Lipówką k. Dolska, fajnie się podjeżdża, ale jeszcze lepiej zjeżdża... Jedynie trudność techniczna niewielka :-)

83.Profesjonalnie i rzetelnie przygotowane. Uuuu... będzie co robić przez kilka sezonów:)

82.CB radio - poradnik

Sympatycy łączności przez CB radio i krótkofalówki PMR 446 z Sulejówka i okolic publikują informacje o sprzęcie, akcesoriach, porady.

http://radioamator.elektroda.eu

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by