Jesteś 5756 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis


Witamy w naszej Księdze Gości. Zapraszamy do wpisywania się..


59.Laban deinan Prusai, szandeinan ast desimt Oktobrus mettan dwitusimt dwinadesimt 10 10 2012
58.Kails!
As wida, kai juse pausan turri nawwan widan. Mennei padinga. As nadruwei, kai stwi as wirst niilgai aupalluns ainat tuls ezze prusans. As perwukaui wissans prei forans be pausans ezze prusiskan.

Cześć!
Widzę, że wasza strona ma nowy wygląd. Podoba mi się. Mam nadzieję, że niedługo będę tutaj znajdował coraz więcej o Prusach.
Zapraszam wszystkich na strony i fora o języku pruskim.
57.Witam ,proszę o informacje na temat terenu i plemienia pogezan.
56.Świetna strona, mile zobaczyć na forum Internetowym że Prusacy jeszcze istnieją. Chciałbym nauczyć się Języka Pruskiego ale nie wiem czy będę mógł bo wygląda na to że jest dość trudny.
Wojciech Suchacz
55.Jestem zachwycona!!Czasem udajem sę coś opublować w prasie-przysęgam Ze zrobie wszystko by was propagować. Starożytności polskie a nieznane.Czytałam tez prusowie.pl. Co powiecie na słowa prof.Miodka którego zdaniem w Polsce słowo prus tyczyło konia? wtedy herbarze są mniej trafnie tłumaczone.
54.Witam. Chciałem tylko zgłosić, że chyba nie działają Państwu adresy mailowe. Chciałem wysłać kilka zdjęć i grafik z ostatniego festiwalu bałtyjskiego w Olsztynku. Jeśłi jesteście Państwo zainteresowani proszę o kontakt na maila
53.jak bliska memu sercu jest wasza ideologia wielokrotnie podkreślałem w rozmowach z znajomymi iż brak świadomości z kat pochodzimy to brak świadomości kim jesteśmy. chętnie przystąpię do tego stowarzyszenia
52.Wspaniala strona. Ciesze sie, ze mam okazje zapoznac sie glebiej z historia naszej ziemi i przodkow
gratulacje!
51.Witam,
poszukuję informacji na temat baby kamiennej pochodzącej z Gliśna a rzekomo znajdującej się we wsi Wabcz. Czy Wam coś wiadomo na ten temat?
pozdrawiam serdecznie,
Czcibor
50.Tak mało wiemy o Prusach i o ich trudnych losach,o potomkach. Trochę informacji jest w książkach Biełuńskiego
Fajnie by było aby potomkowie tego ludu mogli poznać historię swych pra.......dziadów gdzie żyli, jak żyli, Jak mają się ich potomkowie ..............

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by